تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 98 از 192 اولاول ... 4888949596979899100101102108148 ... آخرآخر
نمايش نتايج 971 به 980 از 1920

نام تاپيک: راهنمای خرید رینگ و لاستیک مناسب

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

هانکوک گزینه مناسبی برای شماست
    جفتی حدود 450 هزار تومان با نوسان قیمت تا 20 هزار تومن
    لاستیکی انتخاب کنید که تاریخ ساختش 6 ماهه دوم 2014 باشه و Made in Korea روش حک شده باشه
    با سلام

دوست عزیزم از راهنمایی شما سپاسگزارم

امروز واسه خرید رفته بودم یه مغازه دار میگفت هانکوک دو نوع گل داره یکی جفتی 430 و 450 میداد البته خیلی شلوغ بود و نتوستم لاستیک ها رو ببینم ایا هانکوک سایز 205/60/14 دو نوع گل داره ؟ اگه جواب مثبت هست کدوم رو انتخاب کنم که 4 فصل باشه؟

با سپاس فراوان

پیروز و پاینده باشید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با سلام

دوست عزیزم از راهنمایی شما سپاسگزارم

امروز واسه خرید رفته بودم یه مغازه دار میگفت هانکوک دو نوع گل داره یکی جفتی 430 و 450 میداد البته خیلی شلوغ بود و نتوستم لاستیک ها رو ببینم ایا هانکوک سایز 205/60/14 دو نوع گل داره ؟ اگه جواب مثبت هست کدوم رو انتخاب کنم که 4 فصل باشه؟

با سپاس فراوان

پیروز و پاینده باشید
    من نميدونم چند نوع گل داره ولي black bird رو نگير.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. این کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوست عزیزم از راهنمایی شما سپاسگزارم . متاسفانه هر مغازه ای که رفتم فقط هانکوک نوع Black bird داشتن. ایا لاستیک اچیلس اندونزی رو پیشنهاد می فرمائید.جفتی 440 قیمت دادن

با سپاس فراوان

موفق باشید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوست عزیزم از راهنمایی شما سپاسگزارم . متاسفانه هر مغازه ای که رفتم فقط هانکوک نوع Black bird داشتن. ایا لاستیک اچیلس اندونزی رو پیشنهاد می فرمائید.جفتی 440 قیمت دادن

با سپاس فراوان

موفق باشید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با سپاس فراوان

موفق باشید
    خيليا شايد با نظر من مخالف باشن ولي من تجربه تست خيلي لاستيكهارو داشتم.نظر خودم لاستيك بريجستون هست.واقعا لاستيكي نديدم كه ترمز گيريش در اين حد باشه.براي مناطق باراني هم فوق العادست.تنها ايرادش،كمي خشك بودنشه.من حتي kumho و stalione رو به هانكوك ترجيح ميدم.stalione هم ساخت اندونزيه.انتخاب با خودتونه

7. این کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام خسته نباشین میتونین بهم بگین الان لاستیک تویو تو بازار گیر میاد یا نه؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من i30 دارم لاستیکام کومهو 225/45/17 هست حالا نمیدونم چه لاستیکی بگیرم که خوب و مخصوصا نرم باشه,چون i30 ماشینه خشکیه
    البته توی بازار هانکوک دیدم .حالا اگه راهنمایی کنید ممنون میشم درضمن بورس لاستیک فروشا کجاست بازم ممنون
    Last edited by mohammad_mdm; 19-10-2014 at 16:16.

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان
    من i30 دارم لاستیکام کومهو 225/45/17 هست حالا نمیدونم چه لاستیکی بگیرم که خوب و مخصوصا نرم باشه,چون i30 ماشینه خشکیه
    البته توی بازار هانکوک دیدم .حالا اگه راهنمایی کنید ممنون میشم درضمن بورس لاستیک فروشا کجاست بازم ممنون

سایز فابریک 225 بوده ؟ چون خیلی لاستیک پهن میشه . به نظرم 215 بندازید بهتر باشه برای آی 30.
    کومهو کره میتونید بندازید جفتی 730
    هانکوک کره هم جفتی 790 که جنسش کمی نرم تر از کومهو هست .
    اینا برای سایز 225 بود که الان هم دارید .
    یه مدل یوکوهاما هم دیدم که زیر مزدا میندازن بی نهایت نرم هست . برای آی 30 هم استفاده میشه .
    یوکوهاما ژاپن 225 آر 17 جفتی 950 هزارتومان البته 110 هزارتا هم عمر مفیدش هست که کره ایی ها 80 هزارتاست .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سایز فابریک 225 بوده ؟ چون خیلی لاستیک پهن میشه . به نظرم 215 بندازید بهتر باشه برای آی 30.
    یه مدل یوکوهاما هم دیدم که زیر مزدا میندازن بی نهایت نرم هست . برای آی 30 هم استفاده میشه .
    یوکوهاما ژاپن 225 آر 17 جفتی 950 هزارتومان البته 110 هزارتا هم عمر مفیدش هست که کره ایی ها 80 هزارتاست .
    بله سایز فابریکش 225 هست حالا اگه 215بندازم مشکلی ایجاد نمیکنه؟احیانا 215 بخوام بندازم رینگ که نباید عوض بشه؟!215 بخوام بزارم با چه فاقی بگیرم؟درضمن اگه لطف کنید و ادرس لاستیک فروشی بهم بدید یسر برم ببینم ممنون میشم چون طرف بهارستان تا اون جایی که من دیدم فقط هانکوک داشت,بازم ممنون
    Last edited by mohammad_mdm; 20-10-2014 at 09:53.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بله سایز فابریکش 225 هست حالا اگه 215بندازم مشکلی ایجاد نمیکنه؟احیانا 215 بخوام بندازم رینگ که نباید عوض بشه؟!215 بخوام بزارم با چه فاقی بگیرم؟درضمن اگه لطف کنید و ادرس لاستیک فروشی بهم بدید یسر برم ببینم ممنون میشم چون طرف بهارستان تا اون جایی که من دیدم فقط هانکوک داشت,بازم ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •