تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: اشتباه عجیب همراه اول در ردگیری گوشی مسروقه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض اشتباه عجیب همراه اول در ردگیری گوشی مسروقه

سلام دوستان.

دیروز واسه من از طرف دادگاه احضاریه اومد. بعد از مراجعه به دادگاه مشخص شد شخصی در یک استان دیگه گوشیش مفقود یا دزدیده میشه و پیگیری قضایی میکنه. بعد از استعلام از همراه اول به اون شخص نامه میده که گوشی ایشون با سریالی که ارایه کردن آخرین با در اسفندماه 1393 روی خط من فعال بوده. این درحالیه که من روحم از این ماجرا خبر نداره. فقط اسفند ماه پارسال دزد از ماشینم زد و پوکه سیمکارتم توی مدارک بود رو دزدید اما خود سیمکارت همراهم بود و دزدیده نشد. من هم به دلیل اینکه چیز مهمی از ماشینم دزدیده نشده بود به کلانتری مراجعه نکردم. از همراه اول هم که پرسیدم گفتن گم شدن پوکه نیازی به پیگیری نداره. ایا ممکنه دزده با همون پوکه سیمکارت کاری کرده باشه؟ سریال گوشیو از توی پرونده برداشتم چک کردم دیدم مربوط به یه مدل گوشی سامسونگ هست که من تا بحال از نزدیک حتی ندیدمش!

بنظرتون چطور شده که این مورد واسه من پیش اومده؟ من سیم کارتمو دست هیچ احدی ندادم حتی تعمیرگاه ها.

ممنون میشم اگه چیزی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

1 نفر سیمکارت شما رو گذاشته تو گوشی سرقتی. شاید خواب بودید. شاید حواستون نبوده.سر کار بودید.شاید دشمنی داشتید---شما برو بگو تو اون تاریخ گوشیم رو گم کرده بودم 2 تا شاهد هم ببر..بگو سوئ استفاده کردن از سیمکارتم
    Last edited by saeed sx; 14-03-2016 at 21:25.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

شاید 1 نفر باهاتون دشمنی داشته ..شما وقتی حواست نبوده خواب بودی مثلا. یه گوشی سامسونگ برداشته سیمکارت شما رو گذاشته توش 10 دقیقه روشنش کرده. بعد سیمکارت شما رو گذاشته سرجاش.اون گوشی رو مفود کرده. و رفته شکایت کرده که گوشیش دزدیده شده . تا شما رو اذیت کنه
    Last edited by saeed sx; 14-03-2016 at 21:23.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام
    احتمال داره کسی که پوکه سیم کارت شما رو دزدیده رفته و یه سیم کارت با شماره خط شما گرفته.توی مواردی که سیم کارت گم میشه یا میسوزه اینکارو میکنن البته باید
    پوکه سیم کارت رو داشته باشه.هر چند قاعدتن باید مدارک دیگه هم داشته باشه.و باید سیم کارت دیگه هم بسوزه.ممکنه دوست و آشنا داشته که مدارک نداده.
    با این حساب باید دوتا سیم کارت روی یه شماره فعال شده باشه.یا شاید اگه از سیم کارت استفاده نمیکنید ممکنه سوخته باشه و شما خبر ندارید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •