تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 94 از 151 اولاول ... 4484909192939495969798104144 ... آخرآخر
نمايش نتايج 931 به 940 از 1508

نام تاپيک: تمامی مباحث و اخبار مربوط به Gprs ( اینترنت ) همـراه اول

پروفشنال vista7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ذهنم...

پيش فرض

هیچکس راه حلی برای ما نداشت؟

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

همراه اول يه دزد به تمام معني هستش. تو رو خدا آي مردم از همراه اول استفاده نكنيد. نه از مكالمه و نه اينترنت
    چشم به فرمايشات جنابعالي جامه عمل ميپوشانيم و از اين شركت دزد استفاده نميكنيم.
    شما هم براي روشن شدن اذهان عمومي چند مورد از اين دزديها رو افشا كن تا افكار عمومي خودش قضاوت كنه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

دوستان عزيز و فهيم توجه فرمائيد
    بنده يكي از مالباخته گان هستم
    به همراه اول اعتماد نكنيد
    ايمان خيلي نگرانتم يه روز قبضتو چك ميكني ميبيني يكي دومليون تمن همينجوري واست زدن
    صبر كن شب دراز است و قلندر بيدار
    همراه اول يه دزد به تمام معني هستش. تو رو خدا آي مردم از همراه اول استفاده نكنيد. نه از مكالمه و نه اينترنت
    بينهايت تائيد ميشه

---------- Post added at 06:01 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

البته من كتك اعتمادمو ميخورم كه پاي حرف همين دوستانمون رفتم بسته فعال كردم هزار بارم پرسيدم از عيب و ايرادش ولي گفتن خيالت تخت
    ميدوني چيه آدم فكر ميكنه همراه اول واسه خودش تو تالار گفتمانها مبلغ و بپا گذاشته كه مارو تو تله بندازن

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

شما اولين كاري كه ميكني اينه كه ميري اينترنتتو غيرفعال ميكني اين تاپيكم از حالت اشتراك خارج ميكني كه مالباخته نشي

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

دوستان عزيز و فهيم توجه فرمائيد
    بنده يكي از مالباخته گان هستم
    به همراه اول اعتماد نكنيد
    ايمان خيلي نگرانتم يه روز قبضتو چك ميكني ميبيني يكي دومليون تمن همينجوري واست زدن
    صبر كن شب دراز است و قلندر بيدار

بينهايت تائيد ميشه

---------- Post added at 06:01 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

البته من كتك اعتمادمو ميخورم كه پاي حرف همين دوستانمون رفتم بسته فعال كردم هزار بارم پرسيدم از عيب و ايرادش ولي گفتن خيالت تخت
    ميدوني چيه آدم فكر ميكنه همراه اول واسه خودش تو تالار گفتمانها مبلغ و بپا گذاشته كه مارو تو تله بندازن

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

شما اولين كاري كه ميكني اينه كه ميري اينترنتتو غيرفعال ميكني اين تاپيكم از حالت اشتراك خارج ميكني كه مالباخته نشي
    ممنون كه نگرانمي.
    به تو هم گفتم چيكار كن تا مشكلت برطرف بشه.چند نفر هم تو اين انجمن و موبايلستان مشكل تو رو داشتند و حل شده.حالا هي داد بزن كه همراه اول دزده و ....ببين مشكلت حل ميشه يا نه
    طرز فكرت هم جالبه.ياد يكي ميفتم كه توهم داره و هميشه ميگه دشمن واسه ما نقشه كشيده و هر اتفاق كوچك و بزرگي ميفته ميندازه تقصير عوامل دشمنش

شما يكبار كل تنظيمات رو ريست كن و مجددا تنظيمات رو بگير.اگه جواب نداد سيمكارتت رو تو يك گوشي ديگه امتحان كن و اگه نشد زنگ بزن پشتيباني تا برات درستش كنند.
    Last edited by iman_s; 23-11-2010 at 18:37.

5. این کاربر از iman_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

ممنون كه نگرانمي.
    به تو هم گفتم چيكار كن تا مشكلت برطرف بشه.چند نفر هم تو اين انجمن و موبايلستان مشكل تو رو داشتند و حل شده.حالا هي داد بزن كه همراه اول دزده و ....ببين مشكلت حل ميشه يا نه
    طرز فكرت هم جالبه.ياد يكي ميفتم كه توهم داره و هميشه ميگه دشمن واسه ما نقشه كشيده و هر اتفاق كوچك و بزرگي ميفته ميندازه تقصير عوامل دشمنش
    دوست خوبم ! نبايد مشكلي بوجود بياد!! كه ما بعدن واسه حلش وقتمونو تلف كنيم
    ادعامون ميشه كه ما ميتوانيم
    دشمن هميشه خودي بوده عزيزم!
    مهم پول نيست
    براي من مهم اينه كه اسكلم نكنن و وقتم به خاطر اين كارا هدر نره
    ممنون

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام

دوستان من با برنامه PC Suite Sony ericsson وصل میشم نوع کانکشن رو میزنه GPRS !

تو گوشی E میزنه .. مگه نباید EDGE باشه ؟ کلا همرو این برنامه خود اریکسون GPRS میزنه ؟

ممنون

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

این سیسیم که میگین همراه اول دزده و اینا کاملا اشتباهه!!
    خودتون میدونین سیستم های همراه اول قدیمی هست!! بهینه شدنشون با بهترین پروسسورها انجام نمیشه که دوستان دچار کم شدن سرعت در طول روز رو نداشته باشن!!
    و اینکه برای بعضی ها تعرفه روی بسته شیفت نمیشه هزار و یک دلیل میتونه داشته باشه!!
    ضعف سخت افزاری سیستم همراه اول! چون همراه اول برای این سیستم EDGE و اینترنت GPRS داره ماهیانه میلیاردها تومن مالیات و اجاره میده!!!!
    از اون طرف BTS هایی که داره توی سراسر ایران داره بهینه میشه و CPUهاشون داره تعویض میشه!
    میدونین چقدر هزینه بر هست؟
    اگه قرار بر این بود که این همه کار رو بکنن که ملت رو تیغ بزنن لازم به این همه هزینه نبود. همون قبلش هم( مثل خودم که رفتم با گوشی اینترنت و 100 هزار تومن پول قبض ا اینترنت بود که منم خطم رو قطع کردم!!!)
    مطمعن باش قبل از این همه هزینه میتونست بیشتر از ملت پول بگیره بابت اینترنت!!
    -
    این مشکل با ایرانسل هم هست!!
    ایرانسل سخت افزار قوی داره ولی انتن هاش کمه!!
    همراه اول سیستم ضعیفی داره ولی انتن هاش زیاده( بیشتر جاها میگیره)

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

دوست خوبم ! نبايد مشكلي بوجود بياد!! كه ما بعدن واسه حلش وقتمونو تلف كنيم
    ادعامون ميشه كه ما ميتوانيم
    دشمن هميشه خودي بوده عزيزم!
    مهم پول نيست
    براي من مهم اينه كه اسكلم نكنن و وقتم به خاطر اين كارا هدر نره
    ممنون
    درسته نبايد مشكلي پيش بياد ولي وقتي اتفاقي ميفته بايد دنبالش رو گرفت.
    شما هم حق دار و وقتت خيلي برات عزيزه و دوست نداري اسكلت كنند.ولي بهتر بود قبلش اينجا رو ميخوندي و ميديدي كه بعضي ها مشكل داشتند و بعد تصميم ميگرفتي تا خدايي نكرده يك وقت اسكل نشي
    سلام

دوستان من با برنامه PC Suite Sony ericsson وصل میشم نوع کانکشن رو میزنه GPRS !

تو گوشی E میزنه .. مگه نباید EDGE باشه ؟ کلا همرو این برنامه خود اریکسون GPRS میزنه ؟

ممنون
    اگه سرعتت EDGE هست كه مشكلي نيست.اون برنامه فقط يك اسم واسه كانكشن ميزاره

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

بچه ها دیروز رفتم قیمت تعرفه هاش ببینم چرا برای 912 هیچ کاری نکردم 6400 تا همین الان اومده قیمتاش رو دیدم دهنم باز مونده

این ابلها از کی sms رو کردن 24 تومن دونه ای؟×!!
    باز 100 رحمت به ایرانسل

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

بچه ها دیروز رفتم قیمت تعرفه هاش ببینم چرا برای 912 هیچ کاری نکردم 6400 تا همین الان اومده قیمتاش رو دیدم دهنم باز مونده
    واقعا!!
    1000 رحمت به ایرانسل!!
    احتمال 99 درصد من از ماه دیگه همراه اولم رو غیر فعال میکنم!!
    خط 935 ام رو که اون زمانی که تعرفه ی اعتباری به دائمی 60 تومن شد دائمیش کردم!!
    فکر کنم از این به بعد خط اصلیم رو اون بکنم!!
    این ابلها از کی sms رو کردن 24 تومن دونه ای؟×!!
    مطمعنی؟
    اگه اینطور باشه که من فکر کنم فقط 50 تومن پول اس ام اس واسم میاد!!!!
    رسما باید مراسم خداحافظی با همراه اول رو شروع کنیم!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •