تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: 2 تا كمك ميخوام

پروفشنال arash2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Abayland

9 2 تا كمك ميخوام

با سلام
    يه برنامه ميخوام كه بتونم باهاش بتونم فايل هاي با پسوند avi و پسوند مخصوص رئال پلير الان يادم نيست چي بود رو تيكه تيكه كن مثل vcdcuter راحت و خوب و اگر تبديل به فرمت dat يا mpg كنه كه ديگه نور الا نوره از اينترت دانلود كردم چند تا فيلم اينجوريه ميخوام بزنم روي سي دي در شرايط معمولي كلي زمان ميبره من تبديل كنم و كيفيتش پايين مياد اول مثلا يه فيلم يك ساعت نيمي رو با برنامه يوليد به mpg تبديل كنم بعد تيكه تيكه كنم بعد با نرو ويژيون encod بگيرم خيلي سرطانه

يه مشكل هم دارم اون اينكه كيسم خود به خود خاموش ميكنه نميدونم چرا خاموش ميكنه ها نه ري استارت
    ويندوز هم عوض كردم يه دو روزي خوب شد باز م اينطوره با node 32 هم ويروس يابي كردم چيزي پيدا نشد
    محافظ هم دارم 96 تومان خريدم دارم بازي ميكنم يه راحت خاموش ميشه انگار نه انگار بعد روشن ميكنم انگار كه قانوني خاموش شده ولي اينجور نبوده

داره خودمونی میشه ghafari3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

يه مشكل هم دارم اون اينكه كيسم خود به خود خاموش ميكنه نميدونم چرا خاموش ميكنه ها نه ري استارت
    ويندوز هم عوض كردم يه دو روزي خوب شد باز م اينطوره با node 32 هم ويروس يابي كردم چيزي پيدا نشد
    محافظ هم دارم 96 تومان خريدم دارم بازي ميكنم يه راحت خاموش ميشه انگار نه انگار بعد روشن ميكنم انگار كه قانوني خاموش شده ولي اينجور نبوده
    دمای سیستمتون را چک کنید. اگر فقط در بازی کردن این اتفاق میفته احتمال داره دمای CPU یا کارت گرافیکتون بالاتر از حد استاندارد میره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض http://forum.p30world.com/images/New-smile/N_aggressive%20(39).gif سلام

سلام کامپیو تر منم همینجوری بود منم فکر میکنم از دمای اونه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با سلام
    يه برنامه ميخوام كه بتونم باهاش بتونم فايل هاي با پسوند avi و پسوند مخصوص رئال پلير الان يادم نيست چي بود رو تيكه تيكه كن مثل vcdcuter راحت و خوب و اگر تبديل به فرمت dat يا mpg كنه كه ديگه نور الا نوره از اينترت دانلود كردم چند تا فيلم اينجوريه ميخوام بزنم روي سي دي در شرايط معمولي كلي زمان ميبره من تبديل كنم و كيفيتش پايين مياد اول مثلا يه فيلم يك ساعت نيمي رو با برنامه يوليد به mpg تبديل كنم بعد تيكه تيكه كنم بعد با نرو ويژيون encod بگيرم خيلي سرطانه

احتمالا فن کیست خراب شده یا خوب کار نمی کنه اگه از فن کیست نیست فن cpu را چک کن.اگه تاحالا کیس رو باز نکردی خودت باز نکن ببر یه متخصص برات باز کنه.چون وقتی
    cpu داغ میکنه سیستم خاموش میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •