تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 966 از 1045 اولاول ... 4668669169569629639649659669679689699709761016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,651 به 9,660 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام دوستان چه کسی برای ورد ابزار ویراستار نصب کرده و باهاش کار کرده ؟؟؟؟؟؟

من می خواستم ببینم چطور می تونم یک سری کلمات مرکب که زیاد استفاده می کنم به ویراستار اضافه کنم

مثلا دانش آموز را به صورت نیم فاصله بین دانش و آموز بنویسم که هر وقت دانش آموز تایپ کردم ویراستار این فاصله را درست کنه

البته میشه از Autocorrect ورد کمک گرفت اما در این صورت بعضی اوقات کار نمی کند ....
    تا جاییی که خاطرمه یا باید روی کلمه مورد نظر کلیک راست کنین و گزینه اضافه کردن به دیکشنری ویراستار بزنین یا اینکه در تنظمیات قسمت بالای افزونه مرتبطه، گزینه افزودن کلمه به دیکشنری ویراستار هست تا در مراجعات بعدی و اسکن کلمات دو تکه ای رو تشخیص بده
    Last edited by sky1sky; 28-12-2014 at 22:29.

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت

پيش فرض

سلام و مرسی که جواب دادین
    1-
    چند عدد فایل ورد هست و فواصل محتلف ار از اطراف صفحه
    هر کدام با تنظیمات خاص برای margine
    فرض کنین فایل اول فاصله هاش از چپ و پایین و 3 سانت از راست و بالا 5 سانت باشع
    فایل دوم فاصله هاش ازپایین 1 سانت ازبالا 2 سانت ازچپ و راست 3.5 سانت

موقغ کپی فایل دوم در فایل اول (ادغام)، تنظیمات فواصل صفحه حفظ نمیشه
    موقع ادغام وقتی یک متن رو در متن دیگر انتخاب و کپی می کنم فقط متن انتخاب می شه در فایل مقصد هم keep source formatingمیزنم اما فقط فونت متن حفظ می شه اما مثلا فواصل صفحه حفظ نمیشه
    راه حل هایی هست مثل object-- add text
    اما خوب نبود چون فرمت رو حفظ نمی کنه
    چه کنم که بعد ادغام مارجین های اولیه فایل ها حفظ شه به همراه سایر تنظیمات صفحه و همه چی
    مرسی

با سلام

1 ) شما بعد از اینکه متن رو در فایل مقصد paste کردید، باید Match Destination Formatting رو انتخاب کنید، نه keep source formating. با کاری که شما قبلاً میکردید فرمت فایل مبدأ حفظ میشد.

سلام مرسی اما فک کنم سوالم رو اشتباه برداشت کردید ببیند دو تا فایل ورد هست هر کدوم با تنظیمات مجزا اعم از فاصله حاشیه متفاوت و فونت متفاوت می خوام وقتی دو فایل ادغام کنم وقتی فایل اولی رو در فایل ورد دومی به انتهاش اضافه کنم، فایل ورد اولی تنظیماتش حفظ شه (تنظیماتش عین فایل دومه نشه) و فایل دوم هم به هم نریزه و تنظیماتش حفظ شه(تنظیماتش عین فایل اول نشه)
    بچه ها اگه می دونین بی زحمت راهنمایی کنین؟؟؟؟
    یه افزونه katoolمخصوص این کار نصب کردم اما کلا بباعث شدد ورد ام هنگ کنه و خیلی اوضاع و بی ریخت کرد

پیشاپیش مرسی
    Last edited by sky1sky; 28-12-2014 at 22:46.

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت

پيش فرض

هر دفعه وارد ورد میشم می خواهم add -one babylon رو در ورد غیر فعال کنم اما بعد هر بارحذف کردن دفعه بعدی که سیستم رو روشن می کنم مجدد هست و باید مجدد حذفش کنم راهی هست که برای همیشه add-one اش رو غیر فعال کنم
    مرسی

1-

با سلام خدمت دوستان،
    مشکلی که در این تاپیک مطرح شده منو خیلی اذیت کرد. اما بالاخره حل شد( خیلی راحت!)

این راه حل برای کساییه که نمی خوان پول بدن ( مثل من!) ویا اصلا دسترسی به نسخه اصلی یا آلفا ندارن.
    خوب دو راه داریم: برای هرکی یکی کار میکنه.
    یکم: برین تو مسیر زیر(HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office \12.0\Word)تو رجیستری و پوشه ای را که اسمش Data است به Data1 تغییر دهید. ( یه عدد به اسم پوشه اضافه کنید) حالا ورد رو باز کنید اگه درست بود که ای ول اگه نه راه دوم.

دوم: اگه راست کلیک تو محل تایپ غیر فعال است و در جاهای دیگر صفحه مثل footer and Header صفحه کار میکند. مشکل مربوط به افزونه (Add-in)برنامه های نصب شده دیگر مثل بابیلون یا pdf است. برین تو قسمت Options> Add-ins و سپس یکی یکی اونها رو disable کنیدو تو ورد امتحان کنید تا راست کلیک فعال بشه و بدونین مشکل از کدومشه. برا من مشکل مال برنامه بابیلون بود.
    یه جا خوندم که گفته بود این مشکل از اونجا پیش میاد که این افزونه ها برای نسخه های پایین تر برنامه نوشته شدن و رو این نسخه های جدید مشکل دار میشن.

با تشکر از یک نفر به اسم Neil که تو یه forum خارجی برام جواب گذاشته بود.

2-

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر احیانا باز هم مشکلتون ادامه داشت، و تیکی که برداشتین، برگشت، خود فایل را از مسیر زیر پیدا کنید و به صورت دستی پاک کنید(چون بابیلون بعد از هر بار اجرا این افزونه را مجدد اضافه میکنه...)
    مسیر معمول:
    Program Files\Babylon\Babylon-Pro\Utils\BabylonOfficePI.dll

اسم فایل در شکل مشخص است و مسیر فایل Add-on هم در شکل (word option) مشخص است.
    این کار را با add-on های دیگه هم می تونید انجام بدید...

سلام مجدد ببینید مشکل و سوال من چیز دیگه ای است دقیقا به همین خاطر که کلیک راست کار نمی کنه باید افزونه بابیلون رو ازکار بندازم خب من همین کار روانجام میدم و بعدش کلیک راست منوش فعال میشه اما
    اما مشکل اینه که با هر بار ریسترت سیستم با خاموش کردن سیستم باید مجدد افزونه بابللون رو حدف کنم یعنی به طور ابدی و همیشگی پاک نمیشه افزونه بابلیون از ورد!!!
    جالب اینکه اگه بخوام سایر افزونه ها مثل end note یا ویراستار یا سایر افزونه ها رو حذف کنم اگه یک بار من ازتنظمیات افزونه ورد remove بزنم دیگه هرگز افزونه اش نمیاد مگه اینکه دستی برم اضافش کنم اما این افزونه بابلیون از روو نمیره هر چی حذف کنم دفعه بعدی که لپ تاپ و خاموش کنم مجدد در ورد میاد !
    حتی بابیلون روی start up هم تنظیم نیست و با بوت ویندوز تنظیم کردم لود نشه اما جالبه که پروسس افزونه اش خودکار اجرا میشه و به ورد مجدد اضافه میشه
    بچه ها راه حلی دارین ک فقط افزونه بابیلون رو برای همشه از ورد غیرفعال کنم؟؟؟؟

پیشاپیش مرسی

داره خودمونی میشه pouyamahmoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

با سلام و عرض خسته نباشید
    بنده یک روزه که ویندوز 8.1 Pro vl OEM را روی لپ تاپ HP Pavilion Dv 6090 e نصب کردم
    شب هنگامی که نرم افزار ها را با IDM زدم دانلود بهشون یه زمان خاموشی دادم
    بعد همزمان ورد آفیس 2013 را زدم نصب و صبح هنگامی که روشن کردوم دیدم ورد درست نصب نشده
    بعد از طریق uninstall شروع به حذفش کردم
    و هنگامی که دوباره خواستم بزنم نصب این ارور را داد

از trouble خود ویندوز 8.1 استفاده کردم
    از office key remover استفاده کردم
    نت فریم ورک 3.5 را نصب کردم
    از دو solution pack مایکروسافت استفاده کردم
    پوشه office را از program files *86 پاک کردم
    هیچ کدام جواب نداد
    امیدوارم شما بتونید کمکی بکنید

داره خودمونی میشه pouyamahmoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

آپ کنید لطفا دوستان اظطراریه

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

سلام مرسی اما فک کنم سوالم رو اشتباه برداشت کردید ببیند دو تا فایل ورد هست هر کدوم با تنظیمات مجزا اعم از فاصله حاشیه متفاوت و فونت متفاوت می خوام وقتی دو فایل ادغام کنم وقتی فایل اولی رو در فایل ورد دومی به انتهاش اضافه کنم، فایل ورد اولی تنظیماتش حفظ شه (تنظیماتش عین فایل دومه نشه) و فایل دوم هم به هم نریزه و تنظیماتش حفظ شه(تنظیماتش عین فایل اول نشه)
    بچه ها اگه می دونین بی زحمت راهنمایی کنین؟؟؟؟
    یه افزونه katoolمخصوص این کار نصب کردم اما کلا بباعث شدد ورد ام هنگ کنه و خیلی اوضاع و بی ریخت کرد

پیشاپیش مرسی
    منظورتون اینه که هر قسمت از این دو متن، تنظیمات خودشون رو داشته باشن؟
    جواب: نمیدونم

سلام مجدد ببینید مشکل و سوال من چیز دیگه ای است دقیقا به همین خاطر که کلیک راست کار نمی کنه باید افزونه بابیلون رو ازکار بندازم خب من همین کار روانجام میدم و بعدش کلیک راست منوش فعال میشه اما
    اما مشکل اینه که با هر بار ریسترت سیستم با خاموش کردن سیستم باید مجدد افزونه بابللون رو حدف کنم یعنی به طور ابدی و همیشگی پاک نمیشه افزونه بابلیون از ورد!!!
    جالب اینکه اگه بخوام سایر افزونه ها مثل end note یا ویراستار یا سایر افزونه ها رو حذف کنم اگه یک بار من ازتنظمیات افزونه ورد remove بزنم دیگه هرگز افزونه اش نمیاد مگه اینکه دستی برم اضافش کنم اما این افزونه بابلیون از روو نمیره هر چی حذف کنم دفعه بعدی که لپ تاپ و خاموش کنم مجدد در ورد میاد !
    حتی بابیلون روی start up هم تنظیم نیست و با بوت ویندوز تنظیم کردم لود نشه اما جالبه که پروسس افزونه اش خودکار اجرا میشه و به ورد مجدد اضافه میشه
    بچه ها راه حلی دارین ک فقط افزونه بابیلون رو برای همشه از ورد غیرفعال کنم؟؟؟؟

پیشاپیش مرسی

این راه رو هم امتحان کنید شاید جواب داد:
    task manager رو اجرا کنید. ( Esc + Shift + Ctrl )
    به تب service برید
    روی دکمه services کلیک کنید
    پروسه مورد نظر رو پیدا کنید و روش کلیک راست کنید.
    گزینه Properties رو انتخاب کنید
    جلوی Startup type از منوی کشویی Desable رو انتخاب و تأیید کنید.

اگه این جواب نداد دیگه کاری از دستم بر نمیاد!

7. این کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام
    توی word 2007 یک خط در میون انگلیسی نوشته شده. الان میخام بین هردو خط انگلیسی، یک خط فارسی با رنگ و فونت مختلف بنویسم. مشکل اینه که از یک به خط دیگه ی میرم، فونت دوباره خود به خود انگلیسی با فونت و رنگ انگلیسی ها میشه و مجبور میشم برای هر خط فارسی نمونه شو کپی پیست کنم. چکار کنم اون فونت و رنگ فارسی در حین نوشتن ثابت بمونه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه wolfomid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من توی اکسل یه جدول ساختم که عددها هم فارسی هست، ولی وقتی اون جدول رو به ورد انتقال میدم عدد ها انگلیسی میشه، چطوری میتونم این مشکل رو برطرف کنم؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام و عرض ادب

مشکلی برام بوجود آمده لطفا راهنماییم کنید...من چند روز قبل ویندوز رو عوض کردم .متاسفانه یکسری اطلاعاتم حذف شد...بعد از ریکاوری کردن یکسری از

فایلها از جمله وورد پایان نامه و مقاله ام محتویاتش خالی نشون داده میشه. راه حلش چیه؟ لطفا راهنماییم کنید.

من با ریکاوری مای فایل و ایزی ریکاوری مجدد ریکاور کردم اما نشد...

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

سلام

سلام
    توی word 2007 یک خط در میون انگلیسی نوشته شده. الان میخام بین هردو خط انگلیسی، یک خط فارسی با رنگ و فونت مختلف بنویسم. مشکل اینه که از یک به خط دیگه ی میرم، فونت دوباره خود به خود انگلیسی با فونت و رنگ انگلیسی ها میشه و مجبور میشم برای هر خط فارسی نمونه شو کپی پیست کنم. چکار کنم اون فونت و رنگ فارسی در حین نوشتن ثابت بمونه؟

CTRL + A
    CTRL + D
    برای تغییر فونت انگلیسی از قسمت Latin Text و برای تغییر فونت فارسی از قسمت Complex Script استفاده کنید.

در مورد رنگ میتونید رنگ تمام متن رو تغییر بدید، ولی اینکه چطور رنگ کلمات فارسی و انگلیسی متمایز باشه، نمیدونم!

سلام
    من توی اکسل یه جدول ساختم که عددها هم فارسی هست، ولی وقتی اون جدول رو به ورد انتقال میدم عدد ها انگلیسی میشه، چطوری میتونم این مشکل رو برطرف کنم؟
    ممنون
    فارسی نویسی اعداد رو در word تنظیم کنید!
    در منوی تنظیمات ورد:

option »» advanced »» show document content
    Numeral »» Context

اگه باز مشکل داشت، بعد از چسباندن در word، د رمربع کوچکی که ظاهر میشود، گزینه Match Destination Formating را انتخاب کنید.

چنانچه همچنان مشکل حل نشد، از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دنبال کنید.
    Last edited by hamed29; 02-01-2015 at 15:24.

12. 2 کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •