تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 99 از 482 اولاول ... 49899596979899100101102103109149199 ... آخرآخر
نمايش نتايج 981 به 990 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ببین آخه توی سایت خود داتک زده که سرویس های چند کاربره با ضریب 1 به 5 شیر میشن

یعنی سرویس 256 چند کاربره اصولا باید برابر سرویس 512 تک کاربره باشه

256/5= 51.2

512/10=51.2

اینو توی قسمت سوالات متداول سایت دیدیم

بعدشم این دو تا از نظر قیمت تقریبا برابرند

ولی انگار در عمل رعایت نمیشه
    خیر به هیچ وجه در عمل اینطور نیست ، این رو من مستقیما از بخش پشتیبانی هم پرسیدم ، گفت سرعت تفاوت زیادی نداره و یک سری امکانات دیگه مثل در اختیار داشتن چند ip داره که به درد user خانگی نمیخورن .
    به نظرم این حرفشون چرته( منظورم شما نیستیا.منظورم اون کسیه که اینو گفته)
    سرعت 256 سرعتش 256 هست حالا چی بین دو نفر شیر بشه چی 100 تا
    درسته افت سرعت داریم وقتی تعداد بره بالا اما اینطور نیست که اگه بین 10 شیر بشه سرعت بشه 128 و اگه بین 5 نفر شیر بشه سرعت بشه 512
    لابد اگه یه نفر درخواست 128 بده و فقط برای خودش باشه و شیر نشه لابد سرعت میشه 1 مگ
    به نظرم که این حرف درست نیست
    منم از پشتیبانی پرسیدم و یارو گفت که در ساعت اوج مصرف خیلی از سرعتت افت نمیکنه
    منم دیدم به خاطر چند کلیو بایت سرعت دانلود بیشتر ارزش نداره من بخوام دوبرابر پول بدم
    آخه توی سایت صبا نت هم زده مثلا سرویس 128 حداقل با ضریب 1 به 4 شیر میشه!
    شما چرا واحد های تبدیل و غیره رو با نسبت شیرینگ ادغام کردین
    مثال ساده براتون میارم
    اینترنت اختصاصی 128 کیلوبیت بر ثانیه سرعت دریافت فایل همیشه 16 کیلوبایت بر ثانیه هست .قیمت این سرویس بالا 100 هزار تومن معمولا هست و فقط یک یوزر از ان خط استفاده می کنه.
    خوب حالا بریم سر اینترنت 128 کیلوبیت بر ثانیه شیر:
    شما در اینجا بر عکس انجا که 100 تومن دارین می دین اینجا 25 تومن می دین.....حالا چطور چنین سرویسی می گیرین.از طریق تقسیم هزینه....بر عکس سرویس اختصاصی که همیشه هست و پایدار است و بدرد شرکت ها و جاهایی می خوره که همواره ترافیک دارن برای جاهای که همواره ترافیک زا نیستن بجای اینکه بیان سرویس های بالا رو بدن میان 128 شیر رو می دن به این صورت که هزینه 128 اختصاصی رو بین چند یوزر تقسیم و خط اختصاصی 128 رو مشترک بینشون استفاده میشه در این حالت همچنان 128 اختصاصی موجود است ولی بر عکس حالت اختصاصی که یک یوزر استفاده می کنه بسته به نوع شیرینگ به چند نفر به طور مشترک استفاده میشه ( مثلا نسبت 1 به 4 یعنی خط 128 اختصاصی رو بین 4 یوزر شیر که هزینه خط بین 4 تاشون تقسیم می کنه مشترک استفاده میشه و یا مثلا نسبت 1 به 8 یعنی خط 128 اختصاصی رو بین 8 یوزر شیر که هزینه خط بین 8 تاشون تقسیم می کنه مشترک استفاده میشه و در این حالت بسته به اینکه چه تعداد وصل یا درحال در خواست از ترافیک هستن و چه تعداد نه ترافیک روی خط به وجود یا از بین میره .
    البته در عمل شرکت های اصلی یک حداقل پهنای باند برای شروع ( مثلا 2 مگابیت ) می زارن تا نوسانات شدید رو بتونن کنترل کنن چون اگر بر اساس تئوری بخوان بین 8 تا یوزر فقط یک 128 بزارن اگر نصفشون با هم ترافیک ایجاد کنن اینترنتشون سرویس میشه بخاطر همین میان با روش های محاسباتی خواص که پیچیده تر از مواردی است که من نوشتم میان ترافیک رو تقسیم می کنن.
    Last edited by zed2; 22-03-2009 at 16:00.

2. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خوب فردا فکر کنم باید زنگ بزنم برای رانژه و همچنین ببینم چطور می تونم مسائل رو حل کنم.

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خوب فردا فکر کنم باید زنگ بزنم برای رانژه و همچنین ببینم چطور می تونم مسائل رو حل کنم.
    ایشلا زودتر ای دی اس ال میگیری
    البته شیرینیش یادت نره
    مطمئنی فردا هستن؟
    والا فکر میکنم بعد 13 بیان
    برای تک کاربره کردن به نظرم هیچ راهی جز رفتن به شرکت نیست

آخر فروم باز elendil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    مشاوره، طراحی سازه ، تاسیسات ، تهویه مطبوع

پيش فرض

والا برا ما که خیلی باحال بود یه هفته ای دادن داتکی که همه بهم میگفتن آقا یه ماه طول میکشه برو از یه جای دیگه بگیر رو یه هفته ای همه کاراش تموم شد و وصل شد ولی هفته پیش دوباره برگشتیم به شاتل داتک هم قطعی به نسبت داشت بعضی وقتا اذیت میکرد ولی خوبیش به این بود که پهنای باند نامحدودش واقعا فوق العاده بود

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

والا برا ما که خیلی باحال بود یه هفته ای دادن داتکی که همه بهم میگفتن آقا یه ماه طول میکشه برو از یه جای دیگه بگیر رو یه هفته ای همه کاراش تموم شد و وصل شد ولی هفته پیش دوباره برگشتیم به شاتل داتک هم قطعی به نسبت داشت بعضی وقتا اذیت میکرد ولی خوبیش به این بود که پهنای باند نامحدودش واقعا فوق العاده بود

والا الان بیشتر از 1.5 سال هست که از داتک من اینترنت گرفتم فکر کنم تو این مدت کمتر از 5 بار قطع شده
    در عوض پهنای باند نا مخدود داره و من نگران این نیستم که کی پهنای باندم تموم میشه

این امار دانلودم هست

تازه من فقط روزا دانلود میکنم .بعدم این دانلود ها برای موقعی هست که من میرم دانشگاه.یعنی از صبح تا ظهر هم خونه نبوودم.با این همه اینقدر دانلود داشتم
    پس میبینی که پهنای باند مهمتر از قطعی هست
    البته هر کی از هرجایی دوست داره اینترنت میگیره و من به نظرتون احترام میزارم

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا الان بیشتر از 1.5 سال هست که از داتک من اینترنت گرفتم فکر کنم تو این مدت کمتر از 5 بار قطع شده
    در عوض پهنای باند نا مخدود داره و من نگران این نیستم که کی پهنای باندم تموم میشه

این امار دانلودم هست

تازه من فقط روزا دانلود میکنم .بعدم این دانلود ها برای موقعی هست که من میرم دانشگاه.یعنی از صبح تا ظهر هم خونه نبوودم.با این همه اینقدر دانلود داشتم
    سلام

این نرم افزار رو از کجا آوردی؟

خیلی باحاله

در ضمن من du meter رو دان کردم سرعتم رو 245 تا 256 kbps نشون میده

درست کار میکنه یا الکی میزنه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این امار دانلودم هست

سلام

این نرم افزار خیلی باحاله

در ضمن من دانلودش کردم سرعتم رو 245 تا 246 kbps نشون میده

Last edited by nikaan; 25-03-2009 at 11:34.

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

این امار دانلودم هست

این عکسی که گذاشتم حاصل دانلود و آپلوده که البته دانلود همزمان با آپلود بوده و عکسی که شما گذاشتید نشان از دانلود هست و آپلودی نداشتید یک حساب سر انگشتی مقدار مصرف شده تقسیم بر زمان طی شده نشان میده که سرعت دانلود شما 83.012266666666666666666666666667 کیلوبایت در ثانیه هست که البته از قضای روزگار برای 512 واقعی که 64 هست 19 کیلو بایت هم اضافه بر سازمان داتک محترم به شما ارزانی کرده و باید شکر گذار باشید چه گفته اند: وقلیلا من عبادی الشکور...
    منتها یک مطلب هست آنهم این که در تنظیمات dumeter اگر دقت کنید میبینید که حد اقل دو جا تیک خورده یکی Dial-Up and V P N connections و یکی Local Area Connection و لذاست که سرعت شما از حد مجاز فراتر رفته وبعبارت عامیانه حد اقل دوبله حساب شده

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این عکسی که گذاشتم حاصل دانلود و آپلوده که البته دانلود همزمان با آپلود بوده و عکسی که شما گذاشتید نشان از دانلود هست و آپلودی نداشتید یک حساب سر انگشتی مقدار مصرف شده تقسیم بر زمان طی شده نشان میده که سرعت دانلود شما 83.012266666666666666666666666667 کیلوبایت در ثانیه هست که البته از قضای روزگار برای 512 واقعی که 64 هست 19 کیلو بایت هم اضافه بر سازمان داتک محترم به شما ارزانی کرده و باید شکر گذار باشید چه گفته اند: وقلیلا من عبادی الشکور...
    منتها یک مطلب هست آنهم این که در تنظیمات dumeter اگر دقت کنید میبینید که حد اقل دو جا تیک خورده یکی dial-up and v p n connections و یکی local area connection و لذاست که سرعت شما از حد مجاز فراتر رفته وبعبارت عامیانه حد اقل دوبله حساب شده

ببین منم اون تیک رو برداشتم ولی تغییر محسوسی نکرد

یعنی اصلا تغییر نکرد

تازه اولش از 245 به 243 رفت
    الانم روی 246 تا 247 رو نشون میده

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام

این نرم افزار خیلی باحاله

در ضمن من دانلودش کردم سرعتم رو 245 تا 246 kbps نشون میده

اره دوست من درست کار میکنه
    البته به نظر من

منتها یک مطلب هست آنهم این که در تنظیمات dumeter اگر دقت کنید میبینید که حد اقل دو جا تیک خورده یکی dial-up and v p n connections و یکی local area connection و لذاست که سرعت شما از حد مجاز فراتر رفته وبعبارت عامیانه حد اقل دوبله حساب شده
    اره دوست من ،من بیشتر مواقع دانلود دارم اپلود کمتر دارم
    شما چطوری محاسبه کردید که شد 83؟
    بنده سرعت دانلودم طبق اون چیزی که با این نرم فازار نشون میده روی 55 تا 60 کیلو بایت تقریبا ثابت هست.حالا نمیدونم شما چطوری حساب کردید که شده 83
    قصد شما هم از اینکه گفتید داتک به من ارزانی کرده نمیدونم چی بوده.لطفا واضح صحبت کنید
    بنده از همون جایی اینترنت میگیرم که شما میگیرید و همون شرایطی رو دارم که شما دارید.نه بیشتر و نه کمتر
    این امار دانلود هم برای تقریبا روزی 10 تا 12 ساعت دانلود هست
    بعضی روزام که اصلا وصل نمیشدم.تعداد روزی که وصل شدم رو نوشته به عنوان مثال من در ماه فوریه 13 روزشو وصل بودم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •