تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 999 از 2365 اولاول ... 499899949989995996997998999100010011002100310091049109914991999 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,981 به 9,990 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام خیر ارزششو ندارند.
    شما چقدر میخواین برای خرید هزینه کنید عزیزم، بفرمایید تا بهترین پیشنهاد رو خدمتتون معرفی کنیم!
    ممنون
    راستش از یک نفر که خودش توی کار سیستم ماشین بود پرسیدم اون هم گفته بود 718 باند خوبیه !
    در کل من 400 تومان میخوام برای خرید باند هزینه کنم .
    اگه باند با قیمت کمتر ولی با کیفیت سراغ دارین اون رو هم معرفی کنین

پروفشنال Mohammadkiller's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    استان قم بیوگرافی:نام:محمد

پيش فرض

محمد جان مشکل پروتکت از چند دلیل میتونه باشه:
    1- تهویه نا مناسب آمپ
    2 نوسان برق خودرو
    3-برق دزدی ماشین که باعث بشه آمپ مقدار برق کمی واردش بشه و در ولوم بالا به خاکو خون کشیده بشه برای بازده داشتن.
    4-بیش از حد گین باز بودن!!(به احتمال زیاد مشکل از همین باشه)
    5-که خیلی احتمالش کم هست مشکل از آمپ باشه.

نکته ای که هست اون ترک محسن چاووشی (آهنگ غلط کردم) تلفیقی از کیک بیس شدید و لو بیس متوسط هست که شاید برق ماشینتون کم بیاره برای دو آمپ نصب شده و نتونه خوب برق رسانی کنه.
    شما دقت کنید ببینید سر کدام مدل بیس پروتکت آغاز میشه.
    موقع ای که بیس های سابتون محکم و حالته کیک بیس دارند؟یا نه موقعی که بیس ها کشیده و ممتد میشند(لوو بیس) اگر سر لو بیس این قضیه رخ بده مشکلی نیست برق ماشینتون ضعیف هست.
    البته صحبت بالا برای لوو بیس هست ممکن هست تو کیک بیس ها هم همچین چیزی پیش بیاد اما کم هست.بیشتر روی لوو بیس ها پیش میاد.
    ممنون که توضیح دادید
    میگم پروتکت کردن نداشت تا حالا حتی 20-30 دقیقه یکسره با ولووم بالا تستر گوش دادم ولی تا حالا همچین چیزی نبوده
    ولی الان جدیدا با این آهنگ (مخصوصا اونجایی که قسمت دوم رو بعد از دکلمه میخونه و میخواد آهنگ شروع بشه دیگه پروتکت میکنه) و یه آهنگ دیگه از تتلو اسمشم فکر کنم حس معمولی بود پروتکت میکنه . البته با آهنگ تتلو 1 بار فقط اینجوری شده
    منم نظرم رو گین هست. چون هنوز وقت نکردم برم و Bass bosst رو ببندم و یادمه آخرین تنظیمی که کردم گین رو خیلی باز کردم . اون صدایی که من از این ساب میگرفتم از یه ساب با باکس پورتد در نمیومد

راستی الان شما بگو اون تنظیمات X.Over اسپیکر ها رو چه جوری تنظیمش کنم؟ از رو آمپ که رو80-90 گزاشتم گینش رو ، از رو پخش هم الان روی 120 هست با 24db- سابم روی 250 با 24db-

ممنون
    راستش از یک نفر که خودش توی کار سیستم ماشین بود پرسیدم اون هم گفته بود 718 باند خوبیه !
    با اجازه آقا محمد و عرض پوزش
    من باشم 30-40 دیگه میزارم روش میرم یه DLS1073 میگیرم البته اگه ساب نداری!
    یه آمپ متوسط 4 کانال میگیرم و بریجش میکنم و ماشین رو منفجر میکنم

فقط اگه این کارو کردی برو به همون که گفت 718 بگیر نشونش بده مطمئن باش شب خوابش نمیبره!
    Last edited by Mohammadkiller; 12-04-2013 at 01:13.

3. 2 کاربر از Mohammadkiller بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad reza_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

ممنون
    با این مقدار فقط چندتا گزینه دارید.
    mxc609
    co 609
    1073
    6975
    به نظر من گزینه دوم خوبه اگر امپ داشته باشید اگر نه 6975 اصلی پیدا کنید و بخرید(البته نیست اصلیش و همه فیک هستند خیالت راحت باشه ).صدای 1073 و 6975 تقریبا شبیه به هم هست تا حدودی اما 609 co صداش نرم تر از بقیه هست و همچنین کلا راه انداختنش وات بالا میخواد.
    یه نکته هم هست دورو بر 718 نرید بهترهست ارزش خرید و پول رو نداره.
    کلا اگر میخواین خرج سیستم به فکر آمپ هم باید باشید.
    ممنون که توضیح دادید
    میگم پروتکت کردن نداشت تا حالا حتی 20-30 دقیقه یکسره با ولووم بالا تستر گوش دادم ولی تا حالا همچین چیزی نبوده
    ولی الان جدیدا با این آهنگ (مخصوصا اونجایی که قسمت دوم رو بعد از دکلمه میخونه و میخواد آهنگ شروع بشه دیگه پروتکت میکنه) و یه آهنگ دیگه از تتلو اسمشم فکر کنم حس معمولی بود پروتکت میکنه . البته با آهنگ تتلو 1 بار فقط اینجوری شده
    منم نظرم رو گین هست. چون هنوز وقت نکردم برم و Bass bosst رو ببندم و یادمه آخرین تنظیمی که کردم گین رو خیلی باز کردم . اون صدایی که من از این ساب میگرفتم از یه ساب با باکس پورتد در نمیومد

راستی الان شما بگو اون تنظیمات X.Over اسپیکر ها رو چه جوری تنظیمش کنم؟ از رو آمپ که رو80-90 گزاشتم گینش رو ، از رو پخش هم الان روی 120 هست با 24db- سابم روی 250 با 24db-

فقط اگه این کارو کردی برو به همون که گفت 718 بگیر نشونش بده مطمئن باش شب خوابش نمیبره!

شرمنده
    پستامون باهم یکی شد.
    محمد جان مشکل پرتکت حل شدنی هست بگرد ببین از کدوم اون موارد هست که گفتم.
    اون 24 دسیبل بر اکتا خیلی زیاد هست براش 12 اکتا مناسب تر هست.
    به نظر من شما یک روز با دل فرصت ماشینو یه جایی که بدور از مزاحمت از اطرافیان هست ببرید و شروع به تنظیم کنید.
    به این صورت که ساب کلا قطع باشه. با دل فرصت فرکانس آمپ رو ببند و با پخش تنظیم کن اگر راضی نشدید برو سر وقت گین آمپ HPF البته گین آمپ زیاد دردی رو دوا نمیکنه به نظرم و فقط یه فیلتر ساده هست.
    البته تمام تنظیمات پخش باید فلت باشه موقع تنظیم گین ها و فیلتر ها.

بعدش میرید سر وقت تنظیمات ساب.(اسپیکر هارو قطع کنید بهتره)
    ساب رو از روی پخش بر روی 50 هرتز تنظیم میکنید محمدجان و بعدش میرید سر وقت آمپ و ساب تنظیمات گین رو تا حدی باز میکنید که ساب خوش صدا باشه نه اینکه از چارچوب خودش خارج شه و بیس های خارج از محدوده موزیک بزنه.
    حالا میمونه تنظیمات LPF آمپ که به نظر من میشه از 50 تا 200 هرتز تنظیم کرد که به نظر من همون 50 تا 70 کافیه.
    البته رفتار ساب و آمپ خیلی مهم هست.
    فرکانس رو هرچی افزایش بدین لووو بیس ها کمتر میشند مثلا اگر روی 100 بذارید لوو بیس کم میشه.
    بعد شما میان اسپیکر هارو وصل میکنید و دقیق زوم میشید رو موزیک ببینید کجا ها بیس ها بیشتر از آهنگ هست کم کنید ببینید کجا ها جیغ میزنه اسپیکر ها گین کم کنید ببینید کجا مید بیس ها خیلی کم فرکانسو از پخش تغییر بدین.
    به این صورت میشه تنظیم صحیح کرد یه سیستمو یه مقدار سخت میشه و شاید تا 1 هفته باید دستو پنجه باهاش نرم کنید اما در آخر شما هستید که لذت صداشو میبرید.
    Last edited by mohamad reza_2010; 12-04-2013 at 02:28.

5. 5 کاربر از mohamad reza_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود
    رفیق من آمپلی و ساب روی ماشین دارم . به نظرت چطوری اون یکی باند پاره شده !
    بس که صداش رو زیاد کرده بودیم . {البته شاید هم دلیلش این نبوده}
    حالا میخوام دو تا باند بگیریم که این مدت سواری بدون لذت از موزیک اصلا به من حال نمیده

با این مقدار فقط چندتا گزینه دارید.
    mxc609
    co 609
    1073
    6975
    به نظر من گزینه دوم خوبه اگر امپ داشته باشید اگر نه 6975 اصلی پیدا کنید و بخرید(البته نیست اصلیش و همه فیک هستند خیالت راحت باشه ).صدای 1073 و 6975 تقریبا شبیه به هم هست تا حدودی اما 609 co صداش نرم تر از بقیه هست و همچنین کلا راه انداختنش وات بالا میخواد.
    یه نکته هم هست دورو بر 718 نرید بهترهست ارزش خرید و پول رو نداره.
    کلا اگر میخواین خرج سیستم به فکر آمپ هم باید باشید.
    شرمنده که همون اول نگفتم . گفتم شاید پیش خودتون فرض بگیرین که آمپ و ساب دارم
    الان پیشنهاد شما با توجه به حضور ساب و آمپ همینه یا این که فرق میکنه ؟!

دوستان یک راهنمایی بکنن . فردا قراره برم باند بگیرم و سیستم رو درست کنم
    Last edited by B3HZ@D; 12-04-2013 at 18:30.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به عزیزان

به نظر دوستان ترکیب امپ 6500 پایونیر با باند جی بی ال 938 خروجی با کیفیتی داره یا هزینه کردن بی ارزشی هست؟

از راهنمایی دوستان سپاسگزارم

پیروز و پاینده باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با حدود 300 یا نهایتا 400 چه ساب و آمپی میشه گرفت؟باند 6975 پخش 5050

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad reza_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

درود
    رفیق من آمپلی و ساب روی ماشین دارم . به نظرت چطوری اون یکی باند پاره شده !
    بس که صداش رو زیاد کرده بودیم . {البته شاید هم دلیلش این نبوده}
    حالا میخوام دو تا باند بگیریم که این مدت سواری بدون لذت از موزیک اصلا به من حال نمیده

شرمنده که همون اول نگفتم . گفتم شاید پیش خودتون فرض بگیرین که آمپ و ساب دارم
    الان پیشنهاد شما با توجه به حضور ساب و آمپ همینه یا این که فرق میکنه ؟!

دوستان یک راهنمایی بکنن . فردا قراره برم باند بگیرم و سیستم رو درست کنم
    سلام اگر خیلی برای باند میخواین هزینه کنید من 609 آدیو سیستم رو پیشنهاد میکنم.
    اگر هم میخواین دست دوم بخرید آمپ دو کانال یا چهار کانال قوی + اسپیکر MCx609
    البته یه چیز خوبی هم سراغ دارم براتون که با آمپ و باند هست اما دست دوم هستند و خوب نگه داری شدند

با سلام به عزیزان

به نظر دوستان ترکیب امپ 6500 پایونیر با باند جی بی ال 938 خروجی با کیفیتی داره یا هزینه کردن بی ارزشی هست؟

از راهنمایی دوستان سپاسگزارم

پیروز و پاینده باشید
    آمپ 6500 مید بیس های خوبی انتقال و پس میده اما خوب خروجی کمی داره.
    من دقیقا مدل جی بی ال شمارو متوجه نشدم.
    .

با حدود 300 یا نهایتا 400 چه ساب و آمپی میشه گرفت؟باند 6975 پخش 5050
    شما با این بودجه به خرید یک عدد mx 12 آدیو سیستم آکبند و آمپ دست دوم مثل 8015 کنوود اکتفا کنید.
    هزینه ی پک سیم هم در نظر بگیرید + ساخت باکس.
    کلا 150 تومن کم دارید.

10. 2 کاربر از mohamad reza_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام اگر خیلی برای باند میخواین هزینه کنید من 609 آدیو سیستم رو پیشنهاد میکنم.
    اگر هم میخواین دست دوم بخرید آمپ دو کانال یا چهار کانال قوی + اسپیکر MCx609
    البته یه چیز خوبی هم سراغ دارم براتون که با آمپ و باند هست اما دست دوم هستند و خوب نگه داری شدند
    درود
    دوست عزیز من عرض کردم که سیستم فعلی بنده از آمپ و ساب تشکیل شده و نیاز فعلی بنده تهیه دو باند مناسبه
    حالا میخواستم بدونم با توجه به این که آمپ و ساب دارم آیا باز هم 718 X برای خرید توصیه نمیشه ؟!
    و دوم این که پیشنهاد شما برای خرید باند چیه ؟!
    باز هم ممنون از راهنمایی شما

مشخصات سیستم بنده :

آمپ : Tornado Rl 6609.4
    ساب : JVC CS - GS5120
    باند : JVC 330 w
    Last edited by B3HZ@D; 12-04-2013 at 23:05.

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

دوستان نظرشون در مورد پخش دست دوم پایونر5250 به قیمت 350 چیه؟بگیرمش؟

پروفشنال Mohammadkiller's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    استان قم بیوگرافی:نام:محمد

پيش فرض

ب
    محمد جان مشکل پرتکت حل شدنی هست بگرد ببین از کدوم اون موارد هست که گفتم.
    اون 24 دسیبل بر اکتا خیلی زیاد هست براش 12 اکتا مناسب تر هست.
    به نظر من شما یک روز با دل فرصت ماشینو یه جایی که بدور از مزاحمت از اطرافیان هست ببرید و شروع به تنظیم کنید.
    به این صورت که ساب کلا قطع باشه. با دل فرصت فرکانس آمپ رو ببند و با پخش تنظیم کن اگر راضی نشدید برو سر وقت گین آمپ HPF البته گین آمپ زیاد دردی رو دوا نمیکنه به نظرم و فقط یه فیلتر ساده هست.
    البته تمام تنظیمات پخش باید فلت باشه موقع تنظیم گین ها و فیلتر ها.

بعدش میرید سر وقت تنظیمات ساب.(اسپیکر هارو قطع کنید بهتره)
    ساب رو از روی پخش بر روی 50 هرتز تنظیم میکنید محمدجان و بعدش میرید سر وقت آمپ و ساب تنظیمات گین رو تا حدی باز میکنید که ساب خوش صدا باشه نه اینکه از چارچوب خودش خارج شه و بیس های خارج از محدوده موزیک بزنه.
    حالا میمونه تنظیمات LPF آمپ که به نظر من میشه از 50 تا 200 هرتز تنظیم کرد که به نظر من همون 50 تا 70 کافیه.
    البته رفتار ساب و آمپ خیلی مهم هست.
    فرکانس رو هرچی افزایش بدین لووو بیس ها کمتر میشند مثلا اگر روی 100 بذارید لوو بیس کم میشه.
    بعد شما میان اسپیکر هارو وصل میکنید و دقیق زوم میشید رو موزیک ببینید کجا ها بیس ها بیشتر از آهنگ هست کم کنید ببینید کجا ها جیغ میزنه اسپیکر ها گین کم کنید ببینید کجا مید بیس ها خیلی کم فرکانسو از پخش تغییر بدین.
    به این صورت میشه تنظیم صحیح کرد یه سیستمو یه مقدار سخت میشه و شاید تا 1 هفته باید دستو پنجه باهاش نرم کنید اما در آخر شما هستید که لذت صداشو میبرید.
    بازم ممنون

فعلا باید به فکر به آمپ باشم. خودم نظرم رو رو 9004 هست . آقا حمید هم میگن 8004 . حالا ببینیم قیمت ها چه جوریه . هر کدوم به صرفه بود میگیرم
    و یه اسپیکر یا کامپ برای جلو
    اول نظرم رو x_ion100 هست اگه موجود باشه اگه نبود mx100
    اگه نبود اسپیکر co 100 اگه نبود mc100

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 10 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 10 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •