تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 34

نام تاپيک: خرید تلویزیون LED تا 4 میلیون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض خرید تلویزیون LED تا 4 میلیون

سلام از دوستان خواهشمندم تو خرید یک تلویزیون LED بدون گارانتی تا 4 میلیون منو راهنمایی کنند.چیزی که برام مهمه کیفیت تصویر و سایز تلویزیونه بقیه امکانات از جمله اسمارت بودن و سه بعدی بودن خیلی مهم نیست . یکسری از فوروم ها رو خوندم و قیمت تلویزیونهای بدون گارانتی تو تهران و بانه رو میدونم خودم بین سونی 47W800 و50W700 و 50R550و الجی 55 LA6600 موندم این مدلا قیمت بدون گارانتیشون حدوده 4 تومن.

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من تو این رتج قیمت از برند سونی hx855 بهترین کیفیت رو داره که 40 اینچش گیرت میاد که شما گفتی اینچ بالا میخواید
    ولی اگه از برند ال جی میخواید بخرید پیشنهاد من LG LA86000 47 اینچ هست که فول ال ای دی هستش
    و کیفیت خیلی خفنی داره
    تو سایت بانه خرید 47 اینچش 4 و صد و خورده ایه:|

3. این کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

اگر نظرم رو 47 اینچ قطعی بشه که سونی w804 بهترین انتخابه فکر کنم،منتها مشکل اینه که میخوام سایز تلویزیونمو افزایش بدم چون در حال حاضر 40 سامسونگ قدیمی دارم و میخوام از نظر اندازه با 40 تفاوته محسوس داشته باشه. از این مدلهای که اسم بردم از لحاظ کیفیت تصویر با در نظر گرفتن سایز وقیمت تقریبا یکسان کدوم بهتره؟

5. این کاربر از m_semiari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

دوست عزیز به نظر من بین اون مدل هایی که گفتی w800 و lg6600 بهترن چون سرعت رفرش تصویرشون بهترن و این خیلی تاثیر داره
    تویه فیلم های 3 بعدی و تصاویر سریع

7. این کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

من خودم به خاطر سایزش بیشتر نظرم رو LG 55LA6600 هستش چون میدونم با این بودجه نمیشه سایز 55 گرفت منتها کیفیت تصویرش رو شک دارم خوب باشه.یک سری از دوستان تو این فوروم میگن خوب نیست.میخوام بدونم در مقایسه با سونی تصویرش چقدر ضعیفتره.ایا ارزش خرید داره من هم کیفیت SD هم HD برام مهمه.3D بودن خیلی اهمیت نداره.کسی کنار هم با سونی مقایسش کرده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه salavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من خودم به خاطر سایزش بیشتر نظرم رو LG 55LA6600 هستش چون میدونم با این بودجه نمیشه سایز 55 گرفت منتها کیفیت تصویرش رو شک دارم خوب باشه.یک سری از دوستان تو این فوروم میگن خوب نیست.میخوام بدونم در مقایسه با سونی تصویرش چقدر ضعیفتره.ایا ارزش خرید داره من هم کیفیت SD هم HD برام مهمه.3D بودن خیلی اهمیت نداره.کسی کنار هم با سونی مقایسش کرده؟
    من47اینچ 804 سونی رو دارم بدون گارانتی و بین 66000 با گارانتی و 804 سونی بدون گارانتی سونی رو گرفتم.کنار هم ندیدم ولی اختلاف خیلی زیادی ندیدم نمی دونم شایدم چشم من تشخیص نمیده

من حواسم به بدون گارانتی الجی نبود، ولی به نظرم 55 الجی بهتر باشه و 8 اینچ می ارزه ولی خب 400 500 تومن الجی 55 اینچش گرونتره از 47 سونی درسته؟ w804 و الجی 66000 رو چند قیمت دارید؟
    کجا زیر 4 تومان قیمت دارید الجی رو؟ سایته؟
    Last edited by salavan; 21-10-2013 at 22:31.

10. این کاربر از salavan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سایت بانه خرید و بانه مارکت هر دوشون حدوده 3900 قیمت دادن که با حملش حدوده 4100 میشه .از بانه مارکت که پرسیدم گفت اصل کره هستش. W804 مالزی هم حدوده 3800 هست که با حمل 200 تومن از الجی ارزونتردر میاد.حالا با توجه به سایز این دو تا کدوم بیشتر ارزش خرید داره.کیفیت تصویر از همه چی مهمتره؟

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

دوست عزیز کیفیت تصویر ال جی la6600 خیلی هم خوبه و در ضمن یاداوری کنم که پنل w804 سونی رو ال جی میزنه
    به نظر من همون 6600 ال جی رو بگیر کیفیتش خوبه
    در ضمن ال جی تویه بانه پنلشون اصل کره هست
    1 جیزه دیگه هم بگم که این رو مد نظرت قرار بده اگه ی روزی(البته خدا نکنه) مشکلی واسه tv شما پیش بیاد 100 درصد ال جی رو راحت تر میتونی تعمیر و قطعاتشو پیدا کنی
    در ضمن ال جی عمر قطعاتش عالیه
    پیشاپیش مبارک

13. 2 کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

دوست عزیز هر وقت خریدی همینجا نظرت رو بگو بقیه هم استفاده کنن

اگه نباشه جاش خالی می مونه salavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

فقط [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داشتش که 4 تومن زده بود و سونی هم البته من از تهران حدود 250 تومن ارزونتر از قیمت تموم شده که براش گفتید گرفتم.
    برای کیفیت تصویر هم اگر تونستید بازار برید ببینید البته دقیقا این دو مدل رو کنار هم که فکر نمی کنم پیدا کنید.

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •