تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 935 از 1137 اولاول ... 4358358859259319329339349359369379389399459851035 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,341 به 9,350 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

هندسه پایت اگه قوی هست خوشخوان یا خیلی سبز بگیر .. !
    اما اگه متوسط هستی گاج خوبه
    تحلیلی هم فک کنم گاج بهترین باشه ... ! ( به نظر من در کنارش کتاب آزمون هندسه تحلیلی فار رو هم بگیر . خیلی کتاب خوبیه )
    واسه حسابان هم به نظر گاج سفید واسه کنکور لازم و کافی هست
    يعني چطور!من كلا گاج هندسه 1و2 رو يه دور خوندم كم و بيش ميشه گفت ابتكار عملم تو هندسه خوبه!خوب سختي هندسه به ابتكاري بودنشه خوشخوان و سبز سوالات ابتكاري توشون زياده چطورياست!؟هندسه 1و2 مثل گاج جداگانه دارن يا جمع و جور هست؟

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

خوب سختي هندسه به ابتكاري بودنشه خوشخوان و سبز سوالات ابتكاري توشون زياده چطورياست!؟هندسه 1و2 مثل گاج جداگانه دارن يا جمع و جور هست؟
    خوش خوان تعریفشو زیاد شنیدم اما زیاد باهاش آشنا نیستم .
    اما سبز سوال هاش فوق العاده هستند البته به شرطی ک نخوای فرمول هایی ک واسه هر سبک سوال نوشته اونجارو حفظ کنی . در کل اگه از 20 تا سوال سبز به 10 تاش جواب درست بدی ( تاکید میکنم بدون فرمولاش ) یعنی کارت درسته !!

داره خودمونی میشه s@har's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

در مجموع تغیرات در برخی دروس خیلی زیاد نیستند.ولی همین تغیرات هم میتوانند مهم باشند.
    جهت مشاهده تغیرات به وبسات گروه اموزی ان مراجعه نمایدد.
    موفق باشید
    خیلی ممنون جوابتون خیلی کامل و جامع بود. فقط یه سوال کتاب شیمی و ادبیات پیش دانشگاهی یک و دو خیلی سبز رو دارم(89-90) اینطور که گفتین تغییرات اینا زیاد نیستن .کتاب درسی جدید میگیرم اما خواستم ببینم اگه کمک درسی نگیرم و از همونا استفاده کنم یه وقت تو بعضی جا ها لنگ نمی مونم؟؟
    رشتم هم ریاضیه.
    Last edited by s@har; 09-09-2012 at 12:01.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

يعني چطور!من كلا گاج هندسه 1و2 رو يه دور خوندم كم و بيش ميشه گفت ابتكار عملم تو هندسه خوبه!خوب سختي هندسه به ابتكاري بودنشه خوشخوان و سبز سوالات ابتكاري توشون زياده چطورياست!؟هندسه 1و2 مثل گاج جداگانه دارن يا جمع و جور هست؟
    سوالاي سبز خيلي سخته
    اگه هدفت كنكوره نميتونه زياد كمكت كنه
    يني اصن تو سبك سياقه كنكور نيست....

حالا چه گيري دادي به سوالاي سخت....همين گاج كافيه كه .
    هندسه ي الگو (كتاب ابي )باز يه كم نزديك تره به كنكور سوالات تاليفيش...

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من گفتم در حد كنكور باشه كه!وگرنه كشته مرده سوالاي سخت و پيچيده نيستم!يه جوري باشه كه تمام مباحث كتاب رو در بر بگيره اصلا هم اهل فرمول نيستم كه حفظ كنم!البته در هندسه البته بعضي موارد هستن كه بايد فرمول هم بدونيم مثل بخش دايره مگر نه!؟من لب كلام اين رو پرسيدم گاج براي كنكور كافيه فكر كنم "آره"!پس من در كنارش كانون هم ميزنم ميره پي كارش!

اگه نباشه جاش خالی می مونه POUYOL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

سلام

من حدودا دو ساله که در این تاپیک این سایت فعالیت میکنم ولی چند ماه است که به خاطر کنکور ریاضی 91 نتونستم بیام تو سایت و بعد کنکور هم زیاد وقت نکردم.خوشحالم که دوباره در خدمت دوستان هستم.نتایج دولتی هم که پس فردا میاد ولی خدارو شکر دیروز نتایج دانشگاه ازاد اومد و من هم خوشبختانه قبول شدم با تراز 7081.کارنامه ام رو در پست زیر گذاشتم:(به درد داوطلبان سال بعد میخوره)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی دوست دارم دولتی قبول شم .اگه اصفهان هم قبول نشم مهم نیست ،به هرحال دانشگاه دولتی یه چیز دیگه است و به ازاد باید ترجیح داد.در کنکور زبان هم رتبه ام شد 1400 منطقه 1 شد و به احتمال زیاد میشد دانشگاه اصفهان مترجمی قبول می شدم ولی هرکی رسید گفت مهندسی خیلی بهتره.امیدوارم پشیمون نشم.

میدونم بعد از کنکور 91 یه سری کتاب کمک اموزشی جدید اومده وبعضی کتابها ویرایش شده اند ولی میتونم باز هم مثل پارسال درمورد کتب کمک اموزشی موجود در بازار به شما کمک کنم.پارسال به کمک بعضی دوستان، دائم جوابای سوالات این تاپیکو میدادیم و بچه ها رو از کیفیت کتب کمک اموزشی کنکور با خبر می کردیم ولی تو این چند ماه فقط به این فکر بودم که دولتی مهندسی عمران قبول شم و برای این ،دیگه سایت نیومدم.

امیدوارم از تجربه یک سال خرید در کتاب فروشی های شهر استفاده کنم و کمکتون کنم.

7. این کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

ببین نادر جون درس هندسه پایه همون طور که میدونی برای حل تستاش نیاز به خلاقیت و ابتکار داری .البته خوشبختانه کنکور 91 بعضی سوالات هندسه مثل دیگر بخش های ریاضی سوالات روتینی پرسیده شد و کافی بود یکی سوالات رایج و فرمول های اصلی هندسه رو بلد باشه تا اکثر سوالات هندسه پایه رو حل کنه.

اقا نادر حتی اگر شما به فکر رتبه زیر 100 هم باشی نیازی نیست که تمام سوالات هندسه پایه رو بزنی. هندسه پایه سخت ترین بخش سوالات ریاضیه و رتبه های برتر کنکور به خاطر همین بخشه که 100 نمیزنند(البته رتبه 2 ریاضی امسال 100 زد ولی نفر اول 97%)شما اگر سوالات رایج و فرمول های اصلی هندسه پایه رو بلد باشی میتونی از حداقل حدودا 4 سوال هندسه بربیایی (طبق کنکور 91 ).هندسه رو بچه های تجربی و ریاضی کنار میزارن ولی بعضی ها هم مثل من یه کتاب خوب می گیرن و در کنکور امسال 4 - 5 تا از سوالات هندسه پایه رو میزنن.(البته ناگفته نمونه که امسال شانسم زد و سوالات روتینی برای هندسه دادند .دوستام هم که هندسه رو کنار گذاشته بودند کلی حسرت خوردند.)پس هر چند هندسه به کابوس بچه های تجربی و ریاضی معروفه ولی این بخش رو کنار نزارید.

هندسه خیلی سبز خوب نیست.حداقل تا پارسال در این تاپیک این کتاب به این معروف بود که ابروی انتشارات معتبر خیلی سبز رو برده.نمیدونم امسال شاید خبری شده .ولی اگه مثل پارسالش باشه که اصلا به درد نمی خوره.

هندسه گاج خوبه ولی اگه میخواهی خوب وقت بزاری و اگه هم میخواهی استفاده کنی ازش حتما باید مهر شروع کنی نه برای نیمسال دوم.سوالاش خلاقیت و ابتکار ادمو قوی میکنه ولی وقت میخواد اساسی.کتاباش هم جدان.

هندسه مبتکران خوبه ولی جدیدا دیگه چاپ نمیشه و رویکرد جدیدی نداره .

به نظر من اگه یه کتاب خوب میخواهی که هم جمع و جور باشه و هم در کم ترین حجم ،بهترین نتیجه رو بده ،کتاب هندسه پایه نشر دریافت رو بگیر.خودمن هم از همین کتاب استفاده کردم.هرچند با این کتاب نمیتونی از اون اندک سوال های ابتکاری هندسه کنکور بربیایی ولی همون سوالات معمولی هندسه کنکور هم که بزنی باید بدونی کلی رقیبو کنار گذاشته ای.البته برای تست کافی نیست کنارش تستای کنکور های سال قبلم هم بزن یا از کانون استفاده کن.روی سوالات دانشگاه ازاد هم زیاد تمرکز نکن چون خیلی هاشون روانی میکنن ادمو.
    برای توضیحات بیشتر :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] http://daryaft-pub.com/index.php?option=com_content&view=article&id=101&I temid=41

درمورد تحلیلی گاج هم باید بگم ،کتاب واقعا قویه و نفر اول 89 هم از این کتاب استفاده کرده بود ولی باید بگم بیش از حد نیاز کنکوره. نمیدونم چه قدر اطلاع داری ،ولی باید بدونی که سوالات تحلیلی کنکور معمولا در این کنکور های سال های قبل ،سوالات روتین ،کلاسیک و تکراری هستندو برخلاف بعضی سوالات هندسه پایه شما چندان نیازی نداری خلاقیت قوی ای داشته باشی.به نظر من برای اموزش از فار یا گاج سبز استفاده کن ولی برای تست حتما از ابی قلم چی استفاده کن.این ابی قلم چی رو حتما برای تحلیلی تهیه کنید تا بفهمید چقدر سوالات تحلیلی کنکور شبیه سال های قبل هستند و این هم بدونین یک سوال هندسه تحلیلی سال 73 ارزش سوال 88 رو داره!چون سوالات کنکورهای قبل رو که بررسی کردم دیدم سوالی که دهه هفتاد اومده ،با تغییر عدد در کنکور یکی دو سال پیش اومده.این نمونه ها کم نیستند.به هرحال سریع یه نگاه به مفاهیم و فرمول های اصلی مثلا گاج سبز نگاه کنید و بعد سریع برید سراغ تستها.

Last edited by POUYOL; 09-09-2012 at 18:55.

9. 3 کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

خیلی ممنون جوابتون خیلی کامل و جامع بود. فقط یه سوال کتاب شیمی و ادبیات پیش دانشگاهی یک و دو خیلی سبز رو دارم(89-90) اینطور که گفتین تغییرات اینا زیاد نیستن .کتاب درسی جدید میگیرم اما خواستم ببینم اگه کمک درسی نگیرم و از همونا استفاده کنم یه وقت تو بعضی جا ها لنگ نمی مونم؟؟
    رشتم هم ریاضیه.
    سلام سحر خانوم. روی اینکه کتاب درسی ادبیات رو داشته باشی اصلا حساس نباش.ادبیات کنکور رو رو باید مبحثی اون هم با کتب کمک اموزشی مناسب بخونی. این اشتباهه که درس به درس برای ادبیات بخونی.البته اگه برای تشریحی و امتحانات مدرسه میخواهی خیلی سبز و یا گاج سبز کفایت میکنه.

برای شیمی ،کتاب درسی مهمه البته اون برای بعضی اشکال و مطالب حفظی . کتاب شیمی خیلی سبز کتاب پرطرفداریه ولی نظر من شیمی های مبتکرانه.چون هرچی شما برای شیمی کنکور بخواهید این کتاب داره.

صفحه به صفحه کتاب درسی رو شخم زده. درسنامه های جامع ،به اندازه و خیلی خوبی داره.به درد هر سطحی میخوره، سوالات کنکور های داخل و خارج چه تجربی چه ریاضی رو حلاجی کرده ، سوالای ازاد رو همه رو اورده، با شیوه طنز و کاریکاتور مطالبو به خوبی جا میندازه،ایرادها و ریزه کاری ها و ترفند های طراح و حاشیه های سوالات شیمی کنکور رو دراورده،و خیلی ویژگی های دیگه .

البته باز هم به خودت ربط داره.

11. این کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستان حالا در کل واسه من که هندسه پایم زیاد خوب نیس چه کتابی خوبه که هم از پایه درس داده باشه هم در حد کنکور باشه؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

سلام بچه ها . عربی کنکور چی پیشنهاد میدید ؟ یه کتابی معرفی کنین که کامل باشه یعنی ترجمه و تعریب و درک مطلب هم توش باشه........ تخته سیاه خوبه ؟
    نمیدونم سطح عربی شما چطوره ولی اگه میخواهی ساده و روون و از پایه توضیح بده عربی ایاد فیلی گزینه مناسبیه.

اگه کتابی میخواهی که کنکورهای خارج از کشور هم پوشش بده کتاب جدید گاج رو بگیر:عربی کامل گاج.

اگه به دنبال بانک تست خوب هستی و به دنبال درصد بالایی و پایه ات هم خوب باشه ،پرسش های چهارگزینه ای عربی خیلی سبز.

عربی فوت و فن خیلی سبز پرطرفداره ولی ایاد فیلی بهتره به نظر من.

درضمن روی درک متن عربی بیشتر وقت بذار . این بخش سخت ترین بخش عربی کنکوره و اینجاست که رتبه ها جا به جا میشن.اگه به طور خاص خواستی برای این بخش کتاب بخری ،یا گاج رو بگیر با عنوان"به همین سادگی" یا درک متن عربی نشر الگو.

14. 2 کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •