تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 97 از 421 اولاول ... 478793949596979899100101107147197 ... آخرآخر
نمايش نتايج 961 به 970 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اقا من همون کاربر اره باو هستم ،الان رسیدیم مقصد ولی خیلی دوست دارم برگردم به خونه خودم و تک و تنها زندگی کنم،اقا ازدواج هم نمیکنم،اگرم بکنم حداقل30 سالم باید باشه ،نمیدونم چرا همچین بلایی سرم اومده تا همین پارسال خوشحال بودم که میرم مسافرت و بازدید اقوام و...اصلا نمیدونم چرا.

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

لا مصب تا 27 شهریور نمیایم خونه،از اونور هم باید تظاهر کنم که خوشحالم که کلا ازینکارا بدم میاد چون آدم رکی هستم،کسی هست یه دلگرمی بده

کاربر فعال انجمن کشاورزی باغبون's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من به یه مشکلی برخوردم اینکه تو کلاس زبان با دو تا از دخترا دوست شدم که خیلی وقتی استاد داره درس میده باهم و با من حرف میزنن حالا من اصلا یک کلمم موقع درس حرف نمیزنم ولی اونا خیلی حرف میزنن باهام منم از اون ادمام که دوست ندارم وقتی استاد درس میده حرف بزنم چون هم حواسم پرت میشه و هم خجالت میکشم احساس میکنم داره به استاد توهین میشه، از طرفی با این دوتام دوست شدم و باهم میرم میایم ولی نمیتونم بگم سر درس باهام حرف نزنن بنظرتون چکار کنم؟ رده سنیم کارشناسی و کارشناسی ارشد در نظر بگیرید.ممنون میشم راهمایی کنید
    Last edited by باغبون; 27-08-2013 at 22:42.

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام دوستان
    من به یه مشکلی برخوردم اینکه تو کلاس زبان با دو تا از دخترا دوست شدم که خیلی وقتی استاد داره درس میده باهم و با من حرف میزنن حالا من اصلا یک کلمم موقع درس حرف نمیزنم ولی اونا خیلی حرف میزنن باهام منم از اون ادمام که دوست ندارم وقتی استاد درس میده حرف بزنم چون هم حواسم پرت میشه و هم خجالت میکشم احساس میکنم داره به استاد توهین میشه، از طرفی با این دوتام دوست شدم و باهم میرم میایم ولی نمیتونم بگم سر درس باهام حرف نزنن بنظرتون چکار کنم؟ رده سنیم کارشناسی و کارشناسی ارشد در نظر بگیرید.ممنون میشم راهمایی کنید
    ببینید نیازی نیست متوجهشون کنید که خدای نکرده در رابطه دوستیتون اثرگذار باشه
    شما کافیه یه بهونه پیدا کنید برای اینکه جلوتر بنشینید اینجوری دیگه کنار اونها نخواهید بود و قاعدتا کسایی که پرحرفن هیچوقت نمیان ردیف اول بشینن مثلا
    دلیل هم بگید مثلا من لیسنینگم ضعیفه میخوام دقیقتر بشنوم برم جلوتر بشینم

5. 4 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

ببینید نیازی نیست متوجهشون کنید که خدای نکرده در رابطه دوستیتون اثرگذار باشه
    شما کافیه یه بهونه پیدا کنید برای اینکه جلوتر بنشینید اینجوری دیگه کنار اونها نخواهید بود و قاعدتا کسایی که پرحرفن هیچوقت نمیان ردیف اول بشینن مثلا
    دلیل هم بگید مثلا من لیسنینگم ضعیفه میخوام دقیقتر بشنوم برم جلوتر بشینم
    اره اینم راه خوبیه ولی در هر صورت ما جلو میشینیم یعنی کسی جلوی ردیف ما نیست و اینا اصلا براشون مهم نیست که استاد ببینه دارن حرف میزنن،را ه حل دیگه ای هم دارین؟
    Last edited by باغبون; 27-08-2013 at 23:11.

7. این کاربر از باغبون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

اره اینم راه خوبیه ولی در هر صورت ما جلو میشینیم یعنی کسی جلوی ردیف ما نیست و اینا اصلا براشون مهم نیست که استاد ببینه دارن حرف میزنن،
    اهان پس گرد میشینید...
    خب دوتا راه دارید شما
    راه اول اینه که اینقدر دیر برید سر کلاس که جاها پر شده باشه و نشه کنار اون دونفر بنشینید که اگر خیلی بامرام باشن احتمال اینکه براتون جا نگه داشته باشن هم هست!میتونید یکبار اینو تست کنید
    و در نهایت راه دیگه ای نمیمونه جزاینکه یطور دوستانه ای باهاشون مطرح کنید قضیه رو! به این ترتیب که بگید فلانی میدونی؟من وقتی کنار دوستام میشینم نمیتونم جلو خودمو بگیرم پرحرفی میکنم نه خودم چیزی میفهمم و نه دوست بیچارم واسه همین بهتره با فاصله بشینیم از هم

9. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

اهان پس گرد میشینید...
    خب دوتا راه دارید شما
    راه اول اینه که اینقدر دیر برید سر کلاس که جاها پر شده باشه و نشه کنار اون دونفر بنشینید که اگر خیلی بامرام باشن احتمال اینکه براتون جا نگه داشته باشن هم هست!میتونید یکبار اینو تست کنید
    و در نهایت راه دیگه ای نمیمونه جزاینکه یطور دوستانه ای باهاشون مطرح کنید قضیه رو! به این ترتیب که بگید فلانی میدونی؟من وقتی کنار دوستام میشینم نمیتونم جلو خودمو بگیرم پرحرفی میکنم نه خودم چیزی میفهمم و نه دوست بیچارم واسه همین بهتره با فاصله بشینیم از هم
    با مرام هم هستند متاسفانه و برام جا میگیرند برا همینه که براحتی نمیتونم ازشون جداشم وگرنه تا حالا صد بار جدا شده بودم.اخه من بیچاره از این هنرا دارم اصلا حرف نمیزنم که بخوام اینو بگم اخه من چیکار کنمبا این دو تاتو رو خدا امشب کمکم کنید

11. این کاربر از باغبون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

atghia جان دیگه راهکاری نداری؟بد مخمصه ای شده برام

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

atghia جان دیگه راهکاری نداری؟بد مخمصه ای شده برام
    عزیز من دیگه فکرم کار نمیکنه بعید میدونم راه غیرمستقیم دیگه ای وجود داشته باشه!
    نهایتا مستقیما باید حرف دلتون رو بهشون بگید

14. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

ه ه خوب چی بگم رو نمیشه مشکلم همینه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •