تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 97 از 97 اولاول ... 47879394959697
نمايش نتايج 961 به 968 از 968

نام تاپيک: FIFA Manager 08

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض جدول قهرمانی اروپا

دوستان من تقریبا تو بازی استاد شدم ولی هر جاشو که گشتم نتونستم جدول بازی های قهرمانی اروپا رو پیدا کنم. منظورم جدول گروهیه که تیم من توشه. آخه اینجوری که آدم نمی دونه تیمش و تیمای دیگه گروه چند امتیاز دارن خیلی ضایع است!

اگه کسی می دونه از کجا می شه جدول بازی های اروپایی رو دید کمک کنه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

الآن تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که بری توی State یا MAT(موس را ببر سمت چپ تصویر تا یک پنجره باز بشه از اونجا یکی از اینهایی که گفتم را انتخاب کن)و از اونجا جدول را پیدا کنی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام به همه فيفا منيجر بازهاي عزيز-من جديدا عضو سايت شمت شدم فيفا 07 و 08 را كاملا بازي كردم و واردم ولي از همون اول هر وقت اديتور را اجرا ميكردم در بازي اعمال نميشد و همون ديفالتش ميومد ومجديدا فيفا منيجر 09 را هم كه گرفتم همين مشكل را داره-خواستم يكي از دوستان متخصص مشكل را كامل برام توضيح بده-از قبل از همكاريتون متشكرم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

سلام به همه فيفا منيجر بازهاي عزيز-من جديدا عضو سايت شمت شدم فيفا 07 و 08 را كاملا بازي كردم و واردم ولي از همون اول هر وقت اديتور را اجرا ميكردم در بازي اعمال نميشد و همون ديفالتش ميومد ومجديدا فيفا منيجر 09 را هم كه گرفتم همين مشكل را داره-خواستم يكي از دوستان متخصص مشكل را كامل برام توضيح بده-از قبل از همكاريتون متشكرم.
    شما اولاً باید Save کنی و در ثانی ایمپورت هم کنی.ضمناً برای اینکه موقع ایمپورت مشکلی پیش نیاد لیگ یکی دو تا کشور دیگه رو هم یه تغییر خیلی خیلی جزئی بده.مثلاً لیگ اوکراین را تعداد تماشاچی های یکی از تیمهای لیگش را تغییر بده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با عرض سلام مجدد خصوصا خدمت كشيش غزيز من در هر اديتور بازيها چه 07-چه08 و چه 09 وقتي گزينه database problem tools را از شاخه assistant را اجرا ميكنم در هر سه شاخه صفر Successful ميدهد ضمنا خواستم منظورتون را از ايمپورت كردن بيشتر توضيح دهيد -در شاخه assistant زيرمجموعه اي به نام Snapshot وجود داره و فايلهايي به حجم حدود 10 مگ ايجاد ميكنه.البته بايد فايلي را اكسپورت كرده باشي تا بتواني ايمپورت كني-به هر حال من بعد از اديت فايل خودم را اكسپورت كرده و بعد ايمپورت كردم ولي هيچكدوم جواب نداد و باز هم كه بازي را از اول شروع كردم (start new game( باز هم همون ديتابيس ديفالتش اومد.خوشحال ميشم با جزئيات بيشتر در مورد اين ايمپورت كردن و اينكه از كدام فولدور باشه توضيحات كاملتري بدهيد. با تشكر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با عرض پوزش بالاخره منظور دوست عزيز كشيش را گرفتم منظور بعد از سيو كردن export to game
    write current database for game كه در پايين گوشه سمت راست صفحه است و چون مانيتورم 15 اينچه تا حالا نديده بودم.بايد رزولوشن را تغيير ميدادم.اشكال از ea sporte كه گزينه اي به اين مهمي را در همان بالا گوشه سمت چپ صفحه نذاشته است.خيلي ممنون از راهنماييت.

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

ببخشید من یک اشتباه کردم.اون هم در مورد لفظ ایمپورت بود.شما باید علاوه بر save دکمه write current database for game که در سمت پایین راست وجود دارد را نیز بزنید.که در این زمان یک پروسه ای انجام می پذیرد.فکر کنم اینطوری مشکل حل بشه.
    امتحان کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با عرض سلام مجددمن منيجر 07 را 4 بار تا حدود سال 2060 بازي كردم و بعد ارور داد- منيجر 08 را يك بار آن هم تا سال 2049 بازي كردم ولي چون از لحاظ برنامه نويسي خيلي ايراد داشت(اول اينكه سيستم اسكوتينگش را دوست نداشتم-دوم در up and down -فقط بازيكنهاي تيمه خودت پيشرفت ميكردند حتي اگر طرف 40 سال باشه همه چيزش ميشه 99(خصوصا هافبك بازيساز و مهاجمهاي نوك كه پاس گل زياد مي دند و گل زياد ميزنند) و بقيه تيمها كه همه بوغ بودند و ربطي به ستاره هاشون نداشت و عملا رقابتي وجود نداشت بيخيالش شدم و رفتم دوباره سراغ 07 -منيجر 09 را هنوز جدي شروع نكردم فقط اولين نكته اي كه توجه ام را جلب كرده قيافه هاي ضايع بازيكنهايي است كه عكس ندارند و قاعدتا بعد از 10 سال ميشوند بازيكنهاي تمام بازي .خواستم از دوستان حرفه اي بپرسم خاصيتهاي 08 را 09 داره يا نه مثل 07 همه با هم پيشرفت مي كنند ثانيا راهي براي تغيير چهره بازيكنها در اديتور هست يا نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •