تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: مشکل در کارت تدوین decklink hd extreme و معنای real time بودن در پریمیر

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض مشکل در کارت تدوین decklink hd extreme و معنای real time بودن در پریمیر

با سلام خدمت همه دوستان
    من یک کارت تدوین decklink hd extreme با قیمت یک میلیون و 300 هزار تومان خریدم ولی نمیتونم باهاش کار کنم
    یعنی اینکه تا حالا با کارت تدوین کار نکردم
    میخوام بدونم real time بودن چجوریه؟
    حتما باید با خود این کارت کپچر بشه تا real time بشه؟
    پس لایه های اور لایه یا عکس یا ویدیو که میخوام تو پریمیر cs 4 بیارم real time نیستن تو افتر افکت هم که کار نمیکنه تو پریمیر cs4 بالای تایم لاین همش قرمزه یعنی که باید رندر بشه پس کار کارت تدوین چیه؟
    میگن تا 30 لایه real time هست پس چرا مال من نیست؟
    خروجی میگیرم با خود فرمت blackmagic که مال خود کارت هست پروژه 3 دقیقه ای رو 15 دقیقه طول میده پس کارت تدوین به چه درد میخوره؟
    از عربستان برام فرستادن هیچ effect نداره لب مرز از توی این cd هاشو برداشتن؟
    چون فقط یه cd داره اونم توش هیچ افکتی نیست؟
    خواهشا راهنمایی کنید که کارم خیلی گیره

آخر فروم باز Mr Andersson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود;

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    شما کدوم نسخه از پریمیر رو نصب کردید؟ مثلا تو CS باید به این مسیر برید:

Project<Project Settings<General<Playback Settings و اونجا در بخش External Device کارتتون رو انتخاب کنید و همین کار رو برای قسمت Export هم انجام بدین.

.......

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ علي طهماسبي's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

مهيار جان فكر كنم بيشتر كارتهاي تدوين درايوري براي پريمير دارند شايد از اون استفاده نشده جزو سي دي هايي بوده كه بردند شايد بتوني از سايتش اونها رو دانلود كني
    يا حق

آخر فروم باز Mr Andersson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود;

تو همون وب هست نرم افزاراش علی جان:

کد:
    .......

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

درود;

کد:
    شما کدوم نسخه از پریمیر رو نصب کردید؟ مثلا تو CS باید به این مسیر برید:

Project<Project Settings<General<Playback Settings و اونجا در بخش External Device کارتتون رو انتخاب کنید و همین کار رو برای قسمت Export هم انجام بدین.

.......

سلام با تشكر
    من از پریمیر cs4 استفاده می کنم ویندوز من 7 64 بیت هست
    مادر برد من foxconn mars
    cpu:quad core 9550
    ram: corsair 4gb 1066 ddr2
    vga: nvidia quadro fx570

سیستمم بالا ست ولی این کارت تدوین اعصابم رو بهم ریخته
    اون نرم افزاری هم که گفتی دانلود کردم از سایتش ولی باز هم افاده ای نکرد
    این کلام از خود سایتش هست

Real Time Effects Apple Final Cut Pro™ internal effects in DV, DVCPRO HD, ProRes and uncompressed on Intel Mac OS X™. Adobe® Premiere Pro® internal effects in DV, DVCPRO HD, MJPEG and uncompressed.

میگه تمام افکت های پریمیر ریل تایمه و Final Cut Pro ولی مال من که ریل تایم نیست شاید کارت من مشکل داره
    پریمیر شناخته کارت رو ولی هیچ نمیدونم چی کار کنم؟

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ علي طهماسبي's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سيستمت عاليه ولي از مادر بردت اصلا خوشم نميياد بي تاثير هم نيست دوستان داشتند و هزار يه جور گير پيدا كردند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    اصولا کارتهای تدوینبرای ویندوز 7 و یا 64 بیت درایور ندارند.
    شما اول ببین که کارتت از چه سیستم عاملی پشتیبانی می کنه .
    دوم اینکه در قسمت دیوایس مننجر ویندوز ، آیا کارت تعریف شده است یا خیر ...
    سوم اینکه در ابتدای ورود به پریمیر ( اصلا باید ببینی تا چه ورژنی از پریمیر رو ساپورت می کنه ) باید ستینگ مربوط به اون کارت رو انتخاب کنید.
    چهارم اینکه من از این کارت و پلاگین های مرتبط استفاده نکردم ،ولی گاهی کارتها در ابتدای تنظیمات ستینگ میپرسند که ریل تایم باشه و ....
    پنجم اینکه ، شاید یک پروژه تست ریل تایم داشته باشه ، میتونید از اون استفاده کنید
    ششم اینکه فقط و فقط فیلتر و ترانزیشن و ... خود کارت به صورت ریل تایم است و گاها آلفا کی و ...
    هفتم اینکه کارت شما گرون قیمت است به نسبت ، اچ دی ام آی است ولی اصلا در ایران شناخته شده بازاری نیست .
    هشتم ... مبارک باشه ... ولی کارتهای تدوین یک سیستم تعریف شده و سازگار برای آنها پیشنهاد می شود ک اصولا در خود سایت سازنده موجود است
    نهم اینکه قاعدتا شرکت پشتیبانی کننده باید پاسخگوی سوالات شما باشد .... به خصوص کارتهای تدوین
    دهم .... بعضی اوقات کارتهای تدویت قلق های خارق العاده ای دارند !! مثلا پرووان باید اول نرم افزارش نصب می شد و بعد کارت داخل کیس قرار می گرفت که در غیر اینصورت ارورهای وحشتناک می داد ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام اگه هنوز مشكلت در مورد decklink hd extreme حل نشده با من تماس بگير تا حد توان كمك كنك . 09153192799 رضا غفوريان

اگه نباشه جاش خالی می مونه M Like Mother's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض جانا سخن از زبان ما می گویی

من قبل عید دنبال کارت matrox rtx.2 بودم . چون میخواستم با پریمیر و افتر کار کنم. از شانس من این کارت تو بازار نبود. دائم با شرکت و یه مغازه خاص در تماس بودم. اما یک ماه صبر کردم کارت وارد ایران نشد. کارهام لنگ مونده بود. تو این رفت و برگشتها همون مغازه ای که می دونست من دنبال matrox هستم و سیستم رو بر اساس سایت matrox جمع کردم کارت شما یعنی blackmagic رو پیشنهاد داد. و گفت رو پریمیر و افتر کار می کنه و قوی تره.

به دلیل کمی وقت و کارهای عقب مانده یه سری به سایتش و مشخصاتش زدم دیدم انصافا مشخصات بالاست اما سازگاری با سیستم من ؟؟!! .... فروشنده اطمینان داد و من خریدم. 2 ساعت باهاش کار کردم دیدم با سیستم جور در نمی یاد . زنگ زدم شرکت پس بدم هر کاری کردم شرکت پس نگرفت . گفتم به عنوان کارکرده پس بگیر شما شغلت اینه و می فروشی مگه نمی گی کارت خوبیه! یه مبلغی کم کن پس بگیر. به هیچ عنوان پس نگرفت! و شروع کرد به نصیحت کردن ... فکر کرد من از سر راه اومدم و تازه تدوین کار شدم.
    مدیر عامل شرکت ( وارد کننده بلک مجیک ) هم که قبل از خرید بهش ایمیل زدم با هزار عزت احترام جوابم رو داد. اما بعد از خرید هر چی ایمیل زدم انگار نه انگار ( فعلا نام شرکت و مدیر عامل محفوظ ) گارانتی هم که خیلی تعریفش رو کرد تقریبا به اندازه یک مهر زیر فاکتور!

مشکلات:
    1- ابتدا کارت روی cs4 نصب نمی شدم تا به ورژن cs4.2 آپدیت کردم.( به هزار بدبختی چون ادوبی ایران رو تحریم کرده) و سپس مدیا انکودر رو آپدیت کردم وگرنه این کارت خروجی نمی ده

2- من به کارت وارد هستم. و همه setting ها رو سعی کردم رعایت کنم اما ....... تصاویرم همه hd بود. و دریغ از real time حتی 2 لایه ساده. لایه ی بالا یک تصویر کروماکی بود و لایه زیر فقط یک عکس!

3- در عصبانیتی که بودم. تونستم یه راه کاملا ایرانی اختراع کنم تا بتونم حداقل این دو لایه رو تو خروجی ببینم!! ( توضیحش سر درد میاره)

4- در پروژه های dv معمولی وضعیت بهتر است اما باز هم با یکی دو لایه خط قرمز پدیدار میشه هر چند تقریبا بصورت real time نشون میده ( کاری که خود سیستم من هم بدون کارت میتونه بکنه چون خیلی قوی است ). من هم مونده بودم پس real time این کارت چکار میکنه ؟ خوابه؟ و وقتی از یه قسمتی از پروژه که افکت زیاد بکار رفته بود رندر می گرفتم سرعتش با حالتی که کارت نداشتم هیچ فرقی نمی کرد! واقعا اون کارت داره چکار می کنه؟

5- از خیر کارت گذشتم و بدون کارت کارم رو تموم کردم! ( چون کارم hd ) بود. اما تو کار بعدی که hd نبود ازش استفاده کردم لااقل بتونم خروجیم رو تو تلویزیون تماشا کنم

6- این کارت خودش باکس نداره. هر چند خروجی و ورودی قوی داره مثل hdmi ولی خروجی های خاصی داره ( خروجی صدا حرفه ای ) و بهتره که یه باکس فکر کنم اسمش hdlink باشه براش خرید.

حالا شما دنبال ریل تایم بودن افکت و ترانزیشن میگردی؟! لایه ها رو ریل تایم نشون بده افکت و ترانزیشن پیشکش

تحقیقات من نشون میده کارت خیلی قویه و به قیمتیش می ارزه اما من فکر می کنم با کامپیوترهای مک سازگاره و همه مشکلات ما از اونجا ناشی میشه.

البته به دلیل مشغله کاری هنوز نتونست خیلی باهاش کلنجار برم و یا ببرم شرکت و ببینم نظر اساتید اونجا چیه؟

ولی برخورد مدیر شرکت قبل از خرید و بی محلی اون بعد از خرید ..... واقعا که باید به حالا این بازار گریه کرد

شما اگه به نتیجه ای رسیدی منو در جریان بذار. خصوصا real time که خیلی برام مهمه
    Last edited by M Like Mother; 29-04-2010 at 01:04.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    بله ... من هم مشخصات رو توی سایتش دیدم و قوی و جدید بودنش محرز است
    ولی متاسفانه پشتیبانی مناسبی فکر نکنم در ایران برایش وجود داشته باشد
    باید این دوست عزیز اول لوح فشرده و ... مربوط به درایور و برنامه های احتمالی رو از شما تهیه کنه ( لطفا قبول زحمت کنید ) و سپس با انگلیسی دست پا شکسته برای شرکت سازنده درخواست راهنمایی بفرستید

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •