تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 95 از 102 اولاول ... 4585919293949596979899 ... آخرآخر
نمايش نتايج 941 به 950 از 1015

نام تاپيک: اموزش و فایل ریست پرینترهای سامسونگ فقط در این تاپیک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من یه دوست دارم اسمش زاهد است تازه فامیلش هم از اماما وپیامبرا به ارث برده...
    مگر اینکه اون بیات مگر نه از دست بقیه کاری ساخته نیست خخخ

آب زیر کاه از آب در اومد این دوست ما ...بی خیالش بشین
    عجب زمونه ای شده!!از در دوستی میاان یجوری زیر پاتو خالی میکنن که نفهمی از کجا خوردی وچرا؟؟؟
    برا خاطر چی؟؟؟؟؟؟؟فقط پوووووول این هرزه ی همیشگی
    Last edited by resetmobin; 29-01-2015 at 20:17. دليل: واقعیتی که آشکار شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من یه دوست دارم اسمش زاهد است تازه فامیلش هم از اماما وپیامبرا به ارث برده...
    مگر اینکه اون بیات مگر نه از دست بقیه کاری ساخته نیست خخخ
    خوب بگوو بیاد دیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوستان سلام کسی میتونه منو در مورد رفع پیغام پایان عمر کارت در چهارکاره سامسونگ 4623 fh با ورژن 2.01.01.02 راهنمایی کنه؟

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

وقتی می گم پرینتر می خواید بخرید فقط اچ پی بخرید گوش نمی دید. حالا بی خیال ریست شو یه چیپ براش بخر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوستان این سایت فایل فیکس همه پرینتر ها رو داره قیمتش هم خیلی مناسبه و من مرتب ازشون خرید می کنم هیچ مشکلی هم نداشتم

dr-printer.ir

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    پرينترم ML-2160 باهاش 600 برگ گرفتم تونرش تموم شد . خودم شارژش كردم و احتمالاً تا 2000 برگ ميزنه . كانتر چيپش ظاهراً 2000 تاييه . حالا ميخوام تا به 2000 نرسيده ريستش كنم كه بعدش ديگه چيپ نخوام عوض كنم

firmware version V1.01.01.12
    CRUM 131024G2315

اگه كسي نرم افزار توليد فايل ريستش رو داره ممنون ميشم كمك كنه.
    اگه با پول هم انجام ميديد كه كمتر از بيرونه كمكم كنيد.
    در ضمن بعد از شارژ تونر چراغ نارنجيش دايم روشنه.
    با ريست خاموش ميشه؟
    با سپاس فراوان از همه.

سلام.برای ریست پرینتر با قیمت مناسب برای من مدل،ورژن،سریال وسریال کروم رو بفرست تضمینی برات ریستش کنم....هرکس هم نیاز به سیستم عامل داره(یعنی نرم افزاری که پرینترهای جدید رو فیکس میکنه) برای من پیام بذاره تا بسازمیش...البته ما یه تیم سه نفره هستیم .....برای اینکار باید بیعانه پرداخت کنین...برنامه بعد از ساخته شدن وتست تحویل میشود...در آینده ای نزدیک علم ریست پرینترها بخصوص پرینتر سامسونگ در دستان توانمند ما مهندسان ایرانی خواهد بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوستان این سایت فایل فیکس همه پرینتر ها رو داره قیمتش هم خیلی مناسبه و من مرتب ازشون خرید می کنم هیچ مشکلی هم نداشتم. همون لحطه هم فایل ریست رو بهتون میده .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dr-printer.ir

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان این سایت فایل فیکس همه پرینتر ها رو داره قیمتش هم خیلی مناسبه و من مرتب ازشون خرید می کنم هیچ مشکلی هم نداشتم. همون لحطه هم فایل ریست رو بهتون میده .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dr-printer.ir
    درسته .ولی ایشون من رفتم یه فایل ریستml-2160ورژن 12 بگیرم دیدم نوشته ریست با شماره سریال! یعنی با سریال کروم ریست نمیکنه!در صورتی که ورژن 12 این پرینتر کروم است...وباید با سریال کروم ریست بشه تا دائمی برات کار کنه...گول این ریستی هارو نخورید فایل کارخانه رو بهتون قالب میکنند به جای فایل ریست...پرینترتون یه مدت کار میکنه..بعدش بازم همون آش وهمون کاسه...بنده هیچ ادعایی ندارم ولی فایل فیکس پرینترو تحویل میدم ..دائمی
    با برگ گارانتی وضمانت مادام العمر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

شهریار چطور بود!

ولی خودمونیم من نمیدونم این شرکت ها یا این فروشگاه پرینتری ها چی میگن؟ از هزار جای جور وا جور پول در میارن..پرینتر میفروشن،کارتریج و پودر وهزار کوفت و زهرمار دیگه ولی بازم دست از سر این مهندسین بدبخت بیچاره های لیسانس و فوق لیسانس که پشتوانه ای به جز ء همین ریست ندارن نمیدارن! خجالت بکشین والا..دو روز دنیاست
    والا پولی که از این راه در میارین حرامه...وقتی خودت هزار تا منبع درآمد داری وچشمت سیر نمیشه!با این کار ها هم سیر نخواهد شد...اگر دین ندارین لا اقل آزاده مرد باشید.این یعنی خیانت در حق همنوع خود...فلان شرکت ویا فروشگاه دار یه کمی هم به فکر اون دنیاتون باشید وبزارید این مهندسین سخت افزار که هم علمش رو دارن وهم منبعی به جزء این سخت افزار ونرم افزار ندارن لااقل یه خونه زندگی ساده برا خودشون جور کنند..دنیا رو دو دستی گرفتی که چی؟آقایان فلانی ...والا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

درسته .ولی ایشون من رفتم یه فایل ریستml-2160ورژن 12 بگیرم دیدم نوشته ریست با شماره سریال! یعنی با سریال کروم ریست نمیکنه!در صورتی که ورژن 12 این پرینتر کروم است...وباید با سریال کروم ریست بشه تا دائمی برات کار کنه...گول این ریستی هارو نخورید فایل کارخانه رو بهتون قالب میکنند به جای فایل ریست...پرینترتون یه مدت کار میکنه..بعدش بازم همون آش وهمون کاسه...بنده هیچ ادعایی ندارم ولی فایل فیکس پرینترو تحویل میدم ..دائمی
    با برگ گارانتی وضمانت مادام العمر

من تا حالا بالای 30 تا ازشون فایل گرفتم هیچ مشکلی نداشنم . اتفاقا برای همیشه هم ریست شدن . حالا شما می خوای بازار خودتو داغ کنی چشم از شما هم می خرم . فقط قیمت رو بگو و اینکه اگه یه موقع مثل الان ساعت 12 شب خواسنم ازتون خرید کنم چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟

در ضمن 10 تومن چیه که بخوان سره مردم کلاه بزارن؟ اتفافا همین امروز 2160 ورژن 12 از این سایت خریدم هیچ مشکلی هم نداشتم !!!!!!!!
    Last edited by arashori; 23-01-2015 at 01:03.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •