تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 76

نام تاپيک: کلاهبرداری سازگار از خریداران ایسر -به کمک کسانی که 5738خریدن نیاز دارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض کلاهبرداری سازگار از خریداران ایسر -به کمک کسانی که 5738خریدن نیاز دارم

کسانی که نوت بوک ایسر 5738z یا 5738zg را تا حدود یک یا دو ماه پیش خریداری کردند میدونند که این نوت بوک ها دارای رم ddrIII با باس 1066 هستند. و سازگار هم در سایت خودش این مشخصات را وارد کرده بود.
    اما چند هفته پیش موجودی این نوت بوک ها تمام شد و سازگار حجم زیادی را مجددا وارد کرد اما این بار مشخصات نوت بوک ها تغییر کرده بود و با رم ddrII باس 677 ارایه میشدند.
    سازگار این مطلب را به مشتری ها اطلاع نداد (شاید خودش هم خبر نداشت) و خیلی ها مثل من با فرض اینکه نوت بوک مشخصات ادعا شده را داره، اون رو خریدیم. با توجه به اینکه روی جعبه مشخصات جزیی رم نوشته نشده، من بعد حدود یک هفته با نرم افزار اون رو چک کردم و متوجه متفاوت بودن رم با مشخصات ادعایی شدم. وقتی به سایت سازگار سر زدم متوجه شدم که اونها هم (یک یا دو روز قبل از من) متوجه این موضوع شدند و اطلاعات رو تغییر دادن و کاهش قیمتی حدود 4 یا 5 هزار تومان اعمال کردند

خلاصه اینکه من بارها تماس گرفتم و پیگیری کردم، اول کارشناسای خودشون هم تعجب کردند و گفتن ddrIII باید باشه، بعدا گفتند اشتباه چاپی بوده تو سایت!!! و آخر هم که دیدن ما راضی نمیشیم میگن اصلا چنین چیزی نبوده و ما هیچ وقت نگفتیم رم DDRIII داره!!!!!!!!!
    حالا من از کسانی که این لپ تاپ رو با رم DDRIII و از سازگار خریدند خواهش میکنم به من اطلاع بدند تا با کمک اونها بتونیم این مسئله رو پیگیری کنیم که دیگه یک شرکت معتبر! مثل سازگار فکر نکنه با یکسری ابله طرفه و بخواد بپیچونه
    ممنون

2. 3 کاربر از mojtaba_mo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اين مطلب قبلا در انجمن مطرح شده بود و دليلش هم استقبال بسيار زياد از اين مدل هست و سازگار اينطوري سود بيشتري ميبره با فروش اينها

متاسفانه ما اينجا كار خاصي نميتونيم انجام بديم و بهتره خودتون ببريد سازگار و اونجا مطرح كنيد تا به مشكلتون رسيدگي بشه

4. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه THE AGE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا

پيش فرض

دوست عزیز کسی زورش به سازگار نمیرسه ... اگر دقت کنی توی سایت هاشون می نویستند : احتمال هرگونه غلط املایی وجود دارد !

پس نمیشه توی سایت مدرکی جمع کرد

6. این کاربر از THE AGE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behjooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من هم DDR2 گرفتم و خيلي حالم گرفته شد. بتازگي فهميدم كه مانيتور هم برخلاف ادعاي اين شركت ديگه LED نيست و فقط LCD است. روي برچسب لپ تاپ هم نوشته HD LCD Monitor ولي قديمي ها HD LED LCD Monitor نوشته بود. كه اين مورد خيلي خيلي بيشتر باعث ناراحتي من شد. لعنت به هرچي دزد و نامرده!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض حل مسئله

دوستان من این مسئله را از یک مجرای قانونی که سازگار مجبوره ازش تبعیت کنه پیگیری کردم.
    الان مشکل فقط اینه که سازگار زده زیر حرفش و میگه ما هیچ وقت دی دی آر 3 نفروخیم.
    حالا به من گفتن اگر کسی را میشناسید که چنین لپ تاپی از سازگار خریده، اطلاع بدین تا از این طریق بتونیم متهمش کنیم.
    تنها چیزی که نیاز دارم اینه که دوستانی که این لپ تاپ رو دارن لطف کنند و از فاکتور و مشخصات دستگاه عکس به من بدن. همین

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من خودم ايسر 5738 زد قديم دارم رمش هم 1066 هست
    تا اوايل مرداد ماه هر چي مدل ايسر 5738 و 4736 بود همه رم 1066 و باس بالا بودند.
    طوريكه همه جذب اين قابليت استثنايي ايسر شده بودند كه روي نوت بوك 500 تومني رم 1066 هست.
    من خودم به همين دليل خريدم.
    اما بعدها به دليل درخواست ايسر يك كانفيك ساده بسته شده واسه ايران و گرنه همين الان در بازارهاي خارجي همون كانفيگ قديم هست كه هيچ تازه فينگر پرينت هم داره و 550 دلار قيمت داره.

متاسفانه اين روحيه سودجويي و دزدي در همه چيز اين مملكت موج ميزنه

10. این کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من این مسئله را از یک مجرای قانونی که سازگار مجبوره ازش تبعیت کنه پیگیری کردم.
    الان مشکل فقط اینه که سازگار زده زیر حرفش و میگه ما هیچ وقت دی دی آر 3 نفروخیم.
    حالا به من گفتن اگر کسی را میشناسید که چنین لپ تاپی از سازگار خریده، اطلاع بدین تا از این طریق بتونیم متهمش کنیم.
    تنها چیزی که نیاز دارم اینه که دوستانی که این لپ تاپ رو دارن لطف کنند و از فاکتور و مشخصات دستگاه عکس به من بدن. همین
    دوست عزيز من يادم هست كه خيلي با زيركي و بي صدا سايت رو عوض كردن
    نمايندگيها هم هم كه اصلا تعهدي در دروغ گفتن ندارن
    اميدوارم به نتيجه بررسي اما بعيد مي دونم
    چيزهاي خيلي تابلوتر از اين حرفها مثل گارانتي زير سوواله تو اين مملكت

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

به نظر من شما دوستان یه کاری کنید همگی که لپ تاپ با کانفیگ باس 667 دارید برید یه شکایت نامه بنویسید ضرر نداره شاید فرجی بشه تعداد زیاد باشه یه کارایی میشه کرد. ! یا از دید دیگه همه گی با هم برید به شرکت سازگار و با جدیت برخورد کنید .

متاسفانه تو این کشور دزدی و حق خوری تو همه صنف دیده میشه ...

من و دوستانی که قبلا خرید داشتیم با باس 1066 و امکانت دیگه حذف شده . فاکتور رو اسکن می کنیم تا جایی که امکان داشته باشه کمک می کنیم .

13. این کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

چیزی که معمول هست شرکت‌ها بدلایلی این حق رو محفوظ می‌دونن که مشخصات کالاشون رو تغییر بدند و چیزی متوجهشون نخواهد بود.

هر کس باید قبل از خرید از مشخصات کالا اطمینان حاصل کنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من مدل 5738 G جديد گرفتم
    خيلي هم خوبه
    گرافيك 4570 رادئون داره
    خيلي هم خوبه
    رمش 4 گيگ از نوع DDR3 هست.

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •