تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 985 از 1137 اولاول ... 48588593597598198298398498598698798898999510351085 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,841 به 9,850 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان براي زبان فارسي كه 5 سوال در كنكور داره به نظرتان كتاب درسي بسه يا نه بايد كتاب كمك اموزشي گرفت .
    بعد از اين تعداد درس ها كدام درس ها مورد سوال هستند در زبان فارسي.

در اخر . براي ديفرانسيل . هندسه تحليلي . رياضيات گسسته . چه كتاب هاي را معرفي مي كنيد .
    كتاب ها طوري باشند كه ادم مي خونه بفهمه . و بتوانه تست ها سراسري را بزنه . و بعد كلا اين سه تا كتاب روي هم چند تا تست دارند .

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohandes e ekhraji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تو تهرانی که شده پایتخت بی معرفتی دنیای امروز

پيش فرض

سلام بچه ها!
    یکی از دوستانم دیپلم ریاضی داشته میخواد امسال کنکور انسانی شرکت کنه٬برای رشته هایی باستانشناسی یا جهانگردی و هتلداری چه رتبه ای باید که روزانه و شبانه قبول بشه!؟برای مدیریت بازرگانی چطور؟!
    ضمنا کتاب های اقتصاد و ریاضی و روانشناسی و جغرافیا و علوم اجتماعی + فارسی و دین و زندگی از کتاب مطالعه کنه کافیه؟یا نیاز به کتاب های کمک درسی هست؟
    از الان شروع کنه دیر نیست؟
    لطفا هرکس هر اطلاعی از هر قسمتی که تعریف کردم داره در اختیار بذاره!با تشکر از همه

اگه نباشه جاش خالی می مونه m-asadabadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون حالا یه سوال دیگه

حسابانه عباس امیدوار هم در حد کتابه یا تستی درس داده؟؟
    کلا یه کتاب که اول آموزش کامل بده بعد تست چی خوبه؟ (واسه الان نمیخوام تابستون)
    من کتاب عباس امیدوار رو ویرایش قبلیشو دیدم ، یعنی قبل از تغییر کتاب حسابان !
    واقعا کتاب خوبی بود ، مفهوم ها به صورت پایه ای اومده بود خیلی هم خوب و کامل توضیح داده بود
    تست هم داشت البته بیشتر مانورش رو پایه ! و مفهوم ها بود برای کسی که کلاس سوم باشه از کتابای دیگه بهتر بود
    ویرایش جدیدش رو ندیدم ، زیادم صحبتی ازش نیست
    ولی میدونم که ویرایش شده و مطابق با کتاب جدیدشم چاپ شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دوستان براي زبان فارسي كه 5 سوال در كنكور داره به نظرتان كتاب درسي بسه يا نه بايد كتاب كمك اموزشي گرفت .
    بعد از اين تعداد درس ها كدام درس ها مورد سوال هستند در زبان فارسي.

در اخر . براي ديفرانسيل . هندسه تحليلي . رياضيات گسسته . چه كتاب هاي را معرفي مي كنيد .
    كتاب ها طوري باشند كه ادم مي خونه بفهمه . و بتوانه تست ها سراسري را بزنه . و بعد كلا اين سه تا كتاب روي هم چند تا تست دارند .
    من که مطالب تاپیک رو خوندم اکثر بچه ها نظرشون روی دوجلدی هامون سبطی (نشر دریافت) یا پنج بحث نشر الگو بوده البته بیشتر تعریف نشر دریافت رو دادن من پنج بحث رو دارم کتاب خوبیه اما نشر دریافت رو ندارم ولی احتمالا منم اونو تابستون بخرم چون بچه ها اکثرا تعریف اون رو دادن

اینجوری هم که توی مقدمه ی کتاب پنج بحث نشر دریافت اومده از سال 81 تا الان بیشتر از 95 درصد سوال ها از پنج تا بحث "تکواز، واژه، واج" ، "ساختمان واژه" ، "نوع جمله" ، "گروه اسمی" ، "ویرایش" بوده که البته اون 5 درصد باقی مانده سوالات رو هم توی فصلی به نام "نکات پراکنده" توضیح داده و همونجور که خودت میدونی قطعا فقط با کتاب درسی نمیتونی روی مباحثی مثل تکواژ و واژه و ... مسلط بشی و حتما به کتاب کمک آموزشی نیاز هست (تا جایی که من میدونم هر جور خودت میدونی حتما اون بهتره) و یکی دیگه از ویژگی های این کتاب هم حجم کم اون هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه emad91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من برا زبان فارسی رمزینه رو دارم خوب توضیح داده و حجمش هم کمه و خیلی زیاد نیست
    دو جلد برا زبان فارسی زیاد نیست ؟؟
    من خودم این رمزینه رو دارم که بیشتر اموزش و انصافا خوب نوضیح داده و پنج بحث رو هم گرفتم برا تست

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouyacapitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    tabriz city

پيش فرض

خیلی ممنون از توضیحاتت
    میشه یه مقدار در مورد کلیات کتابش توضیح بدی،نوعه نگارشش درسو تفهیم میکنه؟
    در چه سطحی درس داده؟

گاج مبناش کنکور و هر کی خونده راضیه ولی سبز خیلی حاشیه رفته خیلی
    دیفرانسیل سبز هم که وحشتناکه از بس سخته!
    شما گاج رو بخر

چرا میگین گاج؟میشه یکم درموردش توضیح بدین؟
    با خیلی سبز مقایسه کردین؟
    شما گاج رو بخر

7. این کاربر از pouyacapitan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sibesorkh2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من که مطالب تاپیک رو خوندم اکثر بچه ها نظرشون روی دوجلدی هامون سبطی (نشر دریافت) یا پنج بحث نشر الگو بوده البته بیشتر تعریف نشر دریافت رو دادن من پنج بحث رو دارم کتاب خوبیه اما نشر دریافت رو ندارم ولی احتمالا منم اونو تابستون بخرم چون بچه ها اکثرا تعریف اون رو دادن

اینجوری هم که توی مقدمه ی کتاب پنج بحث نشر دریافت اومده از سال 81 تا الان بیشتر از 95 درصد سوال ها از پنج تا بحث "تکواز، واژه، واج" ، "ساختمان واژه" ، "نوع جمله" ، "گروه اسمی" ، "ویرایش" بوده که البته اون 5 درصد باقی مانده سوالات رو هم توی فصلی به نام "نکات پراکنده" توضیح داده و همونجور که خودت میدونی قطعا فقط با کتاب درسی نمیتونی روی مباحثی مثل تکواژ و واژه و ... مسلط بشی و حتما به کتاب کمک آموزشی نیاز هست (تا جایی که من میدونم هر جور خودت میدونی حتما اون بهتره) و یکی دیگه از ویژگی های این کتاب هم حجم کم اون هست
    من بخشی از کتاب هامون سبطی رو دیدم.این کتاب بیشتر روی مفاهیم کارکرده و به نظر من اگه کسی پایه ای مشکل داره باید اون رو بخونه.چون وقت گذاشتن روی دو جلد کتاب برای درسی مثل زبان فارسی اتلاف وقته!
    معلممون برای کار در کلاس سبز گاج رو گرفت که این کتاب علاوه بر اینکه همه نکات رو پوشش میده تست هم داره،درحالیکه هامون سبطی تست کمی داره.به نظرم در کنارش نشر الگو رو بگیرم اما به هامون سبطی نیازی نیست!!!
    البته می تونیذ بخشی از کتاب رو از این لینک ها ببینید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by sibesorkh2008; 07-12-2012 at 14:17.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sibesorkh2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما گاج رو بخر
    حسابان گاج فقط تست کنکوره یا نه؟وآیا پاسخنامش کامله؟

داره خودمونی میشه <<DaRk kNiGhT>>'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

برای آینه ها نشر الگو بهتره یا خیلی سبز؟؟؟
    کتاب نور هندسی خیلی سبز حرف نداره از الگو خیلی بهتره.

11. 3 کاربر از <<DaRk kNiGhT>> بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه emad91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کتاب نور هندسی خیلی سبز حرف نداره از الگو خیلی بهتره.
    ببین یه سوالی دارم من یه چیزی می خوام درسنامه اش خوب باشه و اول یاد بگیرم بعد تست بزنم این خیلی سبز دیدم تست فقط
    سوالم این که خب این کتاب بگیرم منی که صفرم تو این مبحث می تونم تستاش رو بزم ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •