تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 93 از 468 اولاول ... 4383899091929394959697103143193 ... آخرآخر
نمايش نتايج 921 به 930 از 4675

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

نه ، نسخه 2013 مشکلي نداره، باگ نداره،
    کسپرسکي مثل بيت دفندر نيست که زود زود نسخه جديد ارائه کنه :دي
    فقط امکان ذخيره​ي آپديتهاش برداشته شده و براي اين منظور بايد از يک برنامه جانبي « Updater » که پرتابل هم هست و خود شرکت ارائه داده استفاده بشه.
    دوست گل داشتن مشکل و باگ هیچ گونه ایرادی به قدرت یک شرکت نیست چون نرم افزار احتمال داره با هر مشکلی برخورد بکنه و این کاربران و تستتر ها هستند که کمک میکنند که زودتر برطرف بشه

ولی همین که سریع مشکلات را حل میکنند نشانه سرعت العمل هست حتی من چند روز پیش خبر خوندم سیمانتک آپدیت جدید نرم افزاری ارائه کرده برای نسخه 2013

و این موضوع برای شرکت کسپر هم هست ولی به زودی با آپدیت ها حل میکنند و حل کردند و مشکلی نخواهد بود

و همیشه از آخرین ورژن ها استفاده کنید

2. 2 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

دوستان من یه مشکل با KIS 2013 دارم اونم اینه که وقتی وارد پوشه ایی میشم که توش ستاپ نصب نشده نرم افزار هست طول میشکه تا به ستاپ اجازه اجرا شدن بده.البته اگه حجم ستاپ زیاد باشه که دیگه هیچ.کسی راه حلی نداره بشه زمان اسکن ستاپ ها رو کم کرد.
    البته ویروسی نیستنا ولی خب وقتی هر بار وارد پوشه میشم ستاپشون رو چک میکنه که حدود 7 یا 8 ثانیه طول میکشه.یجوری برمیگرده به همون Application Control البته فکر کنم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تـــبـــر یــــز

پيش فرض

آره همون بخش Application Control برای فایلهای ناشناخته، حدّاکثر مدّت زمان آنالیزش روی 30 ثانیه هست، می‌تونی کمترش کنی بیار مثلا روی 5 ثانیه

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

آره همون بخش Application Control برای فایلهای ناشناخته، حدّاکثر مدّت زمان آنالیزش روی 30 ثانیه هست، می‌تونی کمترش کنی بیار مثلا روی 5 ثانیه
    فایلهای ناشناخته نیست ستاپ برنامه های منه.هر دفعه میرم تو پوششون چک میکنه یعنی اگه روزی 100 بارم برم وضع همینه.
    بعد چجوری کم کنم زمان رو؟

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان من یه مشکل با KIS 2013 دارم اونم اینه که وقتی وارد پوشه ایی میشم که توش ستاپ نصب نشده نرم افزار هست طول میشکه تا به ستاپ اجازه اجرا شدن بده.البته اگه حجم ستاپ زیاد باشه که دیگه هیچ.کسی راه حلی نداره بشه زمان اسکن ستاپ ها رو کم کرد.
    البته ویروسی نیستنا ولی خب وقتی هر بار وارد پوشه میشم ستاپشون رو چک میکنه که حدود 7 یا 8 ثانیه طول میکشه.یجوری برمیگرده به همون Application Control البته فکر کنم.
    فایلهای ناشناخته نیست ستاپ برنامه های منه.هر دفعه میرم تو پوششون چک میکنه یعنی اگه روزی 100 بارم برم وضع همینه.
    بعد چجوری کم کنم زمان رو؟
    سلام

اگه فایل اجرا بشه اپ کنترل وارد عمل میشه اما
    مشکل شما مربوط به این قسمت نیست چون فایل شما اصلا اجرا نشده
    به نظر من یه بار سیستم رو با برنامه تون اپ و سی کلینر اسکن کنید
    در پوشه ای که ستاپ برنامه هاتون وجود داره در فضای خالی کلیک راست کنید در قسمت view گزینه details انتخاب کنید
    سیستم رو یک بار فول اسکن کنید این مراحل رو انجام بدید ببینید باز هم این مشکل وجود داره
    نتیجه رو اعلام کنید
    Last edited by kases; 10-10-2012 at 08:00.

7. 2 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammad_77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

سلام.
    من از نسخه اينترنت سکوريتي 2012 استفاده مي کنم و متاسفانه الان وارد هر سايتي که امنيت داره وارد ميشوم اجازه ورود نميده . مثل سايت بانک ها و ... . کسي مي دونه کجا بايد تنظيماتش رو درست کنم ؟ پيغامش هم اينه
    An error occurred during a connection to pib24.com.

Peer's certificate has an invalid signature.

(Error code: sec_error_bad_signature)
    وقتي نرم افزار رو غير فعال مي کنم وارد مي شه .

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

سلام.
    من از نسخه اينترنت سکوريتي 2012 استفاده مي کنم و متاسفانه الان وارد هر سايتي که امنيت داره وارد ميشوم اجازه ورود نميده . مثل سايت بانک ها و ... . کسي مي دونه کجا بايد تنظيماتش رو درست کنم ؟ پيغامش هم اينه

وقتي نرم افزار رو غير فعال مي کنم وارد مي شه .
    به خودم تبريک مي گم که تونستم مشکل رو حل کنم
    توي ستينگ و آخرين گزينه بالا توي قسمت نت ورک بايد تيک encrypted رو برميداشتم .

10. این کاربر از mohammad_77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام

اگه فایل اجرا بشه اپ کنترل وارد عمل میشه اما
    مشکل شما مربوط به این قسمت نیست چون فایل شما اصلا اجرا نشده
    به نظر من یه بار سیستم رو با برنامه تون اپ و سی کلینر اسکن کنید
    در پوشه ای که ستاپ برنامه هاتون وجود داره در فضای خالی کلیک راست کنید در قسمت view گزینه details انتخاب کنید
    سیستم رو یک بار فول اسکن کنید این مراحل رو انجام بدید ببینید باز هم این مشکل وجود داره
    نتیجه رو اعلام کنید
    سلام دوست عزیز
    من اینایی رو که گفتی قبلا همه رو امتحان کردم.البته من این مشکل رو با آنتی ویروس هم داشتم ولی خیلی کمتر.اما اینترنت سکوریتی زیادتره.
    نه فایل من اجرا نشده ولی وقتی وارد پوشه ستاپ برنامه ها میشم اینطوری میشه انگاری که میخواد اونا رو از نظر ویروسی بودن چک کنه.

12. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Legacy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

توي ستينگ و آخرين گزينه بالا توي قسمت نت ورک
    میدونی یاد چی افتادم. یاد وقتی که یکی آدرسی می پرسه و طرف مقابل میخواد اونو مچل کنه! می پرسه فلان جا کجاست ؟ بجایی که کروکی براش بکشن میگن برو دست چپ بعد حدود n کیلومتر بپیچ براست بعد حدود 200 متر باز به چپ و....
    عزیز یا حرفی نزن یا حرفی میزنی درست یه اسکرین شات بگیر بذار که همه چیش گویا باشه بی نیاز به توضیحات بیفایده تا یکی که در آینده بمشکل خورد پست شما بدردش بخوره.
    البته ببخشید جسارت شد ها.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

میدونی یاد چی افتادم. یاد وقتی که یکی آدرسی می پرسه و طرف مقابل میخواد اونو مچل کنه! می پرسه فلان جا کجاست ؟ بجایی که کروکی براش بکشن میگن برو دست چپ بعد حدود n کیلومتر بپیچ براست بعد حدود 200 متر باز به چپ و....
    عزیز یا حرفی نزن یا حرفی میزنی درست یه اسکرین شات بگیر بذار که همه چیش گویا باشه بی نیاز به توضیحات بیفایده تا یکی که در آینده بمشکل خورد پست شما بدردش بخوره.
    البته ببخشید جسارت شد ها.
    حالا چرا اينقدر خشن
    اونقدر خوشحال بودم که پس از 4 هفته مشکلم حل شده که به اسکرين شات توجهي نکردم . اين هم براي دوستاني که مي خواهند :

15. 4 کاربر از mohammad_77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •