تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 1004 اولاول ... 49899596979899100101102103109149199599 ... آخرآخر
نمايش نتايج 981 به 990 از 10036

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان غربی

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

در مورد بقیه حرفاتون که نمیشه چیزی گفت٬ اما وقتی ۴۰۰ دانلود می کنند باید بالای ۳ مگ داشته باشند و در نتیجه نباید به فکر ۲ مگ باشند چون سرعت قاعدتا باید تقسیم بر ۸ بشه و ۲ مگ تقسیم بر ۸ نهایت ۲۵۶ بشه. (گرچه به اینم فعلا من راضیم اگه باشه )
    بله منم ميدونم 2 مگ دانلودش ميشه 256 نه 400!

منظورم سرويسي هست كه از صبانت ميگيرن به اسم 2مگ با بورست 3 مگ كه دانلودشون به 400 كيلو ميرسه

درست مثل 128و256 صبانت كه با بورست 2 مگ تا 250 دانلود ميده!
    Last edited by urumchi; 27-06-2011 at 14:05.

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

در مورد بقیه حرفاتون که نمیشه چیزی گفت٬ اما وقتی ۴۰۰ دانلود می کنند باید بالای ۳ مگ داشته باشند و در نتیجه نباید به فکر ۲ مگ باشند چون سرعت قاعدتا باید تقسیم بر ۸ بشه و ۲ مگ تقسیم بر ۸ نهایت ۲۵۶ بشه. (گرچه به اینم فعلا من راضیم اگه باشه )
    دوست عزیز منظور جناب urumchi وضع کلی اینترنت در منطقه هست؛ شما عمق مطلب رو نگرفتی! همینه میگم isp ها دنبال کاربرایی مثل شما هستن!

3. این کاربر از IVAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

همینه میگم isp ها دنبال کاربرایی مثل شما هستن!
    چقدر خشن!
    همون قضيه اورسل isp كه خودت گفتي بالاخره isp بايد از يه جايي نون بخوره ديگه
    Last edited by urumchi; 27-06-2011 at 15:46.

5. این کاربر از urumchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

عزیزان در مورد مشکل سرعت با شما موافقم ولی در مورد پینگ باید بگم که کمی در اشتباه هستید! چون کاملا واضح هست که مشکل بعد از قزوین هست، حتی یعنی میتونم بگم در خروجی کشور هست!

درضمن اینترنت تمام شهر ها از تهران رد میشه، یعنی درسته کابل نوری از ترکیه به تبریز رفته ولی پهنای باند مستقیم به تهران میره و از تهران بین شهر ها تقسیم میشه!

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

عزیزان در مورد مشکل سرعت با شما موافقم ولی در مورد پینگ باید بگم که کمی در اشتباه هستید! چون کاملا واضح هست که مشکل بعد از قزوین هست، حتی یعنی میتونم بگم در خروجی کشور هست!

درضمن اینترنت تمام شهر ها از تهران رد میشه، یعنی درسته کابل نوری از ترکیه به تبریز رفته ولی پهنای باند مستقیم به تهران میره و از تهران بین شهر ها تقسیم میشه!
    اولا فكر نكنم از تركيه پهنا گرفته باشيم. دوما اون كابلي كه به تبريز ختم ميشه بخشي از پهناي باند شمالغرب كشور رو تامين ميكنه و اون پهنا به تهران منتقل نميشه بلكه با نظارت تهران بين استانهايي كه از پهناي باند اون كابل سهم دارن، توسط مخابرات تبريز تقسيم ميشه.

در مورد پينگ هم بايد بگم اگه مشكلي هست بايد براي همه باشه، چطور ميشه يه نفر تو تبريز با مكس پينگ 190 ميگيره و يه نفر در مهاباد با همون سرويس پينگ 800 ميگيره؟

قبول از نظر مخابراتي و تجهيزات مهاباد ضعيفتر از تبريزه ولي نه در حدي كه پينگ بياد بشه 800، مثلا اگه پينگ همون سرويس مكس در مهاباد بشه 220 قابل قبوله.

وقتي از اورميه ميخوايم وارد يه سايتي بشيم درخواست ميره تبريز از اونجا ميره تهران و دوباره همين مسيرو بر ميگرده يعني اورميه مستقيم به تهران وصل نيست و تبريز واسطه ي بين اورميه و تهران ميشه همين عامل باعث ميشه پينگ بره بالا.

پهناي باندي كه سهميه آ.غ هست در اختيار تبريز قرار داره و مخابرات آ.غ سهميه ش رو از تبريز ميگيره نه تهران. فقط واسه كنترل و بحث فيل.ترينگ هست كه اورميه به تهران وصل ميشه وگرنه تهران با پهناي باند اورميه كاري نداره.

اما تبريز چون مستقيم پهنا ميگيره و مستقيم به پهنا دسترسي داره ( البته با اجازه و نظارت تهران ) پينگش مياد پايين. شايد ساير استانهاي همجوار هم همين وضع رو داشته باشن و درخواستهاشون اول بره تبريز بعد به تهران.

يادتون هست حدود 10 روز پيش شمالغرب اينترنتش قطع شد؟ علتش رو تعويض دستگاههاي مخابرات تبريز بدون اطلاع قبلي اعلام كردند.
    اين نشون ميده اينترنت و پهناي باند شمالغرب دست تبريزه و به طبع بيشترين استفاده از اين پهنا رو خودشون ميكنن و ته مونده شو ميدن به ما

هر وقت اورميه تونست پهناي باند مستقيم بگيره و از زيرمجموعه تبريز خارج بشه اونوقت وضعيت پينگ و سرعت دانلود خيلي بهتر ميشه.
    Last edited by urumchi; 28-06-2011 at 02:22.

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

اولا فكر نكنم از تركيه پهنا گرفته باشيم. دوما اون كابلي كه به تبريز ختم ميشه بخشي از پهناي باند شمالغرب كشور رو تامين ميكنه و اون پهنا به تهران منتقل نميشه بلكه با نظارت تهران بين استانهايي كه از پهناي باند اون كابل سهم دارن، توسط مخابرات تبريز تقسيم ميشه.

در مورد پينگ هم بايد بگم اگه مشكلي هست بايد براي همه باشه، چطور ميشه يه نفر تو تبريز با مكس پينگ 190 ميگيره و يه نفر در مهاباد با همون سرويس پينگ 800 ميگيره؟

قبول از نظر مخابراتي و تجهيزات مهاباد ضعيفتر از تبريزه ولي نه در حدي كه پينگ بياد بشه 800، مثلا اگه پينگ همون سرويس مكس در مهاباد بشه 220 قابل قبوله.

وقتي از اورميه ميخوايم وارد يه سايتي بشيم درخواست ميره تبريز از اونجا ميره تهران و دوباره همين مسيرو بر ميگرده يعني اورميه مستقيم به تهران وصل نيست و تبريز واسطه ي بين اورميه و تهران ميشه همين عامل باعث ميشه پينگ بره بالا.

پهناي باندي كه سهميه آ.غ هست در اختيار تبريز قرار داره و مخابرات آ.غ سهميه ش رو از تبريز ميگيره نه تهران. فقط واسه كنترل و بحث فيل.ترينگ هست كه اورميه به تهران وصل ميشه وگرنه تهران با پهناي باند اورميه كاري نداره.

اما تبريز چون مستقيم پهنا ميگيره و مستقيم به پهنا دسترسي داره ( البته با اجازه و نظارت تهران ) پينگش مياد پايين. شايد ساير استانهاي همجوار هم همين وضع رو داشته باشن و درخواستهاشون اول بره تبريز بعد به تهران.

يادتون هست حدود 10 روز پيش شمالغرب اينترنتش قطع شد؟ علتش رو تعويض دستگاههاي مخابرات تبريز بدون اطلاع قبلي اعلام كردند.
    اين نشون ميده اينترنت و پهناي باند شمالغرب دست تبريزه و به طبع بيشترين استفاده از اين پهنا رو خودشون ميكنن و ته مونده شو ميدن به ما

هر وقت اورميه تونست پهناي باند مستقيم بگيره و از زيرمجموعه تبريز خارج بشه اونوقت وضعيت پينگ و سرعت دانلود خيلي بهتر ميشه.
    1:عزیز اگه از ترکیه نگرفتیم، این فیبر از کجا داره میاد؟ ایران فعلا 2 تا خروجی اصلی داره، یکی از ترکیه میاد و از مرز بازرگان رد میشه، و اونیکی از بندر جاسک رد میشه به خلیج فارس میره!
    اینم مدرک، تستی که کردم، پهنای باند مورد استفاده من رو شرکت"تورک تلکام "تامین میکنه!

و اگه پینگ حدود 200 باشه برای ما طبیعی باید باشه، چون همانطور که میبینید وقتی به IP 77.67.75.238 میرسه میزان پینگ چند برابر میشه، یعنی اگه شبکه داخلی ایران بدون مشکل کار کنه و پینگ حتی نزدیک 0 باشه باز در خروجی 200 300 میلی ثانیه وقت از دست میره! ولی اگه در خروجی ترافیک باشه طبیعی هست که این رقم چند برابر خواهد شد!(من این تست رو ساعت 7 صبح گرفتم که از کم ترافیک ترین زمان ها هست)
    اگه این تست رو ساعت 10 شب انجام بدید اختلاف پینگ داخل و خارج کشور بیشتر مشخص میشه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه AliBaMaram.13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام دوستان ببخشید وسط بحثتون اومدم یه چند تا سوال داشتم خوشحال می شم اگه کسی می دونه جواب بده...
    من الان تو ارومیه ام و احتمال زیاد تا هفته دیگه برم تهران و ساکن شم ... اینجا از پارس آنلاین اکانت گرفتم و بدک نبود راضیم یه 15 روزی مونده مدت اکانتم تموم بشه ولی پهنای باندم یه چهار گیگی مونده می خواستم ببینم می شه این چهار گیگ رو به کسه دیگه انتقال داد ؟ همچیم چیزی تو پارس آنلاین هست؟

پروفشنال shah abas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام دوستان ببخشید وسط بحثتون اومدم یه چند تا سوال داشتم خوشحال می شم اگه کسی می دونه جواب بده...
    من الان تو ارومیه ام و احتمال زیاد تا هفته دیگه برم تهران و ساکن شم ... اینجا از پارس آنلاین اکانت گرفتم و بدک نبود راضیم یه 15 روزی مونده مدت اکانتم تموم بشه ولی پهنای باندم یه چهار گیگی مونده می خواستم ببینم می شه این چهار گیگ رو به کسه دیگه انتقال داد ؟ همچیم چیزی تو پارس آنلاین هست؟
    من فکر می کنم بشه٬ ولی خب چون اطلاعات دقیقی ندارم پیشنهاد می کنم تو همون تاپیک پارس آنلاین که پست زدید پیگیری کنید.
    دوست عزیز منظور جناب urumchi وضع کلی اینترنت در منطقه هست؛ شما عمق مطلب رو نگرفتی! همینه میگم isp ها دنبال کاربرایی مثل شما هستن!
    شما هم یک چیزی می گویید ها! مطلب عمق داشت؟ یک تحلیلک در مورد وضعیت اسفبار اینترنت شهر ما بود.
    در ضمن یک چیزی که امثال شما و آقای ارومچی و هر کسی که به آمار دقیق دادن اعتقاد ندارد باید بفهمد که آمار وقتی دقیق نیست٬ تاثیرش رو خواننده خیلی کم می شود٬ مخصوصا در این دوران زندگی در ایران. خواننده فکر می کند که شما غلو می کنید٬ خب اگر وضعیت خراب است چه نیازی به غلو؟حتما یک مشکلی است و وضعیت خیلی بد نیست که در آمار غلو می کنید!

منظورم سرويسي هست كه از صبانت ميگيرن به اسم 2مگ با بورست 3 مگ كه دانلودشون به 400 كيلو ميرسه
    همینم مشکل داره ولی خب نسبتا قابل اغماضه٬ چون بازم با برست ۳ مگ ۴۰۰ نمیشه میشه ۳۸۳. که من فکر نکنم حتی تو تهران هم یک سرویس ۳ مگی این سرعت رو داشته باشه و چند کیبوبایتی کمتره.

آی اس اپی دنبال من بودن اگه به استفاده از نرم افزار اصل باشه و نگاه دقیق به آمار٬ من افتخار هم می کنم! چون رسما عقیده دارم که هر کسی می دونه و از نرم افزار کرک شده استفاده می کنه دزده.البته این عقیده من و مطمئنا یک فردی که از کرک استفاده می کنه نظری غیر من داره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه AliBaMaram.13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

من فکر می کنم بشه٬ ولی خب چون اطلاعات دقیقی ندارم پیشنهاد می کنم تو همون تاپیک پارس آنلاین که پست زدید پیگیری کنید.
    ممنون فعلا که اونجا کسی جواب نداده بازم اگه کسی می دونست بگه ممنون می شم

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

شما هم یک چیزی می گویید ها! مطلب عمق داشت؟ یک تحلیلک در مورد وضعیت اسفبار اینترنت شهر ما بود.
    در ضمن یک چیزی که امثال شما و آقای ارومچی و هر کسی که به آمار دقیق دادن اعتقاد ندارد باید بفهمد که آمار وقتی دقیق نیست٬ تاثیرش رو خواننده خیلی کم می شود٬ مخصوصا در این دوران زندگی در ایران. خواننده فکر می کند که شما غلو می کنید٬ خب اگر وضعیت خراب است چه نیازی به غلو؟حتما یک مشکلی است و وضعیت خیلی بد نیست که در آمار غلو می کنید!

همینم مشکل داره ولی خب نسبتا قابل اغماضه٬ چون بازم با برست ۳ مگ ۴۰۰ نمیشه میشه ۳۸۳. که من فکر نکنم حتی تو تهران هم یک سرویس ۳ مگی این سرعت رو داشته باشه و چند کیبوبایتی کمتره.

آی اس اپی دنبال من بودن اگه به استفاده از نرم افزار اصل باشه و نگاه دقیق به آمار٬ من افتخار هم می کنم! چون رسما عقیده دارم که هر کسی می دونه و از نرم افزار کرک شده استفاده می کنه دزده.البته این عقیده من و مطمئنا یک فردی که از کرک استفاده می کنه نظری غیر من داره.

1- دوست عزيز آمار زماني دقيق خواهد بود كه يه مرجع داراي صلاحيت آمارگيري، آمار رو منتشر كنه پس آماري كه شما ميگيد حدودي از وضعيتي كه ديده شده هستش مثلا در مورد پينگ 800 مكس در مهاباد اينو از گفته هاي يكي از دوستانمون در همين تاپيك(X8800) من روايت كردم و گرنه من از كجا ميدونم پينگ مكس در مهاباد چقدره؟ و شما از كجا و از روي چه معياري ميگيد كه من و IVAN اعتقاد به آمار دقيق نداريم؟ اصلا منظورتون از اين جمله چيه؟

2- شما مثل اينكه مجهز به ابزار دقيق هستيد كه انقدر سر اعداد و ارقام كه حدودي بيان ميشن وسواس نشون ميديد؟

3- خيلي جلوي خودمو گرفتم تا توهيني كه كردين رو با توهين جواب ندم چون اصلا در شان من نيست كه با كسي كه ذره اي ادب و احترام براي افراد ديگه قائل نيست، دهن به دهن بشم ولي همينقدر رو بدونيد كه دزد خطاب كردن ديگران اول واسه خود آدم سبكي مياره و شخصيت خود آدم رو خراب ميكنه و بعد ممكنه با برخوردهاي ديگران مواجه بشيد.

به هر حال مثل چند ماه قبل كه يه بحث بيخودي در تاپيك شكل گرفته بود متاسفانه اينبار هم شاهد شكل گيري يه مساله كاملا بيخود و بي فايده توسط جنابعالي كه همه ماها رو دزد خطاب كردين هستيم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •