تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل پایه ای در زمان نصب کارت گرافیک انویدیا GEFORCE 710M- ایرور " The graphics driver could not find Compatible graphics hardware

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض مشکل پایه ای در زمان نصب کارت گرافیک انویدیا GEFORCE 710M- ایرور " The graphics driver could not find Compatible graphics hardware

سلام.من یه لپتاپ acer aspire corei5 مدل E1-571G دو کارت گرافیکه اینتل و انویدیا دارم و مشکل از اونجا شروع شد که درایور گرافیک انویدیا رو " برای نصب مجدد " به صورت دستی و از Programs and Features ویندوز uninstall کردم(در حالی که برای حذف کامل درایور این کارت گرافیک باید از نرم افزاری مثل DDU استفاده میشد!)حالا برای نصب مجدد گرافیک انویدیا در پنجره اینستالر با ایرور عدم سازگاری و پیدا نکردن سخت افزار مرتبط با درایور مواجه میشدم. باید بگم که من خیلی مبتدی هم نیستم و مدتیه که دارم هرکاری میکنم نمیتونم درستش کنم و پیش چند نفر هم بردم و برای آخرین راه حل "باید" با "نصب مجدد ویندوز" این مشکل برطرف میشد که چند بار هم اینکارو کردم ولی نشد!با نرم افزارهای مختلف نصب خودکار درایور و حتی بعد از نصب ویندوز و با سی دی مخصوص خود لپتاپم که درایورها رو نصب میکنه هم درایور گرافیک انویدیا رو توی لیست درایورهای قابل نصب نشون نمیداد. لطفا کمکم کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

نمیدونم چرا "اینجا" اومدم عضو شدم و راه حل خواستم! چرا و چطوری مسیرم عوض شد و سر از این سایت درآوردم که یکی نیست سربزنه به تاپیک ها و قسمتهایی که ایجاد شده به عنوان حل مشکلات کاربران؟! مدیراش خسته شدن یا مرخصی رفتن. یا فکر کردن فقط موضوعات و عناوین مختلف درست میکنن و بعد کاربرا خودشون تاپیک میزنن و "خودشونم به هم جواب میدن" و اگه سر نزدن هم مهم نیست و به طور خودکار خودش پیش میره و تا هر موقع و هرجا که وقتشو داشتن و رسیدن یه نگاهی هم میندازن؟؟

شک ندارم که الان یه دلیل و بهانه ای محکمه پسند سرهم میکنن و یه جوری جواب میدن بهم که هنوز طلبکار نشده، بدهکارم میشم!! اینا واقعیت هابی هستن که بهتره درموردش بیشتر فکر کنید دوستان من. در ضمن.....بی انصاف هم نیستم: پس خسته نباشید.به خاطر زحماتتون ازشما سپاسگذارم و همچنین بسیار ممنونم!! thanks. good luck

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

خوبه که متوجه بشید و چون حرفام کاملا درست و منطقی بود، جوابی هم نداشت؟!! حالا دیگه مطمئنم که هر کاربری که این تاپیک رو دیده باشه در جریان موارد بالا خوب قرار گرفته.

البته کاربرای محترم به این مورد حتما توجه کنن که من این پست هارو به فاصله دو-سه روز از هم نوشتم! یعنی هر دو روز اومدم سر زدم که جوابی بگیرم و دیدم که انگار به یه سایت.......اومدم. با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •