تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: اطلاعاتی در مورد Microsoft Zune

در آغاز فعالیت Soheil22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض اطلاعاتی در مورد Microsoft Zune

Salam, doostane azizi ke etelate mofidi dar morede microsoft zune ya hamoon playere microsoft daran lotf konan to in topic be eshterak bezaran
    mamnoon

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بحث زیاد شده درباره Zune ... ولی من توصیه نمی کنم ... دو سه تا از ایرادات عمده اش :

صفحه اش خوب بزرگه ، اما فقط WMV رو حمایت می کنه ( باید همه چیز رو convert کرد)
    عمر باتری اش هم زیاد جالب نیست (14 ساعت)
    ظاهرا نمیشه برای ذخیره داده ازش استفاده کرد ( یعنی نمیشه بخشی از این 30 گیگ رو مثل یه کول دیسک استفاده کرد )

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

zune هنوز توی اروپا هم نیومده و آمریکا برای خودش تا حالا توزیع کرده چه برسه که مابخایم دربارش صحبت کنیم.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

zune هنوز توی اروپا هم نیومده و آمریکا برای خودش تا حالا توزیع کرده چه برسه که مابخایم دربارش صحبت کنیم.
    چرا دوست من ... مدتهاست که وارد بازار جهانی شده (پاییز سال قبل) و توی بازار ایران هم از قبل عید وارد شد .... همین ماه پیش ، توی پاساژ پایتخت ، چندجا داشتنش ...

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ولی توی سایت anything but ipod اینو نوشته بود که دو ماه دیگه میآد توی اروپا.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

مثل اینکه توی این پاشاژ پایتخت شما همه چیز پیدا میشه.حال میکنیدا.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ولی توی سایت anything but ipod اینو نوشته بود که دو ماه دیگه میآد توی اروپا.
    آها .. اون ، منظورش توزیع رسمیه( با مخلفات و حمایت رسمی و اینا) ... که طبیعتا نصیب ما قرار نیست بشه ...

یه چیزی شبیه کتابهای هری پاتر که مثلا بین انتشار کتاب تو امریکا و انتشار کتاب توی بعضی کشورها ، چند ماه فاصله اس ، اما نسخه های انگلیسی ، همه جا گیر میاد !
    مثل اینکه توی این پاشاژ پایتخت شما همه چیز پیدا میشه.حال میکنیدا.
    درسته ... تنوع جنسش بالاس ...

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ممنون از راهنماییت.

در آغاز فعالیت Soheil22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

mamnoon babate nazaratetoon, man khodam 2mahe pish az europa ( alman ) kharidam, albate baade kolli kalanjar raftan ba khodam, nemidonam chera ipod be delam nemishine, vase haminam zune ro entekhab kardam, manke raziyam azash .
    moshkele support kardane formate videoie ham ASLAN baraye man mohem nist, chon ba ye convertor har formati ro mitonam tabdil konam be wmv

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

mamnoon babate nazaratetoon, man khodam 2mahe pish az europa ( alman ) kharidam, albate baade kolli kalanjar raftan ba khodam, nemidonam chera ipod be delam nemishine, vase haminam zune ro entekhab kardam, manke raziyam azash .
    moshkele support kardane formate videoie ham ASLAN baraye man mohem nist, chon ba ye convertor har formati ro mitonam tabdil konam be wmv
    آره ... اگه اشتباه نکنم نرم افزار همراه خودش ، اجازه تبدیل divx و اینا رو نمیده و باید از یه نرم افزار ثالث استفاده کرد ...

راستی این نکته ای که گفتم (نمیشه بعنوان کول دیسک ازش استفاده کرد ) صحت داره ؟ ... چون من خودم یه Vision:m دارم ... 15 گیگش رو گذاشتم بعنوان هارد .... واقعا کاربرد داره ... به نظرم اگه این قابلیت رو نداشته باشه ، ضعف بزرگیه ...

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •