تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 97 از 450 اولاول ... 478793949596979899100101107147197 ... آخرآخر
نمايش نتايج 961 به 970 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستان.
    مبین نت متاسفانه بعد از اینکه دنبال جذب مشتری بود داره سرویس های خوب رو جمع میکنه. اول که سه ماه 300 گیگ رو برداشت الان هم داره یک ماه 100 گیگ رو برمیداره.
    البته این رو فقط زمانی نشون میده که با خود اینترنت مبین نت داخل اکانت کاربری بشین. با سایر اینترنت ها نشون نمیده که احتمالا مشتری های جدید رو همچنان جذب کنه.
    دوستانی که تازه میخوان مبین نت بگیرن با خبر باشن از سیاست های این شرکت.

چرا جو الکی میدی؟ حالا بازم بگو تا برش دارند خیال همتون راحت بشه
    مقصر خود شماها هستید بدبختی این مملکت خود مردمش هست و بس
    گیرم برداره مگه بقیه شرکت ها طرح هاشون عوض نمیشه؟ مگه قانونی هست که طرح عوض نشه؟
    شما اولا پست من رو کامل نقل قول بفرمایید.
    دوما من با سند حرف زدم.
    سوما خیلی از دوستان از جمله خود من بخاطر بصرفه بودن همین سرویس 1ماهه 70 تومن اومدیم مبین نت و 240 تومن پول مودم دادیم. نباید سوء استفاده کنن از اقبال مشتریان.
    چهارما کسانی که ساکت میشینن تا هر اتفاقی سرشون بیاد موجب عقب ماندگی هستند نه کسانی که اعتراض می کنند. این رو همه میدونند.

2. 3 کاربر از AmirF3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه kolange_edalat2001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

دوستان من امروز مبین نت گرفتم. این Signal stregth من روی 96- و link Quality رو 19 هست باید چن باشه
    به این سوال یکی جواب بده

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

به این سوال یکی جواب بده
    هر چی بالاتر بهتر. کوالیتی خودم 25 هست. ببین چراغ سیگنال روی مودم اگه سبز باشه یعنی خوب و اگه آبی باشه یعنی عالی. انقد تو خونه جابه جا کن تا بهتر بشه. گاهی 10 سانتیمتر جابجایی کلی تاثیر میذاره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezausa2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

همینجوریش این چند وقته داغون بود . امروزم 2باز برای نیم ساعت قطع شد تو بازه زمانی 3ساعت ... بعد میخوان تعرفه 100گیگم بردارن ... اینم مملکته داریم... یه اینترنت درست میخوایم خونمونو کردن تو شیشه

6. 2 کاربر از rezausa2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت HiGhBoM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اقا مگه داریم. مگه میشه.
    این حجم دروغ، این حجم بازاریابی بر مبنای سو استفاده از نیاز و ضعف مردم.
    uupload.ir/files/83gb_screen_shot_1396-03-27_at_19.26.49.png

کی باورش میشه مبین نت بعد رسوایی های وایمکس دوباره همون مسیر پوچ قبلی رو بره.

برعکس دوستان که فقط مشتری هستند بنده، به حرفه خبرنگاری هم شاغلم. برای همین یه سری وعده ها و حرف ها بیشتر به گوش ما میرسه و یادمون می مونه.
    پنجم اسفند ماه مهندس ریاضی بعد از اینکه به عنوان یکی از مهندسین برجسته معرفی شدن و حرف های خوبی زدن که نشون از تغییرات میداد.
    شخصا و همکارانم تو همون همایش تجلیل حضور داشتیم و دقیقا هم از جانب مجموعه تحت فعالیتم در مورد تکریم ارباب رجوع با اقای ریاضی هم کلام شدم و گزارشش هم بنده کار کردم تو همون تاریخ...
    این خلاف وعده ها گفته ها و غیره است.

وشخصا ساکت نمیشینم
    بنده از تا اخر قراردادم از سرویس های مبین نت استفاده خواهم کرد ولی در مورد این مدل بازاریابی فریبانه ساکت نمیشینم.

چه معنی داره کاربر، با دیدن تعرفه ها و مدل ارائه شما وارد مجموعه شه و با این سوپرایز ها مجبور به ادامه همکاری باشه
    Last edited by HiGhBoM; 17-06-2017 at 19:29.

8. 3 کاربر از HiGhBoM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا مگه داریم. مگه میشه.
    این حجم دروغ، این حجم بازاریابی بر مبنای سو استفاده از نیاز و ضعف مردم.
    uupload.ir/files/83gb_screen_shot_1396-03-27_at_19.26.49.png

کی باورش میشه مبین نت بعد رسوایی های وایمکس دوباره همون مسیر پوچ قبلی رو بره.

برعکس دوستان که فقط مشتری هستند بنده، به حرفه خبرنگاری هم شاغلم. برای همین یه سری وعده ها و حرف ها بیشتر به گوش ما میرسه و یادمون می مونه.
    پنجم اسفند ماه مهندس ریاضی بعد از اینکه به عنوان یکی از مهندسین برجسته معرفی شدن و حرف های خوبی زدن که نشون از تغییرات میداد.
    شخصا و همکارانم تو همون همایش تجلیل حضور داشتیم و دقیقا هم از جانب مجموعه تحت فعالیتم در مورد تکریم ارباب رجوع با اقای ریاضی هم کلام شدم و گزارشش هم بنده کار کردم تو همون تاریخ...
    این خلاف وعده ها گفته ها و غیره است.

وشخصا ساکت نمیشینم
    بنده از تا اخر قراردادم از سرویس های مبین نت استفاده خواهم کرد ولی در مورد این مدل بازاریابی فریبانه ساکت نمیشینم.

چه معنی داره کاربر، با دیدن تعرفه ها و مدل ارائه شما وارد مجموعه شه و با این سوپرایز ها مجبور به ادامه همکاری باشه
    دقیقا منم همین مشکل و با این شرکت مضخرف دارم چند روز دیگه طرحم تموم میشه دیگه شارجش نمیکنم .از اون طرف میخام مودم و بفروشم نمیشه تغییر مالکیت داد.بهم گفتند بدرد نمیخوره ولی گول طرحهاشو خوردم

10. 2 کاربر از mohammadgh6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    این شرکت با این حرکتش گور خودش رو کند
    واقعا متاسفم براشون

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

شما اولا پست من رو کامل نقل قول بفرمایید.
    دوما من با سند حرف زدم.
    سوما خیلی از دوستان از جمله خود من بخاطر بصرفه بودن همین سرویس 1ماهه 70 تومن اومدیم مبین نت و 240 تومن پول مودم دادیم. نباید سوء استفاده کنن از اقبال مشتریان.
    چهارما کسانی که ساکت میشینن تا هر اتفاقی سرشون بیاد موجب عقب ماندگی هستند نه کسانی که اعتراض می کنند. این رو همه میدونند.
    شما جواب منو ندادید: مگه بقیه شرکت ها طرح هاشون عوض نمیشه؟ مگه قانونی هست که طرح عوض نشه؟
    پارس آنلاین 3 سال پیش شبانشو پولی کرد پارسال هم ADSL کلا آپلودش پولی شد آسیاتک هم گیگ باکسهاشو برداشت و بعد گرون کرد
    حالا شما به کدوم قانون میخوایید اعتراض کنید؟ کاسپین که پشتش بانک مرکزی بود پول ملتو کشید بالا اینا که دیگه جکه
    اون موضوعی که گفتید رو هم همه از روز اول می دونستند دقیقا مثل 38 سال پیش که می دونستند قراره چی بشه
    بد نیست یکم واقع بین باشیم! درضمن الان اینترنت 4مگ 30گیگ پارس ماهی 90 تومنه

13. 2 کاربر از WhiteHat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

شما جواب منو ندادید: مگه بقیه شرکت ها طرح هاشون عوض نمیشه؟ مگه قانونی هست که طرح عوض نشه؟
    پارس آنلاین 3 سال پیش شبانشو پولی کرد پارسال هم ADSL کلا آپلودش پولی شد آسیاتک هم گیگ باکسهاشو برداشت و بعد گرون کرد
    حالا شما به کدوم قانون میخوایید اعتراض کنید؟ کاسپین که پشتش بانک مرکزی بود پول ملتو کشید بالا اینا که دیگه جکه
    اون موضوعی که گفتید رو هم همه از روز اول می دونستند دقیقا مثل 38 سال پیش که می دونستند قراره چی بشه
    بد نیست یکم واقع بین باشیم! درضمن الان اینترنت 4مگ 30گیگ پارس ماهی 90 تومنه
    شما کارمند مبین نت هستی یا وکیلش؟ به نفع مصرف کننده موضع میگیری یا شرکت؟
    بله همه شرکتا تعرفه هاشون عوض میشه ولی نه اینجوری. مبین نت سر وایمکس هم تو این زمینه سابقه خوبی نداره. خیلیا می نالیدن از تغییر چندباره تعرفه ها و طرح هاش تو یکسال.شما ببین اونایی که وایمکس مبین نت داشتن تو این سال ها چه نارضایتی هایی داشتن. این مصرف کننده است که باید قضاوت کنه رفتار سرویس دهنده رو که آیا داره از انحصار نسبی ای که داره سوء استفاده میکنه یا نه؟
    من به پارس آنلاین چیکار دارم؟ خیلیا مشکل مخابراتی دارن نمیتونن adsl بگیرن که میان سمت امثال مبین نت.
    من حرفم اینه که نباید با تبلیغات و طرح های فریب دهنده مصرف کننده بیچاره رو که به هر دلیلی مجبور بوده بیاد سمت مبین نت جذب کرد بعد دستشو بذاره تو پوست گردو.

15. 5 کاربر از AmirF3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بچه ها هر کسی مشکل داره به سایت 195 شکایت کنید .من کردم خیلی ساده باچند کلیک .واقعا رسیدگی میشه
    من سر ایرانسل برای مودم شکایت کردم مجبور شدن عوض کنن.شماهم شکایت کنید حتما

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •