تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 998 از 1184 اولاول ... 498898948988994995996997998999100010011002100810481098 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,971 به 9,980 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اخرش اسپری اکس مدل افریکا رو خریدم . خداییش خیلی خوشبو هست و نسبت به قیمتش میارزه . ۱۵۰ میل رو خریدم ۸/۵ ولی خوب اسپریهای بیک رو داشت
    که میداد ۹تومن با رایحه های مختلف که چندان واسم جذاب نبود .... چند مدل اکووو تست کردم که اصلا جالب نبود . واقعا کسی میخواد بوی خوبی داشته باشه و زیاد هم خرج نکنه اسپری خیلی خوبیه فکر میکردم با این افزایش قیمتها حداقل ۱۴ـ۱۵ تومن باشه .
    ارسال شده با دست

2. 3 کاربر از jujushow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوستان سلام

من مدت هاست از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده میکنم.

تصمیم گرفتم از یه برند دیگه استفاده کنم Dior رایحه و
    ماندگاری خیلی خوبی داره. (به نظر من بهـــتر از Open)

به نظر شما چه برندی هست با مختصات Open و Dior؟

با تشکر مهران...
    سلام
    متاسفانه من عطر open رو تست نکردم اما از اطلاعات نوع رایحه...
    با توجه به اینکه مد نظرتون بویی اینچنینی از برندی خیلی خوب هست فکر میکنم این عطر بتونه انتخاب خوبی باشه از لحاظ گروه بویایی ملایم و تلخ هست و همچنین مشابه با open در نت های اون از خس خس ، مرکبات، و نکته مهم چوب استفاده شده((عطرای چوبی خیلی خاص هستند از نظر من))

اگر عطر چوبی دیگری مد نظرتون باشه عطر کنزو وودی هم انتخاب خوبیه
    یا خوده عطر هی وود که چوبی علفی خالصه!

و اگر اون بخش رایحه توتون تنباکو رایحه openمد نظرتون باشه دوتا عطر هستش که از این لحاظ فوق العاده هستند منتهی کلا گروه بویایی به سمت عطرهای گرم متمایل میشه(خیلی هم گرم!)

یکیش که از برند معروف تام فورد هست TOBACCO VANILLE

و اینیکی که محبوبترین عطر مردونه مورد علاقه منه پیور هاوانا از برند تری ماگلر هست
    در نهایت نظر شخصیم اینه که خیلی در قید و بند برند نباشیم چون بعضی از عطرها از بعضی برندهای نه چندان معروف فوق العاده عالی هستند اما خب میشه گفت برندهای شنل، کرید ، تام فورد همیشه خوبن! و البته تری ماگلر عزیزه دل
    اینم در حد اطلاعات مختصره ما بود اقا مهران وقتی سوپر مدیر انجمن اینجا پست بده نمیشه ساکت موند

4. 11 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

از چه لحاظ؟
    در مورد ماندگاری یکی از بهترین ها هست واقعا و فوق العاده ماندگاری بالایی داره
    ولی از نظر رایحه به دید من وقتی بیش از حد میمونه کمی به ترشی میزنه! و من خوشم نمیاد حقیقتش

+

اطلاعات کاملتر در مورد این عطر و رایحه ای که داره :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Atghia; 23-05-2014 at 10:54. دليل: تکمیل

6. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amlak021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

آفرین این دقیقا همون کنزو که گفتم.خیلی خوش رایحه هست.ماندگاریش خوبه.فکر می کنم 15 میل هم داشته باشه مال من به نظرم 15 بود.

8. 4 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه jamalagha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

با سلام. اگر ممکنه دوستان چندتا عطر خوب با رایحه خنک تا قیمت 150 تومن معرفی کنن. ممنون
    اگه کسی سایت معتبر برای خرید اینترنتی میشناسه بهم پ خ بده . مرسی
    Last edited by jamalagha; 23-05-2014 at 09:48.

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

بالاخره بعد از مدتها ادکلنی که عاشقش بودمو گرفتم .

Yves saint Laurent / Lanuit de L'Homme Le Parfum

تو مغازه ها که 100 میل زیر 330 پیدا نکردم . از یکی از سایتهای اینترنتی خرید کردم که مورد اعتماد هم بود با قیمت 275.

ادکلن بعدی که تو لیست خریدم هست پاشا هست. و بعد از اون هم اسپایس بمب . کسی تجربه ای از اسپایس داشته؟از نظر ماندگاری و پخش بو.
    ممنون

با سلام. اگر ممکنه اسم سایت رو برای منم پ خ کنید. ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

با سلام. اگر ممکنه دوستان چندتا عطر خوب با رایحه خنک تا قیمت 150 تومن معرفی کنن. ممنون
    اگه کسی سایت معتبر برای خرید اینترنتی میشناسه بهم پ خ بده . مرسی
    اگر ماندگاری بالا براتون مهمه : ایسی میاکه بلو و مونت بلنک لجند((ماندگاری بالاتر از حدانتظار))

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر صرفا رایحه مهمه براتون و ماندگاری اولویت نیست این دو گزینه واقعا عطرهای مطبوعی هستند: کلینیک هپی و جان وارواتوس آرتیسان ((ماندگاری پایینتر از حد انتظار))

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر برند براتون مطرحه : دو عطر خوب از کالوین کلین :ck one و ck in 2u ((رایحه و ماندگاری متوسط))

اگر ترکیبی از رایحه و ماندگاری مهمه ((در واقع عطرهای خنک ماندگاری بالا ندارند و اینهایی که در ادامه میگم عطرای خوبی هستند و ماندگاری متوسط و رایحه خوبی دارند))

اما انتخاب های شخصی خودم از بین اینها :مونت بلنک لجند ،کلینیک هپی، پورشه دیزاین اسنس

پ.ن: رنج قیمتی عطرهای ذکر شده بین 110 تا 180 میباشد.

12. 13 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اگر ماندگاری بالا براتون مهمه : ایسی میاکه بلو و مونت بلنک لجند((ماندگاری بالاتر از حدانتظار))

اگر صرفا رایحه مهمه براتون و ماندگاری اولویت نیست این دو گزینه واقعا عطرهای مطبوعی هستند: کلینیک هپی و جان وارواتوس آرتیسان ((ماندگاری پایینتر از حد انتظار))

اگر برند براتون مطرحه : دو عطر خوب از کالوین کلین :ck one و ck in 2u ((رایحه و ماندگاری متوسط))

اگر ترکیبی از رایحه و ماندگاری مهمه ((در واقع عطرهای خنک ماندگاری بالا ندارند و اینهایی که در ادامه میگم عطرای خوبی هستند و ماندگاری متوسط و رایحه خوبی دارند))

اما انتخاب های شخصی خودم از بین اینها :مونت بلنک لجند ،کلینیک هپی، پورشه دیزاین اسنس

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز. خیلی لطف کردین. اگه سایتی میشناسید که بشه ازش عطر و ادکلن ارجینال خرید بهم پ خ کنید . بازم ممنون

14. این کاربر از jamalagha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دیگه ته راهنمایی را به دوستانی که دنبال عطر خنک هستند کردید امیدوارم دوستان قدرشناس باشند و دیگه تا ته تابستان سراغ عطر خنک نگیرند
    Last edited by farid123; 24-05-2014 at 09:17.

16. 4 کاربر از farid123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من یکم رو خرید عطر حساس هستم و با توجه به برند های مختلفی که وجود داره انتخاب بین این موارد سخته ( من باشم همه شون رو میخرم) (

میشه نظرتون رو در مورد این عطرها بگین و بگین کدوماشون به نظرتون بهتر هستند؟ ( عطرهای معرفی شده قبلی را یا پیدا نکردم یا بوش زیادی تند بود )

بین دو عطر :

Eau De Lacoste Noir Brown

و بین این دو به عنوان عطر خنک :

Fuel For Life Denim
    Azzaro Chrome
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •