تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 113 اولاول ... 49899596979899100101102103109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 981 به 990 از 1125

نام تاپيک: طرفداران لپ تاپ قدرتمند xps L502

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

کمک
    راهنمای نصب و راه اندازی dell xps l502 TV تلویزیون دل رو میخواستم به صورت کامل . اگه کسی تصویری هم داشته باشه سپاس گذارم
    میدونم خیلی ها همچین مشکلی رو دارند لطفا راهنمایی کنید

اگه میتونید برام ایمیل بزنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال amirkalak6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام

دوستان لپتاپه من بعده اینکه ویندوزو عوض کردم فقط با گرافیک اینتل داره کار میکنه گرافیکnvidia هم نصبه حالا چیکار کنم گرافیک اصلی nvidia رو انتخاب کنه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من روز اول با برنامه دل دیتا سیف بک پاپ تهیه کردم و حالا می خوام ازش استفاده کنم
    قبل از بک آپ هم پارتیشن یندی کرده بودم
    حالا می خوام بدونم اگر موقع بوت از دی وی دی های بک آپ استفاده کنم محتویات درایو " دی " هم از دست می ره یا ریکاوری فقط مخصوص درایو ویندوز یا همون " سی " میشه ؟

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام

دوستان لپتاپه من بعده اینکه ویندوزو عوض کردم فقط با گرافیک اینتل داره کار میکنه گرافیکnvidia هم نصبه حالا چیکار کنم گرافیک اصلی nvidia رو انتخاب کنه...
    دوست عزیز شما حتما برو تو سایت NVIDIA و نسخه مربوط به لپتاپتو دانلود و نصب کن حتما باید اخرین ورژن باشه وگرنه فایده ای نداره اگه خواستی عکساشو بذارم

که چطوری باید دانلود کنی خواستی بگو بذارم همینجا

پروفشنال amirkalak6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوست عزیز شما حتما برو تو سایت NVIDIA و نسخه مربوط به لپتاپتو دانلود و نصب کن حتما باید اخرین ورژن باشه وگرنه فایده ای نداره اگه خواستی عکساشو بذارم

که چطوری باید دانلود کنی خواستی بگو بذارم همینجا

salam

آره داداش اگه بزاری ممنون میشم

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

salam

آره داداش اگه بزاری ممنون میشم

دوست عزیز طبق عکسهای زیر برو و دانلود کن موفق باشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اووووم سلام مجدد

من قبلا چند تا پست زدم و کارایی که انجام میدادم تا هنگ لپ تاپ وسط اجرای بازی ها به حداقل برسه رو گفتم البته متاسفانه هیچکدوم قطعی جواب ندادن و بگیر نگیر دارن. یکی از کسانی هم که تو پاساژ ایران لپ تاپ تعمیر میکنه و کارش درسته رو دیدم و گفت بیار اتحتمالا میتونم درستش کنم. اول میخواستم ببرم چون به احتمال قوی مشکل سخت افزاریه وگرنه از بعد نرم افزاری هر کاری بگید ما کردیم درست نشد. ولی با چند نفر دیگه صحبت کردم گفتن بش دست نزنی بهتره، بدتر میشه که بهتر نمیشه! در هر صورت الان خریدن پی سی هم اصلا به صلاح نیست با این قیمت ها من ترجیح میدم تا سال بعد یا معقول شدن قیمت قطعه ها صبر کنم. اما پست زدم که غیر از اینا بگم مثلا در مورد بازی "ghost recon future soldier" وقتی قبل ران کردن بازی تم ویندوز رو روی windows 7 basic میذارم و power mode رو هم روی power saver میذارم خیلی کمتر گیر میکنه یا اصلا گیر نمیکنه اگه خواستید شمام امتحان کنید. در کل لپ تاپ خوبیه همه کاراتو میتونی باش انجام بدی و کانفیگشم خوب و در سطح بالاییه فقط همین یه مشکلو داره که باید اینجوری باش ساخت گویا.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

من medal of honor warfighter یعنی جدیدترین بازی اکشن دنیارو البته با رزولیشن 1280/720 تونستم ران کنم و گیرم نکرد وسط بازی فقط تنها کاری که کردم power mode روی balance (در ویندوز 7 ultimate) یا همون dell (در ویندوز اورجینال لپ تاپ) بود و تم ویندوزم قبل ران کردن بازی win 7 basic بود. البته میتونید رزولیشن رو هم روی 1366/768 بذارید منتها اونوقت باید v sync رو غیرفعال کنید که فریم بازی بطور نامحسوس نیاد پایین.

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان باطری من پیغام داده که ممکنه سیستم خاموش بشه فکر کنم عمر باطری تموم شده از کجا میتونم یه باطری نو براش بگیرم؟

آخر فروم باز mpeg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

کمک
    راهنمای نصب و راه اندازی dell xps l502 TV تلویزیون دل رو میخواستم به صورت کامل . اگه کسی تصویری هم داشته باشه سپاس گذارم
    میدونم خیلی ها همچین مشکلی رو دارند لطفا راهنمایی کنید

اگه میتونید برام ایمیل بزنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    الان گیرنده تلویزیوندیجیتال میخوام
    دوستان کسی اینو تو ضیح نمیده این مشکل منم هست این انتنه چیه با نوت بوک هست اگه گیرنده دیجیتاله یکی بگه من ایران نیستم از دارم اینجا دانشجوم اگه کسی میدونه بگه تو این اوضاع گرونی ارز اینجا خرج نکنم برم گیرنده دیجیتال بگیرم اینجا حداقل 25 یورو باید پیاده شم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •