تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 93 از 3345 اولاول ... 43838990919293949596971031431935931093 ... آخرآخر
نمايش نتايج 921 به 930 از 33450

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

آخر فروم باز moz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

چرا شما فکر میکنی ایران پهنای باند نداره . یا نمیتونه بیاره ؟؟؟؟
    دوست عزیز ، ایران پهنای باند داره ، خوبشم داره . اما از ما بهترون دارن ازش استفاده می کنن

همین سایت اسپید تستی که ازش تست میگیرین . سرور رشت رو من مستقر کرده بودم و تو مپش ادد کردم .
    گاهی وقتها تست هایی از همین ایران میومد که مخم سوت میکشید . طرف تست میگرفت 90 مگابیت دانلود داشت !

پس نگید نمیتونن ، یا تحریمیم و . . . تا به حال نخواستن که اینترنت خوب به مردم بدن !

2. 3 کاربر از moz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    همین جهنم

پيش فرض

این همه پول داره از ما میگیره. خالا میخواد سرویس های خودشو ارتقا بده باید سر ما هم منت بذاره ؟!
    نمیتونه سرویس دهی کنه بکشه کنار که یه لایق کار بیاد انجامش بده !
    اینجا عمده اقتصاد و خدمات دست شرکتهای دولتی یا شبه دولتی(نظیر سه اپراتور فعلی موبایل)است,کسی نمی تونه وارد رقابت بشه,میگن یا ما میتونیم یا هیچ کس نمی تونه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه امین1356's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بنده با صحبتهای موافقم.
    مشکل اینجاست که خیلی از دوستان میخوان 3G کار ADSL رو براشون انجام بده و کلا" ADSL رو تمدید نکنن و از 3G هم روی موبایل و هم روی PC استفاده کنن!
    به قول ایشون رو موبایل چه کاری میشه کرد که سرعت 1Mbps جوابگو نیست؟!
    بله برای دانلود فیلم و موزیک هر چی سرعت بالاتر بهتر ولی برای چت، وبگردی، مکالمه صوتی یا تصویری 1Mbps کفایت میکنه.
    از سرعت خیلی مهمتر بحث پایداری، کیفیت و پوشش مناسبه.

5. 2 کاربر از امین1356 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

همش دست ISP هاست اگر آشنا داشته باشید راحت میتونید سرعت بالا و نامحدود بگیرید
    الان پارس داره خطوط رو 9مگ میبنده ولی با نرم افزار محدود میکنه اگر آشنا باشه میتونه اون محدودیت نرم افزاری رو برداره یا حتی بیشتر از 9مگ ببنده
    Last edited by farshad0123; 15-08-2014 at 16:12.

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سرعت بالاتر از 1مگ فقط برای دانلوده نه برای ما که اینترنت میگیریم با ماهی 5گیگ اونم با این قیمت ها

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

دوست عزیز ... مگه من از سرعت بالا بدم میاد ؟ کی بدش میاد ؟ ولی وقتی به دلایل عدیده هزینه اینترنت تو این مملکت بالاست ، مسائل سیاسی محدودیت ایجاد می کنند و از همه مهم تر پهنای باند شاه راه های ورودی دیتا و اینترنت کشور در حال حاضر به شدت محدوده چه کار میشه کرد ؟

حالا اگر مسائل سیاسی و هزینه ها رو هم کنار بگذاریم .... اگه با پهنای باند کم کنونی هیچ گونه محدودیت سرعتی روی اینترنت موبایل اعمال نشه که نمیشه همون پهنای باند محدود رو هم بین چند صد کاربر که در آن واحد از یک BTS سرویس می گیرن تقسیم کرد !!

برای مثال شما تصور کن با در نظر گرفتن تمامی شرایط به صورت ایده آل تو این مملکت به BTS نزدیک مکانی که شما بهش متصل هستید 10Mbit پهنای باند اختصاص داده بشه و هیچ محدودیتی از نظر حجم و پهنای باند هم براش در نظر گرفته نشه ! اینطوری شاید به تعداد کمتر از انگشتان دست یوزر خیلی راحت این پهنای باند رو اشغال می کنند و بعد از چند ساعت به صورت کامل دیتا شبکه غیر قابل استفاده میشه !!

یعنی در عمل این وسط هم شما یوزر ضرر می کنی هم اپراتور که کیفیت ارائه خدماتش به شدت پایین میاد !

ولی اگر محدودیت سرعت و حجم برای همین مقدار محدود پهنای باند هم در نظر گرفته بشه هم کار من یوزر راه می افته هم اپراتور می تونه بهتر شبکه رو مدیریت کنه .

ولی تو یه کشور اروپایی و آمریکایی هم پهنای باند اینرتنت کشور به مراتب بالاست و هم قیمت ها به شدت پایین تر . اینجا اپراتور دستش بازه و از همه مهمتر براش صرفه اقتصادی داره تا برای مثال برای هر BTS نسل چهارمش بمثلاً 100Mb/s پهنای باند ایده آل در نظر بگیره ... یا حتی با تعبیه چندین سامانه این مقدار پهنای باند رو در مکان های شلوغ حتی 3 الی 4 برابر کنه !

این ها به کنار من یه سوال از شما دارم ... حقیقتاً شما با این وضعیت مملکت و در مقایسه با وضعیت اینترنت ADSL کنونی چه نوع کاربردهایی داری که اینترنت موبایل با سرعت 1Mb/s نمیتونه نیازهای شما رو رفع کنه ؟ توجه کن من فقط در مورد اینترنت موبایل سوال کردم نه سرعت اینترنت به صورت کلی !!

به والله منم بدم نمیاد اینترنت رو با سرعت 10Mb/s تجربه کنم !!
    بنظر من انتظارات دوستان تو زمینه نسل سه وچهار معقول و درست هست این شمایید که دارید خودتون رو با محدودیت ها و کمبودها و دزدی های اپراتورها وفق میدید

چرا بعد از چندین سال تاخییر که در ورود این تکنولوژی ها اتفاق افتاده و بعد از اون همه کم گزاشتن هایی که در زمینه انواع دیگر اینترنت انجام شده باز باید برگردیم سر پله اول.
    چرا یه کاربر موبایل نباید بتونه کارش رو تو زمان کمتر و باسرعت بالا تر انجام بده؟ مگه همه کارها وبگردی هست
    الان اکثر ویدیوهای اینترنت داره به سمت کیفیت های فول اچ دی و بالاترمیره کی میگه سرعت ۱ مگ برای استریم کافیه!

اگه پهنای باند در حال حاضر کم باشه که نیست مگه افزایش اون کار سختیه یا به سخت افزار بیشتری احتیاج هست؟ کافیه اراده کنند تا پهنای باند کشور ۲ برابر بشه تازه مگه میخوان از جیبشون بدن؟
    پولش رو هم چند برابر از ما میگیرن

اون دوستانی که کارشون وب گردی و چت هست می تونن تعرفه ۱ مگ بخرن و استفاده کنند شاید کسی به هزار و یک دلیل دوست داشته باشه بیشتره هزینه کنه و سرعت های بالاتری داشته باشه.
    نه درسته با توجه به نیاز های انی و محدود خودمون حکم کنیم و نه با محدودیت های اجباری اپراتور ها کنار بیایم
    باید یمقدار جلو تر از نوک بینیمون رو ببینیم و اینده نزدیک مون رو هم در نظر داشته باشیم
    فکر کردید چند سال اینده که سرعت اینترنت دنیا چندبرابر میشه اپراتورها حاظر میشن به این راحتی سرعت ۲ مگ رو هم بدن؟
    Last edited by arash59b; 15-08-2014 at 16:24.

9. 9 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

در خیلی از مناطق مشهد دنبال 3G گشتم ولی پیدا نکردم
    تائید میشه بنده خودم فرامرز عباسی،جانباز،احمدآباد تست کردم خبری نبود!

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

سوال:این ساعات رایگان که ISP ها میزارن اگه کاربرا زیاد دانلود داشته باشن به ضرر خود شرکت تموم میشه یا اینکه بود و نبودش فرقی نمیکنه؟
    سوال در مورد isp ها چه ربطی به این تاپیک داره؟
    معمولا مشکلی نیست مگه اینکه خود شرکت محدود کنه

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

منم نظرات یه سری از دوستان رو میخونم بنظر میاد یه ذهنیت غلط و انتظارات نا معقولی از اینترنت موبایل دارن.

اینی هم که میگیم 1Mb میتونه کافی باشه معنیش این نیست که از سرعت بالاتر بدمون میاد! هر چی بالاتر باشه که چه بهتر. من بیشتر نگران اینم که از همین حداقل ها هم بخواد پایین تر باشه. یه چیزی بشه مثل الان رایتل. افتضاح. جوک.

البته اینم باید گفت که الان تو سال 2014 دیگه سرعت های 1 و 2 مگابیت شبکه 3G کافی نیست. میانگین سرعت اینترنت موبایل الان تو دنیا 8 مگابیته طبق آمار.

-----------------

اینترنت نامحدود روی موبایل کم کم داره توی یه کشوری مثل آمریکا هم جمع میشه. نمیدونم چجوری میشه از یه شبکه موبایل همچین انتظاراتی رو داشت اصلا؟!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها amirbrad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

از دیشب ترکیده بود ایرانسل تا امروز ظهر اما الان دوباره راه افتاده اما متاسفانه فقط یک نقطه تو منزل خوب سیگنال میده.الان ای دی اس ال از های وب دارم نمیتونه حتی یه عکس لود کنه دارم با هزینه بالاتر با نسل سوم تو گوشی استفاده می کنم اینجا ایران همه چی برعکسه. در ضمن تا اول شهریور نشده دارم از این پینگ غیر قابل باور استفاده می کنم.
    تست ها با گوشی ایفون هستش:
    در ضمن صبح همین تست ها پینگ رو 800 اینا بود و داغون

آمستردام

فراکفورت

رُم

نیویورک!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینم تست دوستم از پاریس برای من بهتره هر دو در منزل تازه ایشون از نظر مسافت نزدیکتره به محل های تست البته سرعت ایشون در محل های سیگنال قوی تا 20 مگ هم دیدم خودتون مقایسه کنید اینجا اگر بخوان میتونن ارایه بدن اما ممکنه امنیت و..... به خطر بیوفته.

Last edited by amirbrad; 15-08-2014 at 17:32.

14. 4 کاربر از amirbrad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •