تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 947 از 1045 اولاول ... 447847897937943944945946947948949950951957997 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,461 به 9,470 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه فردان's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

یک فایل ورد دارم که فقط در این فایل پاورقی ها چسبیده به انتهای متن است البته این فایل را خودم ایجاد کرده ام
    یعنی اگر متن این صفحه فقط 5 سطر باشد، پاورقی دقیقا بعد از این پنج سطر شروع شده است.
    علت آن را اگر می دانید لطف بفرمایید
    در ضمن برای برگرداندن آن به پایین صفحه چکار باید کرد
    با تشکر فراوان

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

مطمئنی که لیست بود؟ آخه ممکنه Tab زده باشه و کاراکتر Bullet رو گذاشته باشه اونجا، مثلا • • •
    من که گفتم سطر نه لیست D:

منم تب زدم ولی جلوش بولت رو نزاشت! تو کتاب که زده بود :-?

پروفشنال Y@var's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام دوستان

فهرست مطالبم به این شکل در اومده چیکار کنم

و اینکه هیچ اولویت بندی داخل فهرست نیست یعنی همه ی هدینگ ها در یک راستا قرار گرفتند و جلو و عقب نیستند

ممنون پیشاپیش

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

سلام متن شما مشکل خیلی داره...
    چندتاش رو بگم:
    1) شماره گذاری معادله ها و تصاویر بهتره با Caption باشه و بصورت اتوماتیک نه عدد.
    2) استایل Normal رو درست تنظیم نکرید و هر جای متن که خواستید قالب رو تنظیم کردید.
    3) برای ایجاد فاصله و قرار دادن متن در دوطرف خط، بهتره از Center استفاده کنید و فاصله ها با Tab زده بشه نه Space. چون Tab منعطف تره و ستون به ستون تنظیم میکنه.
    4) برای هدینگ ها مناسب تر هست که که یه مقداری فاصله بیشتری داده بشه. یعنی عمق هدینگ 2 نسبت به 1 بیشتر باشه.

- اعداد درون متن(نه معادله) برای شما فارسی هستن یا انگلیسی؟

یک فایل ورد دارم که فقط در این فایل پاورقی ها چسبیده به انتهای متن است البته این فایل را خودم ایجاد کرده ام
    یعنی اگر متن این صفحه فقط 5 سطر باشد، پاورقی دقیقا بعد از این پنج سطر شروع شده است.
    علت آن را اگر می دانید لطف بفرمایید
    در ضمن برای برگرداندن آن به پایین صفحه چکار باید کرد
    با تشکر فراوان
    این گزینه رو عوض کنید، درست میشه:
      محتوای مخفی: تنظیمات 

من که گفتم سطر نه لیست D:

منم تب زدم ولی جلوش بولت رو نزاشت! تو کتاب که زده بود :-?
    گفتم که، بولت یه کاراکتره، اینم کاراکتر بولت •
    قبل از هر جمله از تو Insert > Symbol یکی وارد کن، بگردی پیداش میکنی، یا همین بولت بالا رو کپی کن.

سلام دوستان

فهرست مطالبم به این شکل در اومده چیکار کنم

و اینکه هیچ اولویت بندی داخل فهرست نیست یعنی همه ی هدینگ ها در یک راستا قرار گرفتند و جلو و عقب نیستند

ممنون پیشاپیش
    سلام.
    اون فاصله ها بعضی اوقات پیش میاد و اگر استایل ها درست تنظیم باشن با چندتا فاصله پاک کردن و ... و نهایتا یه آپدیت بزنید باید درست بشه، به هر حال تنظیماتش از اینجاس:
      محتوای مخفی: تنظیمات 

7. 3 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه wolfomid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    من دارم پایان نامه ام رو مینویسم
    1 سال پیش توی همین سایت یکی از بچه ها، فیلمی گذاشته بود که برای اونایی بود که میخوان پایان نامه بنویسن،
    من طبق اون فیلم از 1 سال پیش تنظیمات رو انجام دادم (توی ورد 2010)
    جدیدا ورد 2013 ریختم و شروع کردم ب نوشتن ولی وقتی از هدینگ ها میخوام استفاده کنم ک قبلا تنظیم کرده بودم، موقعی که نیم فاصله (با کنترل + فاصله) میزنم فونت رو عوض میکنه، و مجبورم با کلیدهای کنترل و شیفت و 2 نیم فاصله بزنم تا فونت عوض نشه، ولی توی متن همون کنترل + فاصله، بدون هیچ مشکلی کار میکنه چیکار کنم مشکلم حل شه؟
    ضمنا توی اون فیلم وقتی توی متن روی مثلا (شکل 2-3) دابل کلیک میکردی میرفت روی شکل 2-3، اینو متوجه نشدم چطوری میشه انجام داد؟
    همچنین توی اون فیلم نگفته بود ک چطوری باید وقتی برای شکل عنوان میزاری و یه شکل یا جدول از دو قسمت الف و ب تشکیل شده بود، الف و ب رو چطوری باید بفهمونی تا خودش تنظیم کنه؟ اینو من خودم دستی مینویسم
    یعنی جدول 3-2-الف
    جدول 3-2-ب
    caption الف و ب رو نمیتونه بفهمه و باید الف و ب رو خودم دستی اضافه کنم
    سه تا سوال پرسیدم ببخشید زیاد شد
    ممنون میشم راهنماییم کنید

آخر فروم باز sanam.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ماه

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    من باید یه جدول طراحی کنم که 77 تا ستون داره (دفتر هزینه و درآمد) ولی وقت ایجاد جدول می گه باید کمتر از 63 ستون باشه.
    راه حل مشکل چیه ؟

من اولین دفعه است که این جور جدولها رو طراحی می کنم واگه تجربیاتی در مورد طراحی اونها دارید و با من درمیون بذارید ممنون میشم

اگه نباشه جاش خالی می مونه SETIZEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    من باید یه جدول طراحی کنم که 77 تا ستون داره (دفتر هزینه و درآمد) ولی وقت ایجاد جدول می گه باید کمتر از 63 ستون باشه.
    راه حل مشکل چیه ؟

من اولین دفعه است که این جور جدولها رو طراحی می کنم واگه تجربیاتی در مورد طراحی اونها دارید و با من درمیون بذارید ممنون میشم
    میتونی از Excel استفاده کنی ولی جالبه من با LibreOffice Writer این مشکل رو ندارم

11. این کاربر از SETIZEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

با سلام
    من دارم پایان نامه ام رو مینویسم
    1 سال پیش توی همین سایت یکی از بچه ها، فیلمی گذاشته بود که برای اونایی بود که میخوان پایان نامه بنویسن،
    من طبق اون فیلم از 1 سال پیش تنظیمات رو انجام دادم (توی ورد 2010)
    جدیدا ورد 2013 ریختم و شروع کردم ب نوشتن ولی وقتی از هدینگ ها میخوام استفاده کنم ک قبلا تنظیم کرده بودم، موقعی که نیم فاصله (با کنترل + فاصله) میزنم فونت رو عوض میکنه، و مجبورم با کلیدهای کنترل و شیفت و 2 نیم فاصله بزنم تا فونت عوض نشه، ولی توی متن همون کنترل + فاصله، بدون هیچ مشکلی کار میکنه چیکار کنم مشکلم حل شه؟
    ضمنا توی اون فیلم وقتی توی متن روی مثلا (شکل 2-3) دابل کلیک میکردی میرفت روی شکل 2-3، اینو متوجه نشدم چطوری میشه انجام داد؟
    همچنین توی اون فیلم نگفته بود ک چطوری باید وقتی برای شکل عنوان میزاری و یه شکل یا جدول از دو قسمت الف و ب تشکیل شده بود، الف و ب رو چطوری باید بفهمونی تا خودش تنظیم کنه؟ اینو من خودم دستی مینویسم
    یعنی جدول 3-2-الف
    جدول 3-2-ب
    caption الف و ب رو نمیتونه بفهمه و باید الف و ب رو خودم دستی اضافه کنم
    سه تا سوال پرسیدم ببخشید زیاد شد
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    کلا به نظر من ورد 2013 یه سری مشکلاتی داره که تو ورد 2010 نیست. مثلا اینکه شما اگر پاراگراف رو Justify کنید، در صورت گرفتن خروجی PDF به جای کشیدن متن، در بعضی مواقع بین کلمات فضای خالی قرار میده.

من همیشه نیم فاصله رو با ترکیب Ctrl+Shift+4 میزنم. عادت کردم ولی میتونید کاراکتر نیم فاصله رو از تو Insert > Symbol پیدا کنید و خودتون یه Shortcut Key بهش Assign کنید. مثلا بذارید Ctrl+Space

اون مورد دومی که میگید قابلیت Cross Reference هست. از سربرگ Insert.

تو قسمت 2 نوع چیزی که میخواید ارجاع بدید رو انتخاب میکنید، مثلا Figure برای مورد شما میشه.
    تو قسمت 3، اون چیزی که برای ارجاع باید نمایش داده بشه(مثل متن هایپرلینک) رو انتخاب میکنید.
    تو قسمت 4 هم تمام موارد قابل قبول انتخاب شده از بخش 1 (مثلا لیستی از عکسها) هم نشون میده که مورد مد نظرتون رو انتخاب میکنید.
    نهایتا هم Insert میزنید.

برای مورد سوم هم موقع وارد کردن Caption باید از بخش Numbering... تنظیماتش رو فعال کنید، یه چیزی تو مایه های زیر:

سلام به همه دوستان
    من باید یه جدول طراحی کنم که 77 تا ستون داره (دفتر هزینه و درآمد) ولی وقت ایجاد جدول می گه باید کمتر از 66 ستون باشه.
    راه حل مشکل چیه ؟

سلام ورد قابلیت اضافه کردن بیش از 63 ستون در هر ردیف رو نداره.
    اینجور جدول ها رو باید با اکسل بسازید. خیلی منعطف تر هست اکسل.

13. 4 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •