تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: پراید 132 یا 111 ؟؟؟؟؟...

اگه نباشه جاش خالی می مونه john nash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض پراید 132 یا 111 ؟؟؟؟؟...

سلام دوستان
    من میخوام یه ماشین بخرم به زودی
    یا 132 یا 111
    وقتی پست های بقیه رو تو این سایت خوندم به جای نتیجه گیری واقعا گیج شدم
    یکی میاد تعریف میکنه ، اون یکی میاد بد میگه

خوب من میدونم که پراید ماشین خوبی نیست ولی در حال حاضر به همین مقدار پول دارم
    خلاصه لطفا از میون این 2 تا بگین که کدوم بهتره با توجه به این که من این ماشینو واسه تو شهر میخوام نه خوانواده و یه ماشین دیگه داریم ولی خوب اون دست من نیست ! برا همین برام مهمه وگرنه پراید پرایده چه 111 چه 132
    من خودم بیشتر 111 دوست دارم اما خوب شما بگین کدوم بهتره ، اگه 132 ، خوب با دلیل منطقی 132 میگیرم
    در مورد امنیت 111 که چون هاچ بکه میگن کسی اگه از پشت بزنه بهش خطرناکتره نسبت به 132 ؟
    بعضی ها اینجا میگن abs پراید الکیه ، خوب اگه واقعا الکیه بگین ما پول الکی ندیم همون معمولیشو بگیریم؟؟؟؟!!!!
    تو تاپیک 111 بعضی هامیگن بخاریش و کولرش بدرد نمیخوره ، یعنی چی ؟ یعنی در حد همون پرایدم نیست؟
    میگن 111 جاش کمه و توش باید چمباتمه بزنی و .....
    مگه پرایدا هاچ بکش و غیره هاچ بکش فرق میکنه از نظر جا؟ اخه پراید معمولی بد نیست جاش
    درباره فرمانش که میگن هیدرولیکش خیلی بیش از حد نرمه و تو سرعتهای بالا ممکنه چپ کنه!!
    بالاخره خواهشا راهنمایی کنید که کدوم بهتره معمولی یا با abs و هیدرولیک؟؟
    دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم
    Last edited by john nash; 01-03-2011 at 12:52.

2. این کاربر از john nash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان خوابن همه اینجا؟؟؟؟؟؟

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

132 و 111 مهمترین فرقشون تو صندوق دار بودن هست که بدرد خانواده میخوره و برای کسایی که مسافرت زیاد میرن و بار و تجهیزات حمل میکنند مسلما مناسب تره
    111 هم که از مزیت صندوق بی بهره مونده و مشتری های خاص خودش رو داره
    از نظر اتاق فرقی ندارند و داخل اتاق و فضای اون فرقی با پراید 132 نداره , حالا بعضی از افراد میگن جاش کمتره من که همچین چیزی ندیدم و اتاق همون پرایده و فقط در قسمت عقب طراحی عوش شده
    شخصا با 132 موافق تر هستم بخاطر داشتن صندوق عقب و مقداری سنگین تر بودن وزن ماشین و مزیت اون تو جاده های بین شهری

5. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یه ماشین بخرم به زودی
    یا 132 یا 111
    وقتی پست های بقیه رو تو این سایت خوندم به جای نتیجه گیری واقعا گیج شدم
    یکی میاد تعریف میکنه ، اون یکی میاد بد میگه

خوب من میدونم که پراید ماشین خوبی نیست ولی در حال حاضر به همین مقدار پول دارم
    خلاصه لطفا از میون این 2 تا بگین که کدوم بهتره با توجه به این که من این ماشینو واسه تو شهر میخوام نه خوانواده و یه ماشین دیگه داریم ولی خوب اون دست من نیست ! برا همین برام مهمه وگرنه پراید پرایده چه 111 چه 132
    من خودم بیشتر 111 دوست دارم اما خوب شما بگین کدوم بهتره ، اگه 132 ، خوب با دلیل منطقی 132 میگیرم
    در مورد امنیت 111 که چون هاچ بکه میگن کسی اگه از پشت بزنه بهش خطرناکتره نسبت به 132 ؟
    بعضی ها اینجا میگن abs پراید الکیه ، خوب اگه واقعا الکیه بگین ما پول الکی ندیم همون معمولیشو بگیریم؟؟؟؟!!!!
    تو تاپیک 111 بعضی هامیگن بخاریش و کولرش بدرد نمیخوره ، یعنی چی ؟ یعنی در حد همون پرایدم نیست؟
    میگن 111 جاش کمه و توش باید چمباتمه بزنی و .....
    مگه پرایدا هاچ بکش و غیره هاچ بکش فرق میکنه از نظر جا؟ اخه پراید معمولی بد نیست جاش
    درباره فرمانش که میگن هیدرولیکش خیلی بیش از حد نرمه و تو سرعتهای بالا ممکنه چپ کنه!!
    بالاخره خواهشا راهنمایی کنید که کدوم بهتره معمولی یا با abs و هیدرولیک؟؟
    دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم
    خب پراید ماشین شناخته شده ای هست! همین طور که دوستمون هم گفتن پراید ها با فرق زیادی ندارن! بخصوص 111 و 132 که عین نسیم و صبا با هم برادرن! در مورد امنیت 111 خب پراید کلا امنیت نداره! هاچ بک هم که دیگه برای شهره و باید احتیاط کنی! abs هم بالاخره هرچی باشه یه تاثیرایی داره! در حد معمولی هم نیست اما خب بودنش از نبودنش بهتره!
    پراید ها هم که همگی بخاریشون مصنوعی هست و تنها در مورد 111 این طور نیست! کولرش اما نسبتا خوبه!
    در مورد فضای داخلی 111 هم میتونی بری نمایندگی ، نمایشگاه خودت سوار شی ببینی نیازی به گفتن نیست! همون مثل پراید معمولی و اون هاچ بک قبلیه! نباید از پراید انتظار فضای زیادی داشت!!
    اینو میگم در این مورد به خودت ظلم نکن!! حتاما پراید گرفتی هیدرولیک بگیر حتما! تو سرعت های بالا اگه دقت کنی هیچی نمیشه! من خودم اول همینطور فکر میکردم! اما اگه عادت کنی و کمی دقت کنی مشکلی نداره!
    فرمان معمولی تو شهر ادمو واقعا اذیت میکنه حتما هیدرو لیک بگیر.

7. 3 کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Grand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

اگه آواتارت عکس خودته 111 نگیر!

9. 4 کاربر از Grand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه سعید6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بین خانواده پراید من خودم 132 رو پیشنهاد میکنم ولی برای شهری مثل تهران با کلان شهرها 111 منطقی تره ( جمع و جورتره . نسبتا کم مصرف تره )

درسته ترمز پراید خوب نیست ولی این ایکس 100 خیلی بهتر شدن

---------- Post added at 02:15 AM ---------- Previous post was at 02:11 AM ----------

ولی برای شما 111 خیلی مناسبه

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

ولی برای شما 111 خیلی مناسبه
    من خودم یه دونشو دارم

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خب پراید ماشین شناخته شده ای هست! همین طور که دوستمون هم گفتن پراید ها با فرق زیادی ندارن! بخصوص 111 و 132 که عین نسیم و صبا با هم برادرن! در مورد امنیت 111 خب پراید کلا امنیت نداره! هاچ بک هم که دیگه برای شهره و باید احتیاط کنی! abs هم بالاخره هرچی باشه یه تاثیرایی داره! در حد معمولی هم نیست اما خب بودنش از نبودنش بهتره!
    پراید ها هم که همگی بخاریشون مصنوعی هست و تنها در مورد 111 این طور نیست! کولرش اما نسبتا خوبه!
    در مورد فضای داخلی 111 هم میتونی بری نمایندگی ، نمایشگاه خودت سوار شی ببینی نیازی به گفتن نیست! همون مثل پراید معمولی و اون هاچ بک قبلیه! نباید از پراید انتظار فضای زیادی داشت!!
    اینو میگم در این مورد به خودت ظلم نکن!! حتاما پراید گرفتی هیدرولیک بگیر حتما! تو سرعت های بالا اگه دقت کنی هیچی نمیشه! من خودم اول همینطور فکر میکردم! اما اگه عادت کنی و کمی دقت کنی مشکلی نداره!
    فرمان معمولی تو شهر ادمو واقعا اذیت میکنه حتما هیدرو لیک بگیر.
    شما خودت 111 داری؟
    این کم بودن وزن ماشین تو پیچ ها اذیت نمیکنه؟

---------- Post added at 06:09 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

نه عکس یه ریاضیدانه مشهوره

شما چی پیشنهاد میکنید؟

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

راضی هستی ازش ؟
    تو رانندگی با وزن سبکش مشکل نداری ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من سوار هم معمولی شدم پراید هم abs دار
    به نظرم ترمزش بهتر شده نسبت به معمولی ها
    البته نظر با متخصیصن این رشته هست ولی من یکم روندم این طور متوجه شدم.

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:30 PM ----------

راستی دیگه پراید معمولی اصلا تولید نمیشه... . همشون abs دار هستند و حتی به ثبت نامی های زمستان هم دیگه معمولی ندادند و 131 دادند.
    131 هم داشبوردش و داخلش مثل 132 هستش و چراغ هاشون عوض شده اما صندوق و جلوش مثل همون قدیمی هاست

14. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    مدار صفر درجه

پيش فرض

نه عکس یه ریاضیدانه مشهوره

شما چی پیشنهاد میکنید؟

راضی هستی ازش ؟
    تو رانندگی با وزن سبکش مشکل نداری ؟
    خوب پس اگه جونی و برای داخل شهر می‎خوای 111 بگیر.

آره خدایش ازش راضی‎ام. فرمان خوب، ترمز خوب، شتاب خوب، صندلیهای راحت، دید خوب و...

چندتا مشکل جزئی هم داره مثل صدای داشبورد که باید بدم درستش کنند.

16. 3 کاربر از Grand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •