تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: سوالات درباره زمان اتمام پشتیبانی مایکروسافت از Xp

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض سوالات درباره زمان اتمام پشتیبانی مایکروسافت از Xp

دوستان تو سایت مایکروسافت شمارش معکوس زده تا 39 روز!بعد از عدم پشتیبانی XP توسط مایکروسافت چه اتفاقی واسه XP میوفته؟حتما باید ویندوزو ارتقا بدیم؟

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    وصله های امنیتی تا یک سال بعد عرضه میشه و دو شرکت بزرگ و معتبر چینی نیز به پشتیبانی اکس پی ادامه خواهند داد.
    منبع Khabargardi.ir
    -------_----------_-----------_------------_----------------
    بهتره از همین الان قید اکس پی رو بزنیدچون خیلی ها غیر از ماکروسافت دارن شمارش معکوس رو نظاره میکنند...

Sent from my GT-N7100

3. 2 کاربر از mohammadi_4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    وصله های امنیتی تا یک سال بعد عرضه میشه و دو شرکت بزرگ و معتبر چینی نیز به پشتیبانی اکس پی ادامه خواهند داد.
    منبع Khabargardi.ir
    -------_----------_-----------_------------_----------------
    بهتره از همین الان قید اکس پی رو بزنیدچون خیلی ها غیر از ماکروسافت دارن شمارش معکوس رو نظاره میکنند...

Sent from my GT-N7100
    میشه بیشتر توضیح بدید ؟الان یعنی تا 2015 میونیم استفاده کنیم یانه؟واسه خودم نمیگم ویندوزم 8ه ولی ماله دوستام که همشون XP دارن.آیا باید upgrade کنند به 7؟
    سیستمشون خییلی ضعیفه.

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

بهتر است دو سیستم عامل داشته باشید. XP برای کاهای معمولی و 7 یا 8.1 برای وبگردی . چون پس از پایان پشتیبانی مایکروسافت دیگر XP برای وب و اینترنت خطرناک است .(حتی با انتی ویروس)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by vissoto; 03-03-2014 at 09:58.

6. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

بهتر است دو سیستم عامل داشته باشید. XP برای کاهای معمولی و 7 یا 8.1 برای وبگردی . چون پس از پایان پشتیبانی مایکروسافت دیگر XP برای وب و اینترنت خطرناک است .(حتی با انتی ویروس)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ببخشید دوست عزیز ولی چرا خطرناکه؟اگه مثلا ویروس وارد سیستم بشه خوب آنتی ویروس اونو پاک نمیکنه؟؟

8. این کاربر از pa13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

ببخشید دوست عزیز ولی چرا خطرناکه؟اگه مثلا ویروس وارد سیستم بشه خوب آنتی ویروس اونو پاک نمیکنه؟؟
    دلیلش را نمی دانم چون من هم از XP استفاده می کنم ! ولی مطمئن هستم XP بسیار زودتر از ۷و۸ ویروسی می شود.
    انتی ویروس ویروس را پاک می کنه ولی تاثیرات ویروس بر سیستم ممکن است به جز نصب مجدد ویندوز برطرف نشوند!

در هر صورت مشکلی برای استفاده ازXP نیست. چون تهدیدات امنیتی در حال حاضر به سوی کاربر نهایی متمرکز شده اند. و اگر اخرین ورژن از ویندوز را نصب کنید بهترین انتی ویروس را هم نصب کنید ولی حواستان جمع نباشد و دقت کافی نداشته باشید به سرعت دچار مشکل می شوید.
    مثلا شما در گوگل تایپ می کنید شارژ همراه اول . به نظر شما همه نتایج جستجو قابل اطمینان هستند ؟ شک نکنید بیشتر انها کلاهبرداری است و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود حساب شما خالی خواهد شد. وقتی خود کاربر اطلاعات بانکی را تقدیم هکر محترم می کند از دست هیچکس کاری بر نمی اید.(ندانسته و غیر عمدی)

یا مثلا وارد سایت بانک می شوید برای نقل و انتقال اینترنتی پول! اگر دقت نکنید که ادرس سایت دقیقا همان ادرس اصلی است .باز هم دجار مشکل می شوید. سایتی مشابه سایت بانک شما طراحی شده و فقط و فقط فرق ان با سایت وقعی و اصلی بانک ادرس اینترنتی
    ان است که به جای https از http استفاده می کند و چند حرف کم و زیاد شدن!

وقتی کاربر دقت نکند اطلاعات بانکی خود را تقدیم هکر محترم خواهد کرد.و نوع ویندوز مانع نخواهد شد!
    Last edited by vissoto; 03-03-2014 at 13:09.

10. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه L͠øneWolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    ۴۱ تریلیون کیلومتری آلفا قنطورس

پيش فرض

معمولا سیستم عامل ها حفره های امنیتی دارن که تولید کننده سیستم عامل به مرور و با کشف این حفره ها اقدام به انتشار پچ (وصله) می کنه. اگه پشتیبانی نکنه، این نواقص برطرف نمی شه و می شه ازش سوء استفاده کرد.

12. 2 کاربر از L͠øneWolf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دلیلش را نمی دانم چون من هم از XP استفاده می کنم ! ولی مطمئن هستم XP بسیار زودتر از ۷و۸ ویروسی می شود.
    انتی ویروس ویروس را پاک می کنه ولی تاثیرات ویروس بر سیستم ممکن است به جز نصب مجدد ویندوز برطرف نشوند!

در هر صورت مشکلی برای استفاده ازXP نیست. چون تهدیدات امنیتی در حال حاضر به سوی کاربر نهایی متمرکز شده اند. و اگر اخرین ورژن از ویندوز را نصب کنید بهترین انتی ویروس را هم نصب کنید ولی حواستان جمع نباشد و دقت کافی نداشته باشید به سرعت دچار مشکل می شوید.
    مثلا شما در گوگل تایپ می کنید شارژ همراه اول . به نظر شما همه نتایج جستجو قابل اطمینان هستند ؟ شک نکنید بیشتر انها کلاهبرداری است و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود حساب شما خالی خواهد شد. وقتی خود کاربر اطلاعات بانکی را تقدیم هکر محترم می کند از دست هیچکس کاری بر نمی اید.(ندانسته و غیر عمدی)

یا مثلا وارد سایت بانک می شوید برای نقل و انتقال اینترنتی پول! اگر دقت نکنید که ادرس سایت دقیقا همان ادرس اصلی است .باز هم دجار مشکل می شوید. سایتی مشابه سایت بانک شما طراحی شده و فقط و فقط فرق ان با سایت وقعی و اصلی بانک ادرس اینترنتی
    ان است که به جای https از http استفاده می کند و چند حرف کم و زیاد شدن!

وقتی کاربر دقت نکند اطلاعات بانکی خود را تقدیم هکر محترم خواهد کرد.و نوع ویندوز مانع نخواهد شد!
    دوستان من که نفهمیدم باید چیکار کنم یعنی XP نباید نصب کنیم؟یعنی حتی با وجود آنتی ویروس ویروسی میشه؟و یکی هم واسه پشتیبانی ویندوز نوشته 2014 و یکی هم 2017 اینا چی هستن؟واینکه من ویندوزو اصلا آپدیت نمیکردم و XP داشتم و ویروسی هم نمیشد؟

14. این کاربر از pa13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان من که نفهمیدم باید چیکار کنم یعنی XP نباید نصب کنیم؟یعنی حتی با وجود آنتی ویروس ویروسی میشه؟و یکی هم واسه پشتیبانی ویندوز نوشته 2014 و یکی هم 2017 اینا چی هستن؟واینکه من ویندوزو اصلا آپدیت نمیکردم و XP داشتم و ویروسی هم نمیشد؟
    کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

کاربر فعال ویندوز smss.exe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
    سلام

شما میتونید از ویندوز استفاده کنید؛ مشکلی هم پیش نمیاد. یعنی بعد از اینکه پشتیبانی اون توسط مایکروسافت تموم بشه تازه یه سری افراد ممکنه برن سمت -- کردن و ویروس جدید نوشتن واسه اون؛ شما میتونید روی اون Anti-Virus نصب کنید و تا حدی این مشکلات رو کاهش بدید.

اما در کل اگر قبلا هم Update نمی کردید و فقط استفاده های عادی بوده قائدتا هیچ مشکلی پیش نمیاد.
    پشتیبانی اون توسط مایکروسافت تموم میشه؛ مگه همین الان ما ازشون پشتیبانی میگیریم...

17. 2 کاربر از smss.exe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •