تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 988 از 1130 اولاول ... 48888893897898498598698798898999099199299810381088 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,871 به 9,880 از 11292

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با سلام عکسی از طریقه و جای درست وکیوم و شلنگها و دریچه های بخاری ندارید که بشه ازش استفاده کرد؟
    در این بخشها مطالبی در رابطه با یونیت بخاری و دریچه ها نوشته شده. وکیومها معمولا عمر طولانی دارند و به راحتی خراب نمیشه، البته دریچه اصلی تنظیم بین هوای سرد کولر و گرم بخاری با سیم باز و بسته میشه و وکیوم نداره.
    مجموعه لوله های متصل به کلید کنترل AC بصورت یک مجموعه ساخته شده تا هر لوله به محل مناسب خودش وصل بشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 5 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

امروز یونیت بخاری رو باز کردم برای بلز کردنش اول شلگیرو باز کردم ولی یدونه از پیچای بالای یونیت که زیر گلگیر بود چون کلا موم کاری شده بود اصلا باز نمیشد که دیگه گلگیرو باز کردم تا یونیت کاملا باز شد و پیاده شد

4. 4 کاربر از pejy666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ....
    Last edited by kcnc; 14-03-2017 at 18:14.

داره خودمونی میشه Peyman Skylark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    چرا دریچه ساسات ماشینم هر وقت که ماشینو خاموش میکنم بسته میشه؟ (چه گرم باشه چه سرد) این دریچه فقط باید زمانی که ماشین سرده بسته بشه و در بقیه حالت ها همیشه باید باز باشه دیگه.درست میگم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    چرا دریچه ساسات ماشینم هر وقت که ماشینو خاموش میکنم بسته میشه؟ (چه گرم باشه چه سرد) این دریچه فقط باید زمانی که ماشین سرده بسته بشه و در بقیه حالت ها همیشه باید باز باشه دیگه.درست میگم؟
    سلام با اجازه از دوستان پیشکسوت
    من فکر کنم برای تنظیم ساسات هستش که زیادی فنرش سفت شده تو این صفحه در مورد تنظیمش توضیح داده شده

8. 3 کاربر از pejy666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام این ریل شیشه بالا بر چجوری از شیشه جدا میشه

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام این ریل شیشه بالا بر چجوری از شیشه جدا میشه
    دوتا ریل عمودی داره، منظور شما دقیقا کدام هست؟
    البته یک ریل هم بصورت افقی و متصل به شیشه هست که بوسیله یک غلطک داخل ریل متحرک افقی دوم قرار میگیره.
    اگر عکس بگذارید بهتره.

11. 5 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Peyman Skylark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام با اجازه از دوستان پیشکسوت
    من فکر کنم برای تنظیم ساسات هستش که زیادی فنرش سفت شده تو این صفحه در مورد تنظیمش توضیح داده شده
    فنرشو تنظیم کردم فقط مشکل اینه که وقتی ماشین خاموش میشه دوباره دریچه بسته میشه.
    یه چیز هم بگم که فنر ساسات به بسته شدن دریچه کمک میکنه و این وکیوم ساساته که باعث میشه دریچه کاملا باز بمونه.من فکر میکنم وکیومه نمیذاره دریچه باز باز بمونه.نظر شما چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

فنرشو تنظیم کردم فقط مشکل اینه که وقتی ماشین خاموش میشه دوباره دریچه بسته میشه.
    یه چیز هم بگم که فنر ساسات به بسته شدن دریچه کمک میکنه و این وکیوم ساساته که باعث میشه دریچه کاملا باز بمونه.من فکر میکنم وکیومه نمیذاره دریچه باز باز بمونه.نظر شما چیه؟
    البته من در کنار دوستان بزرگوار در حدی نیستم که راهنمایی کنم ولی در حد توان میگم که فنر ساسات بنا به دمای محیط به بستن دریچه کمک میکنه و وکیوم وقتی ماشین روشن میشه با مکشی که ایجاد میشه باعث باز شدن دریچه میشه من فکر میکنم که هنوز فنر تنظیم نیست بنظر من اول اتصالات کاربراتور رو چک کن اگر همشون سرجاشون بودن بعد یکبار فنر رو کاملا شل کن توی حالت خاموش یکبار اهرم گاز رو فشار بده ببین باز دریچه بسته میشه یا نه

14. این کاربر از pejy666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دوتا ریل عمودی داره، منظور شما دقیقا کدام هست؟
    البته یک ریل هم بصورت افقی و متصل به شیشه هست که بوسیله یک غلطک داخل ریل متحرک افقی دوم قرار میگیره.
    اگر عکس بگذارید بهتره.

من میخوام که موتور شیشه بالابر رو خارج کنم توی پستهای اینجا که مطالعه کردم نوشته شده بود ریل باز میشه و موتور و باقی تجهیزاتش (بازوهاش) از در خارج میشن ولی خوب ریل از شیشه چجوری جدا میشه اون غلطک توی ریل شیشه هستش و پیچی برای باز شدن نداره درضمن چون شیشه بالابر کار نمیکنه نمیتونم شیشه رو بالا پایین کنم توحالت بالا مونده
    یک سوال دیگه سوییچ چراغ دنده عقب که روی میله فرمان وصل هست سیمهایی که بهش وصل میشه یکیش مثبت میشه یکیشم سیمی که میره برا چراغ عقب؟چون سیمهاش وصل نیست و سوکت 2تایی که به اون سوییچ وصل میشه نبود برا پیدا کردنش میخوام بدونم که چجوری عمل کنم
    سیم باز زیاد اونجا هست بهشون مثبت وصل کنم چراغ عقب روشن میشه آیا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •