تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: يكي دقيقا توضيح بده معيار پاك شدن امضاء چيه !

آخر فروم باز J A V I D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    محل زندگی قلب تپنده ایران تهران

7 يكي دقيقا توضيح بده معيار پاك شدن امضاء چيه !

سلام

بازم كه امضاء منو پاك كردين چيش خلاف قوانين بود . آدرس سايتم خلاف بود يا گروپم ! (چون تنها چيزي كه پاك شده بود همينا بوده ...اگه جواب مثبته پس چر اين همه بچه ها آدرس سايتشون تو امضاء شون هست ! عكس مي ذارن 1024 در 768 چرا امضاء اونا رو پاك نمي كنين ممنون مي شم كسي كه امضاء منو پاك كرده يه توضيحي بده !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

حـــــرفـه ای Aminzikzak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

جاوید جان ناراحت نشو حالا خوبه فقط پاک شده ... خوبه به خاطر همین بهت اخطار ندادن ...
    آخه قبلش باد معیار اخطار دادن مشخص بشه ... برای چیزهایی که تویه قوانین نیومده هم اخطار میدن... بعد میگن همه چیز رو که نباید تو یه قوانین ذکر کرد...

منظوری نداشتم خواستم بگم معیار خاصی نیست.

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

قرار نیست هر کسی امضاش ویرایش شد یا تاپیکش منتقل شد بیاد اینجا تاپیک بزنه !
    امضای شما طبق قوانین پاک شده البته باید اخطار هم میگرفتین که نگرفتین!
    اگه به قوانین توجه کنید بصورت کلی به همه موضوعات اشاره شده
    اگه قرار باشه برای ریز مباحث هم قانون نوشته بشه یه کتاب 100 صفحه ای باید چاپ کنیم بدیم بیرون!

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

مهم : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امضای جناب جاوید رو واگذار میکنم به کسی که ویرایش کرده . چون من ندیدم
    اما عرض کنم که منطق اینکه چرا امضای دیگری پاک نشد مال من شد درجه ای اعتبار نداره . تعداد کاربرا زیاده و معدود مدیران دارای دسترسی باید به همه رسیدگی کنند
    اینکه کسی نقض چارچوب کنه دلیل برای مجوز بی قانونی من نمیشه
    جمله شما حداقل برای من بارها استفاده شده . و من هم پاسخ میدم که به همه به وقتش رسیدگی خواهد شد

همینجوری این قانون رو میزارم
    14- از قرار دادن تبلیغ سایت , محصول و خدمات خود در امضا جدا خودداری کنید در غیر این صورت امضای شما پاک خواهد شد و در موارد تکرار این عمل توسط کاربر دسترسی وی به انجمن ها قطع خواهد شد.

جاوید جان ناراحت نشو حالا خوبه فقط پاک شده ... خوبه به خاطر همین بهت اخطار ندادن ...
    آخه قبلش باد معیار اخطار دادن مشخص بشه ... برای چیزهایی که تویه قوانین نیومده هم اخطار میدن... بعد میگن همه چیز رو که نباید تو یه قوانین ذکر کرد...

منظوری نداشتم خواستم بگم معیار خاصی نیست.
    اما شما که از من اخطار گرفتید
    بجای اعتراض قوانین رو مطالعه کنید

5- لطفاً در هنگام مطرح کردن سؤالات و مطالب خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سؤالات و مطالب در انجمن‌های نامتناسب با موضوع خودداری نمایید. در ضمن قبل از ایجاد موضوع جدید اول در مورد موضوع خود در انجمن ها سرچ کرده و در صورتی که به موضوع شما پرداخته نشده است اقدام به ایجاد موضوع جدید کنید

9- از نوشتن یک سؤال و یا یک نامه در انجمن‌های مختلف خودداری کنید. طبق قانون شماره ۵ انجمن مناسب و مرتبت به نامه خود را انتخاب کنید و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال کنید

شرمنده . بعد از ارسال دیدم که سینا جان پاسخ دادند

تکمله : جاوید جان شما چند وقت پیش طی سلسله اعتراضاتتون به دلیل دسترسی مدیران به تاپیک های پاک شده معترض بودید .
    این هم دلیل آشکار که اگه نبود این امکان من پاسخی نداشتم برای دوستمون که چرا اخطار گرفتن ( یا پاسخ برای خودم که مطمن بشم اشتباهی نکردم )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •