تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 62

نام تاپيک: یک بهترین لپ تاپ هایی که میتونم بخرم چیه؟

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

14 یک بهترین لپ تاپ هایی که میتونم بخرم چیه؟

سلام دوستان
    راستش من یه لپ تاپ HP pavilion g4 دارم،یه سری کمبود داره که منو اذیت میکنه،
    الان میخوام اینو فروشم؛به لپ تاپ خیلی خوب بخرم؛
    حتما حتما خصوصیا زیر رو داشته باشه:
    • USB3؛و اینکه تعداد درگاه های USB اون کم نباشه تا مجبور شم هاب وصل کنم...
    • صفحه ی نمایشش فوق العاده با کیفیت باشه تا مجبور نباشم مونتور Full HD با کابل HDMI بهش وصل کنم واسه فیلم دیدن!!
    • عمر باتریش خییلی خوب و طولانی باشه؛اینی که من الان دارم به زور 1.45 دقیقه نگه میداره؛به زرو؛میخوام باتری خیلی خوبی داشته باشه؛
    • طراحی ظاهریش هم برام خیلی مهمه و شیک و آنتیک باشه
    • یه چیزایی هایی هست که فقط با اثر انگشت کامپیوتر باز میکنن و جای پسور رو گرفتن (اسمش رو نمیدونم) از اونا هم داشته باشه)
    • حتما حتما حتما ویدوز 8 رو ساپورت کنه! یعنی اصلا زده باشن واسه ویندوز 8 (البته اگه بشه که پول ویندوز ندیدم خیلی بهتر میشه؛یعنی یه چیز روش باشه و بعدا ما خودمون روش ویندوز و کرک بریزیم)
    • CPU حتما Corei7 باشه و با قدرت پردازش بالا بافر بالایی هم داشته باشه(چون هم بازی میکم؛هم اینکه با افتر افکت و ... زیاد سر و کار دارم)
    • تا اونجا که من اطلاع دارم ویندوز 8 واسه لپ تاپ ها و تب لت های تاچ ارائه شده؛پس حتما تاچ باش؛ولی اثر انگشت به جا نذاره که هی مبحور باشم تمجیزش کنم؛
    • رم هم که تا 8 الی 16 ت میخوام؛
    • کارت گرافیک چی پیشنهاد میدید؟؟؟ nVidia یا ATI ؟ تونم یه چیز کاملا مناسب باشه؛
    • بلوری رابتر هم داشته باشه حتما
    • نور پس زمینه هم داشته باشه کیبورد هاش که تو تایپ در شب مشکل نداشته باشم مثل الان...
    • زود به زود داغ نکنه مثل لپ تاپ فعلی من...مشکل گرامیش برام ایجاد نکنه به هیچ وجه حتی بدون کول پدد

اول اینکه با این انتظارات من شما چه برندی توصیه میکید؟؟SONY خوبه؟نه؟ولی قیمتش هاش بالاست؛نمیخوام از 3500 بالا تر بزنه!باز حالا یکم اینور و اینوز مشکلی نیست؛همه ی این مشخصات رو داشته باشه عالیه!
    فقط میمیمونه سایزش؟!!!
    شما چند اینچ پیشنهاد میدید؟؟
    من از سایز سر در نمیارم؛یه باشی به درد فیلم و بازی هم بخوره...ولی طوری هم نباشه که نشه همه جا بردش...(وزنش هم خوب باشه)

برای اواسط مهر ماه میخوام؛قیمت ها میاد پایین یا نه؟
    پیشنهاد شما شما؟؟؟
    خیلی ممنونم که حوصله کردید و همه ش رو خوندید...

2. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Alireza-Khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

دکتر منم یه همچین چیزی میخوام ولی دیگه از صفحه لمسی میترسم و اینکه بلوری رایتر نمیخوام ! اینم تاپیک منه ! خواستی مدل پیشنهادیمو نگا بنداز !

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از Alireza-Khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 3aman021's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستانراستش من یه لپ تاپ HP pavilion g4 دارم،یه سری کمبود داره که منو اذیت میکنه،الان میخوام اینو فروشم؛به لپ تاپ خیلی خوب بخرم؛حتما حتما خصوصیا زیر رو داشته باشه:
    • صفحه ی نمایشش فوق العاده با کیفیت باشه تا مجبور نباشم مونتور Full HD با کابل HDMI بهش وصل کنم واسه فیلم دیدن!!
    • عمر باتریش خییلی خوب و طولانی باشه؛اینی که من الان دارم به زور 1.45 دقیقه نگه میداره؛به زرو؛میخوام باتری خیلی خوبی داشته باشه؛
    • یه چیزایی هایی هست که فقط با اثر انگشت کامپیوتر باز میکنن و جای پسور رو گرفتن (اسمش رو نمیدونم) از اونا هم داشته باشه)
    • حتما حتما حتما ویدوز 8 رو ساپورت کنه! یعنی اصلا زده باشن واسه ویندوز 8 (البته اگه بشه که پول ویندوز ندیدم خیلی بهتر میشه؛یعنی یه چیز روش باشه و بعدا ما خودمون روش ویندوز و کرک بریزیم)
    • CPU حتما Corei7 باشه و با قدرت پردازش بالا بافر بالایی هم داشته باشه(چون هم بازی میکم؛هم اینکه با افتر افکت و ... زیاد سر و کار دارم)
    • تا اونجا که من اطلاع دارم ویندوز 8 واسه لپ تاپ ها و تب لت های تاچ ارائه شده؛پس حتما تاچ باش؛ولی اثر انگشت به جا نذاره که هی مبحور باشم تمجیزش کنم؛
    • نور پس زمینه هم داشته باشه کیبورد هاش که تو تایپ در شب مشکل نداشته باشم مثل الان...
    • زود به زود داغ نکنه مثل لپ تاپ فعلی من...مشکل گرامیش برام ایجاد نکنه به هیچ وجه حتی بدون کول پدد

اول اینکه با این انتظارات من شما چه برندی توصیه میکید؟؟SONY خوبه؟نه؟ولی قیمتش هاش بالاست؛نمیخوام از 3500 بالا تر بزنه!باز حالا یکم اینور و اینوز مشکلی نیست؛همه ی این مشخصات رو داشته باشه عالیه!فقط میمیمونه سایزش؟!!!شما چند اینچ پیشنهاد میدید؟؟من از سایز سر در نمیارم؛یه باشی به درد فیلم و بازی هم بخوره...ولی طوری هم نباشه که نشه همه جا بردش...(وزنش هم خوب باشه)برای اواسط مهر ماه میخوام؛قیمت ها میاد پایین یا نه؟پیشنهاد شما شما؟؟؟خیلی ممنونم که حوصله کردید و همه ش رو خوندید...
    دوست عزیز بهترین گزینه asus n550 میباشه !همه نیازهاتونو برطرف میکنه ,فقط فینگر پرینت( درگاه اثر انگشت) نداره.

6. این کاربر از 3aman021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    راستش من یه لپ تاپ HP pavilion g4 دارم،یه سری کمبود داره که منو اذیت میکنه،
    الان میخوام اینو فروشم؛به لپ تاپ خیلی خوب بخرم؛
    حتما حتما خصوصیا زیر رو داشته باشه:

اول اینکه با این انتظارات من شما چه برندی توصیه میکید؟؟SONY خوبه؟نه؟ولی قیمتش هاش بالاست؛نمیخوام از 3500 بالا تر بزنه!باز حالا یکم اینور و اینوز مشکلی نیست؛همه ی این مشخصات رو داشته باشه عالیه!
    فقط میمیمونه سایزش؟!!!
    شما چند اینچ پیشنهاد میدید؟؟
    من از سایز سر در نمیارم؛یه باشی به درد فیلم و بازی هم بخوره...ولی طوری هم نباشه که نشه همه جا بردش...(وزنش هم خوب باشه)

برای اواسط مهر ماه میخوام؛قیمت ها میاد پایین یا نه؟
    پیشنهاد شما شما؟؟؟
    خیلی ممنونم که حوصله کردید و همه ش رو خوندید...
    دوست عزیز از اونجایی که این خصوصیات رو میخواین پس یقین داشته باشین که لپ تاپ های سونی با این خصوصیات زیر 5 نیست و همچنین اینکه در مورد انتخاب لپ تاپ حتما حتما باید برین سراغ n550 و دلایلش هم اینه که پردازنده قوی و از نسل چهارم اینتل هست و دارای گرافیک 750M هست که برای بازی های حرفه ای هم خوبه و همچنین اینکه دارای 3 تا پورت USB 3.0 هست و همچنین صفحه لمسی و Full HD و برای باتری هم باید بگم که باتری این لپ تاپ از نوع لیتیوم پلیمری هست که اونم تایید میشه و از خصوصیات دیگه در مورد بک لایت یا همون نور کیبورد و کیفیت صدای خوب با یه ووفر که به این تاپیک هم میتونید سر بزنید و هم عکس ها و هم سوالتتون رو بپرسید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوست عزیز بهترین گزینه asus n550 میباشه !همه نیازهاتونو برطرف میکنه ,فقط فینگر پرینت( درگاه اثر انگشت) نداره. نمیشه یه مدل معرفی کنی که هم برند معروف تری باشه (مثلا سونی) و درگاه اثر انگشت هم داشته باشه؟
    راستی؟کانفیگ دقیقش رو میشه بم بگی؟
    تا اواسط یا اواخر مهر ماه صبر کنم هم چیز به درد بخور تری نمیاد بازار؟! (مخصوصا از یه برند دیگه)

دکتر منم یه همچین چیزی میخوام ولی دیگه از صفحه لمسی میترسم و اینکه بلوری رایتر نمیخوام ! اینم تاپیک منه ! خواستی مدل پیشنهادیمو نگا بنداز !

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    چرا علیرضا جان؟مگه مشکلش چیه؟

9. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

داداش من همچین مدلی تو سونی پیدا نمیشه !اگرم باشه قیمتش میره بالای 6 تومن ... لپ تاپ ایسوس N550JVمشخصات کلی : مشخصات کلی: وزن 2.6 کیلوگرمپردازنده: Intel 4700HQ Core i7 2.40GHz up to 3.40 GHz - Cache 6 MB حافظه: 8 GB DDR3 هارد دیسک: 1024 GB 5400RPM کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT 750M 4096 MB UpTo 6144 MBصفحه نمایش: 15.6" - Bright LED امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Portسایر مشخصات: باتری 4 سلولی -

11. این کاربر از 3aman021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

راستی دوستان
    من معمولا از هارد اکسترنال استفاده میکنم؛
    پس بهتر نیس برای سرعت بالاتر یه هارد بخرم که SSD باشه؟!!(تفاوت قیمت خیلی فاحش میشه؟)

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

نظرتون در مورد این چیه؟

3aman021
    اون مدلی که از AUSUS معرفی کردی تاچه؟من تاچ میخوام به خاطر ویندوز 8 ...
    و اینکه حتما بلو-ری رایتر داشته باشه؛
    USB 3 چندتا داره؟
    قیمتش چنده الان؟
    اگه بشه یه چی پیدا کنم هارد SSD داشته باشه عالیه...امکانش هست؟

راستی؟!FULL HD هست اینی که شما میگی؟برام خیلی مهمه که گرافیک و رم بالا داشته باشه!گرافیک و رمش کم نیس به نظرت؟؟؟
    پردازنده اش چطوریاست؟چند هسته ای هست؟!!

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این مدلی که معرفی کردم همه چی تمومه !!!همه قابلیت ها رو یه جا داره.دارای صفحه full hd ,ips,لمسی هم هست !گرافیک خوبی هم داره ,رم 8 ,پردازنده هشت هسته ای نسل جدید اینتل !ssd هم میخوره !

15. 2 کاربر از 3aman021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی دوستان
    من معمولا از هارد اکسترنال استفاده میکنم؛
    پس بهتر نیس برای سرعت بالاتر یه هارد بخرم که SSD باشه؟!!(تفاوت قیمت خیلی فاحش میشه؟)
    دوست عزیز تو این شکی نیست که هاردهای SSD سرعت بالایی دارن اما اینو هم در نظر داشته باشید که قیمت این هاردها فوق العاده گرون هستند مثلا الان یه هارد SSD 256 حدود 900 تومان هست.

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •