تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 98 از 450 اولاول ... 4888949596979899100101102108148198 ... آخرآخر
نمايش نتايج 971 به 980 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

شما کارمند مبین نت هستی یا وکیلش؟ به نفع مصرف کننده موضع میگیری یا شرکت؟
    بله همه شرکتا تعرفه هاشون عوض میشه ولی نه اینجوری. مبین نت سر وایمکس هم تو این زمینه سابقه خوبی نداره. خیلیا می نالیدن از تغییر چندباره تعرفه ها و طرح هاش تو یکسال.شما ببین اونایی که وایمکس مبین نت داشتن تو این سال ها چه نارضایتی هایی داشتن. این مصرف کننده است که باید قضاوت کنه رفتار سرویس دهنده رو که آیا داره از انحصار نسبی ای که داره سوء استفاده میکنه یا نه؟
    من به پارس آنلاین چیکار دارم؟ خیلیا مشکل مخابراتی دارن نمیتونن adsl بگیرن که میان سمت امثال مبین نت.
    من حرفم اینه که نباید با تبلیغات و طرح های فریب دهنده مصرف کننده بیچاره رو که به هر دلیلی مجبور بوده بیاد سمت مبین نت جذب کرد بعد دستشو بذاره تو پوست گردو.
    همونطور که گفتم شما اعتراضی نمی تونید بکنید چون توی قرارداد چیزی نوشته نشده پس وقت دوستان رو تلف نکنید
    همونطور که امسال و 38سال پیش رفتید رای دادید حالا میخوایید بزنید زیرش؟
    شمایی که حساس بودید چرا از روز اول به مبین نت نگفتید که توی قراردادتون بزنه که طرح تغییر نکنه یا چرا 1ساله نبستید؟
    امروز دلار فلان تومنه فردا جنگ بشه از کجا معلوم که چند بشه چی تو این مملکت ثبات داره؟
    آپلود رایگان رو برداشتند حتی وسط قرارداد کی پیشو گرفت و آخرش چی شد؟ تاپیکشم هنوز هست داره خاک میخوره
    این ملت اگه عرضه داشتند حقشونو بگیرند که ما الان گیر خرید بسته نبودیم راحت نامحدود داشتیم
    فعلا که اینترنت در انحصار خودشونه و بس حالا یکیشون میاد ترفند میزنه چندماهی بیشتر فروش میکنه
    مگه بسته های اینترنت ایرانسل نبود اونم کمی تغییر کرد تازه معلوم نیست شبانشو هم باز بردارند اعتباری نداره

3. 2 کاربر از WhiteHat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

همونطور که گفتم شما اعتراضی نمی تونید بکنید چون توی قرارداد چیزی نوشته نشده پس وقت دوستان رو تلف نکنید
    همونطور که امسال و 38سال پیش رفتید رای دادید حالا میخوایید بزنید زیرش؟
    شمایی که حساس بودید چرا از روز اول به مبین نت نگفتید که توی قراردادتون بزنه که طرح تغییر نکنه یا چرا 1ساله نبستید؟
    امروز دلار فلان تومنه فردا جنگ بشه از کجا معلوم که چند بشه چی تو این مملکت ثبات داره؟
    آپلود رایگان رو برداشتند حتی وسط قرارداد کی پیشو گرفت و آخرش چی شد؟ تاپیکشم هنوز هست داره خاک میخوره
    این ملت اگه عرضه داشتند حقشونو بگیرند که ما الان گیر خرید بسته نبودیم راحت نامحدود داشتیم
    فعلا که اینترنت در انحصار خودشونه و بس حالا یکیشون میاد ترفند میزنه چندماهی بیشتر فروش میکنه
    مگه بسته های اینترنت ایرانسل نبود اونم کمی تغییر کرد تازه معلوم نیست شبانشو هم باز بردارند اعتباری نداره
    عزیزان خودشون بهتر تشخیص میدن چیکار کنن شما نمیخواد زوری به بهشت هدایتشون کنید.
    نگفتید سمتتون چیه تو مبین نت؟ فردا حتما به گوششون برسونید که ما حواسمون هست به تحرکات.

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

نگفتید سمتتون چیه تو مبین نت؟ فردا حتما به گوششون برسونید که ما حواسمون هست به تحرکات.
    شما اول به قراردادتون رجوع کنید ببینید کجاش نوشته که پلن 100گیگ ماهی 70تومن باید دائمی باشه تا شخصا خودم پیگیری کنم
    اگه جوابی براش ندارید پس الکی شکایت نکنید. موضوع هم کاملا مشخصه و به بیراهه نکشید منم دیگه حوصله بحث بی مورد ندارم
    روز اول باید فکر خرید مودم رو می کردید نه الان که مثل ADSL به بقیه نمیخوره حتی مودمهای ایرانسل هم لاک شدس
    بعدشم اجباری نیست میتونید از بقیه شرکتها تهیه کنید هرکدوم که ارزونتره و بهتره، مگه این همه جشنواره نذاشتند و برداشتند؟
    عقل و منطق هم خوب چیزیه. دقیقا مثل اونایی که پولاشونو تو کاسپین گذاشتند باید فکر این روز رو می کردند که اعتباری به اینا نیست
    پی یه تاپیک زیرو نگرفتید که تازه قرارداد داشتیم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

حالا شما که سرویس دارید زنگ بزنید پشتیبانیش بپرسید منظور از تا پایان تابستان در سرویس 100 گیگ 1 ماهه چیه؟
    شاید نمی خوان برش دارن و قضیه چیز دیگست یا یا شاید قراره سرویس های بهتری جایگزینش بشه

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

طرح ۱۰۰ گیگ ماهی ۷۰ تومن هنوز توی پنل من موجوده و ننوشته تا پایان تابستان

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

شما اول به قراردادتون رجوع کنید ببینید کجاش نوشته که پلن 100گیگ ماهی 70تومن باید دائمی باشه تا شخصا خودم پیگیری کنم
    اگه جوابی براش ندارید پس الکی شکایت نکنید. موضوع هم کاملا مشخصه و به بیراهه نکشید منم دیگه حوصله بحث بی مورد ندارم
    روز اول باید فکر خرید مودم رو می کردید نه الان که مثل ADSL به بقیه نمیخوره حتی مودمهای ایرانسل هم لاک شدس
    بعدشم اجباری نیست میتونید از بقیه شرکتها تهیه کنید هرکدوم که ارزونتره و بهتره، مگه این همه جشنواره نذاشتند و برداشتند؟
    عقل و منطق هم خوب چیزیه. دقیقا مثل اونایی که پولاشونو تو کاسپین گذاشتند باید فکر این روز رو می کردند که اعتباری به اینا نیست
    پی یه تاپیک زیرو نگرفتید که تازه قرارداد داشتیم:
    پس سمت خوبی داری که میتونی پیگیری کنی. چرا انقد عصبانی میشی؟ ما مصرف کننده ها با خودمون داریم تبادل نظر میکنیم ببینیم چه کاری به نفعمونه همون کارو انجام بدیم. دقیقا همون کاری که شما و همکارانتون انجام میدید. لازم بدونیم شکایت هم میکنیم. شما هم لازم نیست من هرچی میگم جواب بدی که اذیت بشی.

9. 2 کاربر از AmirF3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

طرح ۱۰۰ گیگ ماهی ۷۰ تومن هنوز توی پنل من موجوده و ننوشته تا پایان تابستان

برای من هست هنوز. عکس همین الآن. ((دقت کنید باید با اینترنت خود مبین نت وارد پنل کاربری تون بشید تا قابل ملاحظه باشه)) با اینترنت سایر شرکت ها نشون نمیده. (احتمالا جهت از دست نرفتن مشتری های جدید)

Last edited by AmirF3; 17-06-2017 at 23:35.

11. 2 کاربر از AmirF3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بخواد اینجوری باشه من یکی که مبین نت رو میزارم کنار و دیگه شارژش نمیکنم. مثل وایمکسش. سزای گرون فروش نخریدنه.

13. 4 کاربر از aliprince بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

پس سمت خوبی داری که میتونی پیگیری کنی. چرا انقد عصبانی میشی؟ ما مصرف کننده ها با خودمون داریم تبادل نظر میکنیم ببینیم چه کاری به نفعمونه همون کارو انجام بدیم. دقیقا همون کاری که شما و همکارانتون انجام میدید. لازم بدونیم شکایت هم میکنیم. شما هم لازم نیست من هرچی میگم جواب بدی که اذیت بشی.
    شما نهایت نتیجه گیری ای که میتونی بکنی اینه که طرف سمت داره اونجا؟ سریع برچسب میزنید که سمت خوبی داری و این حرف های بی ربط یعنی چی آخه.
    من نمیدونم چرا اینجا هر مشکلی مثل این پیش میاد یه عده فکر می کنن غیر قانونیه! به صورت خیلی قانونی گول تبلیغات رو میخوریم! چیز غیر قانونی ای وجود نداره که بخواید شکایت کنید.
    مساله خیلی ساده ست، بازم میگم، این کار غیر قانونی نیست. میشه سرویسش رو تحریم کرد یا کارهای دیگه ولی نه شکایت به مراجع مربوطه.

15. این کاربر از Mohsen_mzh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •