تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 646 اولاول ... 49899596979899100101102103109149199599 ... آخرآخر
نمايش نتايج 981 به 990 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

داره خودمونی میشه zanyar.sew's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

1

با سپاس. سايت هاي دانلود برنامه اندرويد مجاني سراغ دارين چند تا بدين؟ چون يكي ميگفت اندرويد خوب نيست برو ويندوز 7 بگير چون اندرويد برنامه هاش پولي هست. گفتم اتفاقا برعكس اندرويد چند تا سايت ايارني دانلود برنامه داره و ويندوز فون كمتره. حالا ممنون ميشم چندتايي بدين. بيشتر هم برنامه هاي عمومي و كاربردي.
    دوست عزیز پی بردن به این مساله که اندروید از هر لحاظ از وینفون برتره کار سختی نیست. نیم ساعت تو یوتوب یا همین سایت بچرخید میفهمید.
    برنامه هاش قابل مقایسه نیست تو این شرایط آدم میمونه از چی حرف بزنه! هر چند PersiAndroid به یه گوشه هایی از این ردیف زیبا اشاره فرمودند!
    از لحاظ رایگانی هم خیالت راحت بیشترشون رایگانن. یه برنامه غیر رایگان رو رایگان نصب کردن مثل سیمبین نیست که پدر آدمو در بیاره تازه اگه گیر بیاد!

2. این کاربر از zanyar.sew بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه saver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    سرزمین شیاطین

پيش فرض

من میخوام در مورد پردازنده جدید اینتل برای آندروید اطلاعات بدست بیارم ظاهرا خیلی هم پر سر و صدا بوده و نتایج خیلی خوبی از خودش نشون داده

میخوام بدونم این پردازنده با پردازنده galaxy nexus فرقشون چیه و اینکه آندروید سخت افزارش تک قطبی میشه
    خلاصه یه عالمه سوال دارم که یکی یکی میپرسم

داره خودمونی میشه ebow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    GORGAN

پيش فرض

به نظره شما xl بگیرم بهتره یا نوت؟
    البته با توجه به حداقل 300 هزار تومن اختلاف قیمتی که دارن!من میخواستم نوت بگیرم تا همین دیروز ولی وقتی که امروز از نزدیک xl رو دیدم و دستم گرفتم واقعا از همه چیزش خوشم اومد!
    آخه xl 4/7 اینچه صفحه نمایشش ولی نوت 5/3 اینچه؛
    من نوت رو دستم نگرفتم؛ولی xl کاملا فیته دستم بود؛یعنی از این بزرگتر دیگه با یک دست نمیشه کار کرد؛ولی با ایکس ال با اینکه صفحه بزرگی داره ولی با یک دست میشه باهاش کار کرد,
    حالا با این اوصاف من چکار کنم؟از یک طرف دلم با نوت؛از یک طرف هم از ایکس ال با توجه به ارزونتر بودنش خیلی انگار تفاوتی با نوت نداره؛
    نظر شما چیه دوستان؟خوشحال میشم بهم کمک کنید؛
    ‏(اگه کسی پنجمارک بین این 2 گوشی یا حتی با گوشی های دیگر رو سراغ داره لینک کنه بی زحمت)

داره خودمونی میشه ebow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    GORGAN

پيش فرض

به نظره شما xl بگیرم بهتره یا نوت؟
    البته با توجه به حداقل 300 هزار تومن اختلاف قیمتی که دارن!من میخواستم نوت بگیرم تا همین دیروز ولی وقتی که امروز از نزدیک xl رو دیدم و دستم گرفتم واقعا از همه چیزش خوشم اومد!
    آخه xl 4/7 اینچه صفحه نمایشش ولی نوت 5/3 اینچه؛
    من نوت رو دستم نگرفتم؛ولی xl کاملا فیته دستم بود؛یعنی از این بزرگتر دیگه با یک دست نمیشه کار کرد؛ولی با ایکس ال با اینکه صفحه بزرگی داره ولی با یک دست میشه باهاش کار کرد,
    حالا با این اوصاف من چکار کنم؟از یک طرف دلم با نوت؛از یک طرف هم از ایکس ال با توجه به ارزونتر بودنش خیلی انگار تفاوتی با نوت نداره؛
    نظر شما چیه دوستان؟خوشحال میشم بهم کمک کنید؛
    ‏(اگه کسی پنجمارک بین این 2 گوشی یا حتی با گوشی های دیگر رو سراغ داره لینک کنه بی زحمت)
    بی شرفا زدن زیرش!
    من دیروز به ال دیجیتال سفارش داده بودم.780هزار تومن.توی سایتم زده بودن موجود داریم.ولی امروز که زنگ زدن گفتن 980 تومن!!!!
    به نظرتون به این کاره ال دیجیتال چی باید گفت؟؟من که هرچی فحشه نثارشون کردم!
    خیلی حالمو گرفتن

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

اولا كه xl با نوت قابل مقايسه نيست
    يه گوشيه تك هسته اي معموليه با يه هدفون گرون قيمت
    ولي نوت يه فونبلت با سخت افزار و صفحه نمايش فوقالعاده...
    كاملا با هم تفاوت دارن و حالا هم كه xl شده 980 ديگه كاملا خريدش احمقانست

7. 2 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

من میخوام در مورد پردازنده جدید اینتل برای آندروید اطلاعات بدست بیارم ظاهرا خیلی هم پر سر و صدا بوده و نتایج خیلی خوبی از خودش نشون داده

میخوام بدونم این پردازنده با پردازنده galaxy nexus فرقشون چیه و اینکه آندروید سخت افزارش تک قطبی میشه
    خلاصه یه عالمه سوال دارم که یکی یکی میپرسم
    جي اس ام آرنا كه توضيحات خوبي در مورد تكنلوژي ساختاري اين پردازنده داده :

Intel has been trying to get into the smartphone segment for a long time now but they have finally managed to do it with the Lenovo K800, which will be the first smartphone to hit the market running on Intel's 32nm Medfield platform.

The K800 is running on the Penwell SoC that has a 1.6GHz Intel Atom Z2460 CPU with 512KB L2 cache. On the GPU side it has the tried and tested PowerVR SGX 540 which has been clocked at a slightly higher than usual 400MHz and dual-channel LPDDR2 memory. The CPU in Penwell is only a single-core right now but Intel plans to come up with dual-core versions later, along with a faster GPU.

So how does this new chip perform? Quite well, actually. Despite the single-core CPU and the fact that the K800 was running on Gingerbread, the Intel chip managed to race past phones like the Galaxy Nexus running ICS and the iPhone 4S in the browser benchmarks. GPU benchmarks, admittedly, weren't as impressive, although it is powerful enough to decode and encode 1080p30 video.

But what about power consumption, you ask? Luckily, Intel has taken care of that as well. Compared to phones like the iPhone 4S, Galaxy S II, HTC Sensation and the LG Optimus 2x, the Intel reference handset managed to consume the least amount of power in certain tasks while being significantly lower in some of the others.

It is important to note, however, that despite the impressive CPU performance and lower power consumption, the Medfield processor is up against rivals that came out last year and are soon to be upgraded. It remains to be seen how well it stacks up against the Cortex A15 and the Qualcomm Krait when they release later this year.
    Intel has managed to partner with two companies for now, one of which is Lenovo and the other is Motorola. Lenovo plans to launch the K800 in China by Q2 this year although the Motorola smartphones and tablets running Medfield will only arrive by the end of this year.
    For more information and benchmarks, click on the second source link below.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by PersiAndroid; 12-01-2012 at 13:55.

9. 2 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Abolfazl-Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید

من میخوام به زودی این گوشی رو بخرم یه سری اطلاعات میخواستم و همینطور راهنمایی
    نسخه 32 گیگش میگن فقط چینی هست درسته؟
    آپدیت بستی ساندویچی به طور رسمی اومده یا نه؟
    چطور بفهمم که زردی داره یا نه راه و روشش رو بگین

ممنون عزیزان

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

و اینکه یه چند تا عکس از کیس ( کاور ) اس 2 میخوام و کدومشون بهتر هست

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

بازم سوال . اینکه چطور اصل بودن گوشی رو از تقلبی بودنش تشخیص بدم همون قضیه کد و سریال یه همچین چیزایی؟؟!!؟!

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید

من میخوام به زودی این گوشی رو بخرم یه سری اطلاعات میخواستم و همینطور راهنمایی
    نسخه 32 گیگش میگن فقط چینی هست درسته؟
    آپدیت بستی ساندویچی به طور رسمی اومده یا نه؟
    چطور بفهمم که زردی داره یا نه راه و روشش رو بگین

ممنون عزیزان
    بله - ولي فرقي نداره
    بله براش اندرويد 4 حتما مياد - قويترينه بازار هست مگه ميشه نياد سامسونگ هم تاييد كرده
    تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاپيك همه چي رو كامل توضيح دادم

و اینکه یه چند تا عکس از کیس ( کاور ) اس 2 میخوام و کدومشون بهتر هست
    تو آل ديجيتال و گوشي شاپ هست ولي يه كيس سليكوني عادي 10 تومني از بازار تهيه كني كافيه
    من چند روز پيش مدل هاي مختلفي رو تو يه مغازه ديدم كه بعضا تا 60 -70 هم بودن
    اين مدل هم چيز باحاليه

بازم سوال . اینکه چطور اصل بودن گوشی رو از تقلبی بودنش تشخیص بدم همون قضیه کد و سریال یه همچین چیزایی؟؟!!؟!
    اين گوشي تقلبي نداره براي ساير تست ها هم به همون پست دوم تاپيكش مراجعه كنيد

14. 4 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •