تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 992 از 1042 اولاول ... 4928929429829889899909919929939949959961002 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,911 به 9,920 از 10412

نام تاپيک: راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .ما تو شرکتمون از دونوع سرویس اینترنت استفاده میکنیم 512وایرلس از یه شرکت خصوصی و1مگ مخابرات.چیز جالبی که باید بگم توی دانلود دقیقا یه مگ 130تا میکشه البته بعضی مواقع پایین تر هم میاد .512وایرلسمون هم 60تا70دانلود داره
    ول جالبه توی لود صفحه ها وایر لس 512خیلی سریعتر از 1مگ چراباید اینطور باشه جای سئوال واسم؟؟؟؟؟
    ولی نه جدی میگم علتش چی میتونه باشه کسی میدونه قضیه چیه؟؟

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام .ما تو شرکتمون از دونوع سرویس اینترنت استفاده میکنیم 512وایرلس از یه شرکت خصوصی و1مگ مخابرات.چیز جالبی که باید بگم توی دانلود دقیقا یه مگ 130تا میکشه البته بعضی مواقع پایین تر هم میاد .512وایرلسمون هم 60تا70دانلود داره
    ول جالبه توی لود صفحه ها وایر لس 512خیلی سریعتر از 1مگ چراباید اینطور باشه جای سئوال واسم؟؟؟؟؟
    چون پینگ تایم سرویس وایرلستون پاینتر هست!
    معمولا سرویس های وایرلس پینگ تایم بهتری نسبت به adsl دارند

3. این کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    qazvin

پيش فرض

سلام دوستان من الان 512 مخابرات دارم که با برنامه speedtest روی 50 وا میسته و با internet download manager با سرعت تقریبیه 75 تا 80 دانلود میکنم میخواستم ببینم به صفه هستش که عوضش کنم و از اسیا تک و یا پارس انلاین سرویس 256 بگیرم میخواستم ببینم سرعتش بهتر هستش از پارس انلاین که سوال کردم گفتند 128 ما بهتر از 512 مخابراته و اسیتکم گفت 512 ما میشه با 300 دانلود کردش البته اینا واسه سرویس های نا محدودشونه حالا اون دوستانی که از این اپراتورها استفاده میکنند نظرشون رو بگن خیلی خیلی ممنون میشم... ایا واقعا به صرفه هستش که 512 مخابرات رو با 265 پارس انلاین یا اسیاتک عوض کرد سرعت دانلود اونا چجوریه؟ و یک سوال که این اسیتک که برنزی نامحدود و نقره ای و طلایی داره چه جوریاستش چه فرقایی داره؟ ممنون

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

سلام دوستان من الان 512 مخابرات دارم که با برنامه speedtest روی 50 وا میسته و با internet download manager با سرعت تقریبیه 75 تا 80 دانلود میکنم میخواستم ببینم به صفه هستش که عوضش کنم و از اسیا تک و یا پارس انلاین سرویس 256 بگیرم میخواستم ببینم سرعتش بهتر هستش از پارس انلاین که سوال کردم گفتند 128 ما بهتر از 512 مخابراته و اسیتکم گفت 512 ما میشه با 300 دانلود کردش البته اینا واسه سرویس های نا محدودشونه حالا اون دوستانی که از این اپراتورها استفاده میکنند نظرشون رو بگن خیلی خیلی ممنون میشم... ایا واقعا به صرفه هستش که 512 مخابرات رو با 265 پارس انلاین یا اسیاتک عوض کرد سرعت دانلود اونا چجوریه؟ و یک سوال که این اسیتک که برنزی نامحدود و نقره ای و طلایی داره چه جوریاستش چه فرقایی داره؟ ممنون
    سلام
    راستش در ابتدا باید بگم هر isp برای سرویس دهی یک سری تعرفه داره
    شما با توجه به نیازتون یک تعرفه رو انتخاب می کنید
    ممکنه یک isp در یک منطقه خوب سرویس بده و در یک منطقه نه!
    شما برای اطلاع در تعرفه های هر شرکت می تونید به سایتشون برید
    تاپیک های این شرکت در همین انجمن هم هستن که کاربرا بحث و گفتکو می کنند
    می تونید از تاپیک ها هم استفاده کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر تاپیک استان مورد نظر رو پیدا کردید هم می تونید سوال خودتون رو بپرسید
    در کل یک نکته
    اول تحقیق کنید ببینید کدوم شرکت بهترین سرویس رو تو مرکز شما ارائه میده
    موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    qazvin

پيش فرض

من از پارس انلاین پرسیدم گفتش ما 128 کاربرامون با سرعت 200 هم دانلود میکن و ... ولی همه دوستان میگن ما با 128 روی 15 دانلود میکنیم من میخوام ببینم کدوم رو باور کنم چون میخوام جایگزین مخابراتش کنم که با سرعت 80 دانلود میکنم

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من از پارس انلاین پرسیدم گفتش ما 128 کاربرامون با سرعت 200 هم دانلود میکن و ... ولی همه دوستان میگن ما با 128 روی 15 دانلود میکنیم من میخوام ببینم کدوم رو باور کنم چون میخوام جایگزین مخابراتش کنم که با سرعت 80 دانلود میکنم
    توی تاپیک پارس انلاین مطرح کنید زودتر به جواب می رسید

سرویس نامحدود؟ چند گیگ حجم اولیه سرعت بالا داره بعد از مصرف اون مقدار حجم سرعتتون به 16 قانونی میرسه

8. 2 کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من یه سوالی دارم که شاید قبلا پرسیده شده باشه اما به دلیل یک مقدار کار نمیرسم که صفحات رو بخونم پس خیلی شرمنده.سوالم هم اینه که من الان مخابرات تهران دارم با سرعت 512 و سرعت دانلودم حدود 65 هست که اصلا ازش راضی نیستم و یکی ازدلایلی که رفتم تو سیستم مخابرات برای این بود که دانلود نا محدود داره.اما الان میخوام برم تو یه سرویس دیگه و الان میخوام از اساتید بپرسم که بهترین سرویس داخل تهران چیه.لطفا در صورت تجربه جواب بدین و از روی تعصب نگین.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستان من یه سوالی دارم که شاید قبلا پرسیده شده باشه اما به دلیل یک مقدار کار نمیرسم که صفحات رو بخونم پس خیلی شرمنده.سوالم هم اینه که من الان مخابرات تهران دارم با سرعت 512 و سرعت دانلودم حدود 65 هست که اصلا ازش راضی نیستم و یکی ازدلایلی که رفتم تو سیستم مخابرات برای این بود که دانلود نا محدود داره.اما الان میخوام برم تو یه سرویس دیگه و الان میخوام از اساتید بپرسم که بهترین سرویس داخل تهران چیه.لطفا در صورت تجربه جواب بدین و از روی تعصب نگین.
    سلام دوست عزیز
    خیلی سرعتتون خوب هست! سرویس 512 نامحدود اسیاتک سرعتش 40 45 هست!
    بستگی به مرکز مخابراتتون داره/اسم و پیش شماره مرکز مخابراتتون را اعلام کنید تا کسانی که از مرکز شما هستند و تجربه دارن راهنماییتون کنند/توی تاپیک adsl تهران زودتر به نتیجه می رسید اگر اونجا مطرح کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    خیلی سرعتتون خوب هست! سرویس 512 نامحدود اسیاتک سرعتش 40 45 هست!
    بستگی به مرکز مخابراتتون داره/اسم و پیش شماره مرکز مخابراتتون را اعلام کنید تا کسانی که از مرکز شما هستند و تجربه دارن راهنماییتون کنند/توی تاپیک adsl تهران زودتر به نتیجه می رسید اگر اونجا مطرح کنید
    45-50 بود شده 20-25

داره خودمونی میشه kazem3300's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان بین دو طرح art1 شاتل و نا محدود 128u+ پارس انلاین کدوم بهتر می باشد؟
    وبا سرعت بالا اجازه دانلود بیشتر رو می دهد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •