تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 948 از 1049 اولاول ... 4488488989389449459469479489499509519529589981048 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,471 به 9,480 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

پایونیر اگرم در گذشته ضعیف بوده دیگه اینطور نیست
    شما تحلیل 923 بخونید آقای برزین بهش 5 ستاره دادن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله اون بررسی رو قبلا خوندم. نوشته توی هم رده های خودش بهترینه.
    به هرحال برای من امپ یاماها 377 ارسال شده. امکانات کمتری نسبت به بقیه مدلها داره ولی به قول آقای برزین یاماها حتی در مدلهای entry هم کیفیت خودشو حفظ میکنه.
    یه نکته ی جالب اینه که در بعضی سایتها و وبلاگها دیدم که بعضی افراد فوکال سیب تهیه کرده بودن تحت تاثیر توصیه های آقای رایان و آقای محمدپور این کارو کرده بودن. در این میان آقای برزین هم توی این رنج قیمت طرفدار جامو 426 هست و اونو توصیه میکنه. من هنوز فوکال سیب خودم به همراه امپ یاماها 377 رو تست نکردم. تصورم این بود که یک ست موسیقایی گرفتم ولی دوستان گفتن که بیشتر یک ست سینمایی گرفتی! بهرحال اکثر افرادی که فوکال سیب گرفتن از خریدشون راضی ان. پلیر هم نگرفتم چون پلی استیشن 3 دارم و آقای برزین میگفتن که پلی استیشن 3 یک پخش کننده ی بلوری در رده ی خوب هست. کابل اچ دی ام آی که قبلا آقای محمدپور کابل اودیو مانستر همراه خرید فوکال سیب هدیه میدادن گفتن که دیگه این هدیه رو به خریداران نمیدیم! به زودی یه بررسی کوتاه از سیستمم اینجا قرار میدم

2. این کاربر از saeid_61u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

با تشکر از راهنمایی رایان عزیز بالاخره یک پکیج پایونیر اندرو جونز خریدم البته با امپ دنون x1000 فعلا بدون ستاپ فقط بلندگوهای جلو رو تست کردم فوق العاده بود ولی یک سوال داشتم.رایان جان سابووفری که روی این پکیج به من دادن ساب دوازده اینچی مدل تودوروکی بود ولی تو سایتهای خارجی مدل سابش هشت اینجیه که اصلا تو ایران مدل اسابووفر اصلی اندرو جونز نیست .ولی یک مدل هشت اینچی دیگه بود که از دوازدا اینچیه 150000 تومن ارزونتر بود حالا میخواستم بدونم ساب دوازده اینچی واسه این مدل بهتره یا هشت اینچی؟منطورم اینه که مدل دوازده اینچی صدا رو خراب نمیکنه؟
    مبارک باشه
    سابی که روی ست اندرو جونز هست یه ساب 12 اینچه

ولی توی ایران همه عادت دارن که دست تو همه چیز ببرن و همه چی انگولک کنن مثل تعویض ساب سیستم ها.
    ساب سری تودوروکی هم ساب خوبیه.

4. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

مبارک باشه
    سابی که روی ست اندرو جونز هست یه ساب 12 اینچه

ولی توی ایران همه عادت دارن که دست تو همه چیز ببرن و همه چی انگولک کنن مثل تعویض ساب سیستم ها.
    ساب سری تودوروکی هم ساب خوبیه.
    ممنونم رایان جان اتفاقا ساب منم دقیقا همین سابیه که لینکشو دادی منظور من از ساب اصلی ,مدل sw-8mk هست که لینکشو واست میزارم.ظاهرا اینطور که معلومه این مجموعه رو تو خاور میانه با چند مدل سابووفر عرضه کردن.حالا کلا به نظرت 12 اینچی بهتره یا 8 اینچی؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

ممنونم رایان جان اتفاقا ساب منم دقیقا همین سابیه که لینکشو دادی منظور من از ساب اصلی ,مدل sw-8mk هست که لینکشو واست میزارم.ظاهرا اینطور که معلومه این مجموعه رو تو خاور میانه با چند مدل سابووفر عرضه کردن.حالا کلا به نظرت 12 اینچی بهتره یا 8 اینچی؟
    این لینکی که شما دادی سایت پایونیر آمریکاست.من لینک پایونیر استرالیا به شما دادم.نو سایت پایونیر خاورمیانه که اشاره ای هیچ سابی نکرده.محصولات آمریکا بیشتر وقتا با محصولات خاورمیانه و یا کل دنیا متفاوته.حتی گاهی اوقات محصول مشابه ولی با اسم مدل متفاوت اونجا معرفی میشه.کلا این آمریکایی ها دوس دارن خودشون خاص بدونن

ساب 12 اینچ برای فیلم بهتره به دلیل حجم بیشتر هوایی که جابجا می کنه و در نتیجه باعث تولید باس عمیق تر نسبت به ساب های با درایوهای کوچیک تر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

این لینکی که شما دادی سایت پایونیر آمریکاست.من لینک پایونیر استرالیا به شما دادم.نو سایت پایونیر خاورمیانه که اشاره ای هیچ سابی نکرده.محصولات آمریکا بیشتر وقتا با محصولات خاورمیانه و یا کل دنیا متفاوته.حتی گاهی اوقات محصول مشابه ولی با اسم مدل متفاوت اونجا معرفی میشه.کلا این آمریکایی ها دوس دارن خودشون خاص بدونن

ساب 12 اینچ برای فیلم بهتره به دلیل حجم بیشتر هوایی که جابجا می کنه و در نتیجه باعث تولید باس عمیق تر نسبت به ساب های با درایوهای کوچیک تر.
    ولی اگه دقت کنی جنس ورنگ چوب مدل امریکایی با بقیه بلندگوها هماهنگه و مدل استرالیایی اصلا شباهت با بقیه نداره.به هر حال تو ایران که اون مدلش نیست و شما هم که میگی 12 اینچی بهتره پس شد توفیق اجباری دیگه در ضمن من بیشتر واسه موزیک میخوام ساب 12 اینچی دیتیل و جزییات و وضوح صدا رو از بین نمیبره؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

ولی اگه دقت کنی جنس ورنگ چوب مدل امریکایی با بقیه بلندگوها هماهنگه و مدل استرالیایی اصلا شباهت با بقیه نداره.به هر حال تو ایران که اون مدلش نیست و شما هم که میگی 12 اینچی بهتره پس شد توفیق اجباری دیگه در ضمن من بیشتر واسه موزیک میخوام ساب 12 اینچی دیتیل و جزییات و وضوح صدا رو از بین نمیبره؟
    بستگی به موزیکی که گوش میکنی داره.تو یه سری موزیک ها ساب 12 اینچ بهتر هم جواب میده و تو بعضی از موزیک ها کلا ساب صدا خراب می کنه و ....

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

تو راک و متال و کلاسیک و کانتری اینا ساب کارو خراب میکند.
    کلن ساب با فیلم بیشتر جواب میده تا موزیک.

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ساب فقط برای پاپ و دنس و ترنس بد جور فاز میده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

دوستان عزیز توجه کنید کابل های مانستر در بازار ایران فیک هستند.
    قضیه از این قرار بوده که من و دو سه نفر از از بچه های دیگه ازین کابل خریدیم به قیمت 80 الی 100 هزار تومن و بعد از مدتی وقتی دیدیم که قیمت خارج از کشورش 200 الی 250 دلاره شک کردیم که شاید تقلبی باشه. با یه سرچ ساده مثل fake monster m2000 hdmi cable ده ها عکس و تصویر از کابل های فیک دیدیم انگار همه دنیا خبر داشتن غیر ما. خلاصه به هرکی گفتیم زیر بار نرفت. خلاصه ما ایمیل فرستادیم برای کمپانی. توی سایتشون یه بخشی دارن برای بررسی اصالت جنس. عکس گرفتیم ایمیل زدیم بعد از دو هفته جواب دادن و 100% تایید کردن که فیک و تقلبی هست.
    شاید اینجوری این فروشنده های شارلاتان کمی به خودشون بیان و فکر نکنن یه جنس تقلبی فروختن و پول رو گرفتن قصر در رفتن.

در سایت رسمی شرکت Monster بخشی هست برای بررسی اصالت کالا و تشخیص کالاهای تقلبی و جعلی و فیک. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . یه آدرس ایمیل هم هست که کاربرا برای بررسی صحت و اصالت یه محصول ماونستر می تونن بهش ایمیل بزنن و کارشناسان شرکت درباره اون جنس نظر می دن که اون آدرس توی لینکی که گذاشتم هست.متاسفانه طبق تایید کارشناس کمپانی ماونستر کابلی که در ایران توسط فروشگاه آکوستیک فروخته شده تقلبی هست. اسکرین شات از مکاتبه ایمیل را [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببینید.
    آدرس اینه که بهش ایمیل زدم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

to: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    subject: counterfeit/real
    Hello,

I'm Nader and I'm mailing you from Iran. in fact I recently bought a M2000 HD Monster HDMI cable for 25USD and I was wondering if it is a geniue or a counterfeit product. this product is sold by a local dealer named Hadi Mohammadpour who holds an store in Tehran city the capical of Iran. he is selling these cables in vast quantities and many audio/video hobysists have bought this product but we are anxious if they are any real or we've just wasted our coins. this is the seller information/detail:

AcousticHifi
    No, 76 1th Floor
    Bozorgmehr Passage
    Jomhouris across Hafez
    Tehran
    Iran

I took some photos in detail of this product and I'm asking you to humbly check them and confirm if this is fake or real.

all best regards, Nader

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جوابی که سایت پشتیبانی ماونستر بعد از حدود یه هفته فرستاد:
    Good day,

Nader, it's absolutely a fake/counterfeit replica product and not real. Monster M2000 HDMI cable is a very preferential top-notch quality product with certain retail price. Only authorized dealers/resellers are obliged to sell this item. To make sure you are not wasting your money purchase only from authorized dealers listed in our website. We DO NOT HAVE any dealer nor reseller in Iran but you can still try nearest authorised provider in the area.

Sincerely,

Monster Cable Products, Inc.
    455 Valley Drive,
    Brisbane, CA 94005
    Tel: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Fax: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by mr_rayan; 07-10-2014 at 18:02.

12. 2 کاربر از نادر برهانی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس من هم زیان کرده ام چون توی اسپند ماه ازش سه تا از این سیمها به بهای 80 تومن خریدم. در پاسخ به این گفته ی من که هر جا رفتم گفتند مانستر فیکش هست و اصلش پیدا نمیشه و اگه باشه بالای 200 - 300 تومنه گفت من خریدم از چند وقت پیشه که ارزون تر بود... چه خوش باور بودم

14. این کاربر از chaharnazm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •