تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 98 از 577 اولاول ... 4888949596979899100101102108148198 ... آخرآخر
نمايش نتايج 971 به 980 از 5766

نام تاپيک: Ubuntu

اگه نباشه جاش خالی می مونه StAtIc's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

منم این مشکل رو دارم!سه چهار بار تلاش کن و دو باره نصب کن 100% درست میشه!!!!

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

در Ubuntu 7.10 چطور میشه Copy و Paste رو با Shortcut های Ctrl+C و Ctrl+V انجام داد ؟

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

در Ubuntu 7.10 چطور میشه Copy و Paste رو با Shortcut های Ctrl+C و Ctrl+V انجام داد ؟
    دوست من سوالی می کنید عجیب خوب با فشردن ctrl + c کپی کنید و با فشردن ctrl + v پیست،‌البته باید بگم که زبان شما باید در حالت English - USA باشد اگر در حالت فارسی یا زبان دیگه ای باشید چون مفهوم کلید ها برای سیستم متفاوت هست عمل با مشکل مواجه می شود.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دوست من سوالی می کنید عجیب خوب با فشردن ctrl + c کپی کنید و با فشردن ctrl + v پیست،‌البته باید بگم که زبان شما باید در حالت English - USA باشد اگر در حالت فارسی یا زبان دیگه ای باشید چون مفهوم کلید ها برای سیستم متفاوت هست عمل با مشکل مواجه می شود.
    خب امتحان كردم نشد كه پرسيدم !‌ توي English هم نميشه !

داره خودمونی میشه kasra_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران(اوبونتو)

پيش فرض

خوب برید به System>preferences>Keyboard shortcuts اونجا شاید بتونید بفهمید جریان چیه!

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

خوب برید به System>preferences>Keyboard shortcuts اونجا شاید بتونید بفهمید جریان چیه!
    اونجا رو هم گشتم چيزي درباره اين موضوع پيدا نكردم ! توي SuSE 10.3 خودش اتوماتيك اين Shortcut ها رو داشت!

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

اونجا رو هم گشتم چيزي درباره اين موضوع پيدا نكردم ! توي SuSE 10.3 خودش اتوماتيك اين Shortcut ها رو داشت!
    دوست عزیز، پکیج Lesstif رو در synaptic نصب کنید، به احتمال زیاد مشکلتون برطرف بشه(ریستارت رو از یاد نبرید بعد از نصب) اگر باز هم مشکل پا برجا بود جز باگ های سیستم به حساب می آید،‌ که متاسفانه در ابونتو 7.10 کم هم نیستند،‌البته آپدیتها خیلی سیستم رو نسبت به اول بهتر کردند ولی در کل ۷.۱۰ کمی ضعیف عمل کرد نسیت به ۷.۰۴.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دوست عزیز، پکیج Lesstif رو در synaptic نصب کنید، به احتمال زیاد مشکلتون برطرف بشه(ریستارت رو از یاد نبرید بعد از نصب) اگر باز هم مشکل پا برجا بود جز باگ های سیستم به حساب می آید،‌ که متاسفانه در ابونتو 7.10 کم هم نیستند،‌البته آپدیتها خیلی سیستم رو نسبت به اول بهتر کردند ولی در کل ۷.۱۰ کمی ضعیف عمل کرد نسیت به ۷.۰۴.
    اين پكيج رو هم نصب كردم ولي باز هم درست نشد. مثل اينكه دست سرنوشت نميگذاره ما اين Shortcut هاي رو توي Ubuntu داشته باشيم. البته توي KDE درسته خوشبختانه.

آخر فروم باز nightmare's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان روی یه سیستم اوبونتو 7.10 رو نصب کردم به همراه برنامه ها و تنظیمات دلخواهم .

اما الان هر برنامه ای رو که میخوام نصب یا پاک کنم این Error رو میده :

البته برنامه ها به درستی نصب و یا Uninstall میشن . اما در هر حالتی این ارور ظاهر میشه .

فکر کردم مشکل باید از بسته فونت های مایکروسافت باشه . رفتم تا به کمک Sudo dpkg --purge msttcorefonts بسته ی فونت ها رو پاک کنم و دوباره نصب کنم . اما این ارور هارو دریافت کردم :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چندجا سرچ کردم اما راه حلی پیدا نکردم و کسایی که به این مشکل دچار شده بودن دست آخر مجبور به نصب مجدد سیستم عامل شده بودن . من نمی خوام این کارو بکنم ، مسلما باید راهی باشه ...

راستی توی متن ارور های بالا به این مسیر اشاره شده : /usr/share/fonts/truetype/msttcorefonts

من فلدر msttcorefonts رو اصلا در اون مسیر نداشتم !

به هر حال اگه دوستان کمکی بکنن ممنون میشم .

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

این دستور رو اجرا کنید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •