تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 96 از 102 اولاول ... 46869293949596979899100 ... آخرآخر
نمايش نتايج 951 به 960 از 1015

نام تاپيک: اموزش و فایل ریست پرینترهای سامسونگ فقط در این تاپیک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من تا حالا بالای 30 تا ازشون فایل گرفتم هیچ مشکلی نداشنم . اتفاقا برای همیشه هم ریست شدن . حالا شما می خوای بازار خودتو داغ کنی چشم از شما هم می خرم . فقط قیمت رو بگو و اینکه اگه یه موقع مثل الان ساعت 12 شب خواسنم ازتون خرید کنم چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟

در ضمن 10 تومن چیه که بخوان سره مردم کلاه بزارن؟ اتفافا همین امروز 2160 ورژن 12 از این سایت خریدم هیچ مشکلی هم نداشتم !!!!!!!!
    سلام.نه داداش من نمیخاام شما از من خرید کنین....از همون دوستمون خرید کنین ..این دنیاا ارزش هیچی رو نداره چه برسه به تظاهر ودروغ واین حرفآآ..درست میگین واقعن 10 تومن چیه آخه؟؟که آدم بخااد آدمیت و وجدانشو بخااطر یه کمی سود بیشتر یاا یکی دو روز خوشی چوب حرااج بزنه...راستش من و دوستم اینروزا مشغول انجام یه پروژه بین اللملی هستیم!اونقد سرم شلوغه که وقتی برای توضیح ریست واین حرفا ندارم... داریم یه کارایی می کنیم به امید خداا
    شما اینجاا مشغوول بااشین..من دیگه نمیاام کلن...اگه مطلبی گفتین و جوابتون رو ندادم...!حمل بر بی ادبی و جسارت نزارین...روز خوش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان سلام کسی میتونه منو در مورد رفع پیغام پایان عمر کارت در چهارکاره سامسونگ 4623 fh با ورژن 2.01.01.02 راهنمایی کنه؟
    سلام.این شاید آخرین پاسخ من به دوستان بااشه!
    پرینتر شما باید ریست بشه...کارتریج های سامسونگ همینجوری هستن....بعد از گرفتن تعداد معینی پرینت شما باید یا کارتریج بخری ویا تونر کارتریجتو پر کنی بعدش چیپست کارتریج رو بدی برات ریستش کنن..تنها ایرادچاپگر های سامسونگ هم به نظر من همینه ...اگه میخوای خودت ریست کنی تا در هزینه ها صرفه جویی کنی!میتونی فایل ریست 4623 fh با ورژن 2.01.01.02 رو از مبین ریست همراه با راهنمای کامل و پشتبانی بگیری ..یا از دیگر دوستان !خوشبختانه دیگه مثل سابق نیست که فروشنده این فایل ها کم باشه..الان هرکی دو تا فایل فیکس دستش میفته یه سایت میزنه وتبلیغ ریست پرینتر میکنه!
    من چون دوستم هست طبیعتا مبین ریست رو به شما سفارش کردم چون هم ازش شناخت کافی دارم و هم پشتیبانی کامل می کنه فروشنده رو....فقط از این سایت ها که فایلو میدن وبعدش هیچ کمکی در مورد عملیات فلش چاپگر نمیکنن!یعنی بلد نیستن که بکنن ...شایدم بقول این دوستمون بخاطر ده پونزده تومن حوصله ندارن ده ساعت حرافی کنن...!ما که اینکارو بوسیدیم گذاشتیم کناررررررر...این دوستم هم تا عید فکر کنم توسعه بده کارشو و سفارش کلی بگیره دیگه ...ایران یعنی مهد دلیران...کسانی که راه ورسمشاان سالهاست به فراموشی سپرده شده دیگه....
    خوش بااشین

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    برای همینه که میگم بهتر است که بی خیال سامسونگ بشید
    پرینتر HP به این خوبی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام یک پرینتر 4623f دارم وقتی به برق متصلش می کنم بدون اینکه تکمه پاورش را بزنم صفحه نمایشش در ردیف بالایی تمام پیکسلاش روشن می شه و بصورت مداوم چشمک می زند و پرینتر هیچ کاری نمی کند و وقتی تکمه پاور را فشار می دهم که پرینتر روشن شود باز پرینتر هیچ کاری انجام نمیدهد و مثل وضعیت قبل فقط صفحه نمایشش ،ردیف بالایی خاموش و روشن می شود. به نظر شما اگر برنامه اورجینالش را بریزم روش درست می شود .با توجه به اینکه کامپیوتر ،پرینتر را نمی شناسه باید از پورت hyper روی برد اصلی پرینتر استفاده کنم؟ ،لطفا راهنماییم کنید خیلی
    ممنونم
    Last edited by 10102020; 13-02-2015 at 12:43.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز وعرض خسته نباشید من از امروز افتخار اشنایی با شماها را دارم

6. این کاربر از رضا 59 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

من یک دستگاه سامسونگ scx-4600 دارم هنگام کپی گرفتن کاغذ که از دریچه جلوی کپی عبور میکنه لای غلطکها گیر میکنه و ارور paper jam feeder manual میدهد ایا ایراد سخت افزاریه یا نرم افزاری لطفا راهنمایی کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

من یک دستگاه سامسونگ scx-4600 دارم هنگام کپی گرفتن کاغذ که از دریچه جلوی کپی عبور میکنه لای غلطکها گیر میکنه و ارور paper jam feeder manual میدهد ایا ایراد سخت افزاریه یا نرم افزاری لطفا راهنمایی کنید.
    رضا اینجا انگار کسی نیست .باید مشکل پرینترامون را خودمون با کمک هم حل کنیم.به نظر من مشکل پرینتر تو سخت افزاریه تو باید غلطکهای پرینترت را در بیاری و بزاریشون یه گوشه، اینجوری دیگه کاغذ لای اونها گیر نمیکنه.امید وارم با این کار مشکلت حل بشه

داره خودمونی میشه MaLaS_shz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ریست Samsung Xpress M2020W Laser Printer اومده یا نه هنوز ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام فایل ریست پرینترسامسونگ3400 scx-میخواستم مشخصات
    firmware:v3.00.01.18
    crum-130318A9906

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

با سلام بنده پرینتر سامسونگ ml-2160 ورژن 12 دارم و فایل ریسیت با اعلام کروم از یکی از سایتها گرفتم بعد از ریختن فایل ریسیت حالا هر دو چراغ قرمز شده و دستگاه کار نمی کنید حتی ورژن ارجینال 12 هم ریختم فایده نداشت ممنون میشم راهنمایی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •