تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 998 از 1049 اولاول ... 49889894898899499599699799899910001001100210081048 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,971 به 9,980 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

بلندگو سوپرووفر دار سنگینه، حمل و نقلش سخته، حتمن باید از هم فاصله ی زیاد داشته باشند همینطور از دیوار پشت سر و دیوار کنار همچنین باید پایه های دو تا بلندگو را مدام چک کنی لق نباشه، اینکه سابووفر ها روبرو هم باشه یا پشت به هم باشه خودش میگن تو صدای بیس تاثیر داره، اگر این شرایط مهیا باشه بیس عمیق و خوبی داره و هم تو موسیقی و هم تو فیلم لذت بخشه ولی اگه این شرایط که گفتم مهیا نباشه بیسش صدا وووو میده که گوش نواز نیست، من از وقتی اسباب کشی کردم خونه کوچکتر دیگه زیاد ازش استفاده نمی کنم و گه گاهی هم استفاده می کنم بیس رو روی -8 می گذارم و دینامیک آمپلی رو آف میکنم چون هم مزاحم همسایه ها نشه هم صدا وووو کمتری بده، حالا اگهساب ووفر جدا داشته می تونستم راحت تر جا به جا کنم و جای بهتری براش در نظر میگرفتم و موقع حمل و نقل هم چون جدا هست راحت تر هست.
    مساله دیگه سورس موسیقی و فیلم و پخش کنندس، من هم بلوری دارم و هم دی وی دی ولی با هیچکدام فیلم نگاه نمی کنم، با گیرنده دیجیتال نگاه میکنم چرا چون همه چی پخش میکنه و با زیرنویس مشکلی نداره و بی دردسره، روش نوشته دالبی داره ولی فکر نمیکنم و اگر هم داشته باشه کیفیتش خوب نیست ولی برای فیلم های دانلودی خیلی بهتره، دی وی دی های بازار که همه ریپ شده و دانلودی هستن کیفیت ندارن(چند تا یه دی وی دی قدیمی کپی شده از اصل دارم که خیلی صدا وتصویرشون بهتر) بلوری هم که گرون و کمیابه، خرید بلوری اورجینال به وضع مالی من نمیسازه اون هم فیلم های که به قول آقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارزش یه بار دیدن بیشتر نداره و بعد باید انداختشون اونور، یادمه چند سال پیش از یه آقایی که اسمشو نمیارم مشاوره کردم به نظر شما وضعیت بلوری چطوری میشه من یه بلوری بگیرم فرمودن بله بعد عید همه جا پر میشه بلوری، الان چند عید گذشت و هیچ فرقی نکرده، حتی آمپلی صوتی و تصویری هم که خریدم یه فلش ساده بهش نمیخوره و من چون تجربه نداشتم توصیه اشتباه گوش کردم و چیزی خریدم که خیلی کاربردی نیست، پس من می تونستم کمتر هزینه کنم کمتر حرص بخورم و راحت تر زندگی کنم و در همین حال لذت بیشتری از فیلم و موسیقی ببرم، اگه تجربه الان رو قبلن داشتم همه ی خریدهام فرق میکرد.
    حالا شما نتیجه گیری کن با توجه به حرف های من ببین اگه فضا و شرایطشو داری هم فیلم می خوای و هم موسیقی بلندگو سوپرووفر دار بگیر، چون صدای خوب در فضای خوبه که به وجود میاد.
    در مورد سورس و پخش کننده هم اگه اورجینال یا کپی از روی اورجینال(چون دیسک کپی از روی اورجینال با اصلش هیچ فرقی نداره) سراغ داری می تونی بهترین پخش کننده ی بلوری و دی وی دی و صوتی رو بگیری و از هزینه ی که میکنی لذت ببری ولی اگه ریپ شده و دانلودی فیلم می بینی یا اگه هدفت فقط موسیقیه همون دوتا بلندگو کافیه، چون فیملی که صداش اسریو هست نیازی به چند تا بلنگو نداره و یه پخش کننده دیجیتال همه کاره و یه فلش مموری کاملن کافیه و بلندگو چند تیکه و بلوری و دی وی دی پلیر گرون قیمت به هیچ دردی نمیخوره مثل من که الکی بلوری پایونیر خریدم همینطور بدون استفاده گذاشتم تو جعبش و همه کارهامو با فلش انجام میدم.
    امیدوارم تجارب من به دردتون بخوره و سیستم خوبی تهیه کنید بعد یه رویو مفصل اینجا برای ما بگذارید.

2. این کاربر از Artam01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال تپل's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام.دوستان لطفآ نظرتون رو در باره Home theater PHILIPS HTB3520 بفرمایید

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بلندگو سوپرووفر دار سنگینه، حمل و نقلش سخته، حتمن باید از هم فاصله ی زیاد داشته باشند همینطور از دیوار پشت سر و دیوار کنار همچنین باید پایه های دو تا بلندگو را مدام چک کنی لق نباشه، اینکه سابووفر ها روبرو هم باشه یا پشت به هم باشه خودش میگن تو صدای بیس تاثیر داره، اگر این شرایط مهیا باشه بیس عمیق و خوبی داره و هم تو موسیقی و هم تو فیلم لذت بخشه ولی اگه این شرایط که گفتم مهیا نباشه بیسش صدا وووو میده که گوش نواز نیست، من از وقتی اسباب کشی کردم خونه کوچکتر دیگه زیاد ازش استفاده نمی کنم و گه گاهی هم استفاده می کنم بیس رو روی -8 می گذارم و دینامیک آمپلی رو آف میکنم چون هم مزاحم همسایه ها نشه هم صدا وووو کمتری بده، حالا اگهساب ووفر جدا داشته می تونستم راحت تر جا به جا کنم و جای بهتری براش در نظر میگرفتم و موقع حمل و نقل هم چون جدا هست راحت تر هست.
    مساله دیگه سورس موسیقی و فیلم و پخش کنندس، من هم بلوری دارم و هم دی وی دی ولی با هیچکدام فیلم نگاه نمی کنم، با گیرنده دیجیتال نگاه میکنم چرا چون همه چی پخش میکنه و با زیرنویس مشکلی نداره و بی دردسره، روش نوشته دالبی داره ولی فکر نمیکنم و اگر هم داشته باشه کیفیتش خوب نیست ولی برای فیلم های دانلودی خیلی بهتره، دی وی دی های بازار که همه ریپ شده و دانلودی هستن کیفیت ندارن(چند تا یه دی وی دی قدیمی کپی شده از اصل دارم که خیلی صدا وتصویرشون بهتر) بلوری هم که گرون و کمیابه، خرید بلوری اورجینال به وضع مالی من نمیسازه اون هم فیلم های که به قول آقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارزش یه بار دیدن بیشتر نداره و بعد باید انداختشون اونور، یادمه چند سال پیش از یه آقایی که اسمشو نمیارم مشاوره کردم به نظر شما وضعیت بلوری چطوری میشه من یه بلوری بگیرم فرمودن بله بعد عید همه جا پر میشه بلوری، الان چند عید گذشت و هیچ فرقی نکرده، حتی آمپلی صوتی و تصویری هم که خریدم یه فلش ساده بهش نمیخوره و من چون تجربه نداشتم توصیه اشتباه گوش کردم و چیزی خریدم که خیلی کاربردی نیست، پس من می تونستم کمتر هزینه کنم کمتر حرص بخورم و راحت تر زندگی کنم و در همین حال لذت بیشتری از فیلم و موسیقی ببرم، اگه تجربه الان رو قبلن داشتم همه ی خریدهام فرق میکرد.
    حالا شما نتیجه گیری کن با توجه به حرف های من ببین اگه فضا و شرایطشو داری هم فیلم می خوای و هم موسیقی بلندگو سوپرووفر دار بگیر، چون صدای خوب در فضای خوبه که به وجود میاد.
    در مورد سورس و پخش کننده هم اگه اورجینال یا کپی از روی اورجینال(چون دیسک کپی از روی اورجینال با اصلش هیچ فرقی نداره) سراغ داری می تونی بهترین پخش کننده ی بلوری و دی وی دی و صوتی رو بگیری و از هزینه ی که میکنی لذت ببری ولی اگه ریپ شده و دانلودی فیلم می بینی یا اگه هدفت فقط موسیقیه همون دوتا بلندگو کافیه، چون فیملی که صداش اسریو هست نیازی به چند تا بلنگو نداره و یه پخش کننده دیجیتال همه کاره و یه فلش مموری کاملن کافیه و بلندگو چند تیکه و بلوری و دی وی دی پلیر گرون قیمت به هیچ دردی نمیخوره مثل من که الکی بلوری پایونیر خریدم همینطور بدون استفاده گذاشتم تو جعبش و همه کارهامو با فلش انجام میدم.
    امیدوارم تجارب من به دردتون بخوره و سیستم خوبی تهیه کنید بعد یه رویو مفصل اینجا برای ما بگذارید.
    سلام--
    بسیار عالی ومبوسط تجربه عالی تون را توضیح دادید که نه تنها من بلکه به نظرم خیلی از این تجربه شما استفاده میکنند----خیلی تشکر--
    حالا یک سوال دارم من خودم در سورس یک led 3d lg دارم که از فلاش ان استفاده می کنم که نسبتا به خودش با کیفیت است --پس قضیه سورس با این بوجه من با تجربه شما فعلا منتفی شد---
    1-اما برای اسپکرهمان جامو را426 را بخرم با ساب؟؟؟خودم اصلا از قیافه جامو606 خوش نمی اید بسیار بی ریخت است -باز 607 خیلی بهتر است و-میشن mx300 اما گران است حدودا 2.5 میلیون---
    2- ست سینمای بخرم یا جفت باند استریو خوب مثل میشن mx4 یا mx5 بعد کم کم در اینده سنتر و ساب برایش بخرم اینجوری کیفیت صدا وفیلم بهتری نمی شود؟؟؟
    3-ایا اسپکرهای سوپر ووفر دار صدای بهتری در مو سیقی وفیلم بهتر می دهد یا اسپکر ویک ساب مجزا کدام بهتر است؟؟؟
    اگر محبت کنید 3 تا سوال من را از روی تجربه خودتان بفرمایید -----
    تشکر دوست عزیزم---

5. این کاربر از poloton7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

POLOTON، من سه سال پیش دنبال خرید یه سیستم صوتی بودم. همیشه آرزوی داشتن سیستمی با بلندگوهای ایستاده داشتم. یه روز از جلوی نمایندگی پایونیر گذشتم و نگاهم به تودوروکی پایونیر افتاد. اون موقع RS777 اومده بود. تا اینجا بگم که پس از راهنماییهای بسیار، همون رو گرفتم با بلوری BDP-450.
    خونه من 57 متره. نمیگم از خریدم ناخشنودم اما با آگاهی هایی که امروز از دوستان به دست آورده ام میتونم بگم می شد بهتر خرید کرد. تنها بهره ای که از پخش کننده بلوری برده ام دیدن فیلم بلوری عروسیم بوده. تودوروکی هم با اون حجمی که داره درسته که کیفیتش منو خشنود کرده اما به درد پذیرایی من نمیخوره. یه بار صدای بلندگوی مانیتور آدیو سری برنز مدل BX5 رو با آمپ استریو پایونیر و سی دی پایونیر شنیدم خیلی خوشم اومد. برای منی که بیشترین کاربردم گوش دادن به ترانه است (اون هم از روی فلش) بهترین گزینه یه جفت بلندگوی ایستاده خوش صدا (همین مانیتور آدیو به ارزش 1/680) و یه آمپ استریو و یه دستگاه USB خور بود.
    اینم سیستم و خونه ی من:

Last edited by chaharnazm; 08-06-2015 at 12:23.

7. 3 کاربر از chaharnazm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام-- پس شما هم مایل به داشتن باند استریو ایستاده با کیفیت هستید تا ست سینمایی درسته؟؟

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با اینکه خونم کوچکه، آره. تو ایران دسترسی به آهنگ بهتر از فیلمه اصله. از اون گذشته فیلم رو یکی دوبار ببینی خسته میشی اما ترانه، نه.

10. 2 کاربر از chaharnazm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام--
    بسیار عالی ومبوسط تجربه عالی تون را توضیح دادید که نه تنها من بلکه به نظرم خیلی از این تجربه شما استفاده میکنند----خیلی تشکر--
    حالا یک سوال دارم من خودم در سورس یک led 3d lg دارم که از فلاش ان استفاده می کنم که نسبتا به خودش با کیفیت است --پس قضیه سورس با این بوجه من با تجربه شما فعلا منتفی شد---
    1-اما برای اسپکرهمان جامو را426 را بخرم با ساب؟؟؟خودم اصلا از قیافه جامو606 خوش نمی اید بسیار بی ریخت است -باز 607 خیلی بهتر است و-میشن mx300 اما گران است حدودا 2.5 میلیون---
    2- ست سینمای بخرم یا جفت باند استریو خوب مثل میشن mx4 یا mx5 بعد کم کم در اینده سنتر و ساب برایش بخرم اینجوری کیفیت صدا وفیلم بهتری نمی شود؟؟؟
    3-ایا اسپکرهای سوپر ووفر دار صدای بهتری در مو سیقی وفیلم بهتر می دهد یا اسپکر ویک ساب مجزا کدام بهتر است؟؟؟
    تشکر دوست عزیزم---
    من نظرات و تجربیان اندکم رو خدمت شما عرض کردم دیگه تصیمیم گیرنده نهایی شمایی که با توجه به فضا و بودجه و هدفتون ببینید چی بیشتر به کارتون میاد این بلندگوهایی هم که فرمودین اون زمان نبود و من صداشون رو گوش ندادم اون زمان یامو 606 و اودیو و یکی دو تا بلندگو دیگه که یکیش امریکایی بود و اسماشون یادم نیست و چندین سیستم صوتی تجاری و مینی های فای گوش دادم.
    در مورد تست و گوش دادن به صدای بلندگوها آقای رایان صلاحیت دارن که نظر بدن و کارشون درسته، راستش من دیگه بعد از خریدهام دیگه دنبال تست بلندگو نرفتم.

12. این کاربر از Artam01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من نظرات و تجربیان اندکم رو خدمت شما عرض کردم دیگه تصیمیم گیرنده نهایی شمایی که با توجه به فضا و بودجه و هدفتون ببینید چی بیشتر به کارتون میاد این بلندگوهایی هم که فرمودین اون زمان نبود و من صداشون رو گوش ندادم اون زمان یامو 606 و اودیو و یکی دو تا بلندگو دیگه که یکیش امریکایی بود و اسماشون یادم نیست و چندین سیستم صوتی تجاری و مینی های فای گوش دادم.
    در مورد تست و گوش دادن به صدای بلندگوها آقای رایان صلاحیت دارن که نظر بدن و کارشون درسته، راستش من دیگه بعد از خریدهام دیگه دنبال تست بلندگو نرفتم.
    سلام--به شما و دوست عزیز اقای chaharnazm که تجربیتتان را برای من گفتید وخیلی مفید بود--
    اتفاقا در مورد سه سوال بالا هم اقای رایان و فلیپ دوست دارم هم نظر بدهند----اما چند وقتی هست جناب رایان پست ندادند شاید جایی دیگر سرشان شلوغ است---
    من هم با نظر شما موافقم برای موسیقی اما من یک مشکل بزرگ دارم من یک امپ پایونیر 923 دارم یا باید ان را بفروشم یک امپ استریو بخرم یا باید این امپ را نگه دارم ویک امپ استریو بخرم اگر امپ را بفروشم چند صدهزار تومان ضرر میکنم اگر امپ استریو بخرم باید حدودا 1.5 به امپ استریو بدهم و باز پولم به باند استریو نمی سد--حالا نمی دانم چکار کنم؟؟؟؟

14. این کاربر از poloton7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

به نظر من مخصوصن اگر بودجت محدوده نفروش از همین استفاده کن الکی ضرر نکن همینم صدا رو خوب پخش میکنه، flac , mp3 بریزی روی فلش خودش مستقیم پخش میکنه حتی فکر کنم ویدیو هم از روی موبایل خودش پخش کنه، بهتره فقط رو بلندگو تمرکز کنی که ببینی چی به کارت میاد.

16. این کاربر از Artam01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام--
    تشکر دوست عزیزم---
    ممنون
    سلام.بنده هم دقیقا موافقم.606 بسیار بی ریخته.. گفتید 607...آیا جایی دیدید..موجوده؟؟دنبال خریدم. ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •