تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 993 از 1049 اولاول ... 49389394398398999099199299399499599699710031043 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,921 به 9,930 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

pioneer n50 برای من تایید میکنید.....قیمت دارید
    فروشگاه راستین تماس بگیرید

2. این کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام--
    شما یک امپ استریو خوب وبا قیمت مناسب که بتواند باندهای چند راهه مثل جامو-میشن و... غیره راه بیاندازد چند وات باشد و چه برندهای وچه مدل پیشنهاد می دهید؟؟؟
    2- امپ استریو دوکاناله بهتر است یا چهار کاناله؟؟؟
    سلام؛
    شما خودت زیاد درگیر نکن. حرف هایی که نشان از بی اطلاعی گوینده داره و از روی حدس و گمان و تخیل هست بیخیال شو اینکه فلان آمپ محیط و بهتر بازسازی میکنه (مگه کارت گرافیکه؟!) اون یکی ظرف هارو میشوره و گلهای باغچه رو اب میده و ... همش موهومات محضه. من چیزی رو دارم به شما میگم که خودم شخصا تجربه کرده باشم. NAD در مدل جدید D3020 خودش که بعد از چند دهه تولید مجددا احیا شده و نمونه ارتقا یافته هست از تکنولوژی UcD استفاده کرده. این آمپلیفایر DAC 24-192 داخلی با کیفیتی داره. 30 وات توان استیبل با حداکثر 100 وات توان داینامیک با امپدانس پایین میده که دمپینگ فکتور بالایی نسبت به توانش ارائه میده. خروجی مجزا ساب ووفر داره. شما حرف شخصی که فنی هست و میدونه در مورد چی صحبت میکنه قبول کن نه کاسبی که کیف و کفش میفروشه تو عمرش یه فازمتر تو پریز نزده نورش رو ببینه ذوق کنه! این آمپ از تکنولوژی انحصاری بهره می بره که معروف هست به "آمپلیفایر خود نوسان" که با استفاده از این تکنولوژی خاص میشه به هارمونیک دیستورشن های بسیار ناچیز در حد چند هزارم درصد رسید که در آمپ های Class D بسیار عالیه. استفاده از همین تکنولوژی خاص باعث میشه نتیجه یه آمپلیفایر با سرعت پاسخ بسیار سریع و slew rate فوق العاده باشه و علاوه بر این باعث میشه امپدانس خروجی بسیار پایین باشه و دمپینگ فکتور بالا که نتیجه میشه پهنای باند فرکانسی بسیار گسترده و مستقل از بار نامی که در خروجی بهش اعمال شده. یعنی استیج خروجی آمپ از باری که بهش اعمال شده متاثر نمیشه و همواره عملکرد خطی و سریع خودش را حفظ میکنه. ما خودمون روی میز ازین آمپلیفایر استفاده می کنیم. نه فروشنده این جنس من هستم نه در فروشش ذی نفعم. من می خوام یه راهنمایی بدم به کسی که مثل خودم یه علاقمنده. هیچ رابطه کثیف کاسب و مشتری هم این وسط مطرح نیست. تصویر زیر ببینید اسپیکر BBC LS3/5a که طراحی و ساخت خودمون هست بر پایه لایسنس BBC که حساسیت زیر 85 دسی بل با 1 وات داره با این آمپ براحتی درایو میشه و یه صدای شفاف و تمیز داره. علاوه بر امکاناتی هم که بالا توضیح دادم یه سری امکانات جالب مثل بلوتوث و ریموت و ... هم داره.
    کنار مانیتور سمت راست توجه کنید یه جعبه کوچک بصورت ورتیکال قرار گرفته:

4. 2 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

بنده اشتباها 3020 سرچ کردم....بادیدن عکس متوجه شدم D3020 the best of 2014 .... [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام؛
    شما خودت زیاد درگیر نکن. حرف هایی که نشان از بی اطلاعی گوینده داره و از روی حدس و گمان و تخیل هست بیخیال شو اینکه فلان آمپ محیط و بهتر بازسازی میکنه (مگه کارت گرافیکه؟!) اون یکی ظرف هارو میشوره و گلهای باغچه رو اب میده و ... همش موهومات محضه. من چیزی رو دارم به شما میگم که خودم شخصا تجربه کرده باشم. NAD در مدل جدید D3020 خودش که بعد از چند دهه تولید مجددا احیا شده و نمونه ارتقا یافته هست از تکنولوژی UcD استفاده کرده. این آمپلیفایر DAC 24-192 داخلی با کیفیتی داره. 30 وات توان استیبل با حداکثر 100 وات توان داینامیک با امپدانس پایین میده که دمپینگ فکتور بالایی نسبت به توانش ارائه میده. خروجی مجزا ساب ووفر داره. شما حرف شخصی که فنی هست و میدونه در مورد چی صحبت میکنه قبول کن نه کاسبی که کیف و کفش میفروشه تو عمرش یه فازمتر تو پریز نزده نورش رو ببینه ذوق کنه! این آمپ از تکنولوژی انحصاری بهره می بره که معروف هست به "آمپلیفایر خود نوسان" که با استفاده از این تکنولوژی خاص میشه به هارمونیک دیستورشن های بسیار ناچیز در حد چند هزارم درصد رسید که در آمپ های Class D بسیار عالیه. استفاده از همین تکنولوژی خاص باعث میشه نتیجه یه آمپلیفایر با سرعت پاسخ بسیار سریع و slew rate فوق العاده باشه و علاوه بر این باعث میشه امپدانس خروجی بسیار پایین باشه و دمپینگ فکتور بالا که نتیجه میشه پهنای باند فرکانسی بسیار گسترده و مستقل از بار نامی که در خروجی بهش اعمال شده. یعنی استیج خروجی آمپ از باری که بهش اعمال شده متاثر نمیشه و همواره عملکرد خطی و سریع خودش را حفظ میکنه. ما خودمون روی میز ازین آمپلیفایر استفاده می کنیم. نه فروشنده این جنس من هستم نه در فروشش ذی نفعم. من می خوام یه راهنمایی بدم به کسی که مثل خودم یه علاقمنده. هیچ رابطه کثیف کاسب و مشتری هم این وسط مطرح نیست. تصویر زیر ببینید اسپیکر BBC LS3/5a که طراحی و ساخت خودمون هست بر پایه لایسنس BBC که حساسیت زیر 85 دسی بل با 1 وات داره با این آمپ براحتی درایو میشه و یه صدای شفاف و تمیز داره. علاوه بر امکاناتی هم که بالا توضیح دادم یه سری امکانات جالب مثل بلوتوث و ریموت و ... هم داره.
    کنار مانیتور سمت راست توجه کنید یه جعبه کوچک بصورت ورتیکال قرار گرفته:

سلام-- تشکر--
    اولا می خواهم شما دوتا بزرگوار خودتان شخصیتتان را درگیر مسائل کوچک نکنید هرچی قبلا بوده را فراموش کنید وبه هم تیکه نیاندازید
    این امپ حدودا قیمتش چند است؟؟
    2-در مقایسه با امپهای دنون ویاماها از نظر قیمت وکیفیت توی چه سطحی است؟؟؟
    3-مثلا با این امپ می شود یک جفت اسپکر میشن مثل mx3,4,5,6 را به خوبی درایو کرد؟؟
    تشکر--

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

بله همین D3020 درسته.

سلام-- تشکر--
    اولا می خواهم شما دوتا بزرگوار خودتان شخصیتتان را درگیر مسائل کوچک نکنید هرچی قبلا بوده را فراموش کنید وبه هم تیکه نیاندازید
    این امپ حدودا قیمتش چند است؟؟
    2-در مقایسه با امپهای دنون ویاماها از نظر قیمت وکیفیت توی چه سطحی است؟؟؟
    3-مثلا با این امپ می شود یک جفت اسپکر میشن مثل mx3,4,5,6 را به خوبی درایو کرد؟؟
    تشکر--
    سلام؛
    نیازی به تشکر نیست فقط لطفا اسم بنده در کنار کاسبای هله هوله نذارید برای من از تشکر بهتره
    این آمپ حدود 1400 هست الان. اصلا قابل قیاس نیستن وقتی با اسپیکر درست مچ بشه تازه پتانسیل خودش نشون میده. بزودی NAD ----- سینمایی با توان بالای 100 وات برای هر کانال با همین تکنولوژی که گفتم عرضه میکنه که میتونه انقلابی در صدای سینمایی باشه. علاوه بر اون شرکتی که ماژول های این آمپ برای NAD میسازه یک مورد مشابه ولی گرانتر داره که صرفنظر از کلاس کاری مدار که D هست تحولی بزرگ در دنیای صدای Hi-End ایجاد میکنه. در حقیقت بعنوان کسی که کار فنی میکنه وقتی دیتاشیت های اندازه گیری این ماژول ها دیدم اصلا برام باورکردنی نبود با خودم گفتم اونی که اینو ساخته یا یک فریبکار بوده یا یک نابغه! چون پرفرمانس این تکنولوژی یکم دور از واقعیته روی کاغذ ولی وقتی گوش می کنید متوجه میشید که چقدر پیشرفت کردن در این زمینه ها. در مورد میشن چون تجربه تستشون نداشتم نمیتونم نظری بدم. ترجیحا اسپیکری که حدود 90 دسی بل راندمان داشته باشه با این آمپ میتونه ترکیب مناسب باشه. مثلا همچین اسپیکر با 95 دسی بل راندمان میتونه بسیار مناسب باشه:

و حتی ترکیب های مناسب تری بغیر از فول رنج که میتونه صدای با داینامیک بیشتری ارائه کنه. کمپانی Klipsch امریکا دو مدل بسیار معروف داره به اسم Cornwall و La Scala. کاربران امریکایی (مشخصا آقای Bob Crites) با ترکیب این دو اسپیکر یک مدل غیر رسمی از کلیپش ابداع کرده به اسم Cornscala. یه اسپیکر 3 راهه با ووفر 15 اینچ، میدرنج هورن با کمپرسور 2 اینچ و یه تویتر هورن 1 اینچ. اسپیکری که راندمان بسیار بالایی داره تنها با 1 وات میتونه 100 دسی بل فشار صوتی در 1 متری ایجاد کنه. رنج فرکانسی 30 هرتز تا 20 کیلوهرتز پوشش میده و داینامیک بسیار بالایی داره. این اسپیکر میتونه حداکثر فشار صوتی حدود 126 دسی بل ارائه بده. این اسپیکر با 2-3 تا ترکیب مختلف قطعات ساخته میشه که کلیت همشون یکیه در جزئیات کوچک با هم تفاوت دارن. مثلا این اسپیکر با یه آمپ 3-4 وات میتونه براحتی داخل منزل موسیقی برای شنونده پخش کنه.

Last edited by flipp; 22-05-2015 at 09:59.

8. 2 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ممنون از شما......نظرتون درمورد سورس چیه>..؟ پخش کننده خاصی توصیه میشه؟تاثیرش واقعا مشهودهست ایا؟ درموردکابل وسیم؟کابلهای گران قیمت مانستر و.....؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

ممنون از شما......نظرتون درمورد سورس چیه>..؟ پخش کننده خاصی توصیه میشه؟تاثیرش واقعا مشهودهست ایا؟ درموردکابل وسیم؟کابلهای گران قیمت مانستر و.....؟؟؟؟
    خواهش میکنم.
    توصیه من تهیه DAC بجای سی دی پلیر هست. سورس خیلی مهمه مابقی کامپوننت ها واسط هستن. البته از اهمیت تقویت کننده و اسپیکر نمیشه گذشت و البته اتصالات نقش مهمی دارن در این زنجیره.
    کابل خیلی گرون توصیه نمیکنم. اگر بتونید کابل های با مس ساخته شده با تکنولوژی PCOCC تهیه کنید بهترین لطف به گوش ها و جیب خودتون کردید. سیم های مس که با تکنولوژی ریخته گری گرم Ohno Continuous Casting ساخته میشن، دارای گرین و شکست کمتری در ساختار ملکولی خودشون هستن. کمپانی های معدودی ازین تکنولوژی استفاده میکنن. Acoustic Revive, Furutech, Wireworld, Neotech چندتا از این کمپانی ها هستن و یکی دو مورد دیگه. سیم مسی که با این تکنیک ساخته میشه رسانایی برابر با نقره داره! (نقره در حالت عادی رساناترین فلز هست). صدا با استفاده از این سیم ها بسیار ریلکس هست و تعادل خوبی در تمام باند فرکانسی وجود داره و صدا اصطلاحاً خوب نفس می کشه. برتری این سیم ها در رکوردهای شلوغ تر بیشتر مشخص میشه. بهترین نمونه هایی ازین سیم که شنیدم سیم تک رشته مفتول کمپانی ژاپنی Acoustic Revive هست که بسیار سیم خوبیه البته وایرورد هم سیم های غیر تک رشته ای بسیار عالی داره که اونم قابل تامله. و البته نمونه های هایبرد با این نوع مس هم شنیدم که قیمتشون بسیار بسیار مناسب بوده و خیلی خیلی بهتر از خیلی از برندهای با قیمت بیشتر از خودشون صدا میدادن. ما همیشه در اسپیکرهایی که میسازیم از این نوع سیم برای سیم کشی داخلی اسپیکر و اتصالات کراس اور استفاده میکنیم. برای درک بهتر تفاوت این مس با سیم های مس معمولی تصاویر زیر رو ببینید. در تصویر زیر مقایسه زیر میکروسکوپی مس OFC (همون مس عاری از اکسیژن معمولی که 99% سیم ها ازش ساخته میشن) و مس PCOCC رو در بزرگنمایی های 50 تا 200 برابر می بینید. همونطور که مشخصه سیم معمولی مملو از شکست و ترک های فراوان در سطح ملکولی هست ولی سیم PCOCC ساختار ملکولی یکدست تر و صاف تری داره:

وجود شکست در ساختار ملکولی باعث پدیده ای با عنوان current jump یا پرش جریان میشه. یعنی جریانی عبوری از سیم از وقتی از ابتدای سیم وارد میشه تا وقتی از انتهای دیگه خارج بشه، میلیون ها بار از این شکست ها باید عبور کنه و از ملکولی به ملکول دیگه پرش کنه. این باعث ایجاد دیستورشن ناخواسته میشه همچنین صدا حالت تهاجمی پیدا میکنه و اصطلاحاً شلوغ میشه.
    شاید این تصویر بصورت طنزگونه بهتر بتونه فرق یه این سیم مس با تکنولوژی های قدیمی تر رو نشون بده:
    به ترتیب از بالا به پایین، سیم مس هدید شده سرد، سیم بدون اکسیژن، سیم مس بدون اکسیژن گرمادهی شده، سیم مس PCOCC.

11. 3 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

wow...شماهزحمت توضیحات کامل رو کشیدید.....بفرمایید اون سیمی رو که خودتون ستفاده میکنید رو ازکجاوچه قیمتی تهیه کنم...HOW ABOUT DAC?Which brand? pioneer..yamaha...denon..or..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

راستی ان.ی.دی که معرفی کردید DACهست.....درسته؟///

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

wow...شماهزحمت توضیحات کامل رو کشیدید.....بفرمایید اون سیمی رو که خودتون ستفاده میکنید رو ازکجاوچه قیمتی تهیه کنم...HOW ABOUT DAC?Which brand? pioneer..yamaha...denon..or..
    خواهش میکنم
    ما از سیم AWG [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از کمپانی Neotech استفاده می کنیم با روکش تفلون. این دقیقا همون جنس و سایز سیمی هست که در کابل اسپیکر Acoustic Revive SPC-PA استفاده میشه که هر دوتا قطعه 2.5 متریش الان تو ایران 5 میلیون تومن قیمت داره . واقعا سیم اسپیکر فوق العاده ایه. البته فرقش اینه سیمی که ما میگیریم سیم بالک و قرقره ای هست بدون هیچ روکش کاری اضافه ولی سیم اکوستیک ریوایو چند لایه عایق ابریشمی و شیلد مسی روش استفاده شده. کاری که ما خودمون انجام میدیم.
    این سیم هر فوت 7 دلاره یعنی متری 21 دلار. ما با Sonicraft امریکا کار میکنیم که نماینده رسمی نئوتک در امریکا هستن و از اونا می خریم. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم عکسش:

اینم تصویر سیم اکوستیک ریوایو که دوتا 2.5 متری الان 5 میلیونه:

اینم نحوه عایق کاری این سیم که ما هم تقریبا کاری مشابه انجام میدیم:

راستی ان.ی.دی که معرفی کردید DACهست.....درسته؟///

NAD D3020 یه دستگاه کمبو هست دارای آمپلیفایر اینتگریتد 30 وات + DAC

15. این کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •