تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 94 از 102 اولاول ... 4484909192939495969798 ... آخرآخر
نمايش نتايج 931 به 940 از 1015

نام تاپيک: اموزش و فایل ریست پرینترهای سامسونگ فقط در این تاپیک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    پرینتر 1860 من بعد از اینکه شارژ کردم و مخزن اضافات پودر رو خالی کردم، تمام صفحه رو یکدست مشکی چاپ میکنه.
    با اینکه دفعه های قبل هم از همین پودر استفاده میکردم.
    لطفا زودتر بهم جواب بدین، آخه برای چاپ گزارش کارآموزی دانشگاهم باید کلی پرینت بگیرم.
    خیلی ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستان...کمکم کنید لطفا.من یه پرینتر سامسونگ ML2160دارم که کارتریج اصلیش روشه والان که میخوام پرینت بگیرم میزنه 0% وچراغ قرمزشم روشنه ولی پرینت میگیره ...بردم برای شارزگفتن بایدیکبار ریسیت شه تااخرش راحتی...اطلاعاتی هم توی سایت بدست اوردم.سایت روسی هم هرچی گشتم پیدا نکردم چیزی...کسی میتونه نحوه ریسیتش و فایل فیکسشو برام تهیه کنه؟ ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام به همه دوستان...کمکم کنید لطفا.من یه پرینتر سامسونگ ML2160دارم که کارتریج اصلیش روشه والان که میخوام پرینت بگیرم میزنه 0% وچراغ قرمزشم روشنه ولی پرینت میگیره ...بردم برای شارزگفتن بایدیکبار ریسیت شه تااخرش راحتی...اطلاعاتی هم توی سایت بدست اوردم.سایت روسی هم هرچی گشتم پیدا نکردم چیزی...کسی میتونه نحوه ریسیتش و فایل فیکسشو برام تهیه کنه؟ ممنونم
    این نوع پرینتر ها فایل ریستشون پولیه مخصوصا ورژن بالا که سخت بتونی پیداش کنیتو اینترنت ! چون با کروم ریست میشن باز اگه سریالی بود میشد به شما کمک کرد .من شنیدم یکی از دوستان گرفته 100 هزار تومان البته اون فایل سازشو گرفته .آخه تعمیرکارپرینتره خودش...میگفت هرکسی میاره 30 تومن میگیرم فایلشو براش میسازم.خاستی برو از ابوذر شعبانی بگیر خودتو راحت کن اگه هم گرون داد برو سراغ ریست پرینتر 92 بگیر راحت یه عمربدون دغدغه کپی بگیر...باز اگه آدرسی چیزی پیدا کردم میام همین جا میگم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

این نوع پرینتر ها فایل ریستشون پولیه مخصوصا ورژن بالا که سخت بتونی پیداش کنیتو اینترنت ! چون با کروم ریست میشن باز اگه سریالی بود میشد به شما کمک کرد .من شنیدم یکی از دوستان گرفته 100 هزار تومان البته اون فایل سازشو گرفته .آخه تعمیرکارپرینتره خودش...میگفت هرکسی میاره 30 تومن میگیرم فایلشو براش میسازم.خاستی برو از ابوذر شعبانی بگیر خودتو راحت کن اگه هم گرون داد برو سراغ ریست پرینتر 92 بگیر راحت یه عمربدون دغدغه کپی بگیر...باز اگه آدرسی چیزی پیدا کردم میام همین جا میگم
    سلام

نیازی نیست خودتون رو اذیت کنید.
    دفعه اول مغازه 25 تا 30 تومان میگیره شارژ + ریست رو انجام میده.
    خودتون رو اذیت نکنید.

البته اگه ورژن فرم ویرش جدید باشه (ورژن 20 به بعد) باید دو تا ای سی روی برد پرینتر تعویض یا برنامه ریزی بشه که ممکنه بیشتر هزینه داشته باشه و کار شما نیست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

با سلام برای ریسیت 2160 که چیپش سوخنته باید چکار کرد ممنون جواب بدین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

با سلام من پرینتر سامسونگ ml-1665 خودمو ریست کردم و یه مدتی خوب بود بعد از تقریبا دو ماه باز ارور داد که کارتریجت تونرش تموم شده کارتریج رو شارژ کردم و گذاشتم داخل پرینتر ولی بازم همون پیغام رو میده دیگه پرینت نگرفت که نگرفت لطفا یه راهی پیش پام بذارین وگرنه میزنم این پرینتر مسخره رو له میکنم خونش میفته گردنم درضمن این لینکی که برای ریست کردن نوع پرینتر من گذاشتین ارور میده با تشکر فراوان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    فایل ریست چاپگر ساسونگ 2020w و مدل scx 3400رو اگه دارین لطف کنید واسه دانلود قرار بدین مرسی.
    این دستگاهی که چاپگر رو ریست می کنه جریانش چیه؟مدارش رو قرار میدین.از الکترونیک سر در میارم.ممنون
    Last edited by masoud---70; 11-12-2014 at 02:25.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

سلام
    ممنون میشم نحوه اموزش ساخت فریمور ریست یا فریمور فیکس برای پرینتر سامسونگ m2070w قرار بدهید یا رهنمایی کنید؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    ممنون میشم نحوه اموزش ساخت فریمور ریست یا فریمور فیکس برای پرینتر سامسونگ m2070w قرار بدهید یا رهنمایی کنید؟؟؟؟
    با سلام
    مدیران و متخصصان بحث لطفا رسیدگی فرمایید...
    فایل ریست این پرینتر که دوست خوبون اشاره کردند رو لطفا قرار بدید !
    من هر جا گشتم چیزی پیدا نکردم.
    خیلیا هستن که این مشکل رو دارند.

سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

با سلام
    مدیران و متخصصان بحث لطفا رسیدگی فرمایید...
    فایل ریست این پرینتر که دوست خوبون اشاره کردند رو لطفا قرار بدید !
    من هر جا گشتم چیزی پیدا نکردم.
    خیلیا هستن که این مشکل رو دارند.

سپاس

فکر نمیکنم کسی پیدا بشه !آخه این سری که حتما دیگه پولیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •