تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 58

نام تاپيک: DELL XPS L502

داره خودمونی میشه HOSEIN2398's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض DELL XPS L502

سلام به همه ی دوستان امروز میخوام یه لپتاپ خوب از برند دل معرفی کنم که البته خودم هم این لپتاپ رو دارم و ازش هم خیلی راضی هستم مدل این لپتاپ dell xps l502 است و مشخصات اون هم به شرح زیره:

رم : 8گیگابایت البته مدل 6 گیگابایتی این مدل هم موجود است.

گرافیک: 2 گیگابایت

سی پی سو : core i 7 و 8 مگابایت کش

قیمت (حدودا): 1550ت

این مدل مجهز به بلوری خوان هم است و البته بلوری هم رایت میکنه و لی مدل 6 گیگابایتی اون بلوری رایت نمیکنه ولی بلوری رو میخوانه . نکته جالبی که درباره این لپتاپ چند وقت پیش خواندم رقالت این لپتاپ با مک بوک ایر اپل بود که طبق این گزارش بازی وارکرافت رو روی این لپتاپ و مک بوک ایر اپل آزمایش کرده بودند و ایر اپل این بازی رو با 66 فریم در ثانیه نمایش داده ولی xps L502 با 88 فریم در ثانیه این بازی رو نمایش داده که نشان از قدرت این لپتاپ داره.

2. 3 کاربر از HOSEIN2398 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

با سلام
    می خواهم بدانم که آیا کانفیگهای ارزانتری هم داره این مدل یا نه؟(در حدود ا ملیون تومان)

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

با سلام
    می خواهم بدانم که آیا کانفیگهای ارزانتری هم داره این مدل یا نه؟(در حدود ا ملیون تومان)

خیر ، برای قیمت حدود 1 تومان باید برید سراغ Inspiron ها و یا Vostro

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان امروز میخوام یه لپتاپ خوب از برند دل معرفی کنم که البته خودم هم این لپتاپ رو دارم و ازش هم خیلی راضی هستم مدل این لپتاپ dell xps l502 است و مشخصات اون هم به شرح زیره:

رم : 8گیگابایت البته مدل 6 گیگابایتی این مدل هم موجود است.

گرافیک: 2 گیگابایت

سی پی سو : core i 7 و 8 مگابایت کش

قیمت (حدودا): 1550ت

این مدل مجهز به بلوری خوان هم است و البته بلوری هم رایت میکنه و لی مدل 6 گیگابایتی اون بلوری رایت نمیکنه ولی بلوری رو میخوانه . نکته جالبی که درباره این لپتاپ چند وقت پیش خواندم رقالت این لپتاپ با مک بوک ایر اپل بود که طبق این گزارش بازی وارکرافت رو روی این لپتاپ و مک بوک ایر اپل آزمایش کرده بودند و ایر اپل این بازی رو با 66 فریم در ثانیه نمایش داده ولی xps L502 با 88 فریم در ثانیه این بازی رو نمایش داده که نشان از قدرت این لپتاپ داره.
    دوست عزیز این حرف آخر شما کاملا اشتباهه
    اولا که مک بوک ایر اصلا کارت گرافیک به اون صورت قدرتمندی مثل L502 نداره
    حتی سری جدید ایرها
    دوما کی گفته مک بوک لپ تاپ قوی هست که شما تازه مک بوک ایر رو ملاک قدرت قرار دادی؟
    رو کدوم حساب؟
    از چه نظر ملاک برتری یک لپ تاپ FPS هست؟
    سوما کدوم بازی وارکرافت؟ منظورتون world of warctarf هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

حسین 2398 ِ عزیز ، خوب جایی گیرت آوردم !
    منم دنبال آمار XPS L502 هستم ، اینجاست که باید آمار واسم رو کنی و جواب سوالامو بدی

من آخر نفهمیدم مدلای سری XPS L502 ها چجوری طبقه بندی میشن ؟! آخه خود L502 ها مثل اینکه چند مدل داره ، مثلن مثل : , XPS L502-A , XPS L502-B , XPS L502-C , XPS L502-D , XPS L502-E , XPS L502-F , . . .
    که من مشخصات اونی که پررنگتر کردم ( XPS L502-E) رو توی یه سایت معتبر ایرانی در آوردم و با بقیهء مدلهای XPS L502 مقایسه کردم و دیدم که فقط همین مدله Eش بلو-ری رایتر داره (که رمشم 6 و هاردشم 640Gigهست)
    ولی اینجا که اومدم دیدم شما هم اسم مدل رو نوشتین : XPS L502 خالی !! یعنی آخرش اون تک حرف رو نداره
    توی لیست قیمتهایی هم که از مغازه داره گرفته بودم مثل شما نوشته بود !!!
    فقط اینو بگم که من مدل بلو-ری رایتر دارش رو در نظر دارم !
    میشه راهنماییم کنی جریان از چه قراره ؟ !
    یکم گیج شدم !!!
    یه لطف دیگه هم بکن تجربهء خودت رو از XPS L502 بگو

با سپاس فراوان !

7. این کاربر از shervin.zs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این لپ تاپ رو من دیدم واقعا دیزاین زشتی داره

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

پاسخ به: shervin.zs

اولا با عرض شرمندگی من در مورد حرفی که شما در مورد مدل های دیگه سری xps زدی تا به حال چیزی نشنیدم و برام هم خیلی جالبه ی فقط این نکته رو بدون که این سری (xps) دو تا نوع داره یکی همینه که من معرفی کردم و بلوری هم راییت میکنه و دومی هم دقیقا همین نام رو داره فقط بلوری رایت نمیکنه (فقط بلوری میخوانه) و البته هم رمش هم 6گیگ هست ولی این رمش 8 گیگه من موقع خریدن این لپتاپ خیلی تحقیق کردم ولی هیچ وقت با چنین مدل های برخورد نکرده بودم حالا اگه دوستان دیگه اطلاعات دارن به ما هم بگن.
    در مورد تجربه من با این لپتاپ بخوای بدونی راستش لپتاپ خیلی خوبیه همه کار میکنه از مشخصاتش هم که معلومه چقدر قویه هستش موقع خریدن هم یه آنتی ویروس اورجینال مکافی روش داشت که البته مال من که لایسنسش تموم شده بود در کل خیلی خوبه .

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا من می خوام این مدل رو بخرم. موقع خرید چه چیزهایی رو چک کنم تا مطمئن بشم سالمه و اصله ؟!؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

2

این لپ تاپ رو من دیدم واقعا دیزاین زشتی داره

دله دیگه !!! کاریش نمیشه کرد ! :(

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

پاسخ به: farsweb

من به سفارش اوروپای این لپتاپ رو گرفتم یعنی برای اوروپا ساخته شده فکر میکنم اگر شما این کار رو بکنی بهتره و لی زیاد هم رو این موضوع حساس نشو . دوم تا جایی که من می دونم فقط توی چین تولید میشه فقط وسایلی توشو هنگام خرید چک کن باید :آنتن داشته باشه (برای دیدن تلوزیون توی لپتاپ) یه دونه سی دی و چند تا سیم اینا دیگه

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •