تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 93 از 212 اولاول ... 4383899091929394959697103143193 ... آخرآخر
نمايش نتايج 921 به 930 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

دوستان یه سری تنظیمات مودم هست که شاید کمکتون کنه - سرویس هیچ مشکلی نداره SNR Margin و Line Attenuation خیلی مهمه که باید بررسی کنید تو تنظیمات مودم که SNR Margin بالای 10 و Dsl Line پایین تر از 40 باشه
    اگر غیر از این باشه خط مشکل داره و باید از سر خط تست کنید ببینید چجوریه و اگر درست شد مستقیم سیم بکشید
    اول زنگ بزنید به شرکت و بگید تنظیمات Fast Path رو فعال کنه .
    بعد تنظیمات زیر رو اعمال کنید - مسیر های زیر برای ( مودم Tp-link ) اگر مودمتون Tp-link نبود بگردید اسم ها همینه پیدا میکنید

---------------------------------------
    AdvancedSetup < Adsl
    Modulation : ADSL2 PLUS
    Annex Mode : ANNEX_M

--------------------------------------
    InterfaceSetup < LAN
    Dns

Primary DNS Server: 1.1.1.1
    Secondary DNS Server: 1.0.0.1

تنظیمات
    وایرس برای حداکثر سرعت اینترنت

InterfaceSetup < Wireless

Channel:
    11
    Transmit Power: High
    Beacon Interval(ms): 50
    RTS/CTS Threshold: 2307
    Fragmentation Threshold(bytes): 2306
    DTIM(ms): 1
    قبلش تنظیمات بالارو set کنید برای همه شرکتا جواب میده
    در آخر این تنظیمات mtu و mss اعمال کنید که مخصوص دیده بان نت هست و خیلی تاثیر داره.

InterfaceSetup < Internet

TCP MTU Option : 1466
    TCP MSS Option : 1426

در حال حاظر پینگ 8.8.8.8 :
    115
    116
    117
    116
    115
    117
    116
    و سرعت تک کانکشن و چند کانکشن یکیه و مشکلی نداره و در ساعت شلوغی شاهد افت سرعت تک کانکشنیم !
    Last edited by ar98; 11-06-2019 at 17:36.

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

مال من تمام اختلالات و قطعی ها کاملا فیکس شده و الان دوروزه که قطعی نداشتم ، قبلش روزی سه بار رو داشتم ، امروزم 16 مگ 12 ترا یکساله تمدید کردم ، الته زنگ زدم بهشون گفتم و پیشنهاد دادن .

Last edited by George Shelly; 08-05-2019 at 17:09.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

دوستان یه سری تنظیمات مودم هست که شاید کمکتون کنه - سرویس هیچ مشکلی نداره SNR Margin و Line Attenuation خیلی مهمه که باید بررسی کنید تو تنظیمات مودم که SNR Margin بالای 10 و Dsl Line پایین تر از 40 باشه
    اگر غیر از این باشه خط مشکل داره و باید از سر خط تست کنید ببینید چجوریه و اگر درست شد مستقیم سیم بکشید
    اول زنگ بزنید به شرکت و بگید تنظیمات Fast Path رو فعال کنه .
    بعد تنظیمات زیر رو اعمال کنید - مسیر های زیر برای ( مودم Tp-link ) اگر مودمتون Tp-link نبود بگردید اسم ها همینه پیدا میکنید

AdvancedSetup < Adsl
    Modulation : ADSL2 PLUS
    Annex Mode : ANNEX_M

Bitswap : Enable
    SRA : Disable
    --------------------------------------
    InterfaceSetup < LAN
    Dns

Primary DNS Server: 1.1.1.1
    Secondary DNS Server: 1.0.0.1

قبلش تنظیمات بالارو set کنید برای همه شرکتا جواب میده
    در آخر این تنظیمات mtu و mss اعمال کنید که مخصوص دیده بان نت هست و خیلی تاثیر داره.

InterfaceSetup < Internet

TCP MTU Option : 1466
    TCP MSS Option : 1426

در حال حاظر پینگ 8.8.8.8 :
    115
    116
    117
    116
    115
    117
    116
    و سرعت تک کانکشن و چند کانکشن یکیه و مشکلی نداره و در ساعت شلوغی شاهد افت سرعت تک کانکشنیم !

سلام. بابت اشتراک گذاری این تجربه ممنونم و کمی هم مشکلم در باب سرعت حل شد ولی متاسفانه چه قبل از ست کردن این تنظیمات و چه بعدش من مشکل نوسان سرعت از ساعت 12 ظهر تا اواخر شب رو دارم. چند بار هم بهشون گفتم و قرار شده که امروز یا فردا یه سری تغییرات انجام بدن تا درست بشه. به نظر شما غیر از شرکت در تنطیمات مودم چه تغییراتی بدم تا کمی نوسان سرعتم کمتر بشه. مثلا یه لحظه روی 1 مگ هستا ولی دو سه ثانیه بعد میشه 500 یا 600 و دوباره به همین منوال.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام. بابت اشتراک گذاری این تجربه ممنونم و کمی هم مشکلم در باب سرعت حل شد ولی متاسفانه چه قبل از ست کردن این تنظیمات و چه بعدش من مشکل نوسان سرعت از ساعت 12 ظهر تا اواخر شب رو دارم. چند بار هم بهشون گفتم و قرار شده که امروز یا فردا یه سری تغییرات انجام بدن تا درست بشه. به نظر شما غیر از شرکت در تنطیمات مودم چه تغییراتی بدم تا کمی نوسان سرعتم کمتر بشه. مثلا یه لحظه روی 1 مگ هستا ولی دو سه ثانیه بعد میشه 500 یا 600 و دوباره به همین منوال.
    اگر SNR Margin و Dsl Line خوبی دارید و بازم میبینید سرعت اینترنت کمتر از چیزیه که باید باشه Data Rate را در تنظیمات مودم چک کنید خود شرکت در بیشتر مواقع مقداری بیشتر واسه مشتری تنظیم میکنه که سرعت دریافتی قابل قبول باشه مثلا برای اینترنت 8 مگ , 10 مگ set می کنند که شما همون 8 را دریافت کنید اگر کم بود زنگ بزنید واستون زیاد میکنند در صورتی که کیفیت خط شما اوکی باشه و حداکثر تنظیماتی که برای مودم و افزایش کارایی میشه انجام داد همینه و باقی کیفیت اینترنت بستگی به اتصالات سیم تلفن شما داره اگر تو تنظیمات مودم SNR Margin بالای 10 و Dsl Line پایین تر از 40 باشه اوکیه ولی اگه غیر از این باشه باید از در خانه محلی که سیم تلفن به داخل اومده تست کنید و سیم به صورت مستقیم بکشید و بررسی کنید که در مسیر سیم جدید نویز نباشه ( کابل برق , آسانسور و ... نویز ایجاد میکنند )

به طور کلی شرکت تنظیمات خاصی را نمیتونه اعمال کنه به غیر از اینکه Data Rate شمارو پایین بیاره که از قطعی و نوسان جلوگیری کنه که این خودش باعث کاهش سرعت میشه

این تنظیمات هم اعمال کنید در مودم ( پست آپدیت شده )

تنظیمات وایرس برای حداکثر سرعت اینترنت

Channel:
    11
    Last edited by ar98; 12-05-2019 at 12:20.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

اگر SNR Margin و Dsl Line خوبی دارید و بازم میبینید سرعت اینترنت کمتر از چیزیه که باید باشه Data Rate را در تنظیمات مودم چک کنید خود شرکت در بیشتر مواقع مقداری بیشتر واسه مشتری تنظیم میکنه که سرعت دریافتی قابل قبول باشه مثلا برای اینترنت 8 مگ , 10 مگ set می کنند که شما همون 8 را دریافت کنید اگر کم بود زنگ بزنید واستون زیاد میکنند در صورتی که کیفیت خط شما اوکی باشه و حداکثر تنظیماتی که برای مودم و افزایش کارایی میشه انجام داد همینه و باقی کیفیت اینترنت بستگی به اتصالات سیم تلفن شما داره اگر تو تنظیمات مودم SNR Margin بالای 10 و Dsl Line پایین تر از 40 باشه اوکیه ولی اگه غیر از این باشه باید از در خانه محلی که سیم تلفن به داخل اومده تست کنید و سیم به صورت مستقیم بکشید و بررسی کنید که در مسیر سیم جدید نویز نباشه ( کابل برق , آسانسور و ... نویز ایجاد میکنند )

به طور کلی شرکت تنظیمات خاصی را نمیتونه اعمال کنه به غیر از اینکه Data Rate شمارو پایین بیاره که از قطعی و نوسان جلوگیری کنه که این خودش باعث کاهش سرعت میشه

این تنظیمات هم اعمال کنید در مودم ( پست آپدیت شده )

تنظیمات وایرس برای حداکثر سرعت اینترنت

Channel:
    11
    من هم SNR و هم DSl Line مناسب و متناسب با اعدادی که میفرمایید هستن. و تنظیمات بخش وایرلس رو هم قبلا این ها رو گذاشته بودم ولی باز هم نوسان دارم. سرویس هم 8 مگ بوده که هم با خود 8 مشکل داشتم و هم 10. هر دو نوسان داشتن. سیم هم کاملا مستقیم از درب حیاط به اسپلیتر وصله و بدون هیچ وصله ای. با این وجود هنوز هم نوسان رو دارم با وجود اینکه خط مشکلی نداره. هر چی هم میگم برام پورت رو عوض کنین؛ فقط پروفایل رو تغییر میدن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام. امروز بعد از 2 ماه بالاخره یه جواب دادن که به درد 195 می خورد تا باهاشون تماس بگیرم و مستقیم ازشون شکایت کنم. گفتن که از دست ما کاری بر نمیاد و اگه میخوای، باید با همین وضعیت ادامه بدی. نه پورت رو برات عوض می کنیم و نه میتونیم مشکلت رو حل کنیم. این نهایت عدم مسئولیت پذیری و نقص صریح قانون تضمین 95 درصدی کیفیت سرویس هست. تازه بعد از شکایت در پنل شکایت من نوشتن که موضوع به اطلاعمون رسیده و داریم حلش می کنیم. در صورتی که این دو ماه حتی با تعویض تجهیزات شرکت (به گفته خودشون) مشکل من حل نشده که نشان دهنده اینه که مشکل از یه جای دیگه هست. البته این رو هم بگم. من تمام تجهیزات خونه رو (چه سیم تلفن، چه اسپلیتر و حتی مودم) رو تعویض و از نو خریدم. (SNR و مقدار نویزم رو هم در پست های بالاتر گفتم که مشکلی نداشتن) توی این چند ماه حدود 400 الی 500 هزار تومن فقط برای این وسایل خرجم شده؛ ولی انگار نه انگار. حتی مخابرات و کارشناسای 195 هم گفتن قطعاً مشکل از خط تلفن و مرکز مخابرات نیست و مشکل از خود شرکته. امیدوارم این دیگه درست بشه.
    Last edited by alirezafaghih; 13-05-2019 at 08:55.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام. امروز بعد از 2 ماه بالاخره یه جواب دادن که به درد 195 می خورد تا باهاشون تماس بگیرم و مستقیم ازشون شکایت کنم. گفتن که از دست ما کاری بر نمیاد و اگه میخوای، باید با همین وضعیت ادامه بدی. نه پورت رو برات عوض می کنیم و نه میتونیم مشکلت رو حل کنیم. این نهایت عدم مسئولیت پذیری و نقص صریح قانون تضمین 95 درصدی کیفیت سرویس هست. تازه بعد از شکایت در پنل شکایت من نوشتن که موضوع به اطلاعمون رسیده و داریم حلش می کنیم. در صورتی که این دو ماه حتی با تعویض تجهیزات شرکت (به گفته خودشون) مشکل من حل نشده که نشان دهنده اینه که مشکل از یه جای دیگه هست. البته این رو هم بگم. من تمام تجهیزات خونه رو (چه سیم تلفن، چه اسپلیتر و حتی مودم) رو تعویض و از نو خریدم. (SNR و مقدار نویزم رو حل در پست ها بالاتر گفتم که مشکلی نداشتن) توی این چند ماه حدود 400 الی 500 هزار تومن فقط برای این وسایل خرجم شده؛ ولی اینگار نه انگار. حتی مخابرات و کارشناسای 195 هم گفتن قطعاً مشکل از خط تلفن و مرکز مخابرات نیست و مشکل از خود شرکته. امیدوارم این دیگه درست بشه.
    سلام به طور کلی شرکت هیچ دسترسی عملی به mdf مخابرات نداره و اجازه ورود بهشون نمیدن! و ایرادی به دیده بان نت نیست چون دسترسی بهشون نمیدن که مشکل شما را حل کنند. مشکل شما از تجهیزات mdf مخابرات محلتون هست احتمالا و باید چند بار از 195 پیگیری کنید به نتیجه برسید

ولی راهی که میگم را تست کنید و نتیجشو بگید

1- تمامی دستگاه هایی که رو خطتون هست را جدا کنید ( تلفن و اسپیلیتر و ... ) فقط سیم تلفن مستقیم به مودم بیاد و توسط کابل Lan مودمو به سیستمتون وصل کنید
    2- برنامه NetSpeedMonitor 2.5.4.0 دانلود کنید و روی کامپیوترتون نصب کنید.
    3- برنامه internet download manager portable آخرین نسخشو بگیرید و اجرا کنید.
    4- یه لینک را از سایت های دانلود با idm portable دانلود کنید.
    5- سرعت دانلودو از
    NetSpeedMonitor 2.5.4.0 چک کنید ببینید به چه صورت هست.

نتیجشو بگید و یه عکس از Status مودمتون مثل این عکس بزارید uupload.ir/files/gs64_modem.png

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام. امروز بعد از 2 ماه بالاخره یه جواب دادن که به درد 195 می خورد تا باهاشون تماس بگیرم و مستقیم ازشون شکایت کنم. گفتن که از دست ما کاری بر نمیاد و اگه میخوای، باید با همین وضعیت ادامه بدی. نه پورت رو برات عوض می کنیم و نه میتونیم مشکلت رو حل کنیم. این نهایت عدم مسئولیت پذیری و نقص صریح قانون تضمین 95 درصدی کیفیت سرویس هست. تازه بعد از شکایت در پنل شکایت من نوشتن که موضوع به اطلاعمون رسیده و داریم حلش می کنیم. در صورتی که این دو ماه حتی با تعویض تجهیزات شرکت (به گفته خودشون) مشکل من حل نشده که نشان دهنده اینه که مشکل از یه جای دیگه هست. البته این رو هم بگم. من تمام تجهیزات خونه رو (چه سیم تلفن، چه اسپلیتر و حتی مودم) رو تعویض و از نو خریدم. (SNR و مقدار نویزم رو هم در پست های بالاتر گفتم که مشکلی نداشتن) توی این چند ماه حدود 400 الی 500 هزار تومن فقط برای این وسایل خرجم شده؛ ولی انگار نه انگار. حتی مخابرات و کارشناسای 195 هم گفتن قطعاً مشکل از خط تلفن و مرکز مخابرات نیست و مشکل از خود شرکته. امیدوارم این دیگه درست بشه.
    مشکلت فقط نوسانه ؟
    مال منم داره از این مشکلات مثلا با 2 مگ بر ثانیه دانلود می کنه یهو میاد رو 1400 یا میره رو 300 ولی بعدش برمیگرده بالا ...
    از کدوم سایت ادانلود می کنی که اینجوریه ؟
    از این سایت تست بگیر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

مشکلت فقط نوسانه ؟
    مال منم داره از این مشکلات مثلا با 2 مگ بر ثانیه دانلود می کنه یهو میاد رو 1400 یا میره رو 300 ولی بعدش برمیگرده بالا ...
    از کدوم سایت ادانلود می کنی که اینجوریه ؟
    از این سایت تست بگیر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از صبح تا ساعت 12 الی 1 بعد از ظهر درسته ولی بعدش شروع به نوسان میکنه و به طور میانگین سرعت به روی 600 الی 700 هست که در حد خودش فاجعه محسوب میشه برای سرویسی که روی 10 مگ ست هست. در طول نوسان روی 1 مگ هم میره ولی با این وجود اونقدری روی این سرعت نمیمونه که بگیم سرعتش 1 مگ هست، چون اکثر مواقع 600 یا 500 هست که با همه این موارد میانگین چیزی حدود 600 الی 700 بدست میاد. حتی خودشون هم قبول کردن که این سرویس مشکل داره و این رو هم قبول کردن که مشکل از طرف خودشون هست.
    تست رو هم از speedtest و هم سرور های سافت 98، آسان دانلود و آپارات گرفتم و همشون نتیجه تقریبا با هم برابر بوده. هر چند سرور های خارجی که دیگه داغونه و نگم بهتره.
    با این سروری هم که فرمودین تست کردم. سرعت بیشتر از 330 کیلوبایت نشد و به طور میانگین هم روی 200 بود.
    Last edited by alirezafaghih; 13-05-2019 at 09:18.

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

از صبح تا ساعت 12 الی 1 بعد از ظهر درسته ولی بعدش شروع به نوسان میکنه و به طور میانگین سرعت به روی 600 الی 700 هست که در حد خودش فاجعه محسوب میشه برای سرویسی که روی 10 مگ ست هست. در طول نوسان روی 1 مگ هم میره ولی با این وجود اونقدری روی این سرعت نمیمونه که بگیم سرعتش 1 مگ هست، چون اکثر مواقع 600 یا 500 هست که با همه این موارد میانگین چیزی حدود 600 الی 700 بدست میاد. حتی خودشون هم قبول کردن که این سرویس مشکل داره و این رو هم قبول کردن که مشکل از طرف خودشون هست.
    تست رو هم از speedtest و هم سرور های سافت 98، آسان دانلود و آپارات گرفتم و همشون نتیجه تقریبا با هم برابر بوده. هر چند سرور های خارجی که دیگه داغونه و نگم بهتره.
    با این سروری هم که فرمودین تست کردم. سرعت بیشتر از 330 کیلوبایت نشد و به طور میانگین هم روی 200 بود.
    درسته منم همین الان زدم رو دانلود از همون سایت که به جای اینکه با 2 مگ دانلود کنه با 1500 تا 1700 دان می کنه ..این مشکلات از اول فروردین شروع شد و هنوزم فیکس نشده ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •