تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 70

نام تاپيک: چطور سي دي رو قفل ميكنن كه بعد از كپي كردن ميگه سي دي اصل نيست ؟

پروفشنال hp1361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض چطور سي دي رو قفل ميكنن كه بعد از كپي كردن ميگه سي دي اصل نيست ؟

با سلام

دوستان راهنمايي منن چطور سي دي هايي ساخته ميشه كه بعد از كپي كردن و يا ويرچوال گرفتن پيغام اصل نبودن سي دي رو ميده

منظورم اينه كه از چه مكانيزمي استفاده ميكنن ؟

ممنون

منتظرم

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

براي اين كار بيشتر از Aspi استفاده ميشه ...

حالا چه جوري و ... را من نمي دونم .

آخر فروم باز soldier's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    اين كار رو نمي شه با دلفي انجام داد
    شايد هم بشه من نمي دونم اما تا
    جايي كه مي دونم قفل هاي نرم افزاري
    رو با برنامه هاي مخصوصي انجام ميدن.
    مثل نرم افزار : cd locker كه خودم هم داشتمش.

آخر فروم باز Mohammad Modarresi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

دوستان اگه اطلاعات بيشتري دارن لطفا در اختيار ديگران بگذارند متشكرم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

این موضوع خیلی جالبی هستش
    هرکی واقعا بلده بگه چیکار باید بکنیم .

حـــــرفـه ای AK1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    جهــــنم سبز

پيش فرض

يه نرم افزار هست به نام tz copy xperes اگه درست يادم باشه كه از اين جور كارا مي كنه

آخر فروم باز NoneForce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Sector0@

پيش فرض

سلام
    اگر برنامه را خودتون نوشتيد زياد به قفل كردن اون توسط سي دي فكر نكنيد.
    يك راه بهتر استفاده از روش فعال سازي است . اينطوري كنترل بيشتري روي برنامه داريد . البته احتمال كرك هست ولي مي تونيد با پكرها فايلهاي خودتون را محافظت كنيد و كار كرك را سخت تر كنيد.

اگر بخواهيد دنبال نوشتن قفل باشيد اين خودش يك پروژه بزرگ و كامل است و ديگه بايد برنامه خودتون را بذاريد كنار.
    هم مي تونيد خودتون توابع چك را بنويسيد و هم از ابزارهاي آماده استفاده كنيد مثل ICELicense

البته توابع ASPI براي خواندن سيدي است و ميتونيد با استفاده از اين تواع سكتورهاي سيدي را بخوانيد و 1000 تا كار ديگه در رابطه با سيدي ولي نميشه باهاش قفل گذاشت!

لطفا اين بحث را درصورتي ادامه دهيد كه مي خواهيد از برنامه نويسي ( مخصوصا دلفي) براي نوشتن يا استفاده از قفل استفاده كنيد . در غير اينصورت فكر كنم يك پست با عنوان قفل گذاري اكثر مسائل در مورد قفل گذاري را مورد بررسي قرار داده است.

آخر فروم باز soldier's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    آره قفل كردن سي دي با نرم افزار ها خيلي راحته
    و اين نرم افزار ها خيلي زياد هستند و به راحتي گير مي آيند.
    پس به نظر من بهتره از طريق برنامه نويسي براي قفل استفاده كنيم.
    من از خود همين الآن پيگيريش مي كنم اميد وارم كه موفق باشيد.

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام ...
    نقل قول نوشته شده توسط akmfad1
    يه نرم افزار هست به نام tz copy xperes اگه درست يادم باشه كه از اين جور كارا مي كنه
    نام درست نرم افزار ، TZ Executable Protector Xpress است . يك نرم افزار ديگه هم هست به نام TZ Copy Protection كه كارش چيز ديگري هست .

نقل قول نوشته شده توسط NoneForce
    البته توابع ASPI براي خواندن سيدي است و ميتونيد با استفاده از اين تواع سكتورهاي سيدي را بخوانيد و 1000 تا كار ديگه در رابطه با سيدي ولي نميشه باهاش قفل گذاشت!
    اين حرف آخري شما اشتباه هست ... الان قفل هايي هستند كه از همين توابع ASPI استفاده مي كنند و قفل نسبتا قوي هستند كه كپي كردن اونها كار هر كسي نيست .
    براي نمونه ميشه به قفل هاي روياگران نرم افزار و قفل ( اسمش يادم رفت ) كه روي آزمون يار گزينه 2 هست نام برد .
    البته من اينها را از soda جان پرسيدم .

نقل قول نوشته شده توسط soldier
    آره قفل كردن سي دي با نرم افزار ها خيلي راحته
    و اين نرم افزار ها خيلي زياد هستند و به راحتي گير مي آيند.
    پس بايد به اين نكته هم توجه داشته باشيد به همون نسبتي كه نرم افزار قفل گذاري راحت گير مياد و زياد هم هستند ، نرم افزارهاي عبور از پروتكشن اونها بسيار راحت گير مياد و زياد هم هستند .

من خودم از برنامه نويسي چيز زيادي بلد نيستم . اما توصيه شده است كه : « خودتان براي محصول خود قفل طراحي كنيد »
    در هر صورت به نظر من همون جوري كه در طراحي يك نرم افزار خلاقيت به خرج مي دهيم ، براي طراحي يك پروتكشن نيز خلاقيت داشته باشيم .

اگر بخواهيد كه قفلهاي تلفني ( مثل شتاب و كولاك و پرولاك ) مي توانيد از زبان هايي مثل delphi استفاده كنيد . اما اگر بخواهيد يك قفل براي CD درست كنيد ( اولين پست تاپيك ) ، بهتر هست از همون ASPI استفاده كنيد .
    soda جان يك سري لينك توي تاپيك ( آدرسش توي امضام هست ) براي ASPI گذاشته ، احتمالا بدردتون مي خوره .

آخر فروم باز NoneForce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Sector0@

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_7070
    سلام ...

نام درست نرم افزار ، TZ Executable Protector Xpress است . يك نرم افزار ديگه هم هست به نام TZ Copy Protection كه كارش چيز ديگري هست .

اين حرف آخري شما اشتباه هست ... الان قفل هايي هستند كه از همين توابع ASPI استفاده مي كنند و قفل نسبتا قوي هستند كه كپي كردن اونها كار هر كسي نيست .
    براي نمونه ميشه به قفل هاي روياگران نرم افزار و قفل ( اسمش يادم رفت ) كه روي آزمون يار گزينه 2 هست نام برد .
    البته من اينها را از soda جان پرسيدم .

پس بايد به اين نكته هم توجه داشته باشيد به همون نسبتي كه نرم افزار قفل گذاري راحت گير مياد و زياد هم هستند ، نرم افزارهاي عبور از پروتكشن اونها بسيار راحت گير مياد و زياد هم هستند .

من خودم از برنامه نويسي چيز زيادي بلد نيستم . اما توصيه شده است كه : « خودتان براي محصول خود قفل طراحي كنيد »
    در هر صورت به نظر من همون جوري كه در طراحي يك نرم افزار خلاقيت به خرج مي دهيم ، براي طراحي يك پروتكشن نيز خلاقيت داشته باشيم .

اگر بخواهيد كه قفلهاي تلفني ( مثل شتاب و كولاك و پرولاك ) مي توانيد از زبان هايي مثل delphi استفاده كنيد . اما اگر بخواهيد يك قفل براي CD درست كنيد ( اولين پست تاپيك ) ، بهتر هست از همون ASPI استفاده كنيد .
    soda جان يك سري لينك توي تاپيك ( آدرسش توي امضام هست ) براي ASPI گذاشته ، احتمالا بدردتون مي خوره .
    سلام
    نميخوام الكي حرف را كشش بدهم ولي ميدونستم اين مثال را خواهيد آورد (در مورد ASPI) براي همين گفتم با ASPI نميشه قفل گذاشت . اون سيدي ها از اين توابع براي چك كردن سيدي استفاده مي كنند ولي از يك برنامه ديگر براي قفل گذاري استفاده مي كنند . تو اين قفلها اول قفل رايت مي شود روي سيدي (تحت داس!) سپس خودتون تو ويندوز ديتاتون را مثلا با نرو روي سيدي رايت مي كنيد. (نپرسيد از كجا ميدوني )
    Last edited by NoneForce; 29-06-2006 at 17:10.

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •