تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 952 از 1045 اولاول ... 4528529029429489499509519529539549559569621002 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,511 به 9,520 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز sanam.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ماه

پيش فرض

با سلام به همه دوستان
    امروز فایل ورد رو به من دادند و ازم خواستند که یه خط به انتهای یکی از سطرها اضافه کنم .
    اما به محض اینکه من خط رو می کشیدم یه علامت لنگر به خط اضافه می شد و کلی دردسر برای تنظیم جای خط درست می کرد.
    من چطوری می تونم این لنگر رو از خط جداکنم که درد سر درست نکنه؟
    لطفا یه کمی هم در مورد این لنگر توضیح بدید ؟(تا جایی که من یادمه برای اینکه یک عکس رو به یه متن وصل کنند از اون استفاده می شد .اما از کجا فعال و غیر فعال می شد یادم نیست)

داره خودمونی میشه فردان's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سلام به همه دوستان
    امروز فایل ورد رو به من دادند و ازم خواستند که یه خط به انتهای یکی از سطرها اضافه کنم .
    اما به محض اینکه من خط رو می کشیدم یه علامت لنگر به خط اضافه می شد و کلی دردسر برای تنظیم جای خط درست می کرد.
    من چطوری می تونم این لنگر رو از خط جداکنم که درد سر درست نکنه؟
    لطفا یه کمی هم در مورد این لنگر توضیح بدید ؟(تا جایی که من یادمه برای اینکه یک عکس رو به یه متن وصل کنند از اون استفاده می شد .اما از کجا فعال و غیر فعال می شد یادم نیست)
    احتمالا خطی که شما با حروف می کشید تبدیل به شکل خط می کند. در زمانی که تبدیل به خط کرد و لنگر آمد همان موقع کلیدهای کنترل و زد را با هم بزنید تا برگشت کند به همان حروف. انشاءالله مشکل حل شود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام به همه
    حدود 50 تا جمله حکیمانه دارم که می خوام تو هدرهای یک کتاب 300 صفحه ای به صورت رندوم قرار داده بشه به نظرتون بهترین راهکار چی هست؟

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

درود

تو Word 2013 وقتی اسکرول بار رو بالا یا پایین می برم صفحه ها حرکت نمی کنند تا اینکه وقتی من مثلا اسکرول بار را به صفحه مثلا 6 می برم بلافاصله صفحه 6 رو میاره. به
    File > Option > General رفتم و دیدم گزینه Enable Live Preview خاموش و غیر فعال و روی آیکون i که روبروی این گزینه است ماوس را نگه داشتم ببینم tooltip چی میگه که این پیغام رو نمایش می ده:
    "Previews have been automatically disabled based on Terminal Server
    settings, connection speed, or animation settings on this machine."

بعد روی My Computer یا This PC (تو ویندوز 8 که من دارم) راست کلیک کردم و به مسیر زیر رفتم:

Properties > Advanced System Settings و سربرگ Advanced رو انتخاب کردم و روی دکمه Settings از قسمت Performance کلیک کردم و همه قسمتها رو فعال کردم و بعد OK و حتی Restart هم کردم ولی هنوز مشکل باقیه و گزینه Enable Live Preview خاموش و غیر فعاله.

کامپیوتر من شبکه نیست. ویندوز من x64 بیتی 8 هست. بیت دفندر اوریجینال دارم. و یه مدتی این مشکل بروز کرده. موندم از کجا درست کنم چون خیلی با Word کار می کنم و بالا و پایین بردن اسکرول بار بدون اینکه صفحات حرکت کنند واقعا احمقانه و اعصاب خرد کن هست.

سپاس

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

من یک کار ساده میخوام بکنم ولی نمیتونم اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم

ببینید عکس زیر رو

من میخوام بین این فضای خالی یک خطی بکشم که اینا مثل دوتا فایل مجزا باشند
    یا اینکه یک طرف رو توی یک باکس قرار بدم
    میدونم باید راهی باشه ولی خودم نمیتونم
    واقعا ممنون میشم کسی کمک کنه

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

من یک کار ساده میخوام بکنم ولی نمیتونم اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم

ببینید عکس زیر رو

من میخوام بین این فضای خالی یک خطی بکشم که اینا مثل دوتا فایل مجزا باشند
    یا اینکه یک طرف رو توی یک باکس قرار بدم
    میدونم باید راهی باشه ولی خودم نمیتونم
    واقعا ممنون میشم کسی کمک کنه
    خب insert
    بعد table
    بعد گزینه insert table
    حالا number of columns رو بگذارید 2
    و number of rows رو بگذارید 1
    اکی کنید

حالا دیگه فکر میکنم مطابق با خواسته شما شرایط شده باشه متن رو داخل این جدول کپی کنید

7. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

خب insert
    بعد table
    بعد گزینه insert table
    حالا number of columns رو بگذارید 2
    و number of rows رو بگذارید 1
    اکی کنید

حالا دیگه فکر میکنم مطابق با خواسته شما شرایط شده باشه متن رو داخل این جدول کپی کنید
    مرسی
    نه اینطوری نمیشه
    ببینید من یک خط دارم خوب توی عکس هم مشخصه اینطوری مثلا
    حمید مریم
    علی شیلا

خوب ؟ به همین ترتیب ولی من میخوام حمید و علی بیان توی یک فایل و مریم و شیلا توی یک فایل اوکی ؟
    حالا به ذهنم رسید بین این دو تا پایین خط بکشم کل ستون اول رو انتخاب کنم بندازم توی یک فایل تکست یا وورد و همین کار با ستون بعدی
    ولی نمیشه ! یا بلد نیستم با اونکه باید ساده باشه
    جدول رو شما همین حالتی که من گفتم بکش و خیلی بعد راحت میبینی توی جدول قرار نمی گیره
    کل خط رو توی یک سطر قرار میگیره

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

متخصصین وورد اصلا چنین چیزی امکان پذیر است یا نه ؟
    من خیلی کارم فوری و واجب است
    من یک فایل تکست دارم با این ساختار
    amin:ali
    hamid:mohsen
    این دو نقطه ها را با قابلیت جایگزینی همه رو تبدیل به فاصله میکنم حالا میخوام ردیف اول رو توی یک فایل داشته باشم ردیف دوم رو توی یک فایل
    دوباره توضیح میدم به ذهنم خودم رسید ردیف اول رو توی یک باکس با خط کشیدن قرار بدم و محتوای ردیف را در یک فایل تکست ذخیره کنم و همینطور ردیف دیگه
    ولی به نظر نمیشه یا من بلد نیستم
    خواهشا اگه کسی بلد دریغ نکنه که پروژه هام خوابیده

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

متخصصین وورد اصلا چنین چیزی امکان پذیر است یا نه ؟
    من خیلی کارم فوری و واجب است
    من یک فایل تکست دارم با این ساختار
    amin:ali
    hamid:mohsen
    این دو نقطه ها را با قابلیت جایگزینی همه رو تبدیل به فاصله میکنم حالا میخوام ردیف اول رو توی یک فایل داشته باشم ردیف دوم رو توی یک فایل
    دوباره توضیح میدم به ذهنم خودم رسید ردیف اول رو توی یک باکس با خط کشیدن قرار بدم و محتوای ردیف را در یک فایل تکست ذخیره کنم و همینطور ردیف دیگه
    ولی به نظر نمیشه یا من بلد نیستم
    خواهشا اگه کسی بلد دریغ نکنه که پروژه هام خوابیده
    ببینید من اینطور متوجه شدم که چون دو تا اسم مد نظر شما در یک خط نوشته شده نمیتونید داخل دو ستون در جدولی که گفتم بنویسید
    من خیلی وارد نیستم به ورد صرفا برای کمک دارم میگم شاید کمکی باشه
    شما همون جدول رو بکشید
    در هر خط بین دو کلمه فاصله ایجاد کنید حالا مجبورید یکی از این اسامی رو (مثلا همه اسامی اول هر خط رو تک به تک کپی کنید (چون نمیشه از پایین همه رو مارک کرد متاسفانه) بعد وارد یک ستون جدول کنید اما برای ستون دوم کارتون راحتتره به این ترتیب که اسامی اول رو از فایل اصلیتون پاک کنید حالا ctrl+a بزنید همه کپی میشه داخل ستون دوم پیست کنید

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

ببینید من اینطور متوجه شدم که چون دو تا اسم مد نظر شما در یک خط نوشته شده نمیتونید داخل دو ستون در جدولی که گفتم بنویسید
    من خیلی وارد نیستم به ورد صرفا برای کمک دارم میگم شاید کمکی باشه
    شما همون جدول رو بکشید
    در هر خط بین دو کلمه فاصله ایجاد کنید حالا مجبورید یکی از این اسامی رو (مثلا همه اسامی اول هر خط رو تک به تک کپی کنید (چون نمیشه از پایین همه رو مارک کرد متاسفانه) بعد وارد یک ستون جدول کنید اما برای ستون دوم کارتون راحتتره به این ترتیب که اسامی اول رو از فایل اصلیتون پاک کنید حالا ctrl+a بزنید همه کپی میشه داخل ستون دوم پیست کنید
    همینکه شما جواب میدی خودش جای تقدیر داره
    چیزی که در زندگی شبانه روزی من اصلا جا نداره وقت است یعنی به قدری سر من شلوغ است که گاهی اوقات فرصت خوردن ندارم !
    برای همین دنبال راهی هستم که همیشه سریعتر کارها رو انجام بدم این روش شما هم برای زمانی که من 4 تا 10 مثلا فهرست دارم جوابگو است ولی گاهی اوقات چون من از برنامه ای دارم خروجی میگیرم ممکنه این فهرست اصلا بالای 50 تا باشه
    حالا من یکی یکی بیام اینا رو کپی کنم و .... خیلی وقت می بره شاید اصلا 4 دقیقه وقت ببره خوب ؟
    حالا شما فرض کن من روزی 10 تا ازاین لیست ها دارم
    4*10 * 30 = 1200 دقیقه از وقت من ماهانه صرف این کار میشه که خیلی زیاده
    در حالیکه اگه بشه یک روشی پیدا کرد که مثل با کشیدن یک باکس یا خط یک سری را در اون باکس قرار داد من به هدفم در مدت زمانی زیر 1 دقیقه میرسم !
    به هرحال مرسی بازم منتظر جواب بقیه میمونم و فعلا از همین روش استفاده میکنم

12. این کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •