تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 988 از 1045 اولاول ... 4888889389789849859869879889899909919929981038 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,871 به 9,880 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام
    چرادر ورد 2013 موقع تایپ با فونت ایران نستعلیق هیچ مشکلی نیست اما هنگام پرینت گرفتن بعضی از حروف جدا چاپ میشود. ضمنا" اگر فایل رابا فرمت Pdf ذخیره کنم موقع چاپ همه چیز درست است .
    Last edited by 16i235; 29-07-2015 at 13:50.

آخر فروم باز بهنازی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین از ورد 2007 استفاده میکنم
    1-میخام از حداکثر فضای کاغذ استفاده کنم چجوری میشه با حداکثر سایز تو فضای کاغذ جا داد هر کاری میکنم فضا زیاد میمونه؟
    2-چجوری میش یه متنو سلکت کرد و از طرفیت کشید و بزرگ و کوچیک کرد و تو فضاهای خالی جا داد؟
    3- بهترین فوت برای چاپ متن روی A3 , A4 کدوم فونته؟

با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض تایپ جزوه ریاضی و فیزیک در ورد

سلام
    من میخوام جزوه ریاضی و فیزیک تایپ کنم
    توی جزوات همش نمودارهای سینوسی و منحنی هستش
    ممنون میشم راهنماییم کنین چجوری راحت تر اینکار رو بکنم

در ضمن اگه قالب یا نمونه صفحه بندی خوبی برای این جزوات سراغ دارین ممنون میشم راهنماییم کنین

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

با سلام چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین از ورد 2007 استفاده میکنم
    1-میخام از حداکثر فضای کاغذ استفاده کنم چجوری میشه با حداکثر سایز تو فضای کاغذ جا داد هر کاری میکنم فضا زیاد میمونه؟
    2-چجوری میش یه متنو سلکت کرد و از طرفیت کشید و بزرگ و کوچیک کرد و تو فضاهای خالی جا داد؟
    3- بهترین فوت برای چاپ متن روی A3 , A4 کدوم فونته؟

با تشکر
    سلام

1. به آدرس Page layout >>> margins >>> Custum margin بروید و در پنجره باز شده تنظیمات Margin را به

0 تغییر دهید و گزینه Default را انتخاب کنید و Yes را بزنید.

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

2. روش دقیق و اصولی را نمی دانم ولی شما می توانید از Text Box استفاده کنید.

Insert >>>> Text Box >>>> Draw Text box

متن را تایپ کنید و با کلیک موس بر خطوط اطراف Text Box آن را جابجا یا تغییر اندازه دهید.

و سپس دوبار بر خطوط کناری تکست باکس کلیک کنید تا تنظیمات تکست باکس ظاهر شوند و سپس از قسمت

Shape outline گزینه No outline را انتخاب کنید تا خطوط اطراف آن دیده نشوند. (در Print یا ذخیره فایل به فرمت های

دیگر )

و از قسمت Shape Fill هم No Fill را انتخاب کنید تا رنگ پس زمینه حذف شود و پس زمینه Text Box دیده شود و

مثلا بتوانید متن را بر روی عکس ها قرار دهید بدون این که عکس پنهان شود.

Last edited by vissoto; 01-08-2015 at 18:24.

5. 3 کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sdfssdfs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    land of the god

پيش فرض

سلام خواهش میکنم کمک کنید
    من دارم تز فوق رو تایپ میکنم فایل وردش حدود 70 مگابایت شده هر دفعه 10 دقیقه طول میکشه تا سیو بشه من چیکارکنم
    مشکل فک کنم با نممودار هایی هست که از اکسل کپی کردم ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

چرا وقتی در ورد 2007 عددی ممیزدار را به فارسی تایپ می کنم ترتیب بخش های قبل و بعد از ممیز برعکس می شود؟ مثلا وقتی دوازده ممیز سی و چهار را بصورت عددی تایپ می کنم، بصورت سی و چهار ممیز دوازده (یعنی 34/12) ثبت می شود در حالیکه باید بصورت 12/34 ثبت شود؛ با اینکه هم زبان را فارسی و هم جهت متن را از راست به چپ و هم چینش متن را روی راست گذاشته ام! لطفاً راهنمایی کنید چطور می توانم این مشکل را رفع کنم. وقتی numeral روی hindi تنظیم می کنم ترتیب عددا با فاصله دادن بینشون به هم نمیریزه ولی دیگ با تغییر زبان عددا باز فارسی میمونه ، اگه راه حلی برای این مشکل وجود داره لطفا راهنمایی کنین با تشکر ویژه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

14 بهم ریختن ترتیب عدد فارسی در ورد

چرا وقتی در ورد 2007 عددی ممیزدار را به فارسی تایپ می کنم ترتیب بخش های قبل و بعد از ممیز برعکس می شود؟ مثلا وقتی دوازده ممیز سی و چهار را بصورت عددی تایپ می کنم، بصورت سی و چهار ممیز دوازده (یعنی 34/12) ثبت می شود در حالیکه باید بصورت 12/34 ثبت شود؛ با اینکه هم زبان را فارسی و هم جهت متن را از راست به چپ و هم چینش متن را روی راست گذاشته ام! لطفاً راهنمایی کنید چطور می توانم این مشکل را رفع کنم. وقتی numeral روی hindi تنظیم می کنم ترتیب عددا با فاصله دادن بینشون به هم نمیریزه ولی دیگ با تغییر زبان عددا باز فارسی میمونه ، اگه راه حلی برای این مشکل وجود داره لطفا راهنمایی کنین با تشکر ویژه

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام
    خوب واسه این قسمت ، اگه numeral رو context بذارین فک کنم مشکل حل شه که وقتی تغییر زبان می دین اعداد اون بخش بسته به انگلیسی یا فارسی ، نوع نمایشش اتومات شه
    اگر هم تصمیم دارین کل متن نوع نمایش اعدادش تغییر کنه یه ctrl +all بزنین و حالا نوع نمایش اعداد رو تغییر بدین

. وقتی numeral روی hindi تنظیم می کنم ترتیب عددا با فاصله دادن بینشون به هم نمیریزه ولی دیگ با تغییر زبان عددا باز فارسی میمونه ، اگه راه حلی برای این مشکل وجود داره لطفا راهنمایی کنین با تشکر ویژه

.
    را وقتی در ورد 2007 عددی ممیزدار را به فارسی تایپ می کنم ترتیب بخش های قبل و بعد از ممیز برعکس می شود؟ مثلا وقتی دوازده ممیز سی و چهار را بصورت عددی تایپ می کنم، بصورت سی و چهار ممیز دوازده (یعنی 34/12) ثبت می شود در حالیکه باید بصورت 12/34 ثبت شود؛ با اینکه هم زبان را فارسی و هم جهت متن را از راست به چپ و هم چینش متن را روی راست گذاشته ام! لطفاً راهنمایی کنید

واسه من درست میزنه عددا رو ورد ام 2007 هست 1-زبان رو فارسی کردم 2- نمایش numeral hindi 3-راست چین وقتی هم عدد رو تایپ می کنم به ترتیب تایپ میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام دوست عزیز، وقتی nemeral روی context میزارم و زبان فارسی انتخاب میکنم تو نوشتن متن مشکل ندارم ، مشکل تو ترتیب اعداد برای مثال میخوام تایپ کنم 1394/05/10 برعکس تایپ میشه اینجوری 10/05/1394 یعنی میخوام بدونم گزینه ای هست که وقتی فارسی میخوام تایپ کنم،حروف از راست به چپ نوشته ولی عدد از چپ به راست، الن هم حروف هم عددای فارسی از راست به چپ نوشته میشه که این مشکل بوجود میاد،بازم تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

14

سلام
    من میخوام جزوه ریاضی و فیزیک تایپ کنم
    توی جزوات همش نمودارهای سینوسی و منحنی هستش
    ممنون میشم راهنماییم کنین چجوری راحت تر اینکار رو بکنم

در ضمن اگه قالب یا نمونه صفحه بندی خوبی برای این جزوات سراغ دارین ممنون میشم راهنماییم کنین
    اساتید کسی نیست راهنمایی کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •