تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 288 اولاول ... 49899596979899100101102103109149199 ... آخرآخر
نمايش نتايج 981 به 990 از 2876

نام تاپيک: پـرایـد Pride ( نسیم و صبا )

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام دوست عزیز

تو پست قبلی هم اشاره کردم : من یه پراید بنزینی ثبت نام کردم به قیمت 000 712 7 ... ولی الان پشیمونم و میگم کاش دوگانه میگرفتم و ماشین رو تحویل نگرفته دنبال گازسوز کردنشم

چند تا سوال داشتم :

1 ) یعنی چی کسایی که از برج 7 ماشین خریدن پایه گازسوزه ؟ یعنی ماشینی که من قراره تحویل بگیرم پایه گاز سوزه ؟

2 ) آیا شما صلاح میدونی که من ماشین رو گاز سوز کنم .. ؟

3 ) هزینه گاز سوز کردن یه پراید صبا چنده ؟ هزینه 800 تومن

4) گارانتی ماشین پابرجا میمونه دیگه ؟ درسته ؟

ممنون میشم یکم راهنماییم کنی .... آخه اولین ماشینی که دارم میگیرم زیاد اطلاعات ندارم مخصوصا در مورد گازسوزی ماشین

منتظرم

100 درصد که گارانتی داره .

بعد کارخونه موتور برای گاز سوز تقویت می کنه دیگه تو سرعت دل نمی زنه و موتور رو از هر لحاظ تقویت می کنن با دستی ها فرق می کنه ماشین بنزینی کارخونه می زنه مخصوص بنزین و یک دفعه که سوختش فرق می کنه موتور تعجب می کنه و عمر اون کم می شه حتی تو سرعت دل می زنه و زیاد گاز نمی خوره

اگه ماشین بناست پایه گازسوز باشه دیگه چه لزومی داره که یه باک بنزین زده بشه و یه باک گاز و یا هر نوع عمل احتیاطی دیگه؟
    مگر اینکه منظور شما همین گازسوزهای فعلی باشه.

دوست من تو فکر می کنی بنزین گه تو ایران هستش به ماشین فشار نمی یاره یه باک بنزین یه باک گاز موتور عادت می کنه و دیگه مشکلی پیش نمی یاد و باک ها که عوض می شه همدیگه رو تقویت می کنه

206 پايه گازسوز هم همينطور است موقع روشن و خاموش اتومات مي ره روي بنزين.
    اون مسئله يک باک بنزين و يک باک گاز هم همون مسئله احتياط است.
    (پايه گازسوز هم به نظر من بازار گرمي بيش نيست....و معايب گاز در اين موتور هم به نظرم کماکان باقي مي ماند)

داداش من چرا می گن با روشن خاموش کردن ماشین از گاز استفاده نشه ؟ بخاطر اینکه چون داره استارت می شه مایع بهش بخوره بهتر تا چیزی که خوشک باشه بعداش موقع خاموش کردن رو بنزین که بره کمی از بنزین می مونه و موقع روشن کردن که گاز با هاش قاطی بشه می گن موتور خفه می شه

گاز =بنزین =بسیار خطر ناک واسه موتور با هم

تبریز

دوستم 1 ماه قبل یه ROA صفر خریده ... با 650 گاز سوز کرده اونم مخزن ایتالیایی و بقیه تجهیزات هم از نوع مرغوب

منم از یارو پرسیدم پراید چند درمیاد با همین شرایط گفت 550

تازه نمایندگی مجازه و بیمه میکنه و میگه برو فیش بریز تو بانک و پرونده واست تشکیل میشه

ممنون میشم بچه هایی که گازسوز کردن و از قیمت اطلاعی دارن کمک کنن

تایید می شه حالا تو شهر های بزرگ واسه امکانات که هستش زیاد می گیرن شما هم نگاه به مخزن نکن نگاه به لیگلاتور بقی چیز ها نگاه کن

اطلاعي از منبعي موثق در دسترس نيست که پرايد هم با ABS و هم هيدروليک توليد بشود.
    در حال حاضر پرايد اتوماتيک توليد نمي شود.پرايدهاي اتوماتيک موجود هم يا مال چند سال پيش هستند که سايپا يکسري پرايد اتوماتيک توليد کرد يا با استفاده از گيربکس هاي وارداتي استوک اتومات شده اند....

درخواست بدی اره

بعد هنوز بخاطر قیمت زیاد دستور ساخت نیومده ولی می یاد فرمون هیدرولیک تو سرعت زیاد خطر ناک واسه ماشین سبک

فعلاً که در ارتباط با کیفیت قطعات باید گفت دریق از پارسال
    اگه از اینی که هست بدتر نشه باید خدا رو شکر کرد .

دوستان بعضی ها می گن چرا با کیفیت نمی زارید خوب بابا شما هم زور می گین اگر بزارن بگن پراید 11 میلیون شما می خری نه پراید از عرضه خارج می شه خوب باید قطعات بیاد تو ایران از گمرک بگزه تمام اینها گیرون حساب میشه و می یاد روی قیمت ماشین

می گم بزن زیرش موقع تحویل بگو من گاز سوز سفارش داده بودم و باید این ماشین برگشت بخوره این ماشین بدرد من نمی خوره

و اشتباه در سفارش علت برگشت رو بزن
    Last edited by Farshadd; 20-12-2009 at 10:35. دليل: ادغام 7 پست پشت سر هم.

پروفشنال vahid_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    آذربايجان شرقي

9

می گم بزن زیرش موقع تحویل بگو من گاز سوز سفارش داده بودم و باید این ماشین برگشت بخوره این ماشین بدرد من نمی خوره

و اشتباه در سفارش علت برگشت رو بزن

والا اینم حرفیه ولی نمیشه .. میگن مگه عقل مونده بود خونتون وقتی داشتی فرم پر میکردی و امضا میکردی

میگم حالا ماشین رو تحویل بگیرم یه مدت با بنزین برونم شاید بنزینم کافی بود (که احتمالش خیلی کمه) اگه دیدم کافی نیست آزاد میزنم (400 تومان) دیدم میصرفه همین رو میرونم دردسر گاز رو هم ندارم خیالم هم راحته ولی اگه دیدم نه نمیشه میبرم میدم نمایندگی مجاز گازسوز میکنه

از بچه های پراید دار که خودشون بیرون گازسوز کردن کسی نیست بیاد از معایب و مزایا گازسوزی پراید یکم توضیح بده ؟

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

100 درصد که گارانتی داره .

بعد کارخونه موتور برای گاز سوز تقویت می کنه دیگه تو سرعت دل نمی زنه و موتور رو از هر لحاظ تقویت می کنن با دستی ها فرق می کنه ماشین بنزینی کارخونه می زنه مخصوص بنزین و یک دفعه که سوختش فرق می کنه موتور تعجب می کنه و عمر اون کم می شه حتی تو سرعت دل می زنه و زیاد گاز نمی خوره

گارانتی که همشون دارن منتها مهم اینه که این گارانتی چقدر به درد بخوره. کلا حس میشه که شرکتهای ایرانی (حالا مگه چنتا شرکت هست؟!) مقداری از کارهایی که باید رو ماشین تولیدی انجام میدادن را گذاشتن تا خریدار بره نمایندگیها واسش انجام بدن!
    این که ماشین گازسوز شده توی سرعت دل بزنه یا نه به اونایی بستگی داره که نصبش میکنن. اتفاقا دوستان من که پراید گازسوز شده شرکتی خریدن همشون مینالند که مرتب ماشین دل میزنه و یا وقتی میخواد بره گاز یا بنزین مشکل داره و ...
    جدیدا یکی میگفت روی گاز خوبه اما میزنم بنزین ریپ میزنه!

البته بعدش میبرن گارانتی تا خوب بشه اما حرف من اینه که کلا مورد پیچیده ای نداره که. اگه درست تنظیم بشه (تنظیم در حد همینی که هست وگرنه کلا اینجور گازسوز کردن ماشیها کلمه تنظیم دیگه جایی نداره)

مثلا ماشین خود من نمیدونم از روی خوش شانسی بوده یا هرچیز دیگه حدود یک و نیم ساله دستی گازی شده و هیچکدوم از مشکلات را به شکل جدی نداشته .(چون به شکل جزئئ که تو ایران غیر ممکنه!)

هر دوتا ماشین هنگام عوض کردن نوع سوخت شتابشون فرق میکنه اما میگن که در ماشینهایی که کارخانه گازسوز میکنه این تفاوت کمتر حس میشه.

دوست من تو فکر می کنی بنزین گه تو ایران هستش به ماشین فشار نمی یاره یه باک بنزین یه باک گاز موتور عادت می کنه و دیگه مشکلی پیش نمی یاد و باک ها که عوض می شه همدیگه رو تقویت می کنه
    این کلمه "عادت" بیشتر برای جاندار و انسانها به کار میره. ماشین مگه آدمه که یه چیزی واسش عادی بشه یه چیزی نشه؟!
    اگه بناست که سوخت گاز فشار بیاره همیشه میاره و بنانیست که بعد از مدتی ماشین "عادت" کنه مگه اینکه از نظر فنی تغییراتی اعمال بشه.
    تا اونجایی که من شنیده ام میگن یه باک بنزین یه بار گاز واسه اینکه از خشکی (که این هم نمیدونم چقدر دقیقه) جلوگیری بشه.
    حالا یکی دیگه میگفت یه بار گاز بزن بعدش به اندازه یه درجه ، بنزین بسوزون و .. .(مثل اینکه این دومی به صرفه تر است )
    Last edited by sise; 18-12-2009 at 10:28.

4. این کاربر از sise بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vahid_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    آذربايجان شرقي

4

گارانتی که همشون دارن منتها مهم اینه که این گارانتی چقدر به درد بخوره.
    )
    ممنون به خاطر توضیحات و راهنمایی مفید شما دوست عزیز

من منظورم از گارانتی اینه :

پراید بنزین سوز گرفتی که گارانتی داره

بعد میبری خودت دستکاری مکینی و میدی بیرون واست گازسوز میکنن ....

بعد وقتی یه موقع مشکلی پیش اومد بردی سایپا نگن این ماشین بنزین سوز و چون خودت گازسوز کردی پس گارانتی ساقط ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

گارانتی که همشون دارن منتها مهم اینه که این گارانتی چقدر به درد بخوره. کلا حس میشه که شرکتهای ایرانی (حالا مگه چنتا شرکت هست؟!) مقداری از کارهایی که باید رو ماشین تولیدی انجام میدادن را گذاشتن تا خریدار بره نمایندگیها واسش انجام بدن!
    این که ماشین گازسوز شده توی سرعت دل بزنه یا نه به اونایی بستگی داره که نصبش میکنن. اتفاقا دوستان من که پراید گازسوز شده شرکتی خریدن همشون مینالند که مرتب ماشین دل میزنه و یا وقتی میخواد بره گاز یا بنزین مشکل داره و ...
    جدیدا یکی میگفت روی گاز خوبه اما میزنم بنزین ریپ میزنه!

البته بعدش میبرن گارانتی تا خوب بشه اما حرف من اینه که کلا مورد پیچیده ای نداره که. اگه درست تنظیم بشه (تنظیم در حد همینی که هست وگرنه کلا اینجور گازسوز کردن ماشیها کلمه تنظیم دیگه جایی نداره)

مثلا ماشین خود من نمیدونم از روی خوش شانسی بوده یا هرچیز دیگه حدود یک و نیم ساله دستی گازی شده و هیچکدوم از مشکلات را به شکل جدی نداشته .(چون به شکل جزئئ که تو ایران غیر ممکنه!)

هر دوتا ماشین هنگام عوض کردن نوع سوخت شتابشون فرق میکنه اما میگن که در ماشینهایی که کارخانه گازسوز میکنه این تفاوت کمتر حس میشه.

این کلمه "عادت" بیشتر برای جاندار و انسانها به کار میره. ماشین مگه آدمه که یه چیزی واسش عادی بشه یه چیزی نشه؟!
    اگه بناست که سوخت گاز فشار بیاره همیشه میاره و بنانیست که بعد از مدتی ماشین "عادت" کنه مگه اینکه از نظر فنی تغییراتی اعمال بشه.
    تا اونجایی که من شنیده ام میگن یه باک بنزین یه بار گاز واسه اینکه از خشکی (که این هم نمیدونم چقدر دقیقه) جلوگیری بشه.
    حالا یکی دیگه میگفت یه بار گاز بزن بعدش به اندازه یه درجه ، بنزین بسوزون و .. .(مثل اینکه این دومی به صرفه تر است )

اره عادت برای کسانی که جاندار هستن و بی جان یکی شما اگر یک ماه بنزین بزنی و یک ماه گاز بزنی ماشین به فنا می ره عزیزم بنزین واسه لیز کردن سوپاپ هستش و گاز که بعداش می زنی مشکلی براش پیش نمی یاد

گاز سوز کارخونه خیلی فرق داره تا بیرون اگر دقت کنی شلنگ ها و کپسول و لیگلاتور خیلی فرق داره عزیزم

شیر سرنیگ اون که خیلی مهم هستش کمک در رفت امد گاز می کنه

که تو دستی فرق داره از شیر معمولی استفاده می کنن تو هم نمی فهمی

7. این کاربر از sanatoramir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ممنون به خاطر توضیحات و راهنمایی مفید شما دوست عزیز

من منظورم از گارانتی اینه :

پراید بنزین سوز گرفتی که گارانتی داره

بعد میبری خودت دستکاری مکینی و میدی بیرون واست گازسوز میکنن ....

بعد وقتی یه موقع مشکلی پیش اومد بردی سایپا نگن این ماشین بنزین سوز و چون خودت گازسوز کردی پس گارانتی ساقط ؟

نه این طوری نیست اگر جای ماشین بر اثر گاز این طوری بشه اون قطعه فاقد گارانتی هستش ولی جای دیگه نه گارانتی داره بیشتر موتور اینطوری می شه

الان دستور فوری دادن به کل کشور ماشین های lpg رو دارن می برن پارکینگ

9. این کاربر از sanatoramir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ferdfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان من يه پرايد صندوق دار صفري دارم كه الان داره ميره تو يكسال حالا به نظرتون بيارمش پايين
    يا نه !!!

اگر بيارم پايين پليس گير نميده !!
    يا اينكه دوباره ميشه ببرمش بالا
    يا اينكه تهش گير نمي كنه !!!

اصلا چه معايب و مزايايي داره صرف مي كنه !!!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

نه این طوری نیست اگر جای ماشین بر اثر گاز این طوری بشه اون قطعه فاقد گارانتی هستش ولی جای دیگه نه گارانتی داره بیشتر موتور اینطوری می شه

الان دستور فوری دادن به کل کشور ماشین های lpg رو دارن می برن پارکینگ

منبع حرفتون؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوستان من يه پرايد صندوق دار صفري دارم كه الان داره ميره تو يكسال حالا به نظرتون بيارمش پايين
    يا نه !!!

اگر بيارم پايين پليس گير نميده !!
    يا اينكه دوباره ميشه ببرمش بالا
    يا اينكه تهش گير نمي كنه !!!

اصلا چه معايب و مزايايي داره صرف مي كنه !!!!
    بازهم از اون سوالاتي که جوابشون معلومه!

جناب پستتون نامفهومه...اولا بالا و پايين آوردن ماشين چه ربطي داشت به يکساله بودن ماشين که نظر مي پرسي؟
    دوما پليس به هرگونه تغيير شکل ظاهري و غير فابريک تو ايران مي تونه گير بده....
    بالا و پايين هم هزار دفعه مي توني انجام بدي و بلعکس
    خب وقتي ماشين را مي ياري پايين ( بيش از اندازه) معلمومه کارتل و پلوس و منبع اگزوز و... به زمين گير مي کنند و يا اينکه آسيب مي بينند.

تنها حسن اين کار کمي هندلينگ بهتر است که در سرعت هاي بالا و عکس العمل هاي سريع و ناگهاني خودشو نشون مي ده....
    توي شهر هم ماشينتون مي کوبه...پلوس ها و سر پلوس ها زود خراب مي شن...کمک هاتون مرتبا روغن مي زنه....کف ماشين و کارتل و منبع به زمين گير مي کنه...پليس بهتون گير مي ده و مي ريد پارکينگ...بيشتر چاله ها و مانع ها را نمي تونيد رد بشيد....و....

13. 2 کاربر از Badform بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من خوابوندن رو واسه پرايد اصلا پيشنهاد نميكنم !!!
    چون پرايد از خودش كفش به زمين خيلي نزديكه و سر كوچكترين دست اندازها گير ميكنه ديگه چه برسه به اينكه بخوابونيش !!!

15. این کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •