تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 963 از 966 اولاول ... 463863913953959960961962963964965966 آخرآخر
نمايش نتايج 9,621 به 9,630 از 9655

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsaaaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان آیا کسی که در کنکور تجربی شرکت کرده می تواند در انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد رشته روانشناسی که زیر مجموعه علوم انسانی است را انتخاب کند؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

سلام دوستان میخواستم رشته زبان انگلیسی انتخاب کنم، میخواستم ببینم اطلاع دارین از شهریه ها
    اگه میشه ی مقایسه در مورد شهریه و سطح علمی و اعتبار مدرک بین آزاد و غیرانتفاعی و پیام نور انجام بدید
    خیلی ممنون از کمک هاتون [emoji120]

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

من یه مشکلی دارم، یه درسو قبلا افتاده بودم تو دانشگاه ازاد، دوباره برداشتم، دوباره افتادم ولی نمره اش دباره حساب شده! میخواستم بپرسم مگر مردودی یبار حساب نمیشه؟ یه قانونی بود به نام حذف ماده 41 اون قانون عوض شده؟ من به این امید که اگه افتادم نمره حذف میشه رفتم سر جلسه الان معدلم چسبیده کف زمین! هر کسی در این مورد اطلاع داره خواهشا بگه دانشگاه اشتباه کرده یا قانون عوض شده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام دوستان من تصمیم دارم که 2 رشته رو همزمان بخونم اما برام سواله که این ممکنه :
    1-مدیریت بیمه رو بصورت بدون کنکور در دانشگاه ازاد و مدیریت بازرگانی در بیام نور (فرقی نمیکنه برام چه صرفا با سوابق تحصیلی باشه یا با آزمون)
    میخوام بدونم میشه هر دو رو باهم خوند یا نه

ممنون میشم به سوالم جواب بدید خیلی درگیر این موضوع شدم
    این سوال رو تو تابیک بیام نور هم برسیدم اما هیچ جوابی داده نشده لطفا اگه کسی خبر داره ی توضیح بما بده ممنون از همه دوستان

- - - Updated - - -

سلام دوستان من تصمیم دارم که 2 رشته رو همزمان بخونم اما برام سواله که این ممکنه :
    1-مدیریت بیمه رو بصورت بدون کنکور در دانشگاه ازاد و مدیریت بازرگانی در بیام نور (فرقی نمیکنه برام چه صرفا با سوابق تحصیلی باشه یا با آزمون)

این سوال رو تو تابیک بیام نور هم برسیدم اما هیچ جوابی داده نشده لطفا اگه کسی خبر داره ی توضیح بما بده ممنون از همه دوستان

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

- - - Updated - - -

سلام

فکر کنم بشه

دوست من تو دولتی صنایع میخونید ازون طرف رفته بود پیام نور هم داشت زبان میخوند شاید هم فراگیر پیام نور

احتمال زیادبشه

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام

فکر کنم بشه

دوست من تو دولتی صنایع میخونید ازون طرف رفته بود پیام نور هم داشت زبان میخوند شاید هم فراگیر پیام نور

احتمال زیادبشه
    سلام دستتون دردنکنه خیلی درگیر این موضع بودم.ممنون از لطفتون

8. این کاربر از gone girl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوستان دوتا سوال مهم دارم ممنون میشم جواب بدین
    1-من شنیدن از یه تعداد ترم به بالا دیگه مدرک کارشناسی نمیدن بلکه مدرک معادل کارشناسی میدن میخواستم ببینم این قضیه درسته یا نه و اگه درسته دقیقا بعد چه تعداد ترم این اتفاق میقته
    2-ترم تابستان جزء سنوات حساب میشه یا نه قبلا یادمه میگفتن جزء سنوات نیست اما الان تو سایت دو تا ترم تابستان من رو جزء تعداد ترم هام حساب کرده

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام دوستان دوتا سوال مهم دارم ممنون میشم جواب بدین
    1-من شنیدن از یه تعداد ترم به بالا دیگه مدرک کارشناسی نمیدن بلکه مدرک معادل کارشناسی میدن میخواستم ببینم این قضیه درسته یا نه و اگه درسته دقیقا بعد چه تعداد ترم این اتفاق میقته
    2-ترم تابستان جزء سنوات حساب میشه یا نه قبلا یادمه میگفتن جزء سنوات نیست اما الان تو سایت دو تا ترم تابستان من رو جزء تعداد ترم هام حساب کرده
    تا وقتی در دانشگاه هستی و درست رو تموم کنی و شرایطت جور باشه مدرک کارشناسی رو بهت میدن.
    سنوات با تعداد ترم فرق داره. شما از نظر مدت زمان تحصیلی محدود هستین نه تعداد ترم

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZeroNetizen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام دوستان میخواستم رشته زبان انگلیسی انتخاب کنم، میخواستم ببینم اطلاع دارین از شهریه ها
    اگه میشه ی مقایسه در مورد شهریه و سطح علمی و اعتبار مدرک بین آزاد و غیرانتفاعی و پیام نور انجام بدید
    خیلی ممنون از کمک هاتون [emoji120]

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
    ببینید بیشتر از اینکه بشه گفت دانشگاه آزاد بهتر هست یا غیرانتفاعی و ... باید دید در مورد کدوم واحد از دانشگاه صحبت میکنیم
    یعنی بعضی از واحدهای آزاد ممکن هست از دولتی هم بهتر باشند و بعضی واحدهای دیگه از پیام نور هم بدتر
    در کل اگر تهران یا شهرهای معتبر دیگه ملاک نظر شما باشه حداقل توی هر واحد یکی دو تا استاد خوب پیدا میشه که شما رو راضی کنه
    بقیه ش هم به زحمت و تلاش خود شما برمیگرده که چقدر انگیزه و علاقه برای درس خوندن داشته باشی
    شهریه دانشگاه آزاد هم باید حدود 800 تا 900 تومن باشه برای کارشناسی زبان
    Last edited by ZeroNetizen; 03-09-2017 at 23:20.

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یه مشکلی دارم، یه درسو قبلا افتاده بودم تو دانشگاه ازاد، دوباره برداشتم، دوباره افتادم ولی نمره اش دباره حساب شده! میخواستم بپرسم مگر مردودی یبار حساب نمیشه؟ یه قانونی بود به نام حذف ماده 41 اون قانون عوض شده؟ من به این امید که اگه افتادم نمره حذف میشه رفتم سر جلسه الان معدلم چسبیده کف زمین! هر کسی در این مورد اطلاع داره خواهشا بگه دانشگاه اشتباه کرده یا قانون عوض شده؟

الان دو سال میشه یه قانونی اومده که اگه نمره شما زیر 10 باشه خود به خود اون درس حذف حساب میشه و نمرش میشه بلااثر البته نمیدونم این فقط مال درس های تخصصی هست یا عمومی چون بعد از گذاشتن این قانون من دیگه درسی رو نیوفتادم. اینکه شما میگید نمره ی مردودی حساب شده یه مقدار عجیبه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •