تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 98 از 451 اولاول ... 4888949596979899100101102108148198 ... آخرآخر
نمايش نتايج 971 به 980 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

پروفشنال mhadishirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

ببین دوست عزیز شما یه انتظار محیر العقول از لپتاپ داشتین و حالا حالتون گرفته شده ولی این لپتاپ یکی از بهترین لپتاپ های سری entertainment هست وقابلیت خوبی برای بازی داره. من با پی سی م که گرافیک 8800 gt روشه و رنکش کلی از این بالا تره هم همین کیفیت رو میگیرم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

دو طرفش hdmi داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من تا حالا همچین کابلی ندیدم. همش یه طرفش یه چیزی بوده یه طرفش hdmi
    دوست عزیز معلوم میشه شما کابل دیگری را با HDMI اشتباه گرفتید!! HDMI هر دو سرش HDMI هست دیگه مگه میشه یک سرش چیز دیگری باشه!!
    باید LCD یا LED داشته باشید چون 99 درصد تلویزیونها ورودی HDMI ندارند... شما چون احتمالا تلویزیونتون این ورودی رو نداره فکر می کنید باید سر دیگر کابل به شکل دیگری باشه...
    در ضمن اون کابل قیمتش بالاست و باید برید بخرید اما شما اگر LCD داشته باشید احتمال زیاد ورودی RGB هم دارید پس با کابل مانیتوری که تو خونه دارید با همون کابل وصل کنید و کیفیت خیلی هم بالاست.
    درضمن مجبور نیستید حتما به TV که ممکنه اینچش مثل ما خیلی بالا باشه برای بازی وصل کنید چون حرکت زیاد ماهیچه های چشم رو داقون می کنه. مگر برای فیلم دیدن وصل کنید. اگر یک مانیتور full HD هم داشته باشید می تونید با همین کابل RGB وصل کنید و به صورت Full HD بازی کنید. البته اگر بازیتون خیلی گرافیکی و جدید باشه مطمئن باشید نمی تونید با سرعت طبیعی و بدون مشکل در این ابعاد بازی کنید!

البته این توضیح رو هم به شما بدم نمی تونید از روی ظاهر بازی بگید خیلی گرافیکی هست! بستگی به موتور بازی و نوع برنامه نویسی بازی داره که چقدر از کارت گرافیک کار بکشه بعضی بازیها با اینکه گرافیک ظاهریشون زیاد بالا نمیرسه اما پدر کارت گرافیک رو در میارند و بعضی با اینکه به نظر میرسه ظاهر بهتری دارند زیاد از کارت گرافیک کار نمی کشند
    مثلا ASSASSINS CREED II وقتی وارد بازی میشید گرافیک بازی خیلی فوق العاده است بازی هم بسیار جدید هست ولی جالب اینجاست که با کارت گرافیک NVIDIA Geforce 8500 GT که قدیمی هم هست با بهترین کیفیت بدون هیچ افت سرعت و کیفیتی کار می کنه. این قضیه دیگه یکم مبحثش علمی هست. تو بعضی بازیها از لایه های فراوان استفاده شده شاید جزیئات زیاد خوب کار نشده باشه اما مثلا تو یک صحنه بالای 20 لایه دارید که افکتهای مختلف هست که فشار زیادی از لحاظ رندر سازی به کارت گرافیک میاره و البته مسائل دیگر....

ببین دوست عزیز شما یه انتظار محیر العقول از لپتاپ داشتین و حالا حالتون گرفته شده ولی این لپتاپ یکی از بهترین لپتاپ های سری entertainment هست وقابلیت خوبی برای بازی داره. من با پی سی م که گرافیک 8800 gt روشه و رنکش کلی از این بالا تره هم همین کیفیت رو میگیرم.
    من متوجه نشدم روی صحبت شما با کی بود؟؟؟؟

3. این کاربر از nekooee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

عزیز دل اتفاقا داره hdmi ولی من پورتی که دوسر hdmi باشه ندیدم تا حال.
    صحبتم با شما بود.
    Last edited by mhadishirani; 30-07-2010 at 11:12.

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

اصلا با شما موافق نیستم!! اگر بگویید تمام بازیها رو اجرا میکنه قابل قبول هست اما اینکه بگویید very high خیر!!
    خیلی از بازیهای گرافیک بالای جدید رو اگر رزولوشن رو به صورت HD و همه تنظیمات گرافیک رو روی آخرین درجه قرار دهید کم میاره!!
    نمونه هاش زیاده اما حتی روی بازی باتلفیلد 2 که آنچنان گرافیکی هم نیست بعد از تنظیمات بالا صفحه از عرض جاهایی که سرعت زیاد هست کمی از هم جدا میشه...

نگید که درایورم قدیمیه یا ویندوزم خرابه یا ... که خودم آخرشم!
    دوستان باز هم می گویم کرافیک این لپ تاپ نسبت به لپ تاپهای همرده همرده خودش بالاتر است ولی توقع خودتون رو خیلی بالا نبرید و فکر کنید دیگه آخرین بازی رو می تونید HD بدون هیچ افت سرعتی بازی کنید! اینطور نیست و در بیشتر بازیهای گرافیکی خیلی جدید گرافیک رو خیلی ببرید بالا حتی تو منوی بازی حرکت موس به صورت کند و با تاخیر صورت میگیره...
    دیگه لپ تاپ همینه و بازی ها هم روز به روز احتیاج به سخت افزار قوی تری دارند... پس توقعتون رو قبل از خرید کمی بیارید پایین که تو ذوقتون نخوره...

البته قبلا هم گفتم سلیقه ای هست یکی افت کم کیفیت رو تشخیص نمیده یا براش مهم نیست و یکی دیگه نمی تونه حتی نگاهش کنه پس خودتون تست کنید بعد نتیجه گیری کنید

عزی من مخالفم باهات
    دیروز خودم CRYSISوNFS SHIFTوCALL OF DUTY
    رو فول اچ دی بازی کردم بدون هیچ مشکل یا افت فریمی 

---------- Post added at 11:16 AM ---------- Previous post was at 11:13 AM ----------

دو طرفش hdmi داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من تا حالا همچین کابلی ندیدم. همش یه طرفش یه چیزی بوده یه طرفش hdmi
    چطور ندیدی
    من کابلم دو سر HDMI هستش
    تو بازار پره،فقط حواست باشه از این جنسای بی پدر مادر که 10-12 تومنه نخری،یه جنس خوب و مارک معتبر بگیر حالشو ببر

---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 11:16 AM ----------

البته ناگفته نماند کابل هایی هم داریم که مثلا یه سر HDMI و یه سر RGB هستن،اونها در واقع تبدیلن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

عزی من مخالفم باهات
    دیروز خودم CRYSISوNFS SHIFTوCALL OF DUTY
    رو فول اچ دی بازی کردم [B]بدون هیچ مشکل یا افت فریمی

دوست عزیز این مسئله جای بحث نداره من گفتم شما هم گفتی. حالا دوستان برند و خودشون امتحان کنند.
    کافیه شما بازی splinter cell conviction رو برید نصب کنید و تمام تنظیمات رو هم بگذاری روی فول و رزولوشن هم بگذاری HD بعد میبینی که داخل خود منو دیگه موس با تاخیر حرکت می کنه به گونه ای که قابل کنترل حتی نیست!
    بهتره دیگه این بحث رو ادامه ندیم هر کسی خواست بخره خودش قضاوت می کنه

شما دوست عزیز که روی بحثت با من بود! من توقع اونجوری نداشتم اما حرفهای دوستان رو نمی خونی که میگن هر بازی رو با آخرین کیفیت و آخرین رزولوشن اجرا کردند؟؟؟ اصلا چرا بحث بیخود راه می اندازید کسی که بخواد لپ تاپ بخره فهمید من چی گفتم. توقع من و شما و ... رو چه کار دارید؟ من دارم واقعیت رو میگم کاری به توقعات ندارم
    Last edited by nekooee; 30-07-2010 at 11:25.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

مشکل از جوی استیکه نه لپ تاپ
    منم دیروز جوی استیک خریدم،اما خیلی و عالی و راحت وصل شد،بدون مشکل،امروزم 7-8 ساعت وصل کردم و حال داد ...
    سلام ممنون از جوابتون از دوستان عزیزم به خاطر سوالات بی ربط به موضوع تاپیک معذرت میخوام ولی تنها جایی که پیدا کردم تا جواب سوالتم رو پیدا کنم همین تاپیک بود به هر حال ببخشید
    اقای pooria.rio عزیز من تا حالا دو تا جویستیک دیگه رو هم امتحان کردم این دو تا رو هم ویندوز میشناسه حتی تو بخشprinter & device هم دو تا جویستیک با تمام دکمه هاش امتحانکردم هر دو تاشون سالم بودن ولی توی هیچ کدوم از محیط های بازی جویستیک ها عمل نمیکنه ایا میتونه علت از ویندوز لب تاب باشه چون ویندوزم 7 هستش اونم 64 بیتی یا اینکه علت دیگه ای داره در ضمن میشه اون مدل جویستیک تونو برام بگید
    باتشکر

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

دوست عزیز این مسئله جای بحث نداره من گفتم شما هم گفتی. حالا دوستان برند و خودشون امتحان کنند.
    کافیه شما بازی splinter cell conviction رو برید نصب کنید و تمام تنظیمات رو هم بگذاری روی فول و رزولوشن هم بگذاری HD بعد میبینی که داخل خود منو دیگه موس با تاخیر حرکت می کنه به گونه ای که قابل کنترل حتی نیست!
    بهتره دیگه این بحث رو ادامه ندیم هر کسی خواست بخره خودش قضاوت می کنه
    من حتما این بازی رو میگیرم و نصب میکنم خبرش رو میدم

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

من حتما این بازی رو میگیرم و نصب میکنم خبرش رو میدم
    من گذاشتم در اون حد که میگی کند نشد ولی کند شد. تعداد فریم رفت حول و حوش 25-27

10. این کاربر از mhadishirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه l36320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستان قضیه این مودم وایمکس مدل n61jv چیه؟
    اون موقع که خریدم فروشنده میگفت مودم وایمکس داره؟
    من که چیزی ندیدم!! حالا اگه همچین چیزی هم داشته باشه تو ایران قابل استفاده ست؟
    ممنون میشم یکی که اطلاعات کافی داره یه نوضیحی بده

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان قضیه این مودم وایمکس مدل n61jv چیه؟
    اون موقع که خریدم فروشنده میگفت مودم وایمکس داره؟
    من که چیزی ندیدم!! حالا اگه همچین چیزی هم داشته باشه تو ایران قابل استفاده ست؟
    ممنون میشم یکی که اطلاعات کافی داره یه نوضیحی بده
    در یه جمله بگم فروشنده چرت گفتن...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •