تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: انتخاب بین سونی HX9V و پاناسونیک ZS10

پروفشنال Hektor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض انتخاب بین سونی HX9V و پاناسونیک ZS10

سلام.بین سه تا دوربین مردد هستم سونی HX9v و پانا ZS10 موسوم به TZ20 و کنون sx230.دیدم مشابه این تاپیک رو یکنفر دیگه زده بود ولی اونجا بحث قیمت اومده بود وسط و نتیجه بجای بررسی کیفی به بررسی کمی منتهی شده بود! این مقایسه ی زیر که تیک های سبزش رو خودم زدم ببینین:

کیفیت فیلمبرداری برام مهمه.کنون چون زوم 14x داره و نقطه برتری خاصی بین رقبا نداشت رو فعلاً گذاشتمش کنار مگه اینکه بخوایم فاکتور قیمت رو در نظر بیاریم که اونوقت میشه گفت حرف اول رو میزنه!.بین دو مورد دیگه گیرم.متأسفانه قیمت سونی و پانا کاذبه.کمترین قیمتهایی که پیدا کردم:قیمت سونی 498 و پانا دور و بر 520 و بعضاً خیلی بیشتر درحالیکه کنون زیر 400 هستش و دلیل این شدت قیمت کاذب برام جای بسی سواله!
    دو تا مقایسه میخوام یکی با در نظر گرفتن قیمت و یکی بدون در نظر گرفتن قیمت میخوام ببینم کدوم یک از این سه تا برتری داره.سونی بدلیل 60fps Progressive 1080 خیلی به چشمم میاد و بنظرم برگ برنده رو داره.مقایسه ها و review های بسیار زیادی در سایتهای تخصصی خارجی و یوتیوب نگاه کردم و پانا باوجود داشتن نمایشگر لمسی باحالش که کاراییش بد نبود بدلیل فیلمبرداری در نور کم ضعیفش از چشمم افتاد دلیلشم این فیلم توی یوتیوب بود که چون ممکنه نتونین ببینین شاتهایی ازش میذارم.(البته امیدوارم این ویدئو رو جانبدارانه برای تبلیغ سونی تهیه نکرده باشند که اونوقت نمیشه بهش اعتماد کرد)

Last edited by Hektor; 25-09-2011 at 09:42.

آخر فروم باز vvc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

اگر میخوای تا این مقدار هزینه کنی دوربینهای بهتری برای انتخاب هست
    این دو دوربین حدود 20 تا 30 هزار تومن از SX230 باید گرونتر باشند (قیمت جهانی)
    ولی مثل اینکه انحصاری بودنشون دست شرکت رو باز گذاشته تا مردم رو بچاپند

3. این کاربر از vvc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Sheil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من اگه جات بودم سونی HX9V رو می گرفتم . ( با توجه به امکانات و عکس هایی که گذاشتی . )

5. این کاربر از Sheil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hektor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اگر میخوای تا این مقدار هزینه کنی دوربینهای بهتری برای انتخاب هست
    این دو دوربین حدود 20 تا 30 هزار تومن از SX230 باید گرونتر باشند (قیمت جهانی)
    ولی مثل اینکه انحصاری بودنشون دست شرکت رو باز گذاشته تا مردم رو بچاپند
    نه دوست من با تحقیقات مفصل و دامنه داری که کردم به این نتیجه رسیدم شما کامپکتی حداقل در این سه برند شاخ تر از این سه مدل پیدا نمیکنی.البته در حال حاضر.نه 6 ماه دیگه! من خودم فعلاً یه SLR Like قدرتمند HD دارم و از حجیم بودنش برای حمل و نقل واقعاً گله مندم و بهمین دلیله که میخوام یه کامپکت شاخ بگیرم..
    اگه فکر میکنی نمونه هایی چه از برندهای دیگه چه از همین برندها وجود دارن که همه ی امکانات برتر اینها رو یجا با هم دارن بگی ممنون میشم.امکاناتی مثل زوم 16x سونی و پانا - Full HD 60fps سونی - نمایشگر لمسی پانا که توی ریویوهای یوتیوب از کاراییش مثلاً برای انجام فوکوس دلخواه دستی و.... خیلی خوشم اومد- حسگر Cmos بسیار عالی سونی و..
    من اگه جات بودم سونی HX9V رو می گرفتم . ( با توجه به امکانات و عکس هایی که گذاشتی . )
    ممنون رفیق خودمم یه جورایی به همین نتیجه دارم میرسم فقط برای بازار شیر تو شیر ایران باید متأسف بود! قیمت جهانی کنون معادل سونی هست ولی شما قیمتهای بازار ما رو نگاه کن!
    گرچه همونطور که گفتم مزایای مطلقاً برتر سونی رو نباید بخاطر قیمت کاذبش انکار کرد.

7. 2 کاربر از Hektor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه asghar21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

sx230 عملکرد فوق العاده ای تو نور کم داره و تو خیلی از review ها یکی از مشخصه های اصلیشه.من کیفیت فیلمبرداری sx230 و سونی رو مقایسه کردم به نظرم زیاد متفاوت نیستن.یه سری به اینجا بزن:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. این کاربر از asghar21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز vvc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

sx230 عملکرد فوق العاده ای تو نور کم داره و تو خیلی از review ها یکی از مشخصه های اصلیشه.من کیفیت فیلمبرداری sx230 و سونی رو مقایسه کردم به نظرم زیاد متفاوت نیستن.یه سری به اینجا بزن:
    کد:
    چرا اتفاقا در سایز اصلی بسیار متفاوتا چرا که در عکسهای سونی بسیاری از جزعیات محو شده
    و عکسها شبیه نقاشی یا آبرنگ بنظر میرسه پانا سونیک هم تقریبا همین مشکل رو داره البته کمی کمتر
    خوب ظاهرا سونی کیفیت رو فدای پیکسل بالا کرده

11. این کاربر از vvc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من عکس ها رو قبول ندارم
    تو اون رده بدون شک SX230 بهترینه

13. این کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hektor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ممنون رفقا.اینطور که از نظرات میشه نتیجه گیری کرد sx230 یا بعبارتی sx220 ارجحیت داره بر دو مدل دیگه.هر چند از انتخاب این دوربین بعنوان اولویت اول این تاپیک هنوز یکم در گیجی بسر میبرم!
    میگم تفاوت 24fps در کنون با 60fps سونی چقدر در یک فیلمبرداری نسبتاً سریع که توی زندگی عادی ما پیش میاد قابل توجهه؟ اصلاً وجه برتری میدونید یا خیر.
    هنوز هیچ مقایسه ای بین سونی و کنون توی یوتیوب ندیدم الا اینکه سونی رو با کم کوردرها و SLR ها کنون مقایسه کرده بودن!!
    فکر کنم باید ریویوهای بیشتری رو نگاه کنم تا بتونم انتخاب قطعی کنم بعد پشیمون نشم.

داره خودمونی میشه asghar21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ممنون رفقا.اینطور که از نظرات میشه نتیجه گیری کرد sx230 یا بعبارتی sx220 ارجحیت داره بر دو مدل دیگه.هر چند از انتخاب این دوربین بعنوان اولویت اول این تاپیک هنوز یکم در گیجی بسر میبرم!
    میگم تفاوت 24fps در کنون با 60fps سونی چقدر در یک فیلمبرداری نسبتاً سریع که توی زندگی عادی ما پیش میاد قابل توجهه؟ اصلاً وجه برتری میدونید یا خیر.
    هنوز هیچ مقایسه ای بین سونی و کنون توی یوتیوب ندیدم الا اینکه سونی رو با کم کوردرها و SLR ها کنون مقایسه کرده بودن!!
    فکر کنم باید ریویوهای بیشتری رو نگاه کنم تا بتونم انتخاب قطعی کنم بعد پشیمون نشم.
    شما می تونی تو این سایت کیفیت و سرعت فیلمبرداری sx230 و سونی رو باهم مقایسه کنی چند تا sample movie انتهای صفحه داره.
    اتفاقا تو review یی که تو این سایت در مورد sx230 نوشته اونو با این مدل سونی مقایسه کرده.اینم سایتش:
    کد:
    اینم یه لینک youtube که با sx230 گرفته و تا انتهای خیابون زوم کرده:
    کد:

16. این کاربر از asghar21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hektor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

شما می تونی تو این سایت کیفیت و سرعت فیلمبرداری sx230 و سونی رو باهم مقایسه کنی چند تا sample movie انتهای صفحه داره.
    اتفاقا تو review یی که تو این سایت در مورد sx230 نوشته اونو با این مدل سونی مقایسه کرده.اینم سایتش:
    کد:
    اینم یه لینک youtube که با sx230 گرفته و تا انتهای خیابون زوم کرده:
    کد:
    ممنون دوست عزیز اینهایی که شما میخوای لینک بدی مدتها قبل خیلی بیشترش رو دیدم یوتیوب رو که کلاً خوردمش و چیزی توش باقی نذلشتم.هم خودم دنبال یکی از این سه دوربین هستم و هم دو تا از دوستانم مثل من دنبال خریدن البته اطلاعات فنی و خرید رو از من میگیرن.یکی فقط کلیک کرده روی پانا تا با TV پانای خونش سازگارتر باشه! به اون یکی دیگه هم کنون رو میخوام پیشنهاد کنم گرچه محدودیت بودجه نداره.و احتمالا خودم هم میرم سراغ سونی.

دوستان مقاله ی زیر رو که همین حالا ترجمه اش تموم شد رو ببینین و اگه Review ی معتبری رو شما هم ترجمه کردین میتونین ادامش ارسال کنین::
    کد:
    میخواستم ادامه بدمه بدم ولی فعلاً چشمام همراهی نمیکنن و بدجور خواب گرفته چون فکر کنم یه چیزی حدود 6 ساعت اینکار طول کشید.
    Last edited by Hektor; 26-09-2011 at 22:27.

18. این کاربر از Hektor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •