تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 94 از 278 اولاول ... 4484909192939495969798104144194 ... آخرآخر
نمايش نتايج 931 به 940 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

اگه نباشه جاش خالی می مونه dandelionsland's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

نه دوست عزیز اما تو این کلوپ تو صفحه شش جناب چواد وکیلی دوتا ویدیو گذاشتن دومی رو دانلود کن ببین با لمسیش کار میکنه ..قشنگ بطور واضح موقع کار با لمسیش صفحه بازی میکنه مثل فنر میمونه عقب جلو میره در ضمن مال اقای وکیلی براق و لمسی هست به گفته خودشون قشنگ حودتو مثل آینه تو صفحه نمایش میبینی..حالا بماند کار کردن زیر نور لامپ و بیرون زیر نور افتاب چه دردسرهایی بوجود میاره
    نميدونم بخاطر نوع استفاده منه يا كلا براي لپ تاپ جماعت اين قضيه صادقه
    باور كنيد يادم نمياد آخرين باري كه صفحه اش رو لمس كردم كي بود
    اصلا راحت نيستم دستم رو دراز كنم براي لپ تاپ البته
    حتي ويندوز 7 ريختم روش

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

2. این کاربر از dandelionsland بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hacker13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Root

پيش فرض

دقیقا منم همینطور هستم اصلا حال نمی کنم دستم که رو کیبورد لب تاپ ول هست حالش بیشتره

4. این کاربر از hacker13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

پس نتیجه میگیریم پول دادن واسه لمسیش و براقش بیخودیه..دو گیگ مات به نظرم خوبه..با صفحه نمایش ماتش هم تو خونه زیر نور لامپ .نور لوستر میتونی استفاده کنی هم بیرون زیر نور افتاب همجنین اگه کسی رندر و کارای گرافیکی نمیکنه و فقط صرفا واسه بازی میخواد. پول اضافی دادن واسه 4گیگش هم بیخودیه چون در حال حاضر بازیا به زور از یک گیگ رم گرافیک استفاده میکنن چه برسه به 4گیگ همون 2گیگش به نظرم کافی و خوبه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

پس نتیجه میگیریم پول دادن واسه لمسیش و براقش بیخودیه..دو گیگ مات به نظرم خوبه..با صفحه نمایش ماتش هم تو خونه زیر نور لامپ .نور لوستر میتونی استفاده کنی هم بیرون زیر نور افتاب همجنین اگه کسی رندر و کارای گرافیکی نمیکنه و فقط صرفا واسه بازی میخواد. پول اضافی دادن واسه 4گیگش هم بیخودیه چون در حال حاضر بازیا به زور از یک گیگ رم گرافیک استفاده میکنن چه برسه به 4گیگ همون 2گیگش به نظرم کافی و خوبه.
    سه تا نتیجه گیری شخصی و اشتباه نوشتید که پاسخ میدم:

1.درباره ی براق بودن صفحه براق، وقتی در محیط پرنور هم باهاش کار کنید و روشناییش در حد بالایی باشه به هیچوجه مشکلی دیده نمیشه. لپتاپ من صفحه براقه و یکبار هم در محیط پرنور اذیت نکرده که پشیمون باشم. جواد وکیلی هم در آخرین پستش همین حرف من رو روی دستگاه خودش امتحان و تأیید کرده:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2.صفحه لمسی هم بسیار مفیده. همونطور که گفتم حتی میتونید قلم مخصوص تهیه کنید و با قلم بنویسید و یا طراحی کنید و... . حماقت محضه که کسی بودجه داره و تهیه نکنه. چون دیگه بعد از خرید پشیمونی فایده نداره

3درسته که بازیهای فعلی نیازی به 4GB رم گرافیکی ندارند ولی بازیهای 1.5 تا دو سال دیگه مطمئنا وضعیت متفاوت تری خواهند داشت. همین الان CoD Ghost در توضیحاتش گفته شده به 6GB RAM نیاز داره! بعد شما خودتون حساب کنید قطعا اگر VRAM هم بالا باشه در اجرا خیلی بهتر عمل میکنه. تازه این هنوز یک بازی 2013 هست نه بازی دو سال دیگه!
    در PC های رومیزی شما میتونید هر زمان خواستید کارت گرافیک قویتری نصب کنید ولی برای لپتاپ چنین امکانی نیست و واجبه همون زمان خرید بالاترین کانفیگ ممکنه رو تهیه کنید تا بعد از انتخابتون پشیمون نشید

7. این کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوست عزیز شما از همه لحاظ براق رو بررسی کنید بعد بگید صفحه براق مشکل نداره..شما اینو هم در نظر بگیرید اگه کسی کارش بیرون باشه و زیر نور افتاب کار کنه به فرض مثال اگه با روشنایی متوسط و وایرلس و اینا باتزیش دو ساعت نیم دوام بیاره با آحرین حد روشنایی یه ساغت دوام میاره خوب مثلا کسی خواست واسه بهینه شدن شارژ باتریش نور رو کم کنه نمیشه که بخاطر اینکه نور لامپ و نور افتاب اذیتش نکنه همیشه روشنایی رو در اخرین حد ممکن قرار بده! .همجنین کسی بخاطر اذیت نشدن چشمش شاید با نور زیاد حال نمیکنه میاد کم میکنه نور لامپ و اینا اذیتش میکنه بیشتر هم میکنه چشمش !.بازم میگم ماتش خوبه اما اگه کسی این چیزا براش مهم نیس بره براق بگیره..در مورد گرافیکش هم که نیازی به گفتن من نیس چون دوستان تو پستای قبلی هم اشاره کردن خودتون هم اینو میدونید گرافیک این ddr3هست! تا دوساله دیگه جتی اون بازیای سنگینی که میگید از 4گیگ استفاده میکنن اما این رو هم به خاطر داشته باشید ‏ Gpu‏ این کارت دیگه نخواهد کشید اگه گرافیکش Ddr5بود حرف شما منطقی بود.نباید از گرافیکddr3این انتظار زیاد بالایی داشته باشید چون این مدل سری مالتی مدیاست.
    Last edited by blackkk; 30-12-2013 at 03:36.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوست عزیز شما از همه لحاظ براق رو بررسی کنید بعد بگید صفحه براق مشکل نداره..شما اینو هم در نظر بگیرید اگه کسی کارش بیرون باشه و زیر نور افتاب کار کنه به فرض مثال اگه با روشنایی متوسط و وایرلس و اینا باتزیش دو ساعت نیم دوام بیاره با آحرین حد روشنایی یه ساغت دوام میاره خوب مثلا کسی خواست واسه بهینه شدن شارژ باتریش نور رو کم کنه نمیشه که بخاطر اینکه نور لامپ و نور افتاب اذیتش نکنه همیشه روشنایی رو در اخرین حد ممکن قرار بده! .همجنین کسی بخاطر اذیت نشدن چشمش شاید با نور زیاد حال نمیکنه میاد کم میکنه نور لامپ و اینا اذیتش میکنه بیشتر هم میکنه چشمش !.بازم میگم ماتش خوبه اما اگه کسی این چیزا براش مهم نیس بره براق بگیره..در مورد گرافیکش هم که نیازی به گفتن من نیس چون دوستان تو پستای قبلی هم اشاره کردن خودتون هم اینو میدونید گرافیک این ddr3هست! تا دوساله دیگه جتی اون بازیای سنگینی که میگید از 4گیگ استفاده میکنن اما این رو هم به خاطر داشته باشید ‏ Gpu‏ این کارت دیگه نخواهد کشید اگه گرافیکش Ddr5بود حرف شما منطقی بود.نباید از گرافیکddr3این انتظار زیاد بالایی داشته باشید چون این مدل سری مالتی مدیاست.
    دوست عزیز بنده الان دو تا لپتاپ شخصی دارم یکی صفحه مات TN که کارش فقط دانلود خودکار شبانست و دیگری صفحه براق IPS که با خودم سرکار می برم و در فضای پرنور هم استفاده میکنم و از روی تجربه ی طولانی دارم صحبت می کنم نه همینجوری روی هوا که دیگران رو دچار اشتباه کنه

درباره ی GDDR3 و GDDR5 هم باید خدمت شما عرض کنم:
    صرفنظر از پهنای باند تئوری روی کاغذ و یا در fps گیمها _که البته در جای خودش مهم هم هست_ بر اساس آزمون عملی که در فروم notebookcheck گذاشته شده تفاوت پهنای باند DDR3 با DDR5 روی GPUهای یکسان در بنچمارکها بصورت زیر هست
    3DMVantage GPU score:

DDR3 29671
    GDDR5 35334
    Difference +19%

3DM11 GPU score:

DDR3 2145
    GDDR5 2156
    Difference +0.5%
    پردازنده ی گرافیکی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] M هم اونقدر قوی هست که براحتی تا دو سال بسیاری از بازیها رو در مد high اجرا کنه. من گیمر حرفه ای نیستم ولی با اینحال با GT230M هم تک و توک گیمهای زانر War معروف فعلی که نصب دارم رو در مد High FHD اجرا میکنم دیگه GT750M جای خود داره ...
    البته باید در نظر هم داشته باشید که N550 جزو لپتاپهای سری مالتی مدیا هست نه یک لپتاپ گیم . پس شما هم به هیچوجه توقعات نجومی یک لپتاپ سری گیم (که در بازار ایران حدود 9 میلیون قیمت داره) رو نباید ازش داشته باشید

10. این کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.بالاخره منم این لپتاپ رو خریدم.البته 4 شنبه هفته پیش.از پایتخت خریدم.میخوام یه نقدو بررسی کوتاه ازش کنم.خودم خیلی روی براق یا مات بودنش دو دل بودم ولی آخر براقشو گرفتم.تو خونه کیفیت تصویر حرف نداره.حتی زیر نور لامپ.بیرونو نمی دونم.صداش عالیه.اینارو که همتون قبلا هم می دونستید.چیزیکه من خیلی دوسش دارم صفحه لمسیشه.خیلی حال میده.من وقتی لپتاپ رو میذارم رو پام فقط با صفحه لمسیش کار می کنم.حساسیت تاچش خیلی بالاست.در هر صورت کیفیت براق خیلی بهتر ار ماته.این نظر شخصی منه.ولی در کل لپ تاپ ردیفیه.اونایی که میخوان بخرن دست دست نکنن.تو این رنج قیمت زیباتر و بهتر از این گیرتون نمیاد.من انقدر حول بودم که رفتم خریدم گذاشتم کنار.گفتم شاید دوباره تموم بشه.به خاطر امتحانا فعلا نمی تونم به خوبی ازش استفاده کنم.ولی تو چند ساعتی که باهاش کار کردم حرف نداره.

12. 2 کاربر از chemist10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 147milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوستان میشه یه مقدار در مورد گرافیک ها و همچنین بازی ها در اینده توضیح بدید(افراد وارد به این مسائل)
    ببینین من سوالمو اینجوری مطرح میکنم من بین y510و این مدل گیر کرده بودم یه مقدار تحقیق کردم به ایسوس رسیدم چون مصرف من گیمینگ هست و این مدل گرافیک 4 گیگ داره که در بعضی سایت ها نوشته تا 6گیگ هم میتونه بالا بره.اما بعدا رسیدم به مسئله دی دی ار ها که ایسوس 3 هستش و y510 پنج هستش.حالا میخوام یکم اطلاعاتم رو ببرم بالا چون زیاد از ddrها اطلاع ندارم.سوال بعدی اینه که اگه من یک مدل لپتاپ گیر بیارم با گرافیک انویدیا (سری gtx) مثلا gtx760 اما 2 گیگ و ddr5با گرافیک 4گیگ این مدل gt750 هست از لحاظ قدرت برای اجرای بازی در اینده کدوم مناسب هست.(نوت بوک چک رفتم اما زیاد نتونستم باهاش کار کنم و طرز کارشو خوب وارد نیستم)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

گه من یک مدل لپتاپ گیر بیارم با گرافیک انویدیا (سری gtx) مثلا gtx760 اما 2 گیگ و ddr5با گرافیک 4گیگ این مدل gt750 هست از لحاظ قدرت برای اجرای بازی در اینده کدوم مناسب هست.(نوت بوک چک رفتم اما زیاد نتونستم باهاش کار کنم و طرز کارشو خوب وارد نیستم)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ایندو در دو کلاس متفاوت قرار دارند: کارایی GTX760 از GT750 در آزمون 3DM Vantage GPU دقیقا %50 قویتره و اصولا قابل مقایسه با هم نیستند ضمن اینکه تنها از GDDR5 پشتیبانی میکنه
    حجم VRAM بالاتر بطور معمول در زمان مقایسه ی دو GPU یکسان اهمیت خودش رو نشون میده. در حال حاضر GTX760 حتی در صورتیکه 1GB VRAM داشته باشه بازم براحتی بر GT750 4GB VRAM برتری داره

15. این کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستان بدون تعصب از لحاظ سخت افزاری و کیفیت و کلا همه چیز ایسوس بهتره یا ایسر.با دلیل اگه جواب بدید ممنون میشم در ضمن n550با 4گیگ گرافیک از لحاظ سخت افزاری و کیفیتش چندسال و از لحاظ گرافیک چند سال جوابگو خواهد بود ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •