تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 97 از 451 اولاول ... 478793949596979899100101107147197 ... آخرآخر
نمايش نتايج 961 به 970 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

میدونید که سونی اصلا خودش تولید کننده ال سی دی نیست
    و این که سونی معمولا بهترین قطعات رو به کار میبره
    وااقعا وقتی سونی رو باز میکنی لذت میبری انقدر تمیز کار کرده
    تعصب نیست
    باید به حضورتون برسونم که اسوس هم خودش تولید نمیکنه مانیتور لپ تاش هارو
    مانیتور مدل n61 محصول سامسونگ هستش
    ضمنا حرف من اصلا فکر نمیکنم ارتباطی با کیفیت تصویر داشته باشه ....
    من فقط از رزولوشن صحبت کردم

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تعصب نیست
    دوست گرامی لطفآ به عنوان این تاپیک دقت کنید و در مورد برندهای دیگه در جای خودشون نظر بدید.با تشکر.

3. این کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه خواهش دوستانه از کلیه دوستان عزیز

لطفآ از زدن پستهای بی ربط خودداری کنید و کمی هم به عنوان تاپیک دقت کنید اگه همینطور پیش برید این تاپیک میشه محل ارائه خدمات اینترنتی.

5. این کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

مشکل از جوی استیکه نه لپ تاپ
    منم دیروز جوی استیک خریدم،اما خیلی و عالی و راحت وصل شد،بدون مشکل،امروزم 7-8 ساعت وصل کردم و حال داد ...
    سلام
    من با دو تا جوی استیک امتحان کردم مشکل از جوی استیک نیست از لپ تاپ هم نیست ولی من هم نفهمیدم چرا تو بیشتر بازیها جوی استیک کار نمیکنه! ممکنه بعضی بازیها با جوی استیک خاصی کار میکنند یا این گزینه موقع ریپک شدن بازی از کار افتاده باشه....
    به هر حال جوی استیک من از جنس خوب و با ویبره هم هست اما تو چند بازی که نصب کردم متاسفانه کار نمی کرد و لی تو قسمت تست خود ویندوز و کالیبره کردن جوی استیک هست و کار هم می کنه!

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

ببین دوست من نگفتم که لبتاپ رو برای بازی بخریم یا این مسائل گفتم همه فن حریف باشه در ضمن اگر شما الان بخواهید یه پی سی قوی جمع کنید 2 میلیون هزینه داره همین core i 7 می دونین چنده؟حول و حوش 350 یا 370 خوبشه همین گرافیکی که شما گفتین 500 و حدود 400 پولشه خوب طبیعتا 350 هم باید پول مادربرد بدین برای چنین سیستمی قطعات دیگرم نمی تونین پایین بخرین باید چیزی بخرین در حد این قطعات مطلب دیگر n61 خیلی بیشتر ازین سیستمهای خانگی که شما گفتین کارایی داره میدونین چرا؟سیستمهایی که الان اکثرا تو خونشون دارن گرافیکاشون در حد بازیهای جدید نیست اما n61 الان تمام بازیهارو very high اجرا می کنه.همون سیستم خانگی که شما گفتین اگه بخواهید تمام بازیهای روز رو اجرا کنه باید مثل سیستمی که در بالا گفتم قوی باشه و خیلی گرون در میاد در حد همین 2 تومن اگرم فقط بخواهید گرافیک رو بالا بگیرین سیستم تو بازی نمی کشه تو اجرای بازی چون تمام قطعات تو اجرای یک بازی درگیرن.مطلب آخر برای من این مهمه که لبتاپم همه فن حریف باشه و هیچ جا کم نیاره و همه جا هم بتونم ببرم اما پی سی خانگی رو جایی نمیشه برد.دوست ندارم لبتاپم تو کاری کم بیاره.چون هدفم از خرید این لبتاپ این بود اگر فقط مثلا برای کار دانشگام می خواستم می رفتم 500 می دادم ازین 10 اینچا می خریدم راحت.پس من نظریه شمارو قبول ندارم چون دوست من هم همین عقیده رو داشت.سیستم خانگی من قدیمی اما تمامی کارهای معمولی من به غیر از کارهای گرافیکی رو عالی انجام میده.اما لبتاپم همه فن حریفه و زیاد هم ازش کار نمیکشم اگر هم بازی کنم مثلا روزی 1 ساعت بیشتر حوصلشو ندارم پس از خریدم واقعا راضیم امیدوارم موفق باشید.
    اصلا با شما موافق نیستم!! اگر بگویید تمام بازیها رو اجرا میکنه قابل قبول هست اما اینکه بگویید very high خیر!!
    خیلی از بازیهای گرافیک بالای جدید رو اگر رزولوشن رو به صورت HD و همه تنظیمات گرافیک رو روی آخرین درجه قرار دهید کم میاره!!
    نمونه هاش زیاده اما حتی روی بازی باتلفیلد 2 که آنچنان گرافیکی هم نیست بعد از تنظیمات بالا صفحه از عرض جاهایی که سرعت زیاد هست کمی از هم جدا میشه...

نگید که درایورم قدیمیه یا ویندوزم خرابه یا ... که خودم آخرشم!
    دوستان باز هم می گویم کرافیک این لپ تاپ نسبت به لپ تاپهای همرده همرده خودش بالاتر است ولی توقع خودتون رو خیلی بالا نبرید و فکر کنید دیگه آخرین بازی رو می تونید HD بدون هیچ افت سرعتی بازی کنید! اینطور نیست و در بیشتر بازیهای گرافیکی خیلی جدید گرافیک رو خیلی ببرید بالا حتی تو منوی بازی حرکت موس به صورت کند و با تاخیر صورت میگیره...
    دیگه لپ تاپ همینه و بازی ها هم روز به روز احتیاج به سخت افزار قوی تری دارند... پس توقعتون رو قبل از خرید کمی بیارید پایین که تو ذوقتون نخوره...

البته قبلا هم گفتم سلیقه ای هست یکی افت کم کیفیت رو تشخیص نمیده یا براش مهم نیست و یکی دیگه نمی تونه حتی نگاهش کنه پس خودتون تست کنید بعد نتیجه گیری کنید

8. این کاربر از nekooee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

اما باید عرض کنم به واقع ، سی پی یو های جدید کارایی و پرفرومنس خیلی بهتری نسبت به نسل قبل دارند و نمیشه گفت همش تبلیغاته و تفاوتی نکرده چون تست ها و بنچ مارک های مختلف این رو ثابت کرده !
    من نگفتم همش تبلیغاتیه. ولی گفتم با توجه به عددی که بالا میره و انتظاری که به وجود میاره هرگز تفاوت در اون حد نیست. یعنی مثلا سرعت از تک هسته ای 2 گیگاهرتز شده 4 هسته ای 2.5 آدم توقع زیادی داره که در عمل این انطور نیست و آنچنان هم فرقی نمیکنه.
    البته در همان پست هم گفتم چیزهایی که می فرمایید آزمایشها نشون داده و .... در شرایط عادی و با نرم افزارهایی که شما روزانه اجرا می کنید به آن اعداد و ارقام دست نمیابید!

حالا سوالی که مطرح هست اینه :
    این تفاوت باس رم ها از 1066 تا 1333 خوب به هر حال باید در پرفورمنس و بالطبع در نمره ای که ویندوز به کارکرد رم میده موثر باشه !
    دوستانی که باس رم دستگاهشون 1333 هست ،نمره ی ویندوز رو به رم شون اعلام کنند تا ببینیم آیا این تفاوت توسط ویندوز تشخیص داده میشه یه نه!
    به نمره ویندوز اصلا توجه نکن معیارهای اون با چیزی که تو ذهن ماهاست از زمین تا آسمون فرق داره و ملاکی برای سنجش قدرت نمی تونه باشه. در ضمن از من روی جلدش نوشته بود باس رمم 1066 هست اما نرم افزار everest نشون میده 1333 هست!! یعنی اعداد روی کارتون لپ تاپ نیز معتبر نیستش... پس احتمالا خیلی از افرادی که فکر می کنند باس رمشون 1066 هست هم 1333 هستند.

به نظر شما ایا هاردش رو پارتیشن بندی کنم؟ و دیگه اینکه با چه نرم افزاری این کار رو انجام بدم بهتره؟
    آره به نظر من پارتیشن بندی کن. من با نرم افزار Acronis Disk Director Suite اینکار رو کردم. چون هم روی نسخه 64 بیت نصب میشه هم 32 بیت و حجمش برای دانلود زیاد نیست. اما نرم افزارهای دیگه نسخه 64 بیت و 32 بیتشون جداست که اگر هر دو رو بخواین باید حجم زیادی رو دانلود کنید. و خیلی از کارهایی که انجام میدهند و حجم هم به همین دلیل بالا رفته برای شما کاربردی ندارد. پس این نرم افزار با حجم نسبتا مناسب کار شما رو خیلی خوب راه می اندازه تازه کطکئنا کاراییش بیش از نیاز شما حتی هست...

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

امرا کیفیت تصور ایسوس به سونی برسه
    دوست عزیز دوستمون گفتن تو Tv فول بازی کردن
    پست با دقت تر بخونید

---------- Post added at 06:48 AM ---------- Previous post was at 06:47 AM ----------

تعصب نیست
    قبول کن داری تعصبی پست میده کاملانم تعصبی
    همیشه قیمت بالا دلیل نمیشه جنس بهتر باشه
    قبول کن دوست من
    Last edited by Mehrdad092000; 30-07-2010 at 05:51.

11. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mhadishirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

البته جاش اینجا نیست
    ولی خوب...
    شما زحمت بکش تو تنظیمات گرافک بازی یا تنظیم رزولوشن رو باسسد واید کنی مثلا 1366*768
    یا اینکه یه جا زده windowed احتمالا تیک خورده
    باید تیکشو برداری

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

سلام دوباره
    امروز crysis و shift رو با رزولوشن FULL HD بازی کردم
    قابل توجه دوستان سونی دار که میگن ما فول اچ دی هستیم
    شما اگه تونستین این بازی ها رو فول اچ دی بیارین بالا اونقت حسابه
    ما که امروز به TV وصل کردیم و حدود 8 ساعت HD بازی کردیم،جاتون خالی خیلی چسبید
    با چه کابلی به تلویزیون وصل میکنی؟(سریع جواب بده جمعیه یه حالی بکنیم)

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

با چه کابلی به تلویزیون وصل میکنی؟(سریع جواب بده جمعیه یه حالی بکنیم)

با كابل HDMI

14. این کاربر از You Were Mine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mhadishirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

دو طرفش hdmi داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من تا حالا همچین کابلی ندیدم. همش یه طرفش یه چیزی بوده یه طرفش hdmi

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •