تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 95 از 99 اولاول ... 4585919293949596979899 آخرآخر
نمايش نتايج 941 به 950 از 985

نام تاپيک: مشاوره ی شغلی

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

سلام محمد جان
    ماهی 300 میگیره . مشهد مثل تهران حقوق نمیدن .

پیک موتوری هم فک کنم خوب باشه . چه جوریه شرایطش ؟ موتور میدن یا باید خودش بگیره ؟هزینه بنزینو این چیزاش با خودشه ؟

شب مگه 3-4 ساعت بیشتر میشه کار کرد ؟
    بازم شبی 20 دربیاره ماهی 600 میشه . آره ؟این خیلی خوبه که .

ممنون .
    عباس جان من شرایط کار با موتور تو مشهد نمیدونم که اما تو تهران معمولا پیک های موتوری از ساعت 8 صبح تا 7 یا 8 عصر ساعت کاریشون هستش که طرف میتونه به صورت پاره وقت هم بره بعد طرف خودش میتونه تو پیکی کار کنه که فقط پاکت و بلیط جا به جا کنه یا مثلا برای آژانس هواپیمایی کار کنه که کارش میشه کلا جا به جا کردن بلیط که اون طوری نیمه وقت کمتر پیدا میشه (اما بگردی پیدا میشه 100%)
    اکثر جا ها باید موتور خودت داشته باشی ولی بعضی از شرکت ها خودشو ن موتور هم میدن که اگه خودش موتور داشته باشه بهتر چون هم درآمدش بیشتر میشه هم ممکنه موتوری بدن به طرف که خرابی زیاد داشته باشه اون جوری هزینه تعمیر پای خودشه
    با 400 الی 500 تومان هم میشه یه موتور خوب گرفتش که چون موتور دست دو هستش میتونی به طرف بگی یه کم توش بنزین بزاره بمونه یعنی معمولا یه 70 تا 100 لیتر دارند برای اینکه موتورشون بهتر فروش بره
    کمک هزینه بنزینم بعضی از شرکت ها به موتور سواراشون میدن اما اگرم کمک هزینه بنزین بدن حقوق کمتر میدن یعنی فرق زیادی نداره اگه بنزین ندن باید حقوق بیشتر بدن که بیشتر هم اینجوریه
    اما پیک ها معمولا کمک هزینه بنزین نمیدن اما توی پیک انقدر در میاری که مشکل پول بنزین نداشته باشی (البته اکثر موتوری ها بنزین 400 دارند اما اگه بخوای 700 بزنی هزینه بنزینت میره بالاتر دیگه)
    برای ضمانت هم معمولا بین 1 الی 3 تومان سفته میگیرند
    اگرم به کارای بانکی مسلط باشه و بتونه تمام وقت کارکنه میتونه بره تو یه شرکت که کارای مالی و بانکیشون رو انجام بده که اونجوری احتمال زیاد بیمه هم میشه و حقوق ثابت میگیره که الان فکر نکنم کمتر از ماهی 500 هزار تومان باشه (از 500 الی ماهی 800) که بستگی به نوع فعالیت مالی که باید انجام بده خود شرکت سفته و سایر ضمانت ها رو میگیرند.

راستی برای اون ساعتی که شما میگی متونه بره پیک رستوران بشه مثلا از ساعت (8 تا 11 یا 12 شب)
    Last edited by Mr_100_dolari; 17-07-2012 at 00:05.

2. این کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Amir Hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ذهن فــــــاســــــد محل تحصیل:              ...Wrong Floor

پيش فرض

سلام
    ما از دوستان یه سوال درمورد کشتیرانی پرسیدیم گویا یادشون رفت راهنمایی کنن

میخواستم بدونم چطوری میشه تو کشتیرانی استخدام شد باید کجا رفت

آخر فروم باز am2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب...

پيش فرض مشاوره در مورد فروشگاه لوازم دیجیتا

سلام
    راستش من این مدت توی فکر راه انداختن فروشگاه لوازم دیجیتال توی شهرمون هستم..البته نه هر فروشگاه ساده ای..یه فروشگاه تا حدی کامل و مخصوصا به روز لوازم دیجیتال رو میخوام بزنم و با توجه به این که توی شهر ما فروشگاه لوازم دیجیتال که به روز باشه و کامل باشه به اون معنا نیست میخوام یه طوری حرفی برای گفتن داشته باشم..

در این مورد میخواستم ازتون کمک بگیرم که به نظرتون از کجا شروع کنم؟چطور میتونم نمایندگی بگیرم؟سرمایه اولیه به نظرتون چقدر باشه برام کافیه و در کل هر چیزی که به نظرتون در مورد این کار میاد چه خوب و چه بد بهم بگین..میخوام با اطلاعات کامل وارد این کار بشم..اگه کسی تجربه ای در این مورد داره..یا در کل میدونه چطوری باید قدمهای اول رو قوی بردارم برای این کار ممنونتون میشم کمکم کنید
    پیشاپیش ممنون از وقتی که برای جواب به سوالم میگذارین...

پروفشنال Abbas.V's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Моята любов в сърцето ми

پيش فرض

سلام

در مورد استخر پرورش ماهی اطلاعات دارین ؟
    جهاد کشاورزی ماهی میده ؟
    هزینه روزانه نگهداری چقدره واسه یک استخر 100 متری ؟مثلا 7*14
    تمام هزینه ها شامل آب ، برق ، غذا .
    سوداوری چه جوریه ؟ بازار هدف ؟

ممنون .

6. این کاربر از Abbas.V بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    ما از دوستان یه سوال درمورد کشتیرانی پرسیدیم گویا یادشون رفت راهنمایی کنن

میخواستم بدونم چطوری میشه تو کشتیرانی استخدام شد باید کجا رفت
    معمولا این دست سازمانها و ادارات دولتی و شبه دولتی برای جذب نیرو فراخوان عمومی میدن ( از طریق روزنامه های کثیرالانتشار )

8. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز am2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب...

پيش فرض

سلام
    راستش من این مدت توی فکر راه انداختن فروشگاه لوازم دیجیتال توی شهرمون هستم..البته نه هر فروشگاه ساده ای..یه فروشگاه تا حدی کامل و مخصوصا به روز لوازم دیجیتال رو میخوام بزنم و با توجه به این که توی شهر ما فروشگاه لوازم دیجیتال که به روز باشه و کامل باشه به اون معنا نیست میخوام یه طوری حرفی برای گفتن داشته باشم..

در این مورد میخواستم ازتون کمک بگیرم که به نظرتون از کجا شروع کنم؟چطور میتونم نمایندگی بگیرم؟سرمایه اولیه به نظرتون چقدر باشه برام کافیه و در کل هر چیزی که به نظرتون در مورد این کار میاد چه خوب و چه بد بهم بگین..میخوام با اطلاعات کامل وارد این کار بشم..اگه کسی تجربه ای در این مورد داره..یا در کل میدونه چطوری باید قدمهای اول رو قوی بردارم برای این کار ممنونتون میشم کمکم کنید
    پیشاپیش ممنون از وقتی که برای جواب به سوالم میگذارین...
    هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستان من درباره خودم توضیح بدم که جوانی هستم 27 ساله و ساکن مشهد که پنج سال در شهرک صنعتی طوس در یک کارگاه کوچک با قانون کار کار کرده ام و الان بنا به دلایلی بیرون امدم مجرد هستم وکل سرمایه ای که در این مدت جمع کردم 17 میلیون هست الان حدو دو ماه که بیکارم ونمیدونم واقعا باید چه کار کنم تحصیلاتم دیپلم ریاضی هست وتخصصصم هم در زمینه سخت افزار کامپیوتر هست اخیرا مدرک فنی و حرفه ای تعمیر کار عمومی کامپیوتر را نیز گرفته ام خودم به نظر رسید که برم یک خدمات کامپیوتری باز کنم ولی با هر کی از این مغازها مشورت وتحقیق کردم میگن الان بازار خیلی خرابه کرایه مغازها هم واقعا بالاست و اگه من این پولو که خدایش با خونو ودل جمع کردم از بین بره دیگه نمیدونم باید چکار کنم توی این دو ماه توی فکر همه چی بودم از مغازه س.پر مارکت گرفته تا خریدن وانت نیسان و واقعا نمیدونم باید چه کار کنم اخه بیکارم که ادم نمیتونه بشینه دوستان خواهش میکنم هر نظری کاری فکری دارند رو کنند هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم پیشاپیش بسیار ممنونم

11. 2 کاربر از ali2424 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان من درباره خودم توضیح بدم که جوانی هستم 27 ساله و ساکن مشهد که پنج سال در شهرک صنعتی طوس در یک کارگاه کوچک با قانون کار کار کرده ام و الان بنا به دلایلی بیرون امدم مجرد هستم وکل سرمایه ای که در این مدت جمع کردم 17 میلیون هست الان حدو دو ماه که بیکارم ونمیدونم واقعا باید چه کار کنم تحصیلاتم دیپلم ریاضی هست وتخصصصم هم در زمینه سخت افزار کامپیوتر هست اخیرا مدرک فنی و حرفه ای تعمیر کار عمومی کامپیوتر را نیز گرفته ام خودم به نظر رسید که برم یک خدمات کامپیوتری باز کنم ولی با هر کی از این مغازها مشورت وتحقیق کردم میگن الان بازار خیلی خرابه کرایه مغازها هم واقعا بالاست و اگه من این پولو که خدایش با خونو ودل جمع کردم از بین بره دیگه نمیدونم باید چکار کنم توی این دو ماه توی فکر همه چی بودم از مغازه س.پر مارکت گرفته تا خریدن وانت نیسان و واقعا نمیدونم باید چه کار کنم اخه بیکارم که ادم نمیتونه بشینه دوستان خواهش میکنم هر نظری کاری فکری دارند رو کنند هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم پیشاپیش بسیار ممنونم
    همینکه تونستی با یه کار ساده 17 میلیون جمع کنی خیلی خوبه اما بازم سرمایه کمیه

با این پول فکر نکنم بشه کاری راه انداخت که ماهیانه سود خوبی داشته باشه
    به نظر من شما باید بیشتر کار کنی و بیشتر پول جمع کنی

خدمات کامپیوتری و این مغازه ها هم بهش فکر نکن اصلا چون واقعا درآمد زیادی نداره و در حد بخور نمیره

تو این شرایط هیچ کس به اندازه خودت نمی تونه راهنمایت کنه سعی کن فکر کنی و یه کار مطمئن انتخاب کنی

من خودم مدتیه تو شهرستان دارم 2 تا زمینی که داریم رو میسازم و باید بگم کار ساختمون ساز کار خیلی خوبیه اما سرمایه زیاد میخواد

شما سعی کن سرمایه ات رو به 100 میلیون برسونی و بعد بیاد مثل من تو شهرستان شروع کن به خرید زمین های ارزون و بسازشون
    گرچه حتی تو بدترین و پرت ترین شهرستان ها و بدترین جاهاش هم دیگه زمین زیر 40-50 تومن نیست

راستی تو اون شهرک صنعتی که کار میکردی زمین متری چند بود ؟

13. 3 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

همینکه تونستی با یه کار ساده 17 میلیون جمع کنی خیلی خوبه اما بازم سرمایه کمیه

با این پول فکر نکنم بشه کاری راه انداخت که ماهیانه سود خوبی داشته باشه
    به نظر من شما باید بیشتر کار کنی و بیشتر پول جمع کنی

خدمات کامپیوتری و این مغازه ها هم بهش فکر نکن اصلا چون واقعا درآمد زیادی نداره و در حد بخور نمیره

تو این شرایط هیچ کس به اندازه خودت نمی تونه راهنمایت کنه سعی کن فکر کنی و یه کار مطمئن انتخاب کنی

من خودم مدتیه تو شهرستان دارم 2 تا زمینی که داریم رو میسازم و باید بگم کار ساختمون ساز کار خیلی خوبیه اما سرمایه زیاد میخواد

شما سعی کن سرمایه ات رو به 100 میلیون برسونی و بعد بیاد مثل من تو شهرستان شروع کن به خرید زمین های ارزون و بسازشون
    گرچه حتی تو بدترین و پرت ترین شهرستان ها و بدترین جاهاش هم دیگه زمین زیر 40-50 تومن نیست

راستی تو اون شهرک صنعتی که کار میکردی زمین متری چند بود ؟
    سلام
    دوست عزیز اگه 50 تومن پول داشتش که تو هیمن تهران 20 تومنم خونه رو میداد رهن باهاش یه آپارتمان 70 تومنی بر میداشت وایمیستاد یه تورم بخوره به آپارتمانش تا سال بعد کلی سود میکرد بدون هیچ زحمت و ریسکی

15. 2 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز اگه 50 تومن پول داشتش که تو هیمن تهران 20 تومنم خونه رو میداد رهن باهاش یه آپارتمان 70 تومنی بر میداشت وایمیستاد یه تورم بخوره به آپارتمانش تا سال بعد کلی سود میکرد بدون هیچ زحمت و ریسکی
    برادر شرمنده اما اینهایی که تو تهران خونه میخرن و سرمایه گذاری میکنن روش احمق هستن
    چون قیمت ها واقعی نیست و تمام این سودها میره به جیب یه سری بساز بفروش عوضی
    من خودم ساختمون میسازم و میدونم که این ساختمون هایی که تو تهران میسازن متری زیر 300 تومن در میاد
    حالا شما با قیمت زمینش حساب کن نهایت میشه متری 1.400
    اما با قیمت های متری 3 میلیون دارن میندازن به ملت و ملت هم خوشحال که دارن سرمایه گذاری میکنن هی میخرن و روز به روز قیمت غیر واقعی بالاتر میره

بازم میگم رو خونه سرمایه گذاری نکنید هیچ وقت چون سود واقعی رو بساز و بفروش میبره

من تو شهرستان دارم خودم همین کارو میکنم و دقیقا میدونم این بساز بفروش های تهران چقدر سود میکنن

17. 2 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •